|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 2 leti
7.8.2007 13:42:46   
metuLJchy
marjana.r to pa je nekaj najlepšega kar sem danes prebrala! Čestitam iz vsega srca!! Enega sončeka tebi in tvoji pikici!!

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 2 leti
7.8.2007 14:40:20   
GITA14
marjana čestitke
pošiljam ti user posted image za srečo da lepo preživiš teh 9 mesecev.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 2 leti
7.8.2007 16:01:50   
Skorpija
Stara sem 28 let, ta mesec minevajo tri leta boja, pred tremi meseci pa sem dozivela kratko radost nosečnosti in splav... Jeseni gremo pa v nove boje!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 2 leti
7.8.2007 16:57:54   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: metuLJchy

marjana.r to pa je nekaj najlepšega kar sem danes prebrala! Čestitam iz vsega srca!! Enega sončeka tebi in tvoji pikici!!


marjana.r čestitke!!!res lepa novicauser posted image user posted image ,
jaz pa spadam...med prafosilke,izgleda,
7let je bilo maja,kar sem bila prvič v ordinaciji Dr.Drobniča v Lj,potem pa klomifen+kilogramčki,pa Hcg,pa laparo,pa4x inseminacija in 1xIVF ,1x ICSI,tako da grem tretjič tudi jaz konec septembra .....pa izvidi vsi tam tam,bi kar moglo bit,nič kritičnega,ne pa idealnouser posted image user posted image ,tako da ...???,dobro,da imam tu še soncka.d.,ki mi daje upanje,sicer sem optimist,a pride tud kak črn dan,žal...aja,33let mam tud že.jauser posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 2 leti
7.8.2007 18:02:39   
sonček33
citrončica - berem tvoje besede in razmišljam - kako močna morata biti, kako rada se morata imeti....
Žal mi je za vse kar si morala dati skozi in želim ti, da bi bila noseča takoj zdaj...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 2 leti
8.8.2007 8:31:46   
metuLJchy
a sem se vam "hvalila" 2 dni nazaj, da moja teta user posted image  bo še ta dan prišla?? Aha...mazoljčki ostajajo kot spomenik, znakov kot pred M. pa ni več...samo na začetku sem še zagnala vse alarme, kaj če sem user posted image ..zdaj se mi ne da več...ko bo bo...lep dan vsem, obilo sonca in da bi vaše poti vsak dan bile čimbližje soncu...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 2 leti
8.8.2007 9:09:12   
GITA14
metuLJchy

držim pesti, da teta iz amerike ne pride
in da na testu vidišuser posted image

a si test  že delala???

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 2 leti
8.8.2007 9:31:02   
metuLJchy
ne testa nisem delala, pa verjetno ga vsaj še kak dan ne bom. Iz principa user posted image  hecam se...recimo, da sem v tem trenutku, kljub temu, da še vedno zelo verjamem v to, da nam bo uspelo tudi zelo realno na tleh...in bom počakala še kak dan brez pretiranega razmišljanja...saj veste kako je zoprn tisti občutek ko v upanju kupiš test...upaš da tokrat bo drugačen....potem pa nič...

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 2 leti
8.8.2007 9:38:40   
GITA14
metuLJchy dobro da lahk zdržiš, moj bi reku "svaka ti čast"
meni moja radovednost ne bi dala miru

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 2 leti
8.8.2007 10:12:13   
tintin
Drage punce, en velik user posted image user posted image za vse.
Tudi pot do mojih user posted image ni bila "rožnata"....od zadnje tabletke do user posted image je preteklo eno leto in pol....z vmesno izvenmaternično in pol leta totalnega bluesa in nihanja med upanjem in obupom (v smislu, kaj pa če je z mano kaj narobe, da sem imela izvenmaternično)....Ko je uspelo sem ravno dobro vrgla puško v koruzo in začela živet z mislijo, da jaz user posted image nikoli ne bom in da je bolje, da se osredotočim na kaj drugega.
Razumem vas in vsaki posebej želim, da uspe!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 2 leti
8.8.2007 10:41:39   
sonček33
o tintin me ne bomo vrgle puško v koruzo...gremo s polno paro naprej

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 2 leti
8.8.2007 11:10:47   
metuLJchy
se strinjam sonček user posted image  smo hujši ko hrasti...nas tudi vsa ta neurja ne zdrušijo...tintin hvala za tvojo izkušnjo!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 2 leti
8.8.2007 11:22:58   
šemalo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PUNCE user posted image user posted image user posted image

ko berem te vaše zgodbe, se zopet zavem, da je bog ustvaril eno najmočnejših stvari z žensko!!!! Kaj vse ste, smo, bomo dale skozi!! Koliko sreče, veselja, muk, trpljenja......koliko??

pa smo vse dale skoz svoj del trnove poti in ponosno stopamo naprej, proti cilju....

punce, dvignite zastave še višje.......VELIČASTNO VSTOPAMO V NOVI BOJ!!!!

cmok za vse borke!!!user posted image

_____________________________

o, beri, kar ljubezen govori, saj zna ljubezen slišati z očmi...(SHAKESPEARE)

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 2 leti
8.8.2007 20:04:37   
hope77
pozdravljene BORKE!!!
Hvala vam za vse cestike in seveda še bolj da upate z mano da se moja pikica obdrži.
sulfinija, citrončica, tintin - ne morem si misliti, kaj vse ste dale skozi, vidim da vam jaz pri teh stvareh niti do kolen ne sežem.
marjana.r - čestitke, upam da se bomo naslednje leto skupaj veselile. Si aprilčica?
metLJchy želim ti, da končno zagledaš svoje user posted image user posted image , seveda tudi vsem ostalim puncam!!!

Kot je napisala Lu33 - KAR NAS NE POKONČA NAS NAREDI MOČNEJŠE, zato punce držite se in nikakor ne obupajte!!!!

(odgovor članu šemalo)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 2 leti
8.8.2007 20:07:08   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  se strinjam s šemalo user posted image  user posted image  user posted image  

Moja pot je bla res trnova - 5 let in pol, pred enim letom obisk ambulante za zdravljenje neplodnosti, OP, dve zasrani IUI, 3 mesece Klomifena.......................................


in user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Boste videle - vsem BO uspelo, če je meni! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu šemalo)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 2 leti
8.8.2007 21:53:49   
metuLJchy
tosja enega sončeka za srečo tudi tebi in tvoji pikici!! A ni to lepo, da vsak dan ena punca pove o novi pikici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja punce, moja pot je do sedaj dosti krajša kot pot marsikatere od vas...vas občudujem in spodbujam. In razumem. Saj veste, da ko je noč najbolj temna in hladno se pojavi prvi svit...neslišno in nežno se prikrade in luč začne preganjati temo...tako bo morda z nami...ko prehodimo pot, mrzlo in temno kot noč...bo posijala jutranja zarja...lepa in čista....v njeni toplini bomo pozabile na prehojeno pot...se nasmehnile soncu. Čutile vsak trenutek še močneje. Bile hvaležne zanj..ah, malo poetično sem ta večer razpoložena...pa čeprav sem danes dobila user posted image  ampak ne boste verjele, na nek način sem jo celo vesela...ker mi leto in še več nagajala z dolžino cikjlusov...21, 30, 42, 49, 60, 90 dni...vse to je bilo na tapeti kot odraz hormonskih neravnovesij...zdaj pa že 3 mesec ko prišla v istem intervalu (ok 2 dni ji toleriram)...že to napredek ...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 2 leti
9.8.2007 16:42:19   
citrončica
user posted image ,prav vsem puncam,res naše zgodbe so različne,a vse z istim ciljem,sprejemamo jih tudi različno,včasih lažje,včasih težje,in prav je,da tukaj damo ven iz sebe žalost in iščemo tolažbo,kot je prav,da se tu skupaj veselimo....in upam,da se bomo res čimvečkrat veselile ob lepih novicah,res prav vsaka novauser posted image ,novauser posted image ,prižge nov plamen upanja tudi za nas...gremo punce,naprej,enkrat bo že!!
user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 2 leti
9.8.2007 19:27:56   
sonček33
Jest sem tako vesela za tosjo....da bi kar vriskala, ker to ti da toliko upanja, nov zagon, energijo, vero. Res je, vsem bo uspelo.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 2 leti
9.8.2007 21:38:05   
*ajetam*
za naju bo sicer "šele" decembra 2 leti ampak se ta trenutek hitro bliža user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 2 leti
9.8.2007 22:18:09   
konina
MIdva se trudiva že 5 let, doma pa imava skoraj 6 let staro hčerko. V drugo ne rata in ne rata. Z obema je vse o.k. Imela sem en IUI in en IVF. Potem pa še ET eskimčkov. Preglede sva dala skozi podobne kot ve. Aja, klomifen pa sem jedla skoraj 4 leta nepretrgoma. Stara bom 30 let čez dva meseca.

Naše zgodbe so pestre, polne upov in bolečine. Res sem vesela, da nam vsake toliko časa kakšna nova user posted image  polepša dan in nam vlije upanje, da bo tudi nam uspelo. Pazite na svoje pikice. So največji zaklad, ki ga boste kdajkoli dobile.

Lp, Nina

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?