|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpadanje las
23.11.2007 17:49:35   
temboli1
Hello,

jaz sem štiri mesece po porodu in mi lasje še vedno kar preveč izpadajo. Dojim ne več. Vsi mi pravijo hormoni so krivi, mene pa že kar malo skrbi.

V nosečnosti mi res niso čisto nič izpadali, mogoče zdaj izpadajo za nazajuser posted image ?

Ali ima še katera tak problem?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izpadanje las
23.11.2007 18:07:53   
LadyB
Ja na žalost meni tudi zlo izpadajo, sm pa 3 mesece po porodu. Sej pravijo da par mesecev po porodu začnjeo izpadat ne v nosečnosti. Jaz sem si šla v lekarno iskat b-complex, bomo videli če kej pomaga.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izpadanje las
23.11.2007 18:08:53   
MADMAX
men med porodom tudi niso odpadali, po porodu  zopet kar precej, po 5 mes. pa se je pri men stabiliziralo sedaj mi dost manj izpadajo.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izpadanje las
23.11.2007 18:59:37   
soncek28
Temboli1 nič ne skrbi,meni so tudi po porodu zelo ispadal,v nosečnosti sem imela dolge in goste in 3 mes.po porodu je bilo obupno,jaz sem že mislala da sem hudo kaj zbolela,ker je bilo vsepovsod polno mojih las,pri česanju pa so izpadal že v šopkih.
To traja nekje 2 meseca,kupi si FITOVAL kapsule(za uživanje)in FITOVAL  šampon za umivanje las.
Včasih pa tudi lasje izpadajo zaradi hormonov,problemi z ščitnico....
 
 

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izpadanje las
23.11.2007 23:34:05   
BaByGiRl
Da te potolažim...izpadali so mi prekomerno,...v šopih...ker je to hormonskega izvora sem kupila v lekarni neke tablete (ne drage) in se je nehalo preden se pojedla škatlico. Mogoče je tudi naklučje, al pa so res pomagale. Mi je pa izpadalo tudi po prvem porodu. Kar pleše sem imela. sedaj pa mi spet rastejo novi laskiuser posted image

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izpadanje las
23.11.2007 23:36:06   
kety99
Tudi meni izpadajo nenormalno, pa sem že skoraj 5 mesecev po porodu. Sem zadnjič spraševala na Pušenjakovem forumu pa pravi, da je to čisto normalen pojav po porodu.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izpadanje las
24.11.2007 0:23:40   
Anonimen
Prvič so mi nekje od 4-6 meseca kar dosti izpadali, sedaj drugič, pa je zaenkrat še bolj malo. Upam, da pri tem ostane...

(odgovor članu kety99)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izpadanje las
24.11.2007 10:44:34   
rožica81
Meni so se lasje med nosečnostjo ful popravili, po porodu pa izpadali in izpadali... Še sedaj, skoraj 7 mesecev po porodu mi je kar težko, ko vidim, kako se mi v glavo vidi user posted image  Upam, da se tole izpadanje kmalu konča.
Aja, pa seveda ni dovolj to, da mi izpadajo, še ta mali mi jih z veseljem ven vleče user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izpadanje las
24.11.2007 15:36:59   
Teja N
Tudi meni so med nosečnostjo ful novi lasje rasli, bili so še bolj gosti kot sicer, po porodih pa izpadali v nenormalnih količinah. Imam pa že splošno kar goste lase, tako da ravno plešasta nisem ratala. Popravilo se mi je v kake pol leta ali leto po porodu.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izpadanje las
24.11.2007 16:29:00   
Sisy
jst sem skoraj 4 mesece po porodu in zarad mojih las kr naprej sesamo...Lasje so povsod,res prov grozn mi izpadajo...Pa sem mislila da zarad tega ker imam podaljške ampak je očitno problem v hormončkih....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izpadanje las
24.11.2007 17:01:31   
Naja30
Meni so izpadali še dalj, še 6-7 mesecev po porodu.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izpadanje las
24.11.2007 21:44:24   
Anonimen
Izpadat so mi nehali nekje okrog 8. meseca po porodu. Prej pa obupno.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izpadanje las
24.11.2007 21:48:22   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Izpadat so mi nehali nekje okrog 8. meseca po porodu. Prej pa obupno.



Enako je bilo pri meni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Izpadanje las
25.11.2007 9:30:25   
miškot
1x sem na to temo že zastavila vprašanje in isem dobila niti enega odgovora. Tako, da poskusim še 1x; men tut lasje full izpadajo in skos so mastni. Kakšne spremembe na temo kože in las pa potem povzroči Mirena, ko jo dobiš? Al Mireno tok hvalijo zato, ker ne povzroča nobene spremembe sploh?

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izpadanje las
4.12.2007 20:47:06   
urskas
toje z mireno, bi pa tudi jest rada vedela.

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?