|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 13:58:39   
Strawberrie Cherrie
Iščem nekaj prav posebnega...barve za steno, ki jih lahko obrišeš, za v kuhinjo namesto ploščic, nad štedilnikom in 'ek' bi imela pa stekleno plato gor čez...kje to dobiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:11:28   
rija
jaz sem jih kupla v mavrici, spektra, pralna barva....samo se vseeno kaj gor pozna, tudi če zbrišeš, sploh na temnih...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:13:35   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa recimo, da dam tapete? A tisto se da OK pobrisat? Pa recimo lahko dam steklo preko?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:15:32   
Strawberrie Cherrie
Rija, ti si itak ekspert, a imaš kakšno stran, kjer lahko vidim tapete - > za Ikeo sicer vem...iščem pa nekaj 'modernega' ...ja, sej vem, da sem se zgleda s kolom po glavi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:16:15   
rija
če daš steklo čez, za barvo ni problema, je po moje boljša pod steklo barva...kot pa tapete....problem je tam, kjer stekla ni...pod steklo lahko daš tudi čisto navadno barvo....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:17:03   
Strawberrie Cherrie
Se pravi, bi bilo najbolje, da se odločim za eno barvo, potem pa vržem steklo preko cele stene in to je to....


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:18:34   
Strawberrie Cherrie
Ali pa če kupim barvno steklo???? Hudiča....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:21:41   
Anonimen
Pralno barvo in še takšne barvne pikice (v kombinaciji pohištva)se dajo noter in izgleda ful lepo, pol pa steklo gor. Mi smo imeli takšno steno v službi in se mi je ful dopadlo, samo brez stekla, je pa tole fina ideja.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:23:19   
Strawberrie Cherrie
Kakšne pikice??? Ne bi jaz pikic...

Imela sem tudi tole v mislih: da bi 'pobravala steno temno sivo - pralno barvo, pri štedilniku bi dala pa tiste res tini mini rdeče ploščice???, namesto steklene plošče...


< Sporočilo je popravil london_paris -- 24.6.2007 14:25:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:28:42   
Anonimen
Pol pa ne pikicuser posted image


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:30:13   
Strawberrie Cherrie
Čeprav ne vem kake pikice imaš v mislih? KROGE?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:35:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Se pravi, bi bilo najbolje, da se odločim za eno barvo, potem pa vržem steklo preko cele stene in to je to....




ja,.....one pikice so pa meni bljakuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 14:39:59   
Anonimen
Ja no tak bolj krogeci so. Men se pa ful dopade bom pa sicer imela tole na hodniku in stopnišču. Nimam rada enobarvne stene bolj je pisano bolj se mi dopadeuser posted image


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 15:15:49   
pikapolona2
tistim pikicam se reče domflok.....je pa to bolj za hodnike v blokih ...ker čez pikice pride še en tak premaz kot lak...je pa res da je to full obstojno.

Barve imam jst pralno v kuhinji ne eni steni pa je res da sej se neki dol spravi sam vse pa ne. Steklo....??user posted image sm že vidla...sam kaj pa če potem za steklo pride kak pajek...ker po celi flehi ga najbrž ne moreš čist diht zapret....glede na to da nobena stena ni čist u nulo ravna.
Tiste tamicene ploščice mozaik sm pa jst tud gledala od bisaze pa je blo dve leti nazaj ko sem iskala taka cena da sm hitr opustila to idejouser posted image

Zdej sm pa dala tako aluminijasto plato tam kjer je kuhališče po drugi steni pa 10 x 10 ploščice ki sem jih sama porisala...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 15:47:31   
lojzika
JA pikicam se reče lističi za domflok.

Ona emulzija pa je domflok. Meni se zdi boljši sijaj, Imaš 2 vrsti SIJAJ pa MAT.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 21:30:25   
lelaval
JA pikicam se reče lističi za domflok.

Ona emulzija pa je domflok. Meni se zdi boljši sijaj, Imaš 2 vrsti SIJAJ pa MAT.

Zakaj pa ne pobarvaš z navadno bavo za pleskanje v odtenku, ki ti je všeč, potem pa s tem lakom preko? Je pralen in res obstojen. Res pa je tudi, da ko se ga naveličaš, ga je težko spravit stran.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Barve za steno - za obrisat
24.6.2007 22:43:17   
kofetek2010
mi imamo celo stanovanje v Dulux barvah - so ful fajn, ker komot obrišeš in se nič več ne vidi, barva pa ostane user posted image
kupili smo jih že pred 5 leti v Bauhausu in še vedno zgledajo kot nove - je pa potrebno 2x prepleskat, da zgleda tako kot mora - cene se ne spomnim, a vem, da niso bile glih poceni user posted image   imajo pa ful odtenkov - pobrskaj mal po Gradnji na RR, ker sem že enkrat link prpopala, mislim, da je Annny spraševala o barvah (se mi ne ljubi iskat, priznam user posted image  )

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Barve za steno - za obrisat
25.6.2007 9:14:22   
Strawberrie Cherrie
Bom šla čekirat. RIGHT NOW ... ok, sej če je draga barva, dejansko potrebujem samo za 4m2 ...tako da za tako površino tut ne more bit FUL?

Kam imate tam prekmurke s steklom -> Reflex ali nekaj takega?? A lahko tam pogledam steklene plošče...
Možno, da sem mim usekala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Barve za steno - za obrisat
26.6.2007 12:21:41   
popi
V trgovini vprašaj za latex barve.Te se zlahka brišejo.
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Barve za steno - za obrisat
26.6.2007 15:59:40   
Strawberrie Cherrie
Jana, pri user posted image ne najdem te teme user posted image user posted image user posted image
Daj se poizkusi vsaj okvirno spomnit cene pa palete barv. da ne bom zastonj hodila naokoli user posted image user posted image user posted image plis...

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Barve za steno - za obrisat
26.6.2007 22:42:08   
*ajetam*
midva imava tudi te barve. samo za ceno je zeloo težko rečt.
jest se sploh ne spomnem več kok sva dala. sam ni to en velik denar. je pa popolnoma odvisno od barve. vsaka barva ima svojo lestvico svetlostni in vsaka ima popolnoma drugačno ceno...
bol ko je barva temna dražja je

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Barve za steno - za obrisat
27.6.2007 8:16:02   
Strawberrie Cherrie
Aha, jaz pa rabim temno zeleno in sivo user posted image -> se pravi TEMNE barve...mah, bom poklicala, če se da to kje na netu videt in okvirne cene.
hvala punce.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Barve za steno - za obrisat
27.6.2007 10:16:23   
*ajetam*
drugače pa si priskrbi v marvisi kartico popustov, potem pa pojdi k njim in naroči barve. sej toook drage spet nico. pa še popust boš dobila user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




katero ime
Kratka

za fantka?

Aleks (56%)

Marko (44%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!