|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babice Celje
10.8.2007 23:22:59   
bucbuc
Kakšne so vaše izkušnje predvsem z babicami v porodnišnici Celje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babice Celje
11.8.2007 0:12:56   
Jančika_
Dobre izkušnje imam. Pa ne samo z babicami, z ostalimi tudi, obakrat. Zdaj ne vem - a te kaj bolj konkretnega zanima? Saj kaj ekstra nimam povedati, enostavno nimam pripomb na njihovo delo, vse je potekalo tako, da se nimam kaj pritožitiuser posted image .

(odgovor članu bucbuc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babice Celje
11.8.2007 9:00:12   
skuštrana
Se povsem strinjam z Jančiko user posted image . Jaz sem imela super babico, na oddelku je pa tudi bilo vse ok. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babice Celje
11.8.2007 9:18:19   
adrijana.sara
Se še jaz pridružujem mnenju. Jaz nimam niti ene slabe izkušnje iz porodnišnice. Vsi so bili prav super.
Babica (ne vem pa priimka) se mi je res posvetila, ko je bila pri meni. Odgovarjala je tudi na vsa nora vprašanja, ki so se mi porodila, ko umetni popadki še niso prijeliuser posted image  - tako, da same pohvale vsem!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babice Celje
11.8.2007 9:26:07   
pika30
Sem istega mnenja kot Jančika.
Pri 2. porodu sem imela mlado babico Moniko,ki so ji deležne vse pohvale,prav tako babici Gelci.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babice Celje
11.8.2007 9:54:55   
Dejča
Prvič zelo dobre, drugič bomo pa prav kmalu videli user posted image .

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babice Celje
11.8.2007 10:24:03   
BAMBINA_
Moja babica je bila user posted image . Se ji je pa pri samem rojstvu (2. porodna doba) pridružila še ena, ki me je ful silila v en položaj, ki mi ni ustrezal. Mojo roko mi je tiščala, da sem se oprijela kolena, meni pa je bolj pasalo, da sem z vso močjo stiskala rjuho. Ko sem ji kakšnih 5x rekla, naj me ne sili v tak položaj, ker mi ne ustreza, pa je še kar vztrajala, sem se morala prav zadreti naj me hudiča user posted image pusti na miru. user posted image Danes mi je to smešno, v tistem trenutku bi jo pa najraje po nosu user posted image

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: babice Celje
12.8.2007 5:53:20   
Skabi
Obakrat so bile vse babice ful v redu. Sester an oddelku pa mi pre 5 leti niso kaj dost pomagale, predvsem pri dojenju ne, no pred dvema letoma pa so se tudi one maksimalno potrudle. 

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: babice Celje
13.8.2007 19:05:30   
simona76
Z babicami več sreče drugič, prvič neuser posted image (ko sem jo prosila, da mi da nekaj proti bolečinam, ko so bili popadki, je rekla da bolečina pač sodi k porodu in nisem dobila nič), drugič pa zelo prijazne, dobila tudi proti bolečinam...Sem imela zraven eno mlado, ki se je zgleda da učila in je bila ves čas zraven mene user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: babice Celje
13.8.2007 20:36:50   
nina166
Sama sem bila z babico izredno zadovoljna, kolegica pa je imela na porodu pravega user posted image . Obe sva rodile v ce, samo sva imele rezlične babice. V vsaki bolnici so takšne ki so ful vredu in pa nekatere, ki so neprijazne.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: babice Celje
14.8.2007 9:45:45   
Anonimen
Hudo je, če naletiš na neprijazno. Upam, da teh ni veliko. Sprašujem pa se, zakaj se ljudje odločajo, da bodo delali z ljudmi, če ne znajo. Sama sicer še nisem rodila, delamo na user posted image , ampak mora biti zelo neprijetno, da je pri porodu zraven tebe neka tečnoba, povrhu še arogantna, kajti tam potrebuješ osebo, ki bo prijazna, razumevajoča. 

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: babice Celje
19.8.2007 12:19:26   
sisi80
Pri meni je bila babica čisto mimo. Prišla je samo parkrat pogledat, niti v oči me ni pogledala, rekla lepe besede ... Še dobro, da je bil dragi zraven.

_____________________________

Moja fanta sta smisel mojega življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: babice Celje
25.8.2007 4:40:07   
Mateja82
Podobno kot pri sisi80. Zgleda da je bila ista user posted image . 2x me je pogledla, drugič sem jo sama poklicala, da moram pritiskat in da naj pride, pogledat če sem že čisto odprta.Vmes prosla da naj pošlje še po user posted image  ker so na njega pozabli. Zdelo se mi je kot da jaz vodim porod kaj mora naredit ne pa ona user posted image  Še dober da nisem bila zadeta... Za prvi porod bi si res želela, da bi bila malo več ob meni, ker že tako ne veš kaj te točno čaka in kako kaj poteka...počutiš se malo izgubljeno.

V drugo bi si želela babico, ki bi se mi mogoče vsaj malenkost bolj posvetila. Bomo kmalu videli kako bo.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: babice Celje
27.8.2007 12:55:20   
ajja
Jaz sem bila tudi zelo zadovoljna z babico, mislim, da ji je bilo ime Ida. Pa tudi drugače nimam nobene slabe izkušnje iz CE porodnišnice, sestre na oddelku so bile tudi o.k., tako da se znova spet odločim za CE, Ko bo treba.user posted image

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?