|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sta dva ciklusa dovolj?
20.8.2007 15:03:09   
Ana Luna
Ali je dovolj počakat dva ciklusa po abraziji in potem odstranit pregrado? Kakšne so vaše izkušnje? Par dni nazaj sem imela abrazijo, čaka me še odstranitev septuma. Z novim letom bi rada začela znova ... Je to prezgodaj?

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 20.8.2007 21:15:46 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je dovolj?
20.8.2007 15:09:43   
Anonimen
Kaj ti svetuje ginekolog?
Če fajn pomislim, po izkušnjah, ki so jih pisale predhodnice:

Ta mesec abrazija. Zanosila naj bi po 2 mesecih. Ali 3.
Potem greš na operacijo. Potem še 2 meseca čakanja. Se pravi z novim letom.

Če pa dobiš datum za operacijo prej, pa bi lahko zanosila že pred novim letom. Odvisno je tudi od tvoje psihe.

user posted image user posted image user posted image  in sočustvujem s tabo ob izgubi user posted image . user posted image

< Sporočilo je popravil nati -- 20.8.2007 15:13:05 >

(odgovor članu Ana Luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je dovolj?
20.8.2007 16:17:37   
Ana Luna
Nati, moja ginekologinja je zelo optimistična ženska. Bojim se, da malo preveč. Pravi, da je dovolj 1m po abraziji odstranit pregrado in 1m po odstranitvi pregrade zanosit. Ampak že nekaj časa ugotavljam, da so zdravniška mnenja zelo deljena ... Tako da svojo g jemljem malo z rezervo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je dovolj?
20.8.2007 16:22:08   
Anonimen
Joj, če ti je rekla, da odstranitev pregrade po 1 mesecu, ko si opravljala abrazijo, to je super. Ker čakalne dobe so velike. Odvisno koliko dobro se ti počutiš po abraziji. Koliko si bila user posted image ?

(odgovor članu Ana Luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je dovolj?
20.8.2007 16:25:38   
Anonimen
Sem brala eno temo nižje. Vprašaj za drugo mnenje kakšnega ginekologa. Vprašaj Pušenjaka na MON-u-

Drugač je pa tako. Men je tudi g. rekel takoj 1 mesec po operaciji novi boji za user posted image , vendar se niti približno nisem počutila dobro. Vse boli še noter, psiha je naredila svoje....komaj zdaj po 2 mesecih sem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Upam, da ta mesec pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je dovolj?
20.8.2007 21:43:57   
nemrak
user posted image user posted image ,
kolikor vem, mora biti sluznica maternice čim tanjša, da bolje vidijo pregredo. Zato ti je verjetno predlagala, da to narediš čimprej!!
Žal mi je za tvojo izgubo!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je dovolj?
27.8.2007 9:51:48   
Anonimen
Jaz bi se o tem na tvojem mestu posvetovala z G. Srečno.user posted image

(odgovor članu nemrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?