|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
27.7.2007 8:12:05   
tajtaja
Ker sma mislila meti zgoraj suhe estrihe, smo jih naredili samo spodaj, sedaj pa sva se vseeno premislila. Itak so skor dvakrat dražji, pa mojster naju vleče že več ko tri mesece in tako.
Ker pa se mislimo vselit do septembra, je jproblem za sušenje, ker bomo gor dali parket.
Pa mi je včeraj keramičar omenil, da bi se naj dobili eni estrihi, ki -ne vem kako se reče, se hitro sušijo. Baje bi za parket naj bili v treh tednih O.K., keramika pa že na drug dan .
Ta večino dela v Avstriji, tako da tam pozna te materiale, za pri nas pa ni bil siguren, če se to sploh dobi?
Že kdaj slišali za to?
INFORMACIJE, PROSIM.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
27.7.2007 8:18:33   
Anonimen
Jaz sem že slišala, ker tudi pri nas doma gradijo, pa je oče omenil, da bo dal to "hitrosušečo" zadevo! Vem da obstaja... kaj več pa ti jez ne morem pomagat...

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
27.7.2007 10:26:19   
2mama
tajtaja,
mi smo delali navadne estrihe prvi dan zadnjega vrocinskega vala. zdaj je vse suho ko poper (se pravi, bila je vrocina, cele dneve smo imeli vsa okna in vrata na stezaj odprta, tudi ko je bilo vetrovno). pa tudi nam keramicar ze polaga, parket zacnemo (ce bo cajt) naslednji teden. vreme gre trenutno zelo na roko, tak da cim prej vlijte plato!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
27.7.2007 16:51:41   
makica
Mi smo jih mislili dati, vendar je cena še pa še visoka. Mislim da 5x dražje od navadnega estriha. Poleg tega nam noben ni garantiral, da bi bilo res suho. Na koncu smo se odločili za suhomontažni estrih in sicer ga je mož kar sam polagal. Križno vezane OSB plošče, ki smo jih kupili v Baumaxu. Najcenejša suhomontažna varianta. Slabost pa je, da imoraš imet ravna tla za tako izvedbo.



(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
27.7.2007 17:46:48   
tajtaja
Makica, mi lahko malo natančneje opišeš, kaj vse ste dali v suhi estrih(izolacije,...).
ker namreč pri nas bi baje naj dajali neke late, pa deske, pa na koncu OSB ploščo, pa zmes ne vem točno, če tervol ali nekaj???
Samo vse skup pride ful drago, enkrat dražje od navadnega.
Koliko je vaju prišlo po kvadr. metru?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
27.7.2007 21:51:34   
makica
Ker smo imeli probleme z višinami smo dali na dnu premaz hidroizolacije (Hidrostop elastik), na to 3 cm stiridur in na to 2 x po 12 mm križno OSB plošče, ki smo jih skupaj privili z vijaki. Na vse to smo nalimali parket. To je bila na nas skupaj edina varianta od vseh možnih in po zagotovilih strokovnjakov tudi ustrezna. 

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
28.7.2007 10:48:52   
tajtaja
IN koliko te je to prišlo?

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
29.7.2007 14:02:55   
makica
Za 11 m2 približno 300€, seveda brez dela, ker je mož vse naredil sam.


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
30.7.2007 9:32:06   
kalbo
Men pa vseeno ni jasno, zakaj se ljudje v novogradnjah odločajo za suhe estrihe. V novogradnji se da klasiko pa je. Najceneje, pa najbolje. Zdaj ti pa ne preostane drugega, kot da daš klasiko, pa pač zavlečeš gradnjo za mesec ali dva.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
30.7.2007 9:41:36   
Anonimen
hitro sušeči estrih dela kema puconci pa mislim da tut salonit anhovo. prodaja se v žaklih recimo merkur, top dom...če boste delali sami. mislm da je zadeva mal dražje narave.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
30.7.2007 15:10:43   
MINEJA
Mi bomo dali čez dva tedna delati samorazlivne etrihe, ki so suhi v 14-ih dneh. Dali pa jih bomo iz razloga, ker se lepše obiljejo cevi v talnem gretju in je boljša izlocija. Za dve etaži cca. 200 m2 nas bo stalo cca.2000EUR!

LP!

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
30.7.2007 16:23:49   
bobika
Sorry za vmesno vprašanje
Po kolikem času pa lahko hodiš po navadnem estrihu in po tem hitrosušečem?

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poznate HITROSUŠEČE ESTRIHE?
31.7.2007 7:43:51   
biba77
Po navadnem estrihu drugi dan lahko hodis, cez 14 dni izgleda suh, prav presusen je pa po 2-3 mesecih. Take informacije sem jaz dobila...
Mi bomo dali kar navadne delat (se ne mudi tako zelo...).user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?