|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 9:55:03   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: Tiamo

Upam, da se Tanaja javi in upam, da ti bo ona znala pomagati.


Sej veš da ne smem po konkurenci pluvat user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 9:59:14   
dory
jst imam izbranega dohtarja za svoje zivalce in sem zadovoljna...bdim pa kot sokol se vedno in se ne prepustim in pustim kar tako...za tisto kar drago plačam,hočem in zahtevam, da je za moje ljubljenčke poskrbljeno tipi topi...in če bi se zgodilo to,kar se je zgodilo pri primeru baguske...no tle se pa pr men vse neha in ce se mi strga,ne poznam meja...

je pa povsod tako pri raznih društvih,organizacijah in tud tkole vse pod taktirko denarja....tam se vse začne in vse konča...tko pač je...in včas se tud na račun nebogljene živali kar nekaj da zaslužit...

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 13:58:11   
najina pikica*
mi našo vozimo k Trstenjak-Zajc za bežigradom,za zdaj same pohvale prijazen odnos do živalce in do lastnikov,vse na nivoju!user posted image čeprav se mi zdi da so cene pri njih kr višje kod drugot user posted image  ampak tut nivo je!user posted image

drgač smo pa mi v nedeljo imeli neljubi dogodek in smo našo psičko peljali v dežurno veterino Prva-K ,na Gorkičevo oskrbel jo je g. vet. emir mujagić same pohvale se je za psičko full zauzel.in tudi včerej ko smo prišli na pregled po op. in ko ji je izvlekel dren.res je imel profesionalni pristop do psičke in do naju z možem
zato sm kr mal presenečena nad grajami te vet. (drži pa da smo imeli zdej prvi konkreten stik s to vet.)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 14:01:55   
Tiamo
mi našo vozimo k Trstenjak-Zajc za bežigradom,za zdaj same pohvale prijazen odnos do živalce in do lastnikov,vse na nivoju! čeprav se mi zdi da so cene pri njih kr višje kod drugot ampak tut nivo je!


Tanaja ti kar pljuvi, sej te noben ne vidiuser posted image ...itak pa dobivate same pohvale...meni gre vdno na jok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ko se peljem mimo te klinike....itak mi gre že zdaj k samo to pišem...

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 17:49:47   
baguSka
No, tud jaz sem mela v mislih tisto na Gorkicevi...

Ni mi pa jasno katero v Mestnem logu imate v mislih vi. Ker sta dve. Ena je tam ob cesti, ena pa je tam uzadi na fakulteti...!? Ker tud jaz namrec nisem bla glih najbl zadovoljna s tisto ob cesti, s tisto drugo pa fuuull.

Drugace pa me full zanima kje je tista za Bezigradom - tristo kosmatih in tista v Dravljah, kamor hodi Luna!? Btw Ribica: zdej sem vaju ze parkrat vidla kako se sprehajata pod nasim oknom... :)) Pred kratkim sem se namrec preselila v Sisko.

Pa se neki: jaz nisem na celi crti razocarana nad kliniko na Vicu... in tud ne cist nad vsemi dohtarji. Vendar v vecini primerov pa vseeno. Zato se ji bom pac v bodoce raje izogibala.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 18:35:51   
Taula
Ena je tam ob cesti, ena pa je tam uzadi na fakulteti...!? Ker tud jaz namrec nisem bla glih najbl zadovoljna s tisto ob cesti, s tisto drugo pa fuuull.


Tista zadaj, ko greš mimo placa za konje zaviješ levo na parkplac...ko je v okviru fakultete se mi zdi. Imajo za mačke, pse....operirajo, slikajo, cepijo..itd.
No, mene tam ne vidijo več user posted image  Sej mogoče smo ravno mi naleteli vedno na neprimerne, posebej na take ki imajo vsak dan za isto zadevo drugi cenikuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 18:36:22   
Taula
300 kosmatih je v bližini BTCja, poleg Ovi Jarše.

http://www.tristokosmatih.si/sl/informacija.asp?id_meta_type=96

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 18:47:10   
baguSka
posebej na take ki imajo vsak dan za isto zadevo drugi cenik


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  soriii.. zdele sem se pa tok nasmejala... :)))) no, jaz mam zaenkrat dobre izkusnje.. upam, da ne bom mela kaksnih slabih.. v bodoce grem drugace v tristo kosmatih... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 18:48:32   
baguSka
Hmm.. Kajuhova 5.. Je to proti Šmartinki al proti Zaloški??

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 22:43:55   
Anonimen
BaguSka, hitr na ZS povej, kje si zdej doma, jst bi Torcija rada vidla user posted image  No, pa tebe tut! Hehe, me tvoja zivalca klele cekira na polici user posted image  

Tale nasa je pa ce se peljes po Vodnikovi cez obvoznico proti Dravljam (bowling centru Klub 3000), zavijes pri Draveljski posti desno in potem dejansko pri posti levo in se peljes par m naprej in imas pred eni veliiiiiiikim ovinkom v desno na levi ambulanto + trgovino zivalsko - v bivsih hlevih. Na desni strani ceste je vulkanizer, za tem veliiiiiiikim ovinkom pa Mercator, pa nek bliz je Kitajska pa pol pokopalisce itd.

LP

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nadzor nad klinikami
6.9.2007 22:54:32   
Anonimen
Evo, nasla .. Diagnoza se rece tej ambulanti (evo, se vem ne, kam psa vozim, pa vsako leto dobim cestitko za novo leto user posted image  pa se Klaudij ima enga frenda v nasi stolpnici, pa nikol ne ve, da je Luna njegov stalni gost).

www.veterinarska-ambulanta.net

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nadzor nad klinikami
7.9.2007 11:23:38   
baguSka
Aha vem ja kje je vse to kar si nastela... Sej pomoje bi blo dost, da bi mi napisala, da je tam zraven poste cez obvoznico.. user posted image

No, bom mal precekirala kje se mi najbolj splaca... Iscem nekoga, ki bi se kar se da najbolj spoznal na pasjo alergijo na prsice... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?