|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Upanje po splavu-2.del
5.11.2007 10:19:19   
andreja2000
tinaaja in medika13 najlepša hvala za prižgano svečko našim zlatim user posted image ,ki se skupaj igrajo in nas kot svetle zvezdice gledajo z neba.user posted image user posted image user posted image

medika13 res je ,kot ti je že Lana rekla,tvoja bolečina je še zelo sveža in vem,kako se počutiš in kako ti je,a vedi,da te čaka tudi svetel del,ki bo prav kmalu prišel tudi k tebi.Naši izgubljeni user posted image  ,pa imajo itak čisto poseben prostor v naših srcih in tukaj bodo tudi za vedno ostali in tako na nek svoj način potiho živeli z nami.user posted image

teja* Tudi ti si prav posebna mamica,mamica malega user posted image  Timoteja,ki mu želim vse lepo med vsemi našimi zlatimi user posted image .
Ja,težki so ti razni datumi,saj v nas zbudijo posebno žalost in spomine,a vedi,da bo sčasoma vse skupaj nekoliko lažje,če prav se v tem trenutku zdi,da v tej temi ni luči.Želim ti veliko nadaljne moči in naj luč sreče kmalu posije tudi zate.user posted image

HEL36 vse lepo za naprej in da tudi tebe čim prej obišče sreča.user posted image
Vsem lep dan!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Upanje po splavu-2.del
5.11.2007 20:13:56   
natasarobi
Pozdravljene punce! Bo dolgem času se javljam. Malo sem se umaknila, ker enostavno mi vsako dnevno branje vaših postov žal ni dobro delo. Po eni strani sem vesela za vse srečke nosečke, po drugi strani pa je preveč novih, ki morajo dajati čez iste travme, kot smo jih me.

Je pa tudi tako, da bi imeli sedaj 1 leto ali pa bi se drugi otroček dobro rodil. Bila sem tudi pri svoji ginekologinji, ki tudi sodeluje pri genetiki. Po njenem mnenju in na izvide, ki jih imava nisva primerna kandidata za PGD. Konec meseca morava dati kri za genetske preiskave in okoli novega leta nama bodo sporočili rezultate.

Tako, da krtexx

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Upanje po splavu-2.del
5.11.2007 20:23:43   
natasarobi
.... hotla sem samo napisat krtexx: nisi sama. Nekje sem tudi jaz (in verjetno še mnogo drugih), ki bijemo boj sami s seboj, zdravstrvom,....

So dnevi, ko se niti ne spomnim kaj je bilo, toda pridejo dnevi, ki so peklenski. Te dneve razumejo samo tisti, ki so to morali dati čez in tega ne privoščim niti najhujšemu sovražniku. Najbolj žalostna sem pa takrat,k ko vidim kako nekateri delajo s svojimi otroci oz. kako govorijo o njih - z vsega srca jim bi zakričala, da naj bodo srečni, da so njihovi otroci takšni kot so - predvsem srečni in zdravi.

Zato se po dolgem času ponovno javljam, ker vem, da ve ste edine, ki veste kako mi je.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Upanje po splavu-2.del
6.11.2007 0:19:56   
sonchek
natasarobi in teja*...tako mi je žal za vse trpljenje ki ga moreš dati skozi...pa ne samo zate..za vse ki se jim kaj takega dogodi...
...sploh ti datumi so peklenski in vem, kaj daješ skozi...
...jaz vseeno mislim, da bo tudi za vaju prišel čas ko bosta najsrečnejši na tem svetu, ko bosta stisnili v svoje roke štručko, ki bo samo vajina....
Držita se in predvsem ne obupajta....so dnevi ko je hudo, ampak bodo prišli tudi dnevi, ko bo božansko...in takrat bosta najsrečnejši...
..pa srečno..in če vam bo kdaj koli hudo...vesta kam se lahko obrneta...user posted image user posted image user posted image

Tinaaja, Medika13..hvala za svečke...

...jaz pa danes sploh ne morem spati...mah grem še mal srfat...

user posted image
sladko nočko..in stisnite se k svojim najdražjim ki vas imajo najraje in sem prepričana, da trpijo, ko vas vidijo trpeti...




_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Upanje po splavu-2.del
6.11.2007 0:22:17   
sonchek
user posted image  
UPANJE PO SPLAVU IN SKUPAJ NA POTI DO CILJA:

user posted image ---->user posted image   Sonchek, 30 let -1 UPN (marec 2006 v 23 tednu (na gin.pregledu ni bilo več slišnih utripov, nikol našli razloga)...
user posted image .. 13.03. zagledala user posted image !!!!user posted image   PDP 19.11!!!



user posted image ---->user posted image    Andreja2000, 41 let (ima že hčer in sina)
1 ss1990  (10t)   Maribor;1 ss 1990 ( 8t )  Maribor;1 ss 1991(5T)  Maribor;1 SS (13T ) 9.11.2004 Maribor;1SS( 21t ) 19.5.2005 Ljubljana -TINA   (park zvončkov) 
user posted image 4.04.2007 zagledala magični PDP 7.12.!!!user posted image PUNČKA BOOOOOO!!!!



user posted image ---->user posted image  raho, 33 let- 18. september 2006, MA, abrazija, (noseča 10t, plod odmrl 8t3d)... ...1.user posted image - Črtomir, 1.1.2005
user posted image  10.4.2007...zagledalauser posted image !!!!!user posted image  PDP 15.12.

user posted image ---->user posted image    Irmy, - -1 ss v 8t, 12/04 ;laserska vaporizacija zaradi sprememb na MV 
1. hčerka 07/06  
...user posted image .. user posted image PDP: 18.12.

user posted image ---->user posted image     lana38, 38 let- UPN 15.3.2006 (20. teden-DS), 
-ima sina 10 let starega.
1.3. na HSG-ju našli neke zarastline v maternici... Opravila diagnostično HYSC...
user posted image 24.04.07...ugledala magični ... ...PDP 29.12. user posted image FANTEK BOOOOOO!!!!

user posted image ---->user posted image     mala pikica,  SS v januar 2007 (7. teden),
....SREČKA user posted image ...PDP: 1.01.2008user posted image


  user posted image ---->   user posted image Lusa, 27let:-01.06.2003dobili princesko Lušo  
-21.06.2006smo v 11m starosti izgubili Ajšo(DS)
-21.12.2006abrazija v 16t,pri ni bilo več utripa in  spet imamo enga    

...SREČKA user posted image ...PDP: 15.1.2008- Daša

user posted image ---->user posted image     meli23, 27let- SS v 13 tednu,v januarju 2003, dvojčki-srčka prenehala bit
- histeroskopija in neuspel poskus odstranitve septuma,2004
- odstranitev septuma 2005
-SS-8. maj 2006, v 23 tednu rodila deklico Zojo (480gr), ki z drugimi počiva v Parku zvončkov
Vzrok izgube verjetno slabo odstranjen septum in vnetje plodovih ovojev.
-ponovna resekcija septuma, upam, da zadnja v oktobru2006
...SREČKA user posted image ...pdp???



  user posted image ----> user posted image   Špela100,34 let ; 1 ss november 2005 ( 8t5d); 2 ss marec 2006 ( 10t- 2 );
imam pa že 11 let staro hčerko;

  user posted image ...  11.07.2007 zagledali magični .... ...PDP 20.3.2008 Imeli bodo FANTKA!!!!!


user posted image  ---->user posted image   Teri, 24 let, - 1 SS-MA (sept. 2006) v 11 tednu.
user posted image  SREČKA ...PDP FEB.08....
 
user posted image  ---->user posted image   Aurora 28, 28 let -1 ss, 31.1. 2006 5 t, Celje; 2 ss  19.5.2006  8-9t, Celje;
user posted image  SREČKA od 28.08.2007...PDP????


user posted image  kodrana, 22let (kmalu 23), odmrtje ploda v 9 tednu, abrazija v nm
user posted image  SREČKA.....JUPIIIIIII....PDP???
 
 
user posted image  Naty*, 10. 5. 2007 - abrazija v 11. tednu (prazna GV),
user posted image  SREČKA ....PDP: Maj 2008!!!!!!!!!!!!!!!!


user posted image   Bety ali Bety upa,    
user posted image  SREČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!JUPIIIII PDP 30.06.2008


 user posted image  Milamay,36 let, 11.6. 2006 UPN v 22 t (zaradi Trisonomije 18) v MB ....  Imam pa doma že fantka, starega 3 leta.
user posted image  NS (sept.07) ne bije več srček, abrazija.


user posted image  SM10, 29 let - 1ss 16.februar 2006 v 5t6d,user posted image 2 dvojni ss 8 in 10.september 2006 8t4d; Ne čaka več user posted image

user posted image  computeters, 40 let-  2ss ( 10.6. in 19.9.06 ) in čaka na user posted image


user posted image   Krtekxx37 let:
1. SS dec. 2000, 7 t, brez čiščenja
2. SS avg. 2004, 11 t, 1xabrazija - Kranj
3. ss dec.2004, 7 t, 1xabrazija - Ljubljana
4. ss 5. okt. 2005, 21 t, UPN + 1xabrazija, Ljubljana
5. ss avg. 2006, 8-9 t, 2xabrazija, Ljubljana
6. ss junij 2007 ????


user posted image  Klarissa, 26 let:
pri 18. letih z laparoskopijo odstranjen desni jajcevod zaradi krvave ciste 
1.ss: nov 05 v 9.tednu-abrazija MB
jan 06: LEETZ v LJ (oblika konizacije zaradi PAP2,CIN2, HPV+)
2.ss: jun 06 prazno jajce-abrazija MB
sept 06: Histeroskopija odstranitev pregrade MB
V tretje gre rado! 

user posted image  Pilotgirl,22 let-1 ss marec 2006 (11 t) . 
user posted image ...ne čaka je!!!!

user posted image   julcy, 30let.
1ss junij 2006-10t, abrazija ; odstranitev pregrade: nov. 2006,

2 ss marec 2007- 9t....ni utripa...

user posted image  Aljaža,
  • 1 ss (avg. 2004) v 12.tednu, abrazija
  • april 2006 - na laparo ugotovljena dvojna maternica, en del zakrnel
  • junij 2005 zopet user posted image  in po nenehnih težavah in obiskih pri gin., feb.2006 rodila s CR zdravega fantka
  • 1 ss (feb. 2007) v 7.tednu, brez abrazije
    ????????????

    user posted image  mojca9000, po 2,5 letih zanosila in 2.12.2005 v 8t5d abrazija plodu je odmrl srček,abrazija je bila v MB... ..

    user posted image  HEL36, stara 37 let
    2001 marec abrazija v 11t (prazna vrečka)
    2003 februar rodila sina po 8 letih truda
    2006 december abrazija v 9 t (odmrtje ploda v 7t)

    user posted image  Katina, 38 let,  1.ss 8t, l.1996, 2. l.1997, hči, ki bo kmalu dopolnila 10 let, 3. ss 10.5.2007...

    user posted image  natasarobi, 32 let, 1.UPN junij 2006 (trisomija 13), 2. UPN april 2007 (Trisomija 12)... čakata na genetske preglede...

    user posted image   Medika 13,28. let UPN-21.7.2007 zaradi...trisomije 13.

    ...akcija Decembra...

    user posted image  mihi78, 29.let..1.ss - januar 2004, abrazija v 8t....2.ss - september 2004, abrazija v 7t (snetno jajce)...3.ss - junij 2005, 6t - abrazija ni bila potrebna,
    odstranitev pregrade - maj 2007...

     
    user posted image  Muca83-  1. SS - Dec 06, abrazija v 8. tednu zaradi delne mole. 2. SS - Sep 07, abrazija v 13. tednu zaradi odmrtja ploda, plod odmrl v 9. tednu.
    In ne čakam naslednje! user posted image


    user posted image  Neža7- jun.07- UPN v 19.tednu....13.11. NE PRIČAKUJEJO user posted image !!!
    ..DRŽIMO PESTI!!!




    user posted image
    Do enega cilja so že prispele in navijajo za nas!!!!!
     
    user posted image  ----> user posted image  !!Tinaaja- 1 UPN (marec 2006)- v 14. tednu, trisomija 13...
    user posted image ....21.03.2007..RODILA NAJLEPŠO PRINCESKO...BRINO....user posted image

     

    user posted image  ------->user posted image   Liona, 29 let -1ss maj 2006, 8t5d, Ljubljana
    user posted image ....8.5.2007 RODILA KORENJAKA... SVITA...user posted image


    user posted image  ---->user posted image  Jelenche, 26 let abrazija v 11 tednu nosečnosti (srček nehal biti)
    user posted image  ....27.06.2007 RODILA MOČNEGA FANTA... FILIPA...user posted image



    user posted image ---->user posted image    micla, 29 let - 1. SS 15.4.2005 (9t) abrazija, - 2. SS 16 marec 2006 (10) abrazija,
    user posted image  ....6.10.2007 RODILA PRINCESKO ELENO....user posted image    

      user posted image ---->user posted image   nemrak; konec jan 2006 UPN v 20t (turnerjev sindrom) +abrazija LJ;konec nov 2006 ss v 8t brez abrazije CE;
    user posted image  ....23.10.2007 RODILA HČERKO... ŽANO...user posted image



    _____________________________

    Kaj ti pove moj topli objem,
    ko k sebi te privijem:
    ljubo moje detece,
    zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
    --------------------------------
    str. U-84

    (odgovor članu sonchek)
  • Neposredna povezava do sporočila: 130
       RE: Upanje po splavu-2.del
    6.11.2007 9:50:31   
    kodrana
    dan.

    punce vsem user posted image . tale prvi november je vse malo razžalostil..

    mi2 sva pa včeraj malo user posted image  oz. kaj fajn:). potem pa, ko sem šla na wc, je bila tudi malo krvi. ampak, to je verejtno od najinega user posted image , kaj ne? sem se tako prestrašila. no, sicer sedaj krvi ni.. se bova malo izognila user posted image ..

    _____________________________

    sanje so se uresničile..
    13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
    26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

    (odgovor članu sonchek)
    Neposredna povezava do sporočila: 131
       RE: Upanje po splavu-2.del
    6.11.2007 9:53:37   
    sonchek
    Kodrana..ja čist možno je da je zaradi user posted image  prišlo do kakšne manjše krvavitve..ker baje je sedaj materični vrat fulll bl prekrvavljen in kakšna žilca fulll hitro poči...
    Brezskrbno nosečnost ti želim, predvsem pa pozitivno!!!!
    drži se

    _____________________________

    Kaj ti pove moj topli objem,
    ko k sebi te privijem:
    ljubo moje detece,
    zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
    --------------------------------
    str. U-84

    (odgovor članu kodrana)
    Neposredna povezava do sporočila: 132
       RE: Upanje po splavu-2.del
    7.11.2007 11:07:06   
    Lusa
    Po dolgem času se tud jaz malo oglasim.Pri meni ni nič novega razen nočnih bolečin v kolku in križu ,tako ,da komaj spim.Daša v trebuščku je precej živahna.Naj tako le ostane.

    Glede teh svečk in 1. nov. pa je meni tud bilo zelo hudo.Ko stojiš ob Ajšinem grobu in ti spomini kar sami privrejo na dan.user posted image

    Za vse ostale ,ki se borite in ,ki ste izgubile svoje pikice ,pošiljam user posted image  za srečo.

    (odgovor članu sonchek)
    Neposredna povezava do sporočila: 133
       RE: Upanje po splavu-2.del
    7.11.2007 11:52:27   
    lana38
    Lusa, daj si blazino med kolena, če spiš na boku. To baje pomaga proti bolečinam v križu in kolkih. Jaz jo imam že kar nekaj časa tam med spanjem, pa me res ne mučijo bolečine. Sem pa začela tako speti, ker mi ni pasalo, če sem imela noge skupaj. Potem sem pa nekje zasledila to z blazino med koleni in je super.
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu Lusa)
    Neposredna povezava do sporočila: 134
       RE: Upanje po splavu-2.del
    8.11.2007 11:06:48   
    Lusa
    Lana sem začela pred par dnevi res spati z blazino med nogamiuser posted image  Ma saj še samo dva meseca pa bo!Ti pa Andreja pa še manj kot dva meseca.

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 135
       RE: Upanje po splavu-2.del
    8.11.2007 11:17:33   
    lana38
    andreja2000 ima že manj kot en mesec. Jaz pa lahko rečem, da imam še enega in 2/3.user posted image  To bo zelo hitro. Ko jaz rodim, si pa ti tudi že kmalu na vrsti.user posted image
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu Lusa)
    Neposredna povezava do sporočila: 136
       RE: Upanje po splavu-2.del
    9.11.2007 10:50:31   
    lana38
    Kje se pa skrivate že 2 dni?user posted image
    Jaz sem danes že bila pri G in sva oba z user posted image  OK. Sem prav vesela. Naslednjič pa grem spet čez 14 dni. Zgleda, da so proti koncu user posted image  pregledi bolj pogosti.
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 137
       RE: Upanje po splavu-2.del
    9.11.2007 12:46:46   
    kodrana
    ojla.
    evo, se bom jaz malo javila. res je neko zatišje tu goruser posted image  kmalu bo moja najljubša nadaljevankauser posted image .
    aja, včeri sme dobila Angel Sound. pa še nisem slišla nič konkretnega, slišim svoj utrip, pa neko šumenje.. bolj podobno šumenju morja.. vendar je verjetno prebava, ker slišim to na levi in desni straniuser posted image . verjetno je še prezgodaj.
    lana super, da je vse ok. kar se pregledov tiče. v zadnjem mesecu jih imaš vsak teden. vse bolj pogoste, ja.

    _____________________________

    sanje so se uresničile..
    13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
    26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 138
       RE: Upanje po splavu-2.del
    9.11.2007 16:50:29   
    andreja2000
    Hojla!

    Da še vas jaz na hitro pozdravim!
    Včeraj je Uz pokazal,da se je naša Eva spet obrnila pravilno user posted image in sedaj močno upam,da bo tako ostala,ker je se že parkrat obrnila pravilno,potem pa smo jo naslednjič našli na ritki,no sedaj je pa spet z glavico navzdol.

    Lep vikend user posted image user posted image

    _____________________________

    Kjer je upanje,je tudi pot...

    (odgovor članu kodrana)
    Neposredna povezava do sporočila: 139
       RE: Upanje po splavu-2.del
    9.11.2007 21:29:27   
    Milamay
    Tako, pa še par vrstic od mene po doooooolgem času. Najprej mi je žal za vse "nove", ki ste se nam pridružile na tej temi. Žal mi je za vsako izmed vas. Me tukaj res vemo, kako boli ta izguba.

    Vse nosečke - mislim na vas in stiskam pesti, da kmalu oz. ob pravem času dobite v svoje roke vaše zakladke.

    Jaz pa - toliko vsega se je zgodilo v preteklih tednih. Pred prazniki sem dobila klic iz bolnišnice, da moram takoj priti tja. Histološki izvidi po tem splavu niso bili najboljši oz. sumili so na nekaj zelo slabega. Potem so sledili odvzemi krvi, pa ponovno so poslalli ta "material" - posteljico - na ponovne preiskave v Lj. Če bi se diagnoza potrdila, bi sledil popolni odvzem maternice. user posted image  Ja, ampak tukaj nič ne moreš. Rekli so, da je moje življenje v nasprotnem primeru ogroženo. Ta teden sem bila spet na preiskavah. Slaba diagnoza se ni ne potrdila ne ovrgla. Zdaj pa moram v ponedeljek v bolnišnico, da me dajo na histeroskopijo. Ta teden so mi tudi delali UZ maternice. NIč sumljivega z Uz niso našli, tako da je bilo zdaj vsaj malo upanja, da vseeno niso stvari tako grozno črne, kot so se sprva zdele. Pisala nisem tu gor nič, ker enostavno nisem imela prave moči, da bi o tem pisala. Zdaj pišem, ker se je kanček upanja vendarle pojavil.

    Punce, držite mi pesti, da bo prihodnji teden na preiskavah vse Ok. Mislim na vas.

    Lep večer

    (odgovor članu andreja2000)
    Neposredna povezava do sporočila: 140
       RE: Upanje po splavu-2.del
    9.11.2007 22:48:52   
    andreja2000
    milamay hudo mi je,ker moraš prestajati toliko hudega.Seveda ti držimo pesti za drugi teden in da bodo izvidi čim boljši oziroma O.K.
    Vedi,da si v mojih mislih!
    Tele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa so samo zate!
    Objem user posted image user posted image user posted image !

    _____________________________

    Kjer je upanje,je tudi pot...

    (odgovor članu Milamay)
    Neposredna povezava do sporočila: 141
       RE: Upanje po splavu-2.del
    10.11.2007 9:16:55   
    lana38
    milamay, kar ne morem verjeti, da se ti po vsem hudem, zdaj še to dogaja. user posted image user posted image Upam, da res ni vse tako črno, kot so najprej rekli. Držim pesti, da bodo tudi preiskave to pokazale.user posted image
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu andreja2000)
    Neposredna povezava do sporočila: 142
       RE: Upanje po splavu-2.del
    10.11.2007 9:59:24   
    stunfek
    milamay držim pesti, da bodo izvidi ok!

    jaz sem ok. delamo na user posted image . tri mesece bom sicer brez klomifena (še dve M), potem pa najverjetneje nazaj na klomifen in normalno spremljanje z UZ.

    lep vikend vsem želim!

    _____________________________

    Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

    Stunfek

    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 143
       RE: Upanje po splavu-2.del
    10.11.2007 11:54:32   
    Milamay
    Saj jaz tudi nisem na začetku sploh dojemala, kaj mi pravijo. Vedno dodatni udarci, jaz pa sem že tako bila čisto na tleh. Zdravnik mi je 3x ponovil, kaj sumijo. Kar nisem dojemala. Ta teden sem boljša, več je upanja, da bo morda pa vseeno vse OK. Treba pa bo seveda še počakati na rezultate preiskav, ki v Lj še potekajo, in na izvide te preiskave, ki bo v torek. Pa saj mi vse tudi ne more iti narobe, ali pač?

    LP

    (odgovor članu stunfek)
    Neposredna povezava do sporočila: 144
       RE: Upanje po splavu-2.del
    10.11.2007 12:18:30   
    kodrana
    Milamay ne, ne more it vse narobe. s tabo upamo, na dobre izvide in stiskamo pesti. drži se.

    _____________________________

    sanje so se uresničile..
    13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
    26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

    (odgovor članu Milamay)
    Neposredna povezava do sporočila: 145
       RE: Upanje po splavu-2.del
    10.11.2007 14:00:59   
    stunfek
    Jaz tudi mislim, da vse ne more it narobe! In veš kolikokrat dohtarji sumijo kaj napačnega! Najbrž pa je normalno, da se raje posumi najhujše in ukrepa ter kasneje ovrže, kot pa da se tišči glavo v pesek in gleda preveč optimistično.



    _____________________________

    Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

    Stunfek

    (odgovor članu kodrana)
    Neposredna povezava do sporočila: 146
       RE: Upanje po splavu-2.del
    10.11.2007 20:31:46   
    tinaaja
    Milamay user posted image user posted image user posted image user posted image in mocno drzimo pestek, da bo vse OK user posted image user posted image user posted image Kaj pa so ti diagnosticiral? Sem najprej pomislila na molo, ampak pri tem je treba pazirat z zanositvijo, ne pa tokdrasticno kot odstranitev maternice. RES UPAM, da bodo rezultati dobri!

    _____________________________

    Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

    (odgovor članu stunfek)
    Neposredna povezava do sporočila: 147
       RE: Upanje po splavu-2.del
    11.11.2007 10:53:19   
    sonchek
    Milamay...me je kr zmarazlilo ko sem prebrala tale tvoj post...halooooooooooooooo...pa sej ni mogoče, da bi šlo še kaj narobe...
    ne, res ni...sploh ne dojemam...verjamem, da ti pa sploh ne...

    Sicer sem prepričana, da bo vse ok...in res močno mislim nate in držim pesti....tako tako zelo močno...
    Punca drži se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


    vso srečo tega sveta ti želim, ker zdej si jo pa resnično potrebna!!!!
    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Kaj ti pove moj topli objem,
    ko k sebi te privijem:
    ljubo moje detece,
    zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
    --------------------------------
    str. U-84

    (odgovor članu tinaaja)
    Neposredna povezava do sporočila: 148
       RE: Upanje po splavu-2.del
    11.11.2007 14:07:29   
    lana38
    sonchek, ti imaš pa še manj kot 10 dni do konca.user posted image  A te že kaj zvija?user posted image
    LP

    _____________________________

    lana38

    (odgovor članu sonchek)
    Neposredna povezava do sporočila: 149
       RE: Upanje po splavu-2.del
    11.11.2007 15:49:17   
    Milamay
    Hvala punce, da mislite name in da boste stiskale pesti v torek. Tinaaja - diagnoza je nek čuden, zelo redek tumor v maternici, ki se ga ne da zaustaviti s kakšnim obsevanjem, ampak je potrebna le popolna odstranitev maternice. Na žalost. Ampak stvari zdaj niso tako grozno črne, kot so se sprava kazale, res pa je, da se bo kaj več vedelo po histeroskopiji in po izvidih, ki bodo prišli iz LJ. Držite mi pesti!

    Mislim na vse vas.
    JOj, sonchek - samo 8 dni?! Super! Še malo, pa boš videla svoje dete, ki rogovili po tebi. Vse dobro ti želim.

    Lep dan


    (odgovor članu lana38)
    Neposredna povezava do sporočila: 150
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
    Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
    Vaginalne okužbe je treba zdraviti
    Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




    Gosta hrana.
    пеперутка16

    Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?