|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   celje
21.6.2007 12:58:26   
anita1984
kako ste zadovoljne s porodnišnico celje???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: celje
21.6.2007 13:01:55   
Gordana-3
super, nobene pripombe. rodila tam leta 2004 in 2006. vsi so bili zelo prijazni, hrana dobra, tud pupo so odnesli in jo nahranili, ker nisem imela še mleka, bilo dovollj brisač, pižam, vložkov, hlačk ....

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: celje
21.6.2007 13:03:48   
Jančika_
2x zelo zadovoljna.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: celje
21.6.2007 13:12:41   
Pingvinčica
L 2005 zadovoljna z ginekološkim oddelkom a veliko manj z pediatričnim

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: celje
21.6.2007 13:14:25   
skuštrana
Meni je bilo čisto ok. Vsega dovolj, od hrane, plenic, vložkov,...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: celje
21.6.2007 13:14:42   
flower power
november 2006 - zelo zadovoljna

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: celje
21.6.2007 14:39:48   
vesna fž
rodila 3x in sem bila vedno ful zadovoljna

_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: celje
21.6.2007 22:24:29   
adrijana.sara
Jaz sem rodila septembra in lahko povem samo vse naj, naj. Porod super, so mi bili vedno na voljo, odgovarjali na najbolj bedna vprašanja... Na oddelku pa tudi nisem imela nobenih pripomb.

Moje osebno mnenej - TAKO KOT SE VEDEŠ TI DO NJIH, TAKO SE TUDI ONI DO TEBE!

Jaz imam res pozitivno izkušnjo, tako na strokovnem kot na osebnostem nivoju.

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: celje
22.6.2007 13:10:16   
dorina
Tudi jaz sem bila zadovoljna s celjsko porodnišnico. Na ginekološkem oddelku zelo prijazni, pri otročnicah sicer tudi, z izjemo ene sestre, ki ji je odveč, če jo prosiš za pomoč pri dojenju. No, ampak tudi tam prevladuje pozitivno.

S samim porodom pa sem bila izjemno zadovoljna. Imela zelo prijazno, strokovno in skrbno babico. Boljše si ne bi mogla želeti in mi je res pomagala, da mi je porod ostal v spominu kot zelo lepa, pozitivna izkušnja. Vas pa še enkrat sprašujem, če katera mogoče ve, kako je ime babici z dolgimi, skodranimi rjavimi lasmi, višje vitke postave, okrog 30-35 let?

< Sporočilo je popravil dorina -- 22.6.2007 13:11:36 >

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: celje
24.6.2007 15:48:54   
nina166
v celju sem rodilapred enim letom in sem bila zelo zadovoljna. Tako da bom tudi v naslednjič rodila tam

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: celje
4.7.2007 21:25:42   
bincika
29.3. 2007 rodila v celjski porodnišnici, izredno zadovoljna s vsem,pri porodu sem imela mlado babico Jožico Sever in dr.Pavičevičevo, same pohvale,čeprav priporodu je važna babica, ginekolog nima bistvene vloge.
Na oddelku pa tudi same pozitivne pohvale, drugič grem rodit definitivno v Celje.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?