|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:10:58   
Skratek46
Mene zanima ce se je kateri od vas zgodilo, da je takoj v naslednjem mesecu ko je nehala jemati tablete, zanosila???
Sej vem da je to cisto relativno sam me zanima, ker mi je nekdo povedal, da je prebral, da je zenska v prvem mesecu, ko preneha jemat tablete izredno plodna ce jih jemlje vec let...(vem da so po vsej verjetnosti samo bedarije-sam me zanima ce katera od vas ve kaj o temu???)
Hvala za prijaznostuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:17:35   
Anonimen
Jas sem takoj zanosila.
Tabletke sem jemala kar nekaj let prej.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:19:26   
BaByGiRl
hmm,...ja, jaz sem raje malo počakala z user posted image , po prenehanju jemanja tablet. Jedla sem jih par let in da je šla vsa 'svinjarija' iz mene. G mi je svetoval 3 mesece, jaz pa sem naredila malo daljšo pavzo. Posvetuj se z G, koliko je možnosti, da to škodi otročku.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:21:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jas sem takoj zanosila.
Tabletke sem jemala kar nekaj let prej.

Pozabila sem povedati, da sem  user posted image rodila in je zdravuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:21:30   
Skratek46
Punce hvala-po moje se mi je zacelo prav ze mesat...moram se umirit, ker bom drugace vsakic ko dobim user posted image jokala...Res si zelim otroka tako, da sem samo se na to osredotocena-kar sploh ni v reduuser posted image

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:40:48   
nalepkica
mene tudi nekaj zanima......septembra sem prenehala jesti KT, sedaj pa sem v soboto in nedeljo vzela 2 KT, ker sva se z mojim spičla do konca in nisem želela da se karkoli naredi. zdaj mi je pa žal, da sem jih začela ponovno jesti. če jih preneham, bo to ok, ali naj spet čakam 2-3 mesece? sem neumna kura, takoj naredim tist kr ne bi smela. user posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:41:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46
Mene zanima ce se je kateri od vas zgodilo, da je takoj v naslednjem mesecu ko je nehala jemati tablete, zanosila

Jst. Po 8ih letih jemanja Stedirila.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:44:28   
nalepkica
takoj po prenehanju jemanja kt???? pa je blo vse ok???ker eni tok govorijo o tem, je treba da se spuca, eni pa da najbolj da takoj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:45:36   
Anonimen
Evo mojga Bertija - use OK. Nosečnost tut (niti bruhala, niti zatekla, niti nč), porod tut (ena ura, brez rezanja in antibolečinskih zadevščin). Edin mleka nism mela, ampak za to so pa čiki krivi, ne Stediril. user posted image

(odgovor članu nalepkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:49:20   
Skratek46
Nalepkica...jst si sploh nisem naredila nekajmesecne pavze ker mi je ginekolog reku da mam najboljse tabletke in da to ni potrbno(jemala sem yasminelle). Ti pa se malo posvetuj...samzakaj si jih jemala???Ce prav razumem si zelisuser posted image al ne?


(odgovor članu nalepkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 17:51:33   
nalepkica
ja, si ga. sam sva se z mojim spičla, in jz osel kakršen sem, sem kot kontra to naredila. vem, smotana sem. user posted image  ne me kregat, že tko mi je ful bad. in ti 2 tabletki me žreta.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 18:01:03   
Skratek46
Ma dej...itak da ni treba jih vec jemat.Zdej al pojes skatlico do konca...al pa nehas.Po moje nebi smelo bit hudega-sam ne se zanasat na moje besede-vseeno se posvetuj z strokovnjakom...
Pa srecno ne-tezko je prenasat to cakanje...jst sporocim 5.12. ce se nama je posrecilo.user posted image

(odgovor članu nalepkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 18:04:37   
nalepkica
držim pesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 18:23:01   
ajam27
Zaradi KT s samim zdravjem otroka nebi smelo biti težav. Pavzo zdravnik priporoči le zato, ker naj bi bila med samim jemanjem KT in po njem sluznica maternice stanjšana in zato je posledično zgolj možen SS.
Tako je vsaj meni razložil dr. Merlo.
Zato menim, da tisti 2 tabletki nista naredili nobene škode user posted image . Obilo sreče pri načrtovanju user posted image .

(odgovor članu nalepkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 19:13:53   
mammy26
Tudi jaz sem zanosila takoj, 22.8.2004 prenehanje tabletk, 22.9.2004 smo že vedeli za nosečnost.

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 20:07:41   
nalepkica
o hudo!!! pol obstaja upanje zame!!!!! user posted image

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 21:12:48   
Anonimen
Meni je g svetoval, da takoj zanosim, ker tablete niso več kar so včasih bile.user posted image
No, žal nisem, ker nisem imela O. user posted image  

(odgovor članu nalepkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 21:18:25   
Nevaeva
No jst sm tud zdajle v prvem mesecu poskušanja. tablete sem nehala jemati septembra, prvo M sem počakala, zdaj sva pa že na polno v akcijiuser posted image
Jst bom pa sporočila rezultat po 29.11.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 23:31:40   
lelaval
Avgusta sem pojedla zadnjo škatlico, septembra pa sem bila že noseča. Sva rekla, če bo ta mesec, bo, če ne pa ne. Pa se je primlo. Potem pa sem vsa v strahu vprašala G, če je lahko kaj narobe, pa me je potolažil, da ne. Nosečnost je potekala brez večjih težav, porod tudi, danes pa je prava 10 -letna razvajenka.
Tako, da brez skrbi.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
19.11.2007 23:46:17   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: ajam27

Zaradi KT s samim zdravjem otroka nebi smelo biti težav. Pavzo zdravnik priporoči le zato, ker naj bi bila med samim jemanjem KT in po njem sluznica maternice stanjšana in zato je posledično zgolj možen SS.
Tako je vsaj meni razložil dr. Merlo.
Zato menim, da tisti 2 tabletki nista naredili nobene škode user posted image . Obilo sreče pri načrtovanju user posted image .


končno en pameten odgovor, na mestu user posted image  ali se oplojeno jajčece vsidra v steno maternice ali pa le-ta še ni dovolj odebeljena in se ne more oz. se prehitro odlušči- SS

in ja, tudi pri meni je bil tudi pozitiven rezultat takoj po prenehanju KT in z malim je več kot vse ok user posted image


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali je kera zanosila takoj po tabletah???
21.11.2007 11:53:26   
loveforever
oj
ko sem vzela 21 tabletk, sem dobila M, nato sem vzela po 7 dneh 2 tabletki, in nehala ker se je moj dragi odločo da bi meli otročeka. in sem vprašala svojo G kako dolgo moram čakati in če moram tabletke pojesti do konca in je rekla da NE, da so sedaj tabletke iz šisto drugih snovi ki so bile včasih, in da ne rabim nič čakati. rekla je da je v prvem mesecu po jemanju tablet najbolj ploden mesec, tako da....js sicer še malo čakam.
aja pa nevem koliko % žensk je zanosilo kljub jemanju k tablet, pa so vsee rodile zdrave otroke razen 2 ki so imele težave že prej.
tako da po moje veselo na delo.
bi pa rekla da je mogoče drugače za tiste ki so rodile in jemale tablete. tiste se verjetno morajo malo spucati..

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?