|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdaj pa bom pop.....
14.12.2004 19:51:31   
Moyca_
ja res bom. Naš Gabriel je spet zbolel. Točno vsakih 14 dni ima nekaj:grrr::grrr:. Ima spet vročino, kašlja,... sem mu dala calpol zaenkrat še ni učinka, tako da mislim da se bomo to noč še imeli lepo



kako sem besna:grrr::grrr:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zdaj pa bom pop.....
14.12.2004 19:53:48   
Erika 1
Čaki kaj je to calpol? Jaz dajem panadol baby, pa svečke 120mg. In tudi mi smo bolani na par tednov. Kaj čemo prva zima.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zdaj pa bom pop.....
14.12.2004 20:14:50   
Seven*
Calpol je isto kot Lekadol, samo drugo ime/proizvajalec.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
14.12.2004 20:59:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   zdaj pa bom pop.....
14.12.2004 21:01:42   
Anonimen
Če ima bakterijske okužbe, to je če velikokrat potrebuje antibiotik, potem se z zdravnikom posvetujte o Bronhomunalu. To so zdravila, ki delujejo kot nekakšno cepivo proti bakterijam.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   zdaj pa bom pop.....
14.12.2004 21:27:37   
Sarina
Ja, tudi jaz sem :(:(:(. (da te malo potolažim)
Tudi naša mala je zadnje cajte skoraj vsakih 14 dni bolana :grrr:, pa še v vrtec ne hodi, kaj bo šele takrat, ko bo šla tja :zmeden:
Ta teden sem spet privezana v hiši, drugi teden bomo uspeli če bo po sreči it ven, potem bo pa verjetno spet kaj - ojojoj...:(

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zdaj pa bom pop.....
14.12.2004 22:11:01   
Erika 1
Ja pri nas je podobno. Vročina je, vročina ne. Spimo ja, spimo ne.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?