|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če moj avto vozi tuji državljan
26.7.2007 19:03:20   
Aja32
Odpravljamo se na počitnice na Hrvaško...

Torej - gremo z dvemi avtomobili - pa me zanima, da v primeru, da vozi moj avto moja teta (je namreč angleški državljan) ali ji moram jaz dati kakršno koli pooblastilo oz. kaj in kako je z zavarovanjem?
Mogoče kdo ve, kaj se naredi v tem primeru?


LP A
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če moj avto vozi tuji državljan
26.7.2007 19:12:52   
NinaŠ
Na AMZSju dobiš pooblastilo za vožnjo drugega voznika - to nujno pridobita. Opcija je tudi na roke napisano pooblastilo in overjeno pri notarju - samo to je dražja varianta user posted image . Zavarovanje je normalno veljavno v vsakem primeru (s pooblastilom ali brez) vkolikor oseba vozi s tvojim dovoljenjem.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če moj avto vozi tuji državljan
26.7.2007 19:14:53   
Anonimen
http://www.avtosola-smarca.com/index.php?subpage=pogosta-vprasanja&lev1=2&lev2=28

tule mal poglej

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?