|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ml poje 4-mesečnik?
3.9.2007 21:28:33   
zelva
Naš sonček bo čez 8 dni star 4 m, težek je pa 7 kg! Pred dvema tednoma smo šli s 150ml na 180ml Aptamil 1 ker je bilo premalo, popapcal je vso mleko in jokal na koncu ko ni bilo več, sedaj pri 180 dela isto! Papca 6x dnevno na 3 ure, noč prespi! Kaj naj naredim? Povečam obrok na 210ml, grem že na Aptamil 2 ali kaj?

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 3.9.2007 21:29:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko ml poje 4-mesečnik?
3.9.2007 21:38:19   
Anonimen
jaz bi defenitivno prešaltala na dvojko, pa pač mu povečaj obrok če je lačen. prej preveri če ni mogoče žejen?

(odgovor članu zelva)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko ml poje 4-mesečnik?
3.9.2007 21:46:22   
zelva
A da bi mu čaj al pa vodo ponudla po mleku? Pa lahko takoj po jedi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko ml poje 4-mesečnik?
3.9.2007 21:55:16   
Anonimen
jah ne vem. če še joka in misliš da je pojedu dost mu probi dat mal čaja. če je lačen bo jokal k mu boš dala čaj in ne mleka. kako pa napreduje v rasti pa teži?
drgač so moje punce pr tej starosti že na žlico jedle kak obrok :)

(odgovor članu zelva)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko ml poje 4-mesečnik?
3.9.2007 21:55:45   
Anonimen
aja še to..a kej poliva?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko ml poje 4-mesečnik?
3.9.2007 22:00:40   
principessablu
hmm,kar veliko poje se mi zdi,moja bo tud stara 4 mesece,pa smo še vedno na 120ml pa raste in napreduje normalno...poskusi res z čajem..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko ml poje 4-mesečnik?
3.9.2007 22:19:56   
zelva
Ja včasih polije ne vsak obrok včasih tudi malo bruhne, se pravi že prebavljeno mleko, napreduje pa ok! A ti si že GH dajala pri tej starosti?
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

aja še to..a kej poliva?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko ml poje 4-mesečnik?
4.9.2007 9:16:59   
principessablu
nič še goste hrane,včasih so začeli čim kasneje,se pravi cca. okoli 6 mesecev,pa tudi vsi pediatri pravijo tako,počakaj,še prehitro bo minilo in bosta na GH,,pol pa pridejo drugi problemi...lp

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko ml poje 4-mesečnik?
4.9.2007 18:46:50   
BAMBINA_
Na Novalacu piše, da naj otroci stari od 3 do 4 mesece pojejo cca. 180 ml, od 4 do 6 mesecev pa od 180 do 210 ml. Torej ni nič narobe, če preidete na 210 ml. Mi smo ravno bili na pregledu na pediatrični zaradi refluksa. Zdravnica mi je rekla, naj nikar ne omejujem količine hrane, ker pa dosti poliva in je s pH metrijo bilo ugotovljeno tudi pretirano izločanje želodčne kisline nam je bilo svetovano, naj takoj po dopolnjenem 4. mesecu pričnemu z uvajanjem GH. Vsa ta priporočila pediatrov torej niso namenjena prav vsem otrokom. Če veliko poliva je čimprejšnje uvajanje GH celo priporočljivo.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko ml poje 4-mesečnik?
4.9.2007 19:01:39   
Liona
ja, ampak na Novalacu piše, da pojejo toliko v 4-5 obrokih dnevno! Naš bo star 4. mesece, težak 6700 gr, poje pa 120-130 ml. In super napreduje saj je bil rojen z 2100 gr! Moj pediater pravi, da je to čisto o.k. (količina popitega mleka). Sicer mu dajem zvečer že rižolino z okusom banane, drugače pa samo mleko.

Lp,

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?