|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gospodinjstvo po porodu
16.11.2007 20:29:28   
sigimund
Je treba mal potrpet, če dec ni prej maral liketi, ne vem zakaj bi zdaj kar naenkrat vzljubil likalnik. Moški ma še druga dela, ne pa za kuhinjskim koritom stat. Sicer pa mal manj na forumu, pa mal več sesalec v rokah, pa bo šlo. Kar z veseljem na delo, pa kakšno dobro večerjo za moža skuhat, pa bo vselje v hiši.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Gospodinjstvo po porodu
16.11.2007 21:15:25   
Petraa
Takoj sem začela kuhat ,pospravljala sem vsak dan in vsak dan sem pripravljala sveža kosilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Gospodinjstvo po porodu
16.11.2007 21:16:43   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: sigimund

Je treba mal potrpet, če dec ni prej maral liketi, ne vem zakaj bi zdaj kar naenkrat vzljubil likalnik. Moški ma še druga dela, ne pa za kuhinjskim koritom stat. Sicer pa mal manj na forumu, pa mal več sesalec v rokah, pa bo šlo. Kar z veseljem na delo, pa kakšno dobro večerjo za moža skuhat, pa bo vselje v hiši.



user posted image user posted image user posted image  ti pa si hecn!

(odgovor članu sigimund)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Gospodinjstvo po porodu
17.11.2007 10:35:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: sigimund

Je treba mal potrpet, če dec ni prej maral liketi, ne vem zakaj bi zdaj kar naenkrat vzljubil likalnik. Moški ma še druga dela, ne pa za kuhinjskim koritom stat. Sicer pa mal manj na forumu, pa mal več sesalec v rokah, pa bo šlo. Kar z veseljem na delo, pa kakšno dobro večerjo za moža skuhat, pa bo vselje v hiši.



user posted image user posted image user posted image  ti pa si hecn!


Ja, Žigec, bejbi, kaj pa tebe trese... Sej ti bo mami vse speglala, pa nafutrala tudi... Ti pa kar pomembna moška dela opravljaj... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Gospodinjstvo po porodu
19.11.2007 20:18:29   
Rivi
Hej Decembrka,
Jaz sem tudi bila sama za vse po porodu (babice so se vse v sluzbi, pa tudi blizu niso, moj pa je imel le par dni očetovskega dopusta, ker so ga težko iz službe spustili - no, tako je rekel:)). Zdaj je moja mala stara 3 mesece.
Pač sem se naučila hitro narediti stvari, medtem ko je čez dan spala. Skuham hitro, (npr. vso zelenjavo hkrati zmecem v ponev....al pa popecem zrezke in hitro se krompir olupim....al pa kaksno joto skuham, da je za dva dni...).

Drugace pa ne kompliciram z likanjem (pazim, da lepo obesim) - za tamalo prakticno nic ne likam, ampak samo zlozim (ko ji oblecem bodije, se nic ne vidi), tudi moje stvari likam bolj malo:)

Ah, se kar malo jezim na mojega deca, mi noce prevec pomagat (pravi, da je moski???!!!!).....in ker sem sama za vse bom verjetno ostala pri enem otrocicku....na zalost.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Gospodinjstvo po porodu
20.11.2007 12:23:29   
Anonimen
Ne vem zakaj gabi morala skoz ''pedenat''. Jaz sem doma tudi za vse sama, pa kadar ne morem ali sem preveč utrujena je pa hladilnik. Kje pa piše da mora vsak dan biti skuhano?

(odgovor članu Rivi)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Gospodinjstvo po porodu
20.11.2007 20:10:36   
TANTRA
Jaz se tudi soočam z situacijo, da imam le svojega user posted image   pa bi prav prišla kaka babica..user posted image No, k sreči so hčerke pubertetnice pa malo popestvajo, popazijo in pomagajo, ...

No, jaz sem imela carski rez in ker sem v porodnišnici zbolela, sem se zaradi kašlja vsa razbolela. In moram priznati, da sem precej švoh z kondicijo. Čez dan malo pospim, da lažje zdržim.

Drugače pa se je moj kar navadil. Pospravljal in pral je že v času, ko sem bila v bolnišnici dalj časa hospitalizirana.  Tokrat pa je tudi poprijel za likalnik in mu je kar šlo, saj ni prvič. Glede kuhanja pa mu kar povem kako in kaj in se uči. 


Ti mu kar razloži kako in kaj pa boš videla, da bo šlo. Čim manj kompliciranja, pa čimveč uživanja ob dojenčku...

Drugač pa sem jaz zamrznila filane paprike, pa nekaj juhe, pa bologneze omako za moje  še v času nosečnosti.... Jaz pa sem sedaj bolj na juhicah in lažji hrani...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Gospodinjstvo po porodu
20.11.2007 22:11:16   
Bubacka
Moj mož mi je ful pomagal in pomaga! Vse zna nardit, razen za skuhat, kako pašto pa itak zna nardit. Tudi nekaj stvari sem dala zmrzniti, polpete, ribe, juhe! Tudi nisem imela pomoči! Ampak zdaj pa bi jo res potrebovala, Ko mala ratala pravi user posted image . v eni sekundi obrne stanovanje na glavo!user posted image user posted image user posted image
Jaz tudi ne kompliciram s peglanjem, za tamalo redko kdaj, obesim lepo, in pol tako lepo vse izgleda! Pometam stanovanje usak dan, perem 2 krat tedensko! Edino kam potrošim velik časa, na kuhanje, ful sma gurmana oba2, pa tamala tudi! Moy pa pol pomiva kuhinjo, pa posodo! Ce dan se nabere posodeuser posted image user posted image user posted image .
Drugač pa te ful razumem da imaš ta 2 sinčka. Ampak se mi zdi da tega starejšega 10 let., lahko tudi ti kaj že pomaga, poahtat malega. Vse je dosti velik, a ne? Moraš naredit doma en red, kje bojo vsi spoštovali, da ti si Mamica novorojenčka, in potrebujete razumevanje in pomoč!
Moža pa lahko naučiš, veliko stvari, jaz sem svojega naučila ful!!!
Boš vidla da se da pošlihtat vse, samo treba imeti voljo
Srečno!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Gospodinjstvo po porodu
21.11.2007 10:34:53   
blue sky
Meni je moj pomagal že med nosečnostjo (umivanje oken, pomivanje tal ipd.), po porodu pa itak. Sploh ni dovolil, da bi se preveč naprezala. Prva dva tedna je kuhala tašča ali moj dragi, potem pa sem sama začela s kuhanjem in pospravljanjem. Si pa še zdaj deliva gospodinjska opravila.

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Gospodinjstvo po porodu
22.11.2007 20:49:05   
kate_mario_rok
JAZ SEM SE POČUTILA SUPER,KO SEM PRIŠLA DOMOV TAKO DA SEM DELALA VSE SAMA BREZ KAKŠNIH VELIKIH GENERALK, PO DVEH MESECIH SEM PA POČASI ZAČELA VSE

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Gospodinjstvo po porodu
4.12.2007 14:14:42   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Mene pa zanima, kako ste se po porodu znašle tiste, ki nimate nikogar, ki bi skrbel za gospodinsjtvo, imate pa moža, ki mu to najbolj ni pri srcu.

Hja.... kar je treba, je treba. Jaz sicer živim pri mojih, ampak so vsi v službi. Tako da sem jaz tista, ki kljub dojenčku kuha, pegla, pere, puca....

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Ste morda skuhale že prej in dale v zamrzovalnik. Kaj pa skuhate? Kdaj ste začele kuhati po porodu? In ostala dela? Bliža se čas poroda, pa razmišljam, kako bo. Lp

Nič nisem kuhala prej. Vse jedo sveže. Kuham pa vse. Od pohanja, do vampov, juh, skratka vse. Kuhati sem začela takoj drugi dan, ko sem prišla iz bolnice.

Nič se ne bom. Če ne boš sfolgala, bo pa dec nekaj na šporhat vrgo, če ne bo hoto bit lačen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?