|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   space bag vreče
10.9.2007 14:33:00   
Udb
In vaše izkušnje z njini? Ugotavljam namreč, da bi večkrat prav prišle - če seveda so za kaj! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: space bag vreče
10.9.2007 14:35:49   
arielca
Jaz jih imam za shranjevanje malih oblačil. Par vreč v paketu je bilo OK, par vreč pa je 'spustilo', vendar so oblačila še vedno varno shranjena, samo vreča zavzame več prostora.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: space bag vreče
10.9.2007 14:36:17   
2.2.
pri nas se obnesejo pozitivno, jih pa že imam 2 leti

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: space bag vreče
10.9.2007 16:07:17   
Miss Piggy
sranje user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: space bag vreče
10.9.2007 16:18:36   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Jaz jih imam za shranjevanje malih oblačil. Par vreč v paketu je bilo OK, par vreč pa je 'spustilo', vendar so oblačila še vedno varno shranjena, samo vreča zavzame več prostora.


pri nas so tudi skoraj vse spustile - škoda, ker so se mi zdele na začetku zelo praktične.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: space bag vreče
10.9.2007 16:28:14   
bodoča...
jaz jih nimam, ima jih pa prijateljica, ki je zelo zadovoljna! je že 2x naročila - ne ker bi spustile, ampak ker jih je hotela več!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: space bag vreče
10.9.2007 17:58:39   
Minerva
Jaz sem kupila dva kompleta in se zadeva obnese. Včasih kakšna vreča malce spusti, vendar ne povsem. Vseeno so obleke še vedno zaščitene pred prahom. Men se zdijo izredno praktične in jih priporočam.

(odgovor članu bodoča...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: space bag vreče
10.9.2007 20:10:34   
Janeja
Meni jih je tud nekaj spustilo. user posted image

Tisti dve ki držita pa sta super. Pa si nekako ne upam naročit še enega paketa, čeprav bi mi prav prišle. Kako pa naj vem, da ne bodo vse not spuščale user posted image



(odgovor članu Minerva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: space bag vreče
10.9.2007 20:30:35   
Anonimen
Zaenkat sem zadovoljna. Je tudi meni spustila ena, samo se mi zdi, da sem jo preveč nabasala, da zato.user posted image

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: space bag vreče
11.9.2007 9:33:21   
facka
so fine, sploh če zapakiraš kakšne bunde notr ali stvari, ki bi ti v omari zavzele veliko prostora. Mogoče je kakšna zadeva potem malo zmečkana, ko vzameš ven

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: space bag vreče
11.9.2007 9:42:33   
Udb
No, sem jih naročila na e-bayu. Bomo videli kaj bo prišli. user posted image  Jih je pa 6 (80x60 se mi zdi) za 16€ (s poštnino vred).

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: space bag vreče
11.9.2007 19:24:12   
LuNa73
Punce, da ne spusti vreča, probajte kr ene parkrat tist tam gor vlečit sem pa tja - tisti fršlus! user posted image  Večkrat kot piše v navodilih! Pa lepo poravnajte tam pr štofelcu pa lepo zamašek gor... pa bo!user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: space bag vreče
12.9.2007 10:18:31   
honey
Sem zelo zadovoljna z njimi. Je pa res, da moraš tisto zadrgo večkrat potegnit sem in tja, pa nabasat se jih tudi ne sme preveč. Edino moj predragi možek mi je eno strgal, ko je nesel na podstreho in je zapel ob izvlečne stopnice. No, pa sem jo kar s salotejpom zalimala - sicer ne drži več, ampak oblačila so pa vseeno lepo shranjena.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: space bag vreče
10.10.2008 15:55:32   
tina50
jaz bi si jih tud kupila!
Pa si me ti Udb zdej premamla z e-bayem, sam ko ne vem kako naročituser posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: space bag vreče
10.10.2008 15:57:30   
tina50
če pa jih kupujete v Slo, so pa cenejše na superstore, kot pa na top-shopu! za 3 eur, se mi zdi! vsaj za poštnino jeuser posted image

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: space bag vreče
7.7.2009 14:56:54   
anjad
Jaz iščem na superstore pa ne najdem. A lahko pošlješ link, prosim?
Hvala!

LP!

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: space bag vreče
7.7.2009 15:00:14   
miapia
Tudi jaz sem ful zadovoljna. Ko sem bila noseča, sem vse cunje, ki mi niso bile prav, spravila v njih. Vmes smo se selili in je ful fajn, ko sem jih odprla, lepo dišijo in niso čisto nič zmečkane. Notri spravim tudi čevlje - predvsem japanke, pa blazine, odeje itd. Kupila sem jih pa lani v topshop.

(odgovor članu anjad)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: space bag vreče
8.7.2009 16:25:56   
jajula
jst sm kupla en paket v bauhaus in so super, ful praktična zadeva, tiste iz topshopa mi pa spuščajo zrak.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?