|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
9.9.2007 13:13:04   
CIPRESA
Evo na seznam daste lahko tudi mene. Ne pričakujem je 4.10.!!!!

Upam da je res ne pričakam in da me tokrat že obišče sreča! Tudi za vse vas bom ta mesec držala pesti da nam rata.

Moje user posted image je danes konec in jutri grem v nove boje za našo drugo štručko.





_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Temari)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
9.9.2007 14:20:38   
Erin
Oktobra je NE pričakujemo:

xx.10. - marjana.r
xx.10. - *Mojca*
xx.10. - SM10
xx.10. - noely

01.10. - nati
01.10. - petrca26
02.10. - freha
03.10. - nanka
04.10. - Lupita
04.10. - kimmii
04.10. - CIPRESA
05.10. - lejca
09.10. - kanta



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo
- sonček33
- Soncnica Sandra
- LuNa73
- sapi
- Galadriel




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 7:24:27   
SM10
Evo moja je včeraj pritekla, tako, da javljam datum 7.10.  Na rojstni dan mojega dragega. To bi bilo najlepše darilo zanj.

Gremo, gremo user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 9:29:09   
sončk1
tudi mokja user posted image prišla...tako, da je tam približno 05.10.2007 ne pričakujem user posted image

_____________________________

mi bi radi mel dojenčka


(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 9:36:00   
rozica1984
Živjo!
Tudi jaz se pridružujem oktobrskim borkam za user posted image . Zdaj greva šele v drugi krog. Sploh ne vem več, kaj naj verjamem, Tle na forumu sem prebrala že marsikaj, da naj bi po odnosu delala svečo, da ni dobro vsak dan user posted image , da se nabere več semenčec, da se potem lažje prime,....

Ne vem, kaj naj verjamem. Kaj mi priporočate?

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 9:37:02   
rozica1984
Pozabila sem napisat, kdaj jo ne pričakujem. Ne pričakujem je 6. oktobra. Če me lahko katera prosim doda na seznam. Hvala

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 9:40:56   
KAHLO
Rožica sprosti se in poskušaj uživati, to kar prebereš na RR pa je bl kot ne za podporouser posted image ali pa za eksperimentiranje, pomaga samo da sta oba lepo zdrava pa pridno user posted image . Ene si s temi nasveti in stojami popestrimo vse skupaj, velikokrat se nasmejimi, in upamo da pa mogoče tud kaj pomaga....user posted image user posted image
Drgače pa si še komaj v drugem krogu tak da ni panike, je tu polno punc ki so v 10 ali pa 11 krogu....samo polna optimizma morš bit pa bo....user posted image user posted image ti držim pestke

(odgovor članu rozica1984)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 9:45:31   
rozica1984
Hvala za vzpodbudo, Kahlo. Štirinajst dni nazaj sva se poročila, in je bilo ravno v nedeljo najbolj ploden dan. Pa bi bilo res lepo, da bi na poročni dan zanosila. No to bi bil že pravi čudež. Greva v nove boje. Pet od šestih moževih nečakov je rojenih v juniju, pa tudi sam je , pa se nama mogoče posreči ta mesec, saj je v njihovi familji ful ploden. user posted image  Pri njih doma pravijo, da je september krizni mesec, kar se tega tiče! user posted image  

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 10:30:07   
*Mojca*
rožica cestitke!user posted image user posted image

Če ima take gene v familiji potem imaš zelo dobre možnosti za user posted image user posted image

Držim pesti...

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu rozica1984)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 10:38:07   
Erin
Oktobra je NE pričakujemo:

xx.10. - marjana.r
xx.10. - *Mojca*
xx.10. - noely

01.10. - nati
01.10. - petrca26
02.10. - freha
03.10. - nanka
04.10. - Lupita
04.10. - kimmii
04.10. - CIPRESA
05.10. - sončk1
05.10. - lejca
06.10. - rozica1984
07.10. - SM10
09.10. - kanta
10.10. - spelka12



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo
- sonček33
- Soncnica Sandra
- LuNa73
- sapi
- Galadriel




< Sporočilo je popravil teejaa -- 10.9.2007 10:49:11 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 10:44:30   
spelka12
Evo me priseljenkouser posted image .
Teejaa ne čakam 10.10.
Sem šele 5 minut nazaj izvedela,da se selim pa sem še mal žalostna.
Me bo pa hitro minil.No,vsaj upam.user posted image
Zdaj grem že v 25 krog in reeeeeeeees že upam nauser posted image .Tako da rožica1984 upam da tebi uspe prejuser posted image .

< Sporočilo je popravil spelka12 -- 10.9.2007 10:45:47 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 10:48:34   
*Mojca*
špelka dobrodošla!user posted image

Sej na začetku je vsem malo hudo ob selitvi v nov mesec, ampak pol si misliš: kaj pa če je oktober tisti pravi? Hmmm, upam da bo!

Zase sploh ne vem ali spadam sem ali v september ker se je moji user posted image  malo zmešalo prejšnji mesec. user posted image

Full je sonček zunaj, tako da glavo gor, pa čimveč rozik user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 10:52:34   
spelka12
Joj mojca res hvala lepa za vzpodbudo.
13 ta mesev štartam pri Rešu z umetno(no s pogovori) tko da sem sigurna da zdaj pa res bo.
Pri nas se je sonček že malo skril.
Bolečine že začenjajo svoj pohod tko da grem na eno dozo tabletkov,pol pa pridem nazaj.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 10:55:07   
LuNa73
spelka tu si se sam prfočkala, pol pa nazaj tja od kje si pršla user posted image ! Ker jst sem že bolj pr tastarih pa ne morem tolk skakakt... brez tebe pa mi bo tam tudi dolgčas....user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 10:58:22   
spelka12
OOOOOOO maja Lunca že grem.Veš da tud jaz brez tebe ne morem.Še po tablet pol grem pa na borke.Imam zanimiv izziv za tebe.
MARŠ takoj na borke drugač bo.....
Sem čist borbena meduser posted image    user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 13:18:44   
freha
pozdravljene moje soborke. jaz ravno uživam v moji zadnji menstri za nadaljnih 9 mesecev in komaj čakam da lhko začnemo user posted image !
Oktobra pa bo, ker si to res želimo in mamo vse pogoje, pa tud kadit sem nehalauser posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 14:30:59   
spelka12
freha en plosk za zadnjo cigaretouser posted image .Bravo le tako naprej.

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 14:32:46   
beyba
Halo  oktobrice , mene lahko trenutno date na seznam navijačic in iskreno upam da bom tam tudi ostala. Držim pesti in stresam cofe za vse ki ste že na seznamu čakajočih. Čez par dni vam pa sporočim situacijo....


Sem živčna inn grizem nohte ....

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 14:34:14   
sapi
Bravo freha to so besede ... sedaj si res pripravljena nauser posted image ... držimo pesti

sapi

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 14:35:55   
Erin
bravo freha   user posted image user posted image user posted image ...jaz tudi moram nehat kadituser posted image , no sej  ko pride mraz k nam me itak vse mine, zato pozimi ne kadim, spomladi mi pa spet zapaše...ampak se moram odvadit enkrat za vselej...dobra si da ti je uspelo, rabiš kar nekaj samokontrole in vztrajnosti ter biti 100% da si to želiš...jaz še delam na tem zadnjem...mi tkoooooo zapaše včasih, ampak se mi še bolj lušta po zdravem user posted image tko da sem že začela zmanjševat (pravijo da ne smeš takoj nehat, da je to šok za telo...počasi...)...

Uživaj v tvoji  ZADNJI user posted image ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 15:29:06   
~Biba~
Bravo freha za tako pogumno odločitev..sama sem jo se tako odločila pred kakim letom. Ker sem prebrala, da telo rabi kako leto, da se očisti vse te nesnage.
zame mi je bilo koliko toliko vseeno; ampak dojenčku, pa nisem hotela storiti kaj takega; da bi se že v meni zastrupljal.

Prej sem bila strastna kadilka...pa škatlo na dan...za kak žur, pa sta padli tudi 2.Nisem si predstavljala, kave brez cigareta; kaj šele tisto čakanje, odmori, ko samo malo skočiš na en čik..potem pa greš dalje..delat, se učit, pospravljat. Tistih par minutk; ko je človek eno, ima mir, in le kadi...kot blaženost:)
Meni so full pomagali obliži nikoret...ker kao ko jih imam prilepljene, ne smeš kadit, drugače ti postane slabo. Mene je blo bolj strah, da mi postane slabo; kot da bi me cigareta potegnila nazaj v čar zasvojenosti.

user posted image freha...teejaa držim pesti, da tudi tebe nekoč nekdaj piči nekaj pa vržeš to prekrasno razvado vstran.



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 18:10:06   
Lupita
Pozdravčki še od mene. Ker mam fuuuuuuuuul dela, me boste sigurno pozabile.  user posted image Ampak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa vseen paše, pa če hočmo met user posted image , je treba manj delat, ne res? user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 18:56:35   
Erin
Lupita, veš da te ne bomo pozabileuser posted image ...delo pač zahteva svoje...Ko boš imela čas nas le pridi pogledat...ti le ne pozabi user posted image ...da nam čimprej sporočiš da si zagledala magični +!!

user posted image

kleja - hvala, poskušam, počasi...ampak mi bo uspelo...vem...user posted image če ne prej za zimo ko jih ne morem videti...user posted image

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 21:29:37   
Erin
Punce, našla sem nekaj za nas...potek oploditve v sliki...poglejte si jo na strani...zelo poučnauser posted image

http://www.fertilitylifelines.com/fertilityhealth/biology/naturalcycle.jsp

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
10.9.2007 21:35:03   
Lupita
Punce jaz se poslavljam. Očitno tu le nismo vsi zaželjeni!

Lepo se imejte, rade se imejte in predvsem brez panike je reku Švejk!

Papa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?