|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Črpalka za mleko
19.7.2007 13:44:31   
Mesečnica
Pozdravljene!

Mene pa zanima, katero črpalko uporabljate za črpanje svojega mleka? Jaz sem od kolegice dobila NUKovo črpalko, ki je sama ni nikoli uporabljala, in me je že prav znervirala (črpalka, ne kolegica, da ne bo pomote user posted image ): pri ročaju je gumica, ki jo je treba mazati z oljem, pa se mi kljub mazanju stalno snema, olje pa teče vsepovsod. Skratka, ni ravno "user-friendly", pa tudi pri črpanju jo moram držati pod čudnim kotom, da mleko teče v stekleničko in ne kam drugam. Požrla mi je že cel kup živcev, še zlasti ponoči, ko moram včasih izčrpati mleko, ker mali kar spi in ga nočem buditi.

Zdaj razmišljam, da bi si kupila Aventovo črpalko (ročno, ne električne). Tiste, ki jo imate - kako ste zadovoljne z njo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 13:52:17   
Pingvinčica
Jaz sem uporabljala avetntovo črpalko 7 mesecov (ena mi je zdražala 6) in sem bila super zadovoljna. Mala ni hotela zagrabit bradavice, zato sem si mleko črpala in ji ga dajala do njenega 7.meseca.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 13:54:10   
nky 23
lep pozdrav!
zanimivo tudi naš sonček je rojen 29. maja! Čestitke najprejčeprav malo pozne.
Glede črpalke pa jaz sem jo imela najprej od chiccota pa sem rahlo nezadovoljna, tako da sem si nato kupila aventovo in sem nad njeno uporabo skoraj navdušena sajj so mi prej vsi svetovali chiccotovo. jaz sem zadovolna upam da boš tudi ti če si jo boš kupila!!!


lep dan!!!

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 13:57:42   
pika30
Jaz sem uporabljala Aventovo in sem bila zelo zadovoljna z njo.
Za težavo Nukove črpalke pa se pred nakupom nove pozanimaj direktno na proizvajalca ti bodo najboljš svetovali......samo meni ni jasno zakaj si moraš gumico z oljem mazat.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 14:06:22   
Anonimen
Tudi jaz sem uporabljala Aventovo.

(odgovor članu pika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 14:07:02   
skuštrana
Jaz sem bila z Aventovo zadovoljna.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 14:18:01   
Maleal
Jaz sem imela Aventovo in je lepo šlo.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 14:43:28   
tajtaja
Tudi jaz Avent-jo še imam, če rabiš-za pol cene.
Če želiš, piši na ZS.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 18:20:34   
ally1
Tudi jaz sem uporabljala Aventovo, vse je bilo super in sem bila zadovoljna z njo, menjati je bilo treba samo en rezervni del (jaz pravim da je zvezdica).

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 19:25:35   
Anonimen
Avent. user posted image

(odgovor članu ally1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 21:07:20   
eya
Jaz sem imela tako kot ti, Nukovo, pa mi tudi ni bila najbolj všeč. Še k sreči, da si nisem rabila velikokrat črpat mleka.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 21:56:32   
2.2.
jaz sem si že v porodnišnici začela črpat mleko ker nisem imela bradavice, takrat mi je pa tudi mož kupil aventovo in sem bila z njo zadovoljna samo rabila je pa nisem veliko še ne en mesec ker mi je že zmanjkalo mleko. tako da aventovo si nabavi pa ti ne bo delala problemov pa še nastavke ene dobiš zraven- dodatno če se kater izgubi, znuca..

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 22:20:37   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: ally1

Tudi jaz sem uporabljala Aventovo, vse je bilo super in sem bila zadovoljna z njo, menjati je bilo treba samo en rezervni del (jaz pravim da je zvezdica).
Jo pri 7,5 meseca še vedno uporabljam za večerni rižolino. Edino ena zvezdica mi je kar naprej not skakala, pa so mi jo v Arielu zamenjal. Pol je bilo vse OK

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Črpalka za mleko
19.7.2007 22:23:58   
Anonimen
Aventova črpalka je zakon!

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Črpalka za mleko
20.7.2007 8:56:27   
amy26
Aventova je zakonuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Črpalka za mleko
20.7.2007 13:32:23   
Mesečnica
Hvala vsem za nasvet!

Mož me je včeraj presenetil - po službi je šibal v Pikapolonico in ne da bi me vprašal kar kupil Aventovo črpalko user posted image . Kot pravite, je res OK in zdaj brez problemov črpam mleko user posted image user posted image user posted image .

Mnogo bolj enostavna je kot NUK-ova, lepše dela in še hitreje izčrpa mleko - pravo olajšanje user posted image .


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Črpalka za mleko
20.7.2007 13:36:17   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: pika30

Jaz sem uporabljala Aventovo in sem bila zelo zadovoljna z njo.
Za težavo Nukove črpalke pa se pred nakupom nove pozanimaj direktno na proizvajalca ti bodo najboljš svetovali......samo meni ni jasno zakaj si moraš gumico z oljem mazat.

NUK ima drugačen sistem kot Avent in pritisk za črpanje ustvarja z batom, obdanim z gumico, ta gumica pa ne drsi, če ni namazana, pa še ko jo namažeš se rada snema, olje (mazati moraš z oljem) pa teče še po drugih delih črpalke user posted image . Je ne priporočam!

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Črpalka za mleko
22.7.2007 0:15:15   
Anonimen
Tudi jaz imam aventovo in je super user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Črpalka za mleko
22.7.2007 7:21:49   
blue sky
Jaz sem uporabljala Nukovo, pa je kar naprej nagajala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Črpalka za mleko
22.7.2007 11:14:22   
Naja30
Aventovo. Čeprav je precej dražja od nukove in verjetno kar vseh ostalih, se jo splača vzet. Še posebej, če boš dolgo časa črpala.user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Črpalka za mleko
22.7.2007 23:11:07   
Shorty_
Men tudi zvezdica ven skače kje lahko kupim novo?
Jz sem kupila že rabljeno in če je prevelik vakum jo okoli obrneuser posted image A se še kateri to zgodi?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Črpalka za mleko
23.7.2007 9:16:57   
lunca2
Jaz sem tudi uporabljala aventovo črpalko.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Črpalka za mleko
23.7.2007 9:29:38   
mojcapr
Imam že drugo aventovo. Črpala sem si pri vseh 3 otrocih. Pri dveh do 6 meseca .Pri tretjem pa 3 mesece in sedaj mi  uspeva dojiti user posted image . No v tretje gre rado.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Črpalka za mleko
24.7.2007 23:50:20   
bygi
Men je zvezdica tud ven skakala, ni drugega kot jo zamenjat z novo. Naročiš jo pa lahko pri Arielu.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?