|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Občutek imam ,da si ne zaslužim
11.8.2007 9:09:31   
metuLJchy
Zorica prosim ne obsojaj sama sebe za nazaj...pri 17 letih je človek še tako mlad - druge so okoliščine, finančno stanje, predvsem pa zrelost...nikakor se ne obsojaj ali jemlji tega kot "kazen"...in PROSIM, ne obupaj, ne se poslovit od nas....včasih je naša pot do user posted image  dolga...tudi jaz sem se že miljonkrat vprašala, zakaj mi usoda to dela? Ne, ne zato ker bi bila slabši človek od drugič ali ker bi si manj zaslužila user posted image ...me/te/nas pač je usoda izbrala, da se moramo truditi, a verjamem (in vem da tudi ti) da nas bo nekega dne vse nagradila s čudovitimi user posted image  te ženske morda nosečnosti ne bodo dojemale kot me, nekaj "no, če že je..." bo, nam bo dar....zjokaj se če ti je hudo, napiši nam to, vso pravico imaš do vsega tega...a le eno te prosim....NE OBUPAJ...NE OBSOJAJ SE (ker se nimaš za kaj), IN OSTANI Z NAMI...se bomo borile skupaj...če zdaj odnehaš ne boš nikoli vedela, kako je če prideš do konca, jaz pa vem da ti zmoreš, želiš in si zaslužiš si priti do cilja! Zorica, poglej težavam v obraz, na glas jim povej da te ne bodo zlomile, napolni srce spet z upanjem in stopi v nov boj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?