|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam po mleko?
8.11.2004 15:54:59   
m0jc4
Pozdravljene!
Mi bi radi v Avstriji kupili hrano za našo malčico, pa ne vemo točno kam po njo (v lekarno, otroško trgovino? in kam točno?)! Smo iz MB in bi bila zelo vesela, če mi lahko katera pove. Aja, kupujemo pa Aptamil.

Hvala!
:miska:

Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kam po mleko?
8.11.2004 17:34:31   
Anonimen
Zakaj pa morate po Aptamil v Avstrijo? A je cenejši?

(odgovor članu m0jc4)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kam po mleko?
8.11.2004 20:12:40   
Teni_
Je nekaj cenejši, kot pri nas. Mi smo ga parkrat kupili v Grazu v Toys `r` us -u.

Lp.
Mojca:rozica:

(odgovor članu m0jc4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kam po mleko?
8.11.2004 21:40:59   
Veva
V Toys ali DM. Jaz sicer kupujem Milumil in je razlika v ceni precejšnja (pri nas cca. 2400 SIT, v Toysu in DM-ju cca. 8 EUR).

Lp, Veva

(odgovor članu m0jc4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kam po mleko?
9.11.2004 8:32:58   
lutka
V DM imajo Aptamil po7.25 EU.Ravno včeraj sva šla po njega.Najcenješi je pa v BILI,imajo pa ga tudi v Sparu:bravo:
lp

(odgovor članu m0jc4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kam po mleko?
9.11.2004 10:16:02   
kimi
v Dm u v slo je aptamil tako poceni? Jaz ga kupujem v dm-u pa ni tako poceni. Samo suzi+ ti verjetno misliš v avstriji kajne

(odgovor članu m0jc4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kam po mleko?
9.11.2004 10:28:44   
ZARA
ojla...m0ja4...
Tkole...jst ga kupujem v Avstriji in sicer ga dobis...v Merkurju,v Spar-u,po vseh lekarnah...za te vem!!
razlika v ceni je velika...pri nas je (A1-900 g) 3300 sit,gor ga kupim v Merkurju je 10.90 EURa...cca 900 sit prihranka pri 1 skatli,
papa:rozica:

(odgovor članu m0jc4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kam po mleko?
9.11.2004 10:39:14   
lutka
ja kimi,v Avstriji imajo takšne cene:bravo::)-:)-:)-
lp

(odgovor članu m0jc4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kam po mleko?
9.11.2004 10:46:44   
kimi
to se men tok nefer zdi da je gor k majo visoke plače tok pocen pri nas pa k so plače nikakve pa drago, pa še ta benz gre kr gor pa gpr pa gor:grrr: bom mogla bit kr peš honda:)-

(odgovor članu m0jc4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kam po mleko?
9.11.2004 12:22:01   
lutka
Sramota:((imaš prav,pri nas so cene katastrofalne.Še dobro da vemo za Avstrijo,saj bi se drugače spufala,ko pa imam vse po dvojno:duda::duda:.Ne vem zakaj smo sploh ve EU:hudicek:,ko pa imamo cene še vedno tako visoke.
lp

(odgovor članu m0jc4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kam po mleko?
15.11.2004 22:12:34   
Blink1
Mojca...najbližje v Lipnici v DM, Billo ali pa kakšno lekarna. Sicer pa je lekarna tudi v Strassu, takoj čez mejo

(odgovor članu m0jc4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?