|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:39:43   
majrim
jaz dojim povsod in obvseh urah...otroka pa že ne bom pustla lačnega...in hvala bogu še nisem slišala pripomb,prej poglede polnih čustevuser posted image ...predvsem od starejših ljudi...če pa bi priletela opazka pa sigurno ne bi bila tiho...ampak mislim,da so ljudje kar se tega tiče odprtih misliuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:40:21   
nedojeca
tako neumnih komentarjev kot jih dajete ve tukaj v tej temi, pa še ne.
1. nihče si že tako ne želi videti vaših jošk, potem nam jih pa še servirate sredi cityparka
2. ni čudno da so otroci tako nevzgojeni. Po kom se bodo pa vrgli?

komentarji so primitivni in niso na nivoju nekih odraslih oseb, za kar se imate. Vsak človek ima pravico do mnenja. In če komu ni všeč vaše početje ima vso pravico to povedat! Meni to ni všeč in si to upam vsaki posebej v obraz povedat. Pa naj se me napada do nezavesti.
Začnite sprejemat tudi drugačna mnenja ...

in dekleta, brala sem vaše komentarje na blogu ... še bolj primitivni kot teli tukaj. In potem taki ljudje še otroke vzgajajo? Ja sej pravim, ni čudno, da so taki ...


< Sporočilo je popravil Mič RR -- 2.10.2007 21:41:28 >

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:42:43   
nedojeca
aja pa še nekaj.
Post je bil napisan s strani dekleta, ki je približno toliko staro kot mlade mamice tukaj.
Nekatere pišejo o temu, druge pa pri teh letih že imajo otroke.
Označiti nekoga za mulo in ga pošiljat nazaj v peskovnik. Potem lahko začnemo z vami malde mamice. Pa ne pozabite na otroke. Ker je peskovnik bolj zdravo okolje za vaše malčke kot pa nakupovalno središče ;)

(odgovor članu nedojeca)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:45:22   
Anonimen
1. nihče si že tako ne želi videti vaših jošk, potem nam jih pa še servirate sredi cityparka


Ne glej, če ti ni všeč. Čisto preprosto user posted image .


(odgovor članu nedojeca)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:46:04   
Anonimen
A mi lahko nekdo prosim razloži, kaj ima vzgoja z dojenjem? user posted image


(odgovor članu nedojeca)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:48:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

A mi lahko nekdo prosim razloži, kaj ima vzgoja z dojenjem? user posted image


NE.

Prosim, da se držite teme.

Še enkrat hvala user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:49:22   
nedojeca
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

A mi lahko nekdo prosim razloži, kaj ima vzgoja z dojenjem? user posted image




govorim o komentarjih ;)
ki resnično niso na nivoju


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:49:50   
Anonimen
1. nihče si že tako ne želi videti vaših jošk, potem nam jih pa še servirate sredi cityparka
2. ni čudno da so otroci tako nevzgojeni. Po kom se bodo pa vrgli?


oprosti, ampak bolj neumnega komentarja pa še ne user posted image .

Kakšne pa so naše joške? user posted image  Viseče ne... Polne? 


Ok, se opravičujem, če si to pisala v švungu, pa si vse skupaj malo....ne, pa saj to ne gre user posted image user posted image user posted image  jao, jao ženska....brez besed sem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:57:18   
Anonimen
Nedoječa, naj uganem...ti ne dojiš, a ne? user posted image user posted image user posted image

No sej je očitno, 2+2=4, ZA dojenje v javnosti se zavzemamo tiste ki so ali trenutno dojimo, PROTI so pa tiste, ki niso dojile dlje kot kaka teden, ne? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:58:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

aha, si že user posted image


Ja, samo ti ne morem sporočila poslat user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:58:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nedojeca

tako neumnih komentarjev kot jih dajete ve tukaj v tej temi, pa še ne.
1. nihče si že tako ne želi videti vaših jošk, potem nam jih pa še servirate sredi cityparka
2. ni čudno da so otroci tako nevzgojeni. Po kom se bodo pa vrgli?


Ti pa mal sama seb v skledu pljuvaš, a ne de? user posted image

(odgovor članu nedojeca)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 21:59:14   
ŠpelaP
IZVIRNO SPOROČILO: nedojeca

Pa ne pozabite na otroke. Ker je peskovnik bolj zdravo okolje za vaše malčke kot pa nakupovalno središče ;)



Peskovnik pa res ni bolj zdravo okolje kot šoping center. V peskovniku lulajo in kakajo potepuške mačke in psi nevzgojenih lastnikov. Če pa je v peskovniku še pesek iz Žerjava, je pa peskovnil sploh "zdrav", saj je poln svinca. Aja, pa še to - poleg kakcev je v peskovniku še polno črvičkov, polžev in ostale golazni, ki jo naši malčki lahko veselo popapcajo.

(odgovor članu nedojeca)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:00:02   
Anonimen
Držite se teme, prosim user posted image .

(odgovor članu ŠpelaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:00:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Nedoječa, naj uganem...ti ne dojiš, a ne? user posted image user posted image user posted image

No sej je očitno, 2+2=4, ZA dojenje v javnosti se zavzemamo tiste ki so ali trenutno dojimo, PROTI so pa tiste, ki niso dojile dlje kot kaka teden, ne? user posted image


Ne, ne, ljubka, narobe, dojila 15 m, pa sem bolj na drugi strani. Ne vem zakaj, morda ravno zato, kar je pisala viv enih par postov nazaj, nekaj o razkazovanju in smeškanju ali čudnih pogledih in bevskanju. Nekaj na to temo je bilo.

Pa sploh ne gre za alli proti dojenju v javnosti, bolj za način kje in kako, se mi zdi. A ne? Si prebrala vse strani ali si uletela od nekje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:02:45   
Anonimen
user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:03:00   
ŠpelaP
Če bo šlo tako naprej, bomo pa poleg zakona, ki prepoveduje kajenje na javnem mestu, dobili še zakon, ki bo prepovedoval dojenje na javnem mestu!user posted image

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:11:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Nedoječa, naj uganem...ti ne dojiš, a ne? user posted image user posted image user posted image

No sej je očitno, 2+2=4, ZA dojenje v javnosti se zavzemamo tiste ki so ali trenutno dojimo, PROTI so pa tiste, ki niso dojile dlje kot kaka teden, ne? user posted image


Ne, ne, ljubka, narobe, dojila 15 m, pa sem bolj na drugi strani. Ne vem zakaj, morda ravno zato, kar je pisala viv enih par postov nazaj, nekaj o razkazovanju in smeškanju ali čudnih pogledih in bevskanju. Nekaj na to temo je bilo.

Pa sploh ne gre za alli proti dojenju v javnosti, bolj za način kje in kako, se mi zdi. A ne? Si prebrala vse strani ali si uletela od nekje?


Cele kače pa res nisem brala, so nekateri komentarji preveč pod nivojem. Ne razumem, zakaj se je treba na to temo kregat, žalit celo? Pa če si ti našla v mojem postu prav, očitno sem ti stopila na rep, večinoma bo pa kr držalo to kar sem napisala. Če pa ne gre za to kar praviš, potem pa res ne vem o čem gre debata? Mogoče o travi in kačah? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:14:17   
Tamala82
Žal moram komentirat, predvsem zato ker se vse doječe matere počutite napadene s strani posameznikov, ki imajo svoje mnenje.
Zmerjate z najstnicami, nedozorelostjo in primitivizmom, a same se pravtako obnašate. Posebej z žaljenjem, ki še zdaleč ni znak odraslosti in nekega korektnega komuniciranja.


Od kdaj se nekoga zmerja z besedo "najstnica"? Tudi same ste bile nekoč najstnice, pa vendar s tem žaljenje tudi sebe mečete v isti koš in pravtako vaše bodoče otroke, ki bodo tudi najstniki nekoč. Vrata v svet odraslih ni materinstvo. Potem bi vse 15-letnice bile odrasle.

Kot sem že napisala, sem naletela na doječo mamo, ki je diskretno dojila, pa vendar so se ob njo dregnili predvsem (!!) starejši ljudje, takšni, ki so to že dali skozi in bi nekako morali razumeti lakoto dojenčka. Ampak ne, spotaknete se ob tistih nekaj mnenj, ki jih servirajo ženske.

Nimajo vse ženske materinskega nagona, in ne morete jih obsojat, da so nesposobne in neodrasle, ker pač ne "diggajo" dojenja.
Nekatere so seznanjene z dojenjem tudi če niso nikoli dojile. Saj ni potrebno sam dojiti, da veš kako vsa stvar deluje. Saj bi dala kakšen primer zraven, pa se boste itak spotaknile ob to in bo spet cel halo tukaj.

Cel kup komentarjev na blogu je pod anonimno. Še toliko niste, da bi se podpisale in povedale kdo ste, ko tako veselo pljuvate in žalite, da avtorji tistih komentarjev na pol nagi hodimo po svetu. Naj povem, da sama ne nosim tangic, ne razkazujem dekolteja, predvsem pa sem daleč od tega, da sem neodrasla najstnica, ki pojma nima kaj pomeni dojenje in zakaj pravzaprav imamo ženske dojke.  In vse to sem dobila samo zato ker sem napisala da je seks pravtako nekaj naravnega pa še ne pomeni da lahko to počnemo v javnosti. Poudarek je bil na naravno in ne isto. In sem že označena za frajlo z IQ sobne temperature. Večni problem komuniciranja v zadnjem času je površno branje in interpretiranje objave po svoje. Kakor se kdo najde v objavi/komentarju.

Bistvo odraslega komuniciranja je predvsem v primerni izbiri besed in čim manj žaljenja. Pomislite, kako bi se ve počutile, če bi zaradi vašega menja bile poslane na grmado. Predvsem pa pomislite, kako bi vaš otrok odreagiral, če bi vam podal neko mnenje, ki vam ne bi ustrezalo. Ali bi tudi tako burno odreagirale in ga preimenovale v vse drugo prej kot pa kot mu je ime?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:18:58   
Anonimen
Cele kače pa res nisem brala, so nekateri komentarji preveč pod nivojem. Ne razumem, zakaj se je treba na to temo kregat, žalit celo? Pa če si ti našla v mojem postu prav, očitno sem ti stopila na rep, večinoma bo pa kr držalo to kar sem napisala. Če pa ne gre za to kar praviš, potem pa res ne vem o čem gre debata? Mogoče o travi in kačah?


Mogoče bi bilo pa dobro, da vse prebereš, preden "napadaš" user posted image  Pa whaever, v končni fazi mi je ravno do Pakistana in nazaj.

(odgovor članu Tamala82)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:19:07   
Anonimen
Nimam velik časa, ker grem gledat Kmetijo user posted image , ampak v grobem se kr strinjam s Tamalo82 in še enkrat poudarjam, da dojim kjerkoli in kadarkoli je pač potreba s strani user posted image , to stroim kolikor se da diskretno, če me nihče ne gleda, sploh opazi ne kaj počnem, če pa kdo bulji in se zgraža, je pa njemu lahko nerodno, ker se lahko mirne duše stran obrne. Zakaj si ne črpam in zakaj ji ne dam raje 8x na dan GH, namesto 4x in 4x dojko, pa ne bom nikomour računov polagala.
Je pa res, da tok nizko, da bom nekoga žalila ker doji ali ne doji, v javnosti ali doma, se pa nebom spustila, ne tu, ne v živo, ne na nekem brezveznem blogu. user posted image

(odgovor članu Tamala82)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:19:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Cele kače pa res nisem brala, so nekateri komentarji preveč pod nivojem. Ne razumem, zakaj se je treba na to temo kregat, žalit celo? Pa če si ti našla v mojem postu prav, očitno sem ti stopila na rep, večinoma bo pa kr držalo to kar sem napisala. Če pa ne gre za to kar praviš, potem pa res ne vem o čem gre debata? Mogoče o travi in kačah?


Mogoče bi bilo pa dobro, da vse prebereš, preden "napadaš" user posted image  Pa whaever, v končni fazi mi je ravno do Pakistana in nazaj.



WTF? Prosim citiraj me kje koga napadam? Lepo prosim. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:20:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Nimam velik časa, ker grem gledat Kmetijo user posted image , ampak v grobem se kr strinjam s Tamalo82 in še enkrat poudarjam, da dojim kjerkoli in kadarkoli je pač potreba s strani user posted image , to stroim kolikor se da diskretno, če me nihče ne gleda, sploh opazi ne kaj počnem, če pa kdo bulji in se zgraža, je pa njemu lahko nerodno, ker se lahko mirne duše stran obrne. Zakaj si ne črpam in zakaj ji ne dam raje 8x na dan GH, namesto 4x in 4x dojko, pa ne bom nikomour računov polagala.
Je pa res, da tok nizko, da bom nekoga žalila ker doji ali ne doji, v javnosti ali doma, se pa nebom spustila, ne tu, ne v živo, ne na nekem brezveznem blogu. user posted image


Hej, pa delaj, kar ti paše, zakaj se obremenjuješ z drugače mislečimi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:21:31   
malecka
    user posted image user posted image      šmrklje, ko pa one kažejo pol riti in joške do koroške, v izrez do popka je pa vse OK user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:21:55   
Anonimen
Pa če si ti našla v mojem postu prav, očitno sem ti stopila na rep, večinoma bo pa kr držalo to kar sem napisala


Tule, recimo. Ej, pa mi je čisto vseeno, kot sem že rekla, delajte kar hočete, jaz grem zdaj spat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 22:27:21   
Anonimen
Ah ne bom.

Fajn spi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?