
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: TORTA IN TEMATSKI OKRAS 10.8.2007 18:52:00
|
|
|
|
žigolino
|
Sem tudi slaščičarka sam bi rabla slikco da si sploh lahko predstavljam kak to zgleda
|
|
|
|
|
RE: TORTA IN TEMATSKI OKRAS 10.8.2007 19:19:17
|
|
|
|
CUKRČEK
|
Ti naredi torto, sliko pa naroči v pekarni Vrhnika . Potem to sliko samo položiš na torto in je narejeno. Jaz sem jo tudi letos sama naredila...naročila sem sliko Nodija in je bila fuul lepa torta. http://www.ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?v=moji&albumid=19055&asortType=3&apage=1 Evo slikico. Iz marcipana je pa težje naredit, zato sem ti dala to idejo.
< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 10.8.2007 19:22:12 >
_____________________________
*prvič smo naredili enega otroka *drugič smo naredili dvojčke *sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo slučajno trojčki:))
|
|
|
|
|
RE: TORTA IN TEMATSKI OKRAS 10.8.2007 19:25:17
|
|
|
|
kk133
|
Če vprašaš mene, ne vem kje naj dobim primerno sliko, da ti jo pokažem. Torta je navadna torta, prekrita s smetano, zgoraj pa (izgleda kot nalepka, po mojem si na pavz papir narišejo sliko in potem po njej narišejo z neko maso, ki se pozneje strdi) je motiv. lp katja
|
|
|
|
|
RE: TORTA IN TEMATSKI OKRAS 10.8.2007 20:00:37
|
|
|
|
žigolino
|
Torta s sliko se sprinta preko tiskalnika sam da rabiš canon tiskalnik cukis kartuše in cukis barve.Je pa res ena od rešitev da pokličeš v pekarno vrhnika v Ljubljano in ti jo pošljejo domov.Bi bilo pa dobro da če oni nimajo te slike,da jim jo ti pošlješ na CD-ju
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Kaznovanje otrokbinyyKako kaznujete svojega otroka (če stori nekaj,kar ni lepo,..koga udari,užali,kaj zlomi,..če je to potrebno)?pošljem ga v kot (
17%)

prepovem gledanje risank (
21%)

ne dovolim mu najljubših igrač (
8%)

posedem ga na stol cca. 10 min. (
23%)

nikoli ga ne kaznujem (
8%)

se zaderem nanj (
23%)
Število vseh glasov: 207Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!