|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 8:44:31   
Anonimen
...da si grda, to ne pomeni, da nisi!"

Besede mojega partnerja med včerajšnjim prepirom, izrečene vpričo tašče...ker se pač nekaj nisva strinjala...Že toliko je bilo grdih besed, postala sem čisto druga, kadar sem seveda z njim. Pa vseeno manjka poguma. Ostajam zavoljo otroka, ker sem se preselila daleč od doma, ker tu nimam nikogar, ker nimam dovolj denarja, da bi šla na svoje in ker nimam srca, da bi odpeljala otroka nazaj domov in ga vzela očetu, babici in dedku, ki ga vsi obožujejo, on pa njih. user posted image user posted image user posted image

Ja, vem, spet ena cmera, ki si je sama kriva, da je tako...user posted image Ne najdem poti...včasih potrebujem samo malo tolažbe ali pa tudi kako brco v rit.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 8:58:10   
Marogica
Čisto na kratko.

Če si res grda, je tudi tvoj mož en veliki bedak in nesposobnež. Kaj si ni mogel lepše najtiuser posted image user posted image

O ostalem ne bi. Ker je vedno ista pesem.


p.s. Anonimna, definicija lepote oz. grdote je čisto subjektiven pojem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 9:04:46   
mojamura







pomisli malo nase in na otroka in ne nato, da nimaš srca odpeljati otroka od očeta babice in dedka. očitno tam nisi srečna, kar posledično čuti tudi otrok. in če je partner takšen kot je s temi svojimi grdimi besedami, pomisli kakšen bo tvoj otrok, ki mu je njegov oče za vzgled. poleg tega pa a misliš, da bo otroku fino odraščati v takem okolju, kjer je tako napeto ozračje??
če nimaš denarja za to, da bi šla na svoje, obstajajo materinski domovi in še kakšna druga varianta. meni se zdi, da tebi edino kar manjka, je pogum in tista kapljica čez rob tvoje potrpežljivosti.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 9:07:47   
Anonimen
Sem večen optimist...upanje, upanje, upanje, da bo kdaj bolje, da bo lepo, da bomo vsi srečni, vsi mi, ki spadamo skupaj....user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 9:10:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Čisto na kratko.

Če si res grda, je tudi tvoj mož en veliki bedak in nesposobnež. Kaj si ni mogel lepše najtiuser posted image user posted image

O ostalem ne bi. Ker je vedno ista pesem.


p.s. Anonimna, definicija lepote oz. grdote je čisto subjektiven pojem.



Se strinjam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 9:11:19   
Martina27
Iz svoje lastn izkusnje ti povem,da v taki situaciji ki jo imas,ne vztrajaj zavoljo otroka.Tudi jaz sem zivela,pri njemu imava otročka insem tudi jaz odsla od njih vstran.
Sama sem iz Maribora on je zivel mal ven iz Ljubljane,in ko mi je vse skupaj prislo vrh glave,sem spakirala in sla,ceprav se zdaj nevem od kje mi takrat moč

Če nisi srečna idi,vem da je ta korak najtezji pa vendar,ce bos ti srečna bo tudi otrok srecen in bo imel kvalitetno zivljenje.Babico in dedka bo pa tudi se videl.

Čeprav jaz se vedno trpim in mislim nanj,sem po drugi  strani srečna,ker me nihce več ne zali in ker imam zlatega sinčka,ki mi pomeni vse na tem svetu.

Glej nase,ne pusti se enemu podlezu,da te zali.Če pluva po tebi kako si grda,posledično pluva sam po sebi,saj si te je sam izbral.

Ne isci razlogov za ostat,poisci jih,da bos zbralal pogum in sla.


Zelim ti,da bos vse lepo izpeljala in nam bos cez nekaj casa napisala lepo zgodbico o tem,kako se srečna s svojim pikecom.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 9:11:34   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem večen optimist...upanje, upanje, upanje, da bo kdaj bolje, da bo lepo, da bomo vsi srečni, vsi mi, ki spadamo skupaj....user posted image


če je tvoje upanje utemeljeno, potem vztrajaj, to itak najbolj sama veš. če si pa le mečeš pesek v oči, pa premisli....glede na to, da si nas na RR vprašala za nasvet oz. si se nam malo potožila, že ni vse tako svetlo, ali pač?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 9:32:46   
lelaval
Iz svoje lastn izkusnje ti povem,da v taki situaciji ki jo imas,ne vztrajaj zavoljo otroka.Tudi jaz sem zivela,pri njemu imava otročka insem tudi jaz odsla od njih vstran.
Sama sem iz Maribora on je zivel mal ven iz Ljubljane,in ko mi je vse skupaj prislo vrh glave,sem spakirala in sla,ceprav se zdaj nevem od kje mi takrat moč

Če nisi srečna idi,vem da je ta korak najtezji pa vendar,ce bos ti srečna bo tudi otrok srecen in bo imel kvalitetno zivljenje.Babico in dedka bo pa tudi se videl.

Čeprav jaz se vedno trpim in mislim nanj,sem po drugi strani srečna,ker me nihce več ne zali in ker imam zlatega sinčka,ki mi pomeni vse na tem svetu.

Glej nase,ne pusti se enemu podlezu,da te zali.Če pluva po tebi kako si grda,posledično pluva sam po sebi,saj si te je sam izbral.

Ne isci razlogov za ostat,poisci jih,da bos zbralal pogum in sla.


Zelim ti,da bos vse lepo izpeljala in nam bos cez nekaj casa napisala lepo zgodbico o tem,kako se srečna s svojim pikecom.

Se podpišem pod Matino 27.

Glede tvojega upanja in večnega optimista pa: Očitno ti tvoje upanje v tej smeri, v katero sedaj gledaš, ne pomaga kaj dosti, zato se obrni v drugo stran in upaj v drugi smeri.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 9:41:55   
Anonimen
Če sama sebi nisi všeč, in če sama sebe nimaš rada, ne pričakuj to od drugih.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 9:49:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Če sama sebi nisi všeč, in če sama sebe nimaš rada, ne pričakuj to od drugih.


se podpišem!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 9:49:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Če sama sebi nisi všeč, in če sama sebe nimaš rada, ne pričakuj to od drugih.


Tega nisem rekla. Mi je hudo, da je to rekel, ampak zaradi tega se sama sebi ne zdim grda. In tudi nimam kompleksov zaradi izgleda, ker sem velika, z dokaj ok postavo. Bolijo me njegove besede, predvsem namen, da me nalašč prizadane. Tudi če se človek sam sebi dopade, torej je zadovoljen s seboj, si ne želi slišati od partnerja takih besed. Pa naj bo lep ali grd.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 9:51:03   
Kinokija
Upanje je ubilo več ljudi kot vojna....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:02:59   
Anonimen
Morda je mislil grda z besedami, ker nekateri rečejo kadar nekoga užališ ali prizadaneš, da si grd.To ne pomeni fizično grd, ampak je tvoje obnašanje grdo.

(odgovor članu Kinokija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:15:58   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
med včerajšnjim prepirom, izrečene vpričo tašče...ker se pač nekaj nisva strinjala...Že toliko je bilo grdih besed, postala sem čisto druga, kadar sem seveda z njim.


pogovor? seveda brez tašče

in to da se nista strinjala je večji problem, kot pa to, da ti je rekel, da nisi lepa
minimaliziraš dejanski problem in izpostavljaš posledico. kaj si pa ti njemu rekla?


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:19:20   
tanikaa
Vem da ne rabiš tega, ampak ... meni se enostavno več ne da. Vedno ena in ista pesem. In znova in znova in znova.

Kak user posted image  se lahko pustite? Zakaj mate manjvrednostne komplekse? Zato ker nimate tiste mašince med nogami? Ja pa kaj češ to za sabo vlačit, če lahko to zate dela drugi. In ko rabiš vzameš na posodo za določen čas. In to dobiš kjerkoli in kadarkoli. Tak da ti zaradi tega ni treba biti z dedcem.

Eh, brez veze.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:40:36   
Anonimen
Piščanc, pogovarjali smo se o notranji opremi stanovanja...pa je kompliciral glede kopalnice, ....kako se tam vedno naredi svinjarija in kako se je najbolj spuče...pa sem mu povedala, da jo on ponavadi naredi največ, ker ima tam en kup opravkov, se mu pa vse gravža, da bi se z rokami prijel lijaka, ampak ga sčisti tako, da po robu umivalnika pošprica svinjarijo dol ( ne uporabi krpe), tako da teče še po tleh. No, ta "svinjarija" so ponavadi njegovi lasje, ko se striže z mašinco. Skratka bolj kot sva s taščo govorili, da se lijak lahko sčisti tudi s krpo, pa se ne pošprica zaradi tega cela kopalnica, bolj je govoril, da se to ne da, če se želi orng sčistit. Ok, no, do tu ni bilo problemov, zabodlo ga je to, ko sem rekla, da bi on očitno potreboval vse seterilno, pa da ni čudno, da ga za vsak drek grlo pa glava bolita, če sam mal recimo popiha po njem, ker ni nič odporen. No, pa je povzdignil glas, kak sem neumna, kaj kvasim....Rekla sem pa samo to, kar je res, ker non stop jamra, poleti in pozimi, zaradi klime v službi, klime v avtu, prepiha, ... Za čist brezveze in vedno je tako. user posted image Res pa je, da fejst komplicira glede čistoče, ampak za le določene stvari, prah, pa polno smeti ga recimo ne gane. Niti poscana školjka, ki jo jaz pučem za njim.user posted image  user posted image Je pa na morju popizdil, ko je bil mali brez plenic in se je pokakal na tisto blazino za na plažo. Pa kar dol z brisače ga je dajal, da se ja slučajno ne bi polulal gor, če mu je slučajo ušlo je tako pizdil, da mi je blo ful nerodno pred mojo sestro. Vsi so ga samo čudno gledali, kaj mu je, saj je to ja vendar otrok. No, rezultat je bil, da je naš mali hodil v večini v plenici na plaži...user posted image Če pa ne, pa sem ga mela skoz na očeh, da ni šel ne njegovo brisačo in se polulal, ali bog ne daj hodil po njej z umazanimi nogami.

Joj, sem se razpisala, sploh nisem imela namena, ampak je kar šlo ven iz mene. Pač, malo preveč, oziroma fejst preveč komplicira in pizdi glede tega. user posted image Pol se pa ne strinjava in vedno vztraja pri svojem in vedno mora imeti on vse prav... Vsi mi smo pa neumni, vključno z njegovo familijo....user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:45:57   
tanikaa
Oprosti, samo ma čisto prav. Res si neumna. Ker dopuščaš, ne samo da terorizira tebe, ampak tudi otroka. Da se mu gnusi otrokov urin??? Preveč zame in za marsikoga drugega.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:49:28   
TODI
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Oprosti, samo ma čisto prav. Res si neumna. Ker dopuščaš, ne samo da terorizira tebe, ampak tudi otroka. Da se mu gnusi otrokov urin??? Preveč zame in za marsikoga drugega.



Se podpišem!!!



_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:49:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Kak user posted image  se lahko pustite? Zakaj mate manjvrednostne komplekse? Zato ker nimate tiste mašince med nogami? Ja pa kaj češ to za sabo vlačit, če lahko to zate dela drugi. In ko rabiš vzameš na posodo za določen čas. In to dobiš kjerkoli in kadarkoli. Tak da ti zaradi tega ni treba biti z dedcem.

Eh, brez veze.


Saj vem, te razumem, tanikaa, ampak najlažje je reči, zdaj pa grem, to udejanjiti pa ni tako enostavno. Imam otroka, za katerega moram poskrbeti, ga naj pustim? Imam obveznosti, torej služba, kako naj pridem do nje, če sem brez avta. Ja, seveda lahko grem na avtobus...ampak delam do 16:30, kdaj bom pa doma, kam pa naj dam otroka, ker vrtec je že davno zaprt. Naj se preselim v kraj službe, kjer ni niti tašče, ki bi lahko popazila otroka in plačujem svinjsko drago najemnino? Kako bom pa otroka nahranila in oblekla? Ob najemnini so še vsi ostali stroški. Sama tega enostano ne bi zmogla, vsaj zaenkrat še ne, ker nimam staršev, da bi se lahko k njim zatekla. No, imam jih še, vendar daleč stran. Torej naj grem stran brezglavo, brez vsega? Če bi bila sama ni problema, grem tudi v študentsko sobo...tako pa...user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:54:11   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Oprosti, samo ma čisto prav. Res si neumna. Ker dopuščaš, ne samo da terorizira tebe, ampak tudi otroka. Da se mu gnusi otrokov urin??? Preveč zame in za marsikoga drugega.


se strinjamuser posted image

Pa še to, če vidiš da ima "le on prav", se ne pregovarjaj z njim, ker je brez veze zapravljat živce zato, popokaj otroka, pa raje kam pojdi z njim in se raje ukvarjaj z njim kot z možem!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:54:51   
Anonimen
Sem večen optimist...upanje, upanje, upanje, da bo kdaj bolje, da bo lepo, da bomo vsi srečni, vsi mi, ki spadamo skupaj....



Če boš celo življenje upala,da bo kdaj bolje boš do smrti nesrečna.
Tako,da pomisli ali boš dalje upala"samo"ali kaj naredila,da bo bolje??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:55:21   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
, ampak najlažje je reči, zdaj pa grem, to udejanjiti pa ni tako enostavno.



S prvim delom se ne strinjam, z drugim pa.

Težko je in potreben je čas, da prideš do te točke, da si sposoben reči: Dovolj je! In ja, težko je to udejanit. Še težje pa živeti s človekom, ki te terorizira in tudi otroka. In vedno so rešitve. Ne da se vsega porihtat takoj in zdaj. Da pa se delat korak za korakom. In potem teror, kateremu si izpostavljena naekrat dobi smisel...zavest, samo še to uredim in pošlihtam, pa bom rešena in svobodna predvsem pa srečna.

Draga moja, ni dovolj tarnat in tožit. Razumem. Rabiš tolažbo, vzpodbudo. Ampak s tem se problemi ne rešijo. Rešiš jih lahko samo in edino ti. Vendar kot sem že napisala: step baj step.

In ko boš enkrat naredila prvi korak, bo drugi že lažji, tretji še lažji...ker boš videla, da si sposobna in zmožna boriti se zase. In to ti vlivalo pogum in ti dajalo samozavest.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:56:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LIDJOČKA

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Oprosti, samo ma čisto prav. Res si neumna. Ker dopuščaš, ne samo da terorizira tebe, ampak tudi otroka. Da se mu gnusi otrokov urin??? Preveč zame in za marsikoga drugega.


se strinjamuser posted image

Pa še to, če vidiš da ima "le on prav", se ne pregovarjaj z njim, ker je brez veze zapravljat živce zato, popokaj otroka, pa raje kam pojdi z njim in se raje ukvarjaj z njim kot z možem!


Saj to naredim, raje utihnem...ampak kaj, ko on še kar ne odneha in ne odneha, če grem stran je že tudi za mano prišel in se drl naprej, da sedaj sem pa tiho, ker vem, da ima prav... Ja, itak, ker se mi ne da kregat...

(odgovor članu LIDJOČKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 10:58:33   
Anonimen
Izgovori, izgovori, izgovori.

Ko je bilo treba partnerja zapustiti, nisem niti za pikico sekunde pomislila, kako bom živela brez denarja, kako bom hodila v službo, če pa nimam avta, kdo ga bo pazil, in tako dalje. Konec je bilo in basta!

Tebi partner očitno več pomeni kot otrokova sreča. Le kar tako naprej, na koncu bosta nasrala TI in TVOJ OTROK!!

Če že kleje, bo kmalu začel pretepat, in tako dalje.. Super je imeti takšnega partnerja, a ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "Če ti nihče ne reče...
7.8.2007 11:01:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
, ampak najlažje je reči, zdaj pa grem, to udejanjiti pa ni tako enostavno.



S prvim delom se ne strinjam, z drugim pa.

Težko je in potreben je čas, da prideš do te točke, da si sposoben reči: Dovolj je! In ja, težko je to udejanit. Še težje pa živeti s človekom, ki te terorizira in tudi otroka. In vedno so rešitve. Ne da se vsega porihtat takoj in zdaj. Da pa se delat korak za korakom. In potem teror, kateremu si izpostavljena naekrat dobi smisel...zavest, samo še to uredim in pošlihtam, pa bom rešena in svobodna predvsem pa srečna.

Draga moja, ni dovolj tarnat in tožit. Razumem. Rabiš tolažbo, vzpodbudo. Ampak s tem se problemi ne rešijo. Rešiš jih lahko samo in edino ti. Vendar kot sem že napisala: step baj step.

In ko boš enkrat naredila prvi korak, bo drugi že lažji, tretji še lažji...ker boš videla, da si sposobna in zmožna boriti se zase. In to ti vlivalo pogum in ti dajalo samozavest.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?