|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje na 2 uri preveč????
24.7.2007 18:09:01   
zelva
Pediatrinja pravi da svojega 2,5 m sinka prepogosto dojim in da verjetno joka zaradi tega med dojenjem! Dojim na 2 uri čez dan oz. tudi manj ko sam hoče. Svetuje mi dojenje na 3 ali 3,5 ure pri tej starosti! Kaj meniteuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
24.7.2007 18:14:23   
pika_b
Jaz ga poskušam zadrževat, da je dojenje na 2.5 do 3 ure. Meni je tudi rekla, da ni dobro prepogosto dojenje- manj kot na 2.5 uri.

lp

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
24.7.2007 18:22:05   
Naja30
Meni so pa čisto kontra govorili - da naj dojim ko to user posted image  hoče, tudi če na pol ure! In sem tako delala. Mala je imela zelo močan sesalni refleks in veliko se je hotla cartat. Itak si sčasoma naredi svoj urnik hranjenja. Tako da se s tem nisem obremenjevala.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
24.7.2007 18:34:47   
Lunc_a
otroka dojiš ko sam to hoče,tako kot je naja napisala.ne vem zakaj ne bi bilo dobro dojenje na 2 uri,kaj bi potem rekli ko sem jaz prvega dojila na 1 uro.Ti tudi ješ na uro?? Ali greš na wc na uro?? Najbrž ne user posted image   otrok hitro pokuri mlekeco ki ga je pojedel,saj ko je buden dlje časa je to velik napor za njega prav tako jok itd

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
24.7.2007 20:46:08   
K_a_t_i
Naš se je dojil na 2 do 4 ure (po želji), zadnje dni pa kdaj tudi na uro. Čaja in vode noče, zato predvidevam, da je pri +36 večkrat žejen. Se mi zdi normalno in ga ne omejujem.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
24.7.2007 20:56:50   
lunca2
V porodnišnici so tudi meni rekli, naj dojim po želji user posted image . In v porodnišnici res nisva imela določene ure, ko je bil lačen je dobil, ko pa sva prišla domov je najprej jedel nekje na 2 uri sedaj pa je na 3 - 4 ure. Se je pa čisto sam privadil te ure. Star pa je 1 mesec in 1 teden.user posted image




_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
24.7.2007 23:09:49   
tinaaja
se pri 4 mesecih redko mine vec kot 2 uri med dojenjema... ko zeli papat, dobi in to se mi zdi kul. da otrok sam pokaze, da zeli. Dojenje ni samo hranjenje, ampak tudi varnost, tolazba, cartanje - morda pa rabi kaj od tega, ne samo mlekca user posted image In pol je ze prav,da dobi  a ne user posted image user posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
25.7.2007 7:42:52   
Anonimen
midva sva se dojila tudi na  dve uri ali manj ...zadnji teden (pri 16 mescih) sem eno noč štela in zbudil se je točno 14 x....takrat je padla odločitev , da bodo am-am spet tatijeve user posted image . Sicer pa ne vem kaj je s tem , ali res zdaj priporočajo le 6 mescev dojenja?

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
25.7.2007 7:59:55   
kjava
Ni preveč! Jaz sem hotela delat take razmake, tako, da sem ji dudo tiščala, pa se je premalo redila. Pristavi ga, kadar mu paše.

Adelaide, priporoča se 6 mesecev samo dojenja, potem pa šele uvajanje GH.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
25.7.2007 9:26:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pika_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
25.7.2007 9:28:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
25.7.2007 9:49:34   
rainbow
kako blesavo in za časomuser posted image

se strinjam z nalin in ostalimi; jaz tudi večkrat jem na dve uri, če ne druga, spijem kavico, pojem košček čokolade .......; sicer pa je treba te stare metode in prepričanja  že enkrat izkoreninit; moja mama je tudi imela take, na tri ure, in pol je ta malo nosila okoli, ker še ni bilo toliko, jao. Saj potem se je navadila. mama mislimuser posted image

ve kar lepo dojite, ko paše bebicam, posebej ko so še maliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
25.7.2007 22:14:16   
Anonimen
Meni je danes patronažna rekla, da mora otrok jesti takrat, kadar on hoče... In tako tudi delam.. Ne bom mu preprečevala hrane, ... Saj ko pa smo mi lačni, moramo pa vedno jesti, kajne.. Pri otroku je isto!!

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
25.7.2007 22:24:31   
Anonimen
Dojenček preko dojenja dobiva tudi tekočino in v tej vročini je normalno, da se doji pogosteje.

Pediatrinji naslednjič povej, naj poleg knjige pogleda tudi skozi okno user posted image .

(odgovor članu zelva)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojenje na 2 uri preveč????
25.7.2007 22:29:55   
Anonimen
da ko bodo zrastli da bodo lahko polni ljubezni poleteli.


Tole je pa tako lepo, da kamen joka.

Bravo NalinRR. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?