|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D POSTOJNA
16.7.2007 13:05:39   
prymorka
mene samo zanima kako izgleda ko prideš tam...
namreč danes ob 15h sem naročena pa ne vem kako izgleda...
se morm obrit... al je to samo preko trebuha????

in kje je ta porodnišnica?? ko pridš na prvo križišče v Postojni kam grem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D POSTOJNA
16.7.2007 13:11:14   
Anonimen
Odvisno s katere smeri prideš. Če prideš iz smeri kopra, greš naravnost do drugega križišča, na eni strani naprej je avtobusna, na desni pa porodnišnica. Modra stavba je zdravstveni dom, bela porodnišnica. Če prideš iz ljubljanske smeri greš v drugem križišču levo in si tam. Ne moreš zgrešit v bistvu.

Pregled pa poteka preko trebuha kolikor je meni znano-osebnih izkušenj pa nimam.

(odgovor članu prymorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D POSTOJNA
16.7.2007 13:13:46   
prymorka
aha... iz Koprske strani pridem,... torej to je tkoj po semaforju ko se gre desno za center, jaz grem ravno??? in potem bom vidla to avtobusno in stavbo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D POSTOJNA
16.7.2007 13:16:54   
Maxica
Avtobusna postaja je potem na levo, porodnišnica je na desni strani, boš videla eno modro in belo stavbo.
Obriješ se sicer lahkouser posted image , je pa pregled preko trebuha. Uživaj, super bo, boš videla.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D POSTOJNA
16.7.2007 13:19:13   
prymorka
ja sej imam namen, samo sem na tesnem s časom, ker še delam, in že tko pozno štartam iz Kopra...
tko da če se zavleče da vem, da ne bom pol cela čupava user posted image ...
hi hi...
komaj čakam....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D POSTOJNA
16.7.2007 13:26:01   
Anonimen
Iz koprske strani v križišču desno, pa mislim da v drugem spet desno. Je pa velika bela stavba zraven plave, tak da res ni za zgrešit, pa H je tudi narisanuser posted image .
Potem pa skozi vrata noter in takoj desno. Sicer pa vprašaj na šalterju, ker so ful prijazne in te usmerijo. Tam je majhna čakalnica s TV in počakaš tam, ali pa si takoj na vrsti. Prostor je zelo temen, nobene luči noter, tak da četudi nebi bila pobrita nebi nihče nič videluser posted image . Je pa itak preko trebuha.
Meni na 3d ni videl obrazka, ker ga je skrival z rokami, naju je poslal na sprehod za pol ure, pa sper nazaj in še ni hotel pokazat obrazka, tako da je bilo vse skupaj tudi brezplačno, pa čeprav sva videla vse ostalo in naredil je tudi nekakšno drugo morfologijo in vse premeril in luleka pokazaluser posted image .

(odgovor članu prymorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D POSTOJNA
16.7.2007 19:12:01   
prymorka
no da vam sporočim kaj se je zgodilo...
pokazal nam je lulka... hahaha
nimamo punčko ampak fantka ;)))user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D POSTOJNA
17.7.2007 7:21:06   
itata
Vprašanje na temo 3D: ali ste se za ta pregled odločile poleg NS? Koliko stane? Ali zato ker imate v Postojni izbrane svoje ginekologe?
Lahko mogoče še zamenjam (noseča 11 tednov) ginekologa, ker resno razmišljam, da bi rodila v Postojni?
Mogoče sprašujem kaj, kar je vam vsem že povsem jasno, ampak priznam, da se prej nisem tako zelo zanimala za take podrobnosti, pa še izmed mojih prijateljic sem prva noseča:)

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D POSTOJNA
17.7.2007 9:18:08   
bamby



Itata, zakaj bi pa menjavala ginekologa zaradi tega, če želiš roditi v PO? Roditi itak lahko greš kamor želiš, ne glede na to, kam hodiš h ginekologu user posted image



(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3D POSTOJNA
17.7.2007 12:55:06   
itata
Ja ne vem. Ta moja G je mal hecna, sem ji rekla enkrat da me jajčniki bolijo pa ni nič trzala. Je rekla, če sem zihr, da so jajčniki pa da naj si najprej preverim, če nimam vnet mehur... Se mi ni glih zdel korektno. Pol k sem povedala, da sem noseča je bla bolj pozorna do mene, ampak vseen se mi zdi, da me je odpravla tko v 10 minutah s pregledom vred. Ne vem če to čist ok. Pa sem zadnjič slišala, da je en ginekolog tam v PO zelo pooren in ga zelo priporčajo... Pa sem razmišljala na to temo mal. Ampak verjetno to ne bom naredila.
Za rodit pa resno razmišljala o PO. Zaradi epiduralne. Ampak bom kdaj drugič še okol tega spraševala vas:)


(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3D POSTOJNA
17.7.2007 12:58:09   
pina-1
pozdravljene, kdaj se je potrebno naročiti na 3D UZ? mislim v katerem tednu nosečnosti ste bile ko ste se naročile in koliko ste čakale?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3D POSTOJNA
17.7.2007 13:03:11   
itata
Pa mene še vedno zanima koliko to stane in zakaj ste se za 3D UZ odločile? Če bo katera tako prijazna in še to napisala...

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3D POSTOJNA
17.7.2007 13:14:52   
Anonimen
Za porod v Po ne rabiš imeti tam G. jaz imam svojo G v Izoli in sem bila na NS in 3D v Po in tudi rodit nameravam it tja, tudi na ogled porodnišnice sem šla tja.

G v Po je zelo zaseden (verjetno Misliš Merlota) in ne moreš kar tako priti k njemu kot pacijentka.

Za 3D sem se odločila oz gole radovednosti kako pač moj user posted image  zgleda. Ker je ta pregled ponavadi zelo blizu morfologije in se že tam vse pregleda. Stane pa v Po 50 evrov, isto kot NS.

(odgovor članu itata)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3D POSTOJNA
17.7.2007 13:52:47   
itata
Aha super. Pol je dejansko še bolš od navadne NS... Kolk si pa čakala, da si prišla na vrsto?
Ja Merlota sem mislila ja... Hvala za info.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3D POSTOJNA
17.7.2007 14:20:32   
bamby



Za NS je pomembno, a se ga dela med 11.in 14.T, za obični UZ pa verjetno ni tako pomembno.



(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?