|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mesečno perilo po porodu
2.11.2004 12:45:57   
saba01
Pozdravljene!
Moja hčerka je stara 2 meseca in jaz sem dobila prvo menstruacijo po porodu.A ta je četrti dan še kar tako močna kot prvi dan.Ali je to normalno,da tako močno krvavim že 4 dni?Prosim povejte mi ,kakšne so vaše izkušnje?


HVALA:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mesečno perilo po porodu
2.11.2004 12:57:03   
NinaŠ
Jaz sem prvo :hudicek: dobila šest mesecev in pol po porodu in je bila tudi zelo močna. Pet dni sem krvavela, da je kar teklo iz mene, šele potem se je začelo umirjati. LP

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mesečno perilo po porodu
2.11.2004 13:01:20   
cufi
Tudi jaz sem prejšnji torek dobila prvo menstruacijo in traja še danes. Tako naj bi bilo zato, ker sem po porodu nehala prej krvaveti (po treh tednih) in naj bi se zdaj še čistila.

LP

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mesečno perilo po porodu
2.11.2004 15:04:28   
kimi
jaz sem imela kot ninaŠ

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mesečno perilo po porodu
4.11.2004 21:42:58   
Dadi
Hojla!
Jaz sem jo dobila ravno danes...5 mesecev po porodu ob polnem dojenju. Pa upam da ne bo dolgo trajalo. ;)

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mesečno perilo po porodu
9.11.2004 10:53:17   
KIRA
jaz sem sicer imela CR, prvo M pa sem dobila nekje pri 6 tednih po porodu. zdaj čakam drugo, pa že teden dni zamuja. kdaj se bo to uredilo???

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mesečno perilo po porodu
9.11.2004 11:46:40   
Dadi
No jaz krvavim iz dneva v dan manj...tako kot pred zanositvijo.

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mesečno perilo po porodu
18.11.2004 16:08:58   
Pupica
jaz sem prvo :hudicek: dobila 5.tednov po porodu, drugo pa 9.tednov:grrr::grrr::grrr:Prej sme mela blage :hudicek:, zdej pa kr 5 dni traja pa bol močna, tako da me je pri 1.:hudicek:že skrbelo da je kaj narobe.
Pa najbolj sem se veselila, da po porodu ne bo potrebno te trapaste:hudicek:tete:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   mesečno perilo po porodu
18.11.2004 20:12:17   
Pikabu
Meni se tudi zdi, da sem jo tudi dobila in sicer včeraj, 9 tednov po porodu. Nisem pa čisto prepričana. Kravitev je šibka, pojavi se enkrat na dan, potem pa cel dan nič. A mogoče katera ve, koliko časa traja, da se ciklus uredi? Jaz sem imela pred nosečnostjo zelo točne M, pa upam, da bo tudi sedaj tako, da vsaj vem, pri čem sem.

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?