|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Plodek je odmrl
6.9.2007 7:30:06   
Neža7
VESNYCA.... Zelo mi je žal, vendar nikoli ne obupaj, ker en dan bo tudi vama posijal sonce. user posted image  Mi smo tukaj zate, ko boš imela hude dneve ali tudi, če bi se rada samo malo nasmejala.
Jaz sem tudi ena izmed tistih, ki je izgubila prvega otroka user posted image  (19.tednov) da te popolnoma razumem.
Mi dva bova tudi čez 2mes ponovno poskusila user posted image  Me je strah, vendar moram biti pogumna.
Normalno je, da te bo hudo stisnilo v srcu in čutila jeze, ko boš videla nosečnico ali izvedala, da je nekdo pravkar rodil, da prosim ne imet slabo zavest, ker vsi gremo čez tako fazo, ko izgubimo otroka. S časom bo tista bolečina in jeza izginila, vendar spomini in vesela, ki sta ga oba imela med nosečnost bo vedno v vajnim srcu. Potem pride naslednji korak, ko bosta ponovno poskusila. user posted image  


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Plodek je odmrl
6.9.2007 22:11:17   
teja*
Vesnyica, žal mi je. Drži se.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Plodek je odmrl
6.9.2007 22:37:16   
Anonimen

user posted image Tega nisem doživela, in si ne želim tega doživeti, vem pa, da je to najhujša stvar.. Izgubiti svojega otroka... Verjamem, da bo tudi zate prišel čas, da boš uspešno donosila..
Drži se

(odgovor članu teja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Plodek je odmrl
6.9.2007 22:57:17   
hmm
user posted image Vesnyca, moje sožalje. Drži se! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Plodek je odmrl
7.9.2007 13:26:33   
Sarina
Zdravo, Vesna. Zelo mi je žal user posted image .
Meni se je to zgodilo januarja letos. Na prvem pregledu so mi rekli - sploh si nisem mislila, da bi lahko bilo kaj narobe. Potem pa velika žalost in grozen strah. Drugi dan takoj na poseg - pa sploh ni bilo nič strašno, samo tisto grozno čakanje, čakanje,  v bolnici. Tisto je najhujše. Pa vse mine in tudi to je za nami. Življenje gre naprej, take stvari te le še okrepijo - vsaj mene.
In naslednjega januarja bomo dobili dojenčka user posted image . Ful sem srečna.
Tudi tebe čaka SREČA, verjemi mi!!!LP user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Plodek je odmrl
7.9.2007 14:08:07   
Neža7
Sarina.... Kako je lepo prebrat, da boš imela user posted image  leto dni po SS. Res, da mi to da upanje, da se bo tudi nama posijal sonce user posted image

(odgovor članu Sarina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?