|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izleti za 1 dan
6.8.2007 12:01:51   
ALESSA
Pozdravljene punce!user posted image


Dajte mi prosim pomagat. Povejte mi, kam lahko greš z majhnimi otroci v naši lepi Sloveniji za 1 dan.
Hvala za pomoč.


Alessauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izleti za 1 dan
6.8.2007 12:05:08   
Erdbeere
kateri konec te pa zanima, ali je vseeno?

MI gremo za 1 dan recimo na Veliko Planino, Šmarno goro, Bohinj, Bled, Pokljuka, zdaj poleti Bela Krajina (Kolpa), kakšne toplice, Rogla (sprehanjanje), ....full je tega, odvisno ali želiš se sprehajat, počivat, vozit

(odgovor članu ALESSA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izleti za 1 dan
6.8.2007 12:10:10   
ajja
V četrtek smo bili na Jezerskem in je krasno. Pa še ful poti, ki so primerne za voziček, je. Naš mali je spal kot angelček, mu je zgleda odgovarjal gorski zrak.user posted image  Res priporočam.

(odgovor članu ALESSA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izleti za 1 dan
6.8.2007 12:12:37   
Anonimen
Midva s Kamikazo sva sla naredit "en krog" - iz Ljubljane sva sla najprej na Brnik (oz. na Jozeta Pucnika user posted image ) pogledat avione, potem cez Kranj v Poljansko dolino (predvsem pod Blegos), nato po stari cesti cez gozdove do Soce, v NG sva pojedla kosilo, potem sva se "spustila" do nase obale in nato po avtocesti domov (ker sva imela ze vsega poln ku*** user posted image ).

(odgovor članu ALESSA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izleti za 1 dan
6.8.2007 12:44:44   
crci06
ja, "lepa, je lepa, Poljanska dolina..." to je iz enega komada ven.

Daj, napiši, ali si z vozičkom, z nahrbtnikom, peš z zelo majhnimi otroki, ali so primerni manjši hribi...

Meni je od "neznanega" - evo, pa sem izdala - všeč Bled in pri Zaki zaviješ k bukvi velikanki... tam gor mi je luštno, ampak sm sama z vozičkom in lepimi čevlji prišla le do prve hranilnice za srne user posted image  tako, da v bistvu ne vem, kaj je na vrhu, pa mi ne povedat, ker še hočem tja....

Od znanega mi je lušten izlet na goro čarovnic in gor kosilo... 

Tudi v naše konce te lahko navabim...

Na Blegoš se da priti skoraj po ravnini, ker se zelo, zelo daleč da pripeljat potem pa hodiš po lepi gozdni poti... ta je primerna tudi za otroke, zadnji klanček se pa skupinsko pomatraš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izleti za 1 dan
6.8.2007 12:46:17   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: ajja

V četrtek smo bili na Jezerskem in je krasno. Pa še ful poti, ki so primerne za voziček, je. Naš mali je spal kot angelček, mu je zgleda odgovarjal gorski zrak.user posted image  Res priporočam.


Znam priti na Jezersko, gor je tudi meni lepo in pr jezeru dobro za jest user posted image ...
amapk - kam pa naj gremo z vozičkom?
(Mali plonk listek prosim) - po cesti, so kakšne take gozdne poti... Start - cilj?

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izleti za 1 dan
6.8.2007 15:35:44   
ALESSA
Ja, mi smo bili včeraj v Logarski dolini in je bilo čudovito. Radi bi šli po celi Sloveniji, sam sem misla, , da mi poveste točke, kjer je zanimivo in se splača it pogledat. Nekaj idej sem dobila tako, da hvala. Slovenija je mala in velika, ker takrat, ko se odločamo kam bi šli, ni pametne ideje ali pa ne vemo za kraje. Zato sprašujem , ker smo na forumu iz vse Slovenije in vsaka nekaj ve.


LP, Alessa



(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izleti za 1 dan
6.8.2007 15:40:59   
Anonimen
Na notranjskem:
-postojnska jama in predjamski grad
-rakov škocjan(lepa pot za sprehajanje z vozički)
-cerkniško jezero
-grad snežnik(še lepše za sprehodeuser posted image )

(odgovor članu ALESSA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izleti za 1 dan
6.8.2007 16:28:17   
frufru
otočec-pešpot do dolenjski toplic, Kostanjeviška jama, Škocjanske jame, Pokljuka, Bohinj, Bled, Planica-Tamar, Kamniška bistrica, Vogel, Pokljuka, Logarska, Pohorje, Olimje, Polževo, Velika planina, Kranjska gora,...
malo poglej na http://www.kam.si/izleti/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izleti za 1 dan
10.8.2007 13:53:32   
Katja 271
frufru, bi te popravila, če dovoliš.
Iz Otočca je peš pot do Šmarjeških Toplic.
Do Dolenjskih Toplic bi bila malo dolga - cca 20km.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izleti za 1 dan
25.8.2007 21:16:02   
upajoča
Na Pokljuki se da tudi zelo veliko sprehajati,tudi po asvaltu,potem lahko tudi na Rogli .lp upajoča

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izleti za 1 dan
25.8.2007 21:50:03   
MAMBA
Most na Soči

_____________________________

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izleti za 1 dan
26.8.2007 6:39:52   
marcela
Mariborsko pohorje, lahko ostanete kar pri areni in si ogledate orlovo gnezdo-indijansko vas. Če ima otrok vsaj 2 leti lahko skače na trampolinu.  Večji otroci se lahko spuščajo z gimami ali plastičnimi sankami po eni progi.Lahko se ap peljete z gondolo prav na pohorje. Je pa sprehod v mb parku ob treh ribnikih tudi zelo lep in zanimiv za otroke, ker je toliko labodov. Nižje dol v parku so pa tudi fajna igrala.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu MAMBA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?