|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zdrava prehrana
9.11.2007 16:42:43   
lila114
Kaj je danes zdrava prehrana?? Vse bi naj bilo zastrupljeno, kar je pod zemljo preveč gnojijo, kar nad zemljo pa itak zrak onesnažen.
Če bi človek gledal na to bi lahko znorel. Mi kuhamo čimbolj raznoliko in predvsem energijsko polno hrano, saj sta otroka bolnika težke bolezni in prebava prav ne deluje in sem srečna za vsak gram hrane ki ostane v njiju, da se vsaj malce poredita, pa naj bo to čokolada ali meso ali hamurger in pomes.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zdrava prehrana
10.11.2007 13:19:00   
aezzy
Teja N,
kaj boste pa naredili, ko gre otrok v solo/vrtec?
ali ne bo tam nic jedel? no, moznost je, da bo imel/a s sabo......?
kaj pa ko gre k prijateljici recimo na rojstni dan, tam ne sme nic jesti?
enako idejo je imela moja sestricna in pri prvem otroku kupovala vse eko in bio in ne vem kaj, je prisel drugi otrok in je sel prvi v vrtec in tam dobil "navadno" kosilo, pa se je vse podrlo.

ne vem no, res je, da je v vsem kemija, samo to kemijo jemo/jedo ze 100 let in vec.
Vseeno vam zelim dober tek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zdrava prehrana
15.11.2007 11:08:38   
Teja N
aezzy, moja otroka hodita v vrtec. In v vrtcu se trudijo, da vsem otrokom priptavljajo čim bolj zdravo hrano. Na primer, ne dajejo jim kupljenih pudingov, polnih konzervansov, temveč jih sami kuhajo itd.
Ena vzgojiteljica je tudi članica civilne pobude za zdravo prehrano.

V jaslih imajo letos tematiko Zdravje in narava in otroke spodbujajo , da za malico pojedo raje sadje in zelenjavo kot kake piškote. Seveda nikogar ne silijo. Tudi starše spodbujajo, naj za rojsti dan v vrtec ne nosijo sladkarij, temveč rajši kako sadje.

Jaz mojim otrokom nič ne odtegujem. Ampak tisto, za kar vem, da res škoduje njihovemu zdravju, jim pač ne dajem in jima čisto nič ne fali zaradi tega.user posted image

Starejši tudi že sam zna povedati, kaj je zdravo in kaj ne, pa kaj škoduje zobkom itd.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zdrava prehrana
16.11.2007 11:50:51   
aezzy
Teja N,
prosim, ne misli, da sem te napadla zaradi prehrane, vsak po svoje.
samo res ko otrok pride v solo ni vec te zdrave prehrane. ker vse sole niso usmerjene v to, ker jim proracun ne dopusca. glede vasega vrtca, saj v vsakem vrtcu jedo zelenjavo in sadje (no vsaj v kranjskih vrtcih), samo otroci imajo se vedno najrajsi makarone.
saj se jaz tudi trudim jesti cimbolj zdravo, ampak v tem smislu, da ima v vsakem obroku zelenjavo, ki jo obozuje, je napol kuhana in poje ogromno svezega sadja. ni bolj zdrave prehrane kot to. v 15 mesecih ni enkrat dobila ze kuhane hrane (mislim na frutke itd).

glede pudingov, ki jih sami kuhajo, kaj pa mislis, da je v prasku za puding????

vem, da sta tvoja dva otroka fajn,v to sploh ne dvomim, oprosti, ce si tako razumela.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zdrava prehrana
16.11.2007 11:59:24   
Teja N
Eh ne ne, saj se nič ne čutim napadenouser posted image

Vem, da tudi puding iz vrečke vsebuje kako vprašljivo zadevo, ampak dosti manj kot že pripravljeni.

Iamš srečo, d atvoji radi jedo sadje, moja dva jesta le par vrst, zelenjavo pa skrijem v obliki "zelene juhe", ki jo rada jesta, lai pa kuhano zelenjavo zmešam v mikserju skupaj z mesom ali tuno, sirom in čem podobnim, nastane čudovit namaz, ki ga obožujeta, pa sploh ne vesta, da zelenjavo jesta.user posted image

Hotela sem samo poudarit, da je precej škodljivih snovi v že pripravljeni hrani, zato je tega pri nas čim manj.  kako bo v šoli, pa še ne vem, bomo videli.

Mi pač gojimo tako življenjsko filozofijo, da živimo čim bolj zdravo in naravno in zato smo se začeli tudi poslovno s tem ukvarjat.

LP!

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?