|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:37:27   
jade1
Nestrpna ne ponižuj se zaradi enega deca no. Pa, da se greš z žensko tepst za njega? In kaj je on delal takrat? Pumpal svoj ego, kos ta se dve tepli zanj? Ma daj to zame ni noben dec ampak ena navadna reva, slabič in izkoriščevalec. Itak, da je šel nazaj saj ve, da ko se bo naveličal ga boš ti vzela nazaj. A se čisto nič ne spoštuješ? Doma čičaš in čakaš, da se gospodu po domače povedano dvigne in pride k tebi. Pa gre pol spet malo nazaj k bivši. Pa še kupujem mu drage stvari. Pa kaj češ lepšega. Partnerko, ki te vsakič, ko greš z drugo nazaj vzame in ljubico h kateri lahko pride kadakoli mu paše, pa še pedena ga od ospred in od odzad. Saj se obnaša kot nek šeik.
Punca vzemi se v roke, naredi črto pod takim življenjem in ga pusti na miru naj dela kar hoče. A se misliš celo življenje trest in študirat kadj bo spet šel nazaj k bivši in kdaj bo prišel k tebi. Seveda, da bo rekel, da te ljubi, ker ve, da ga boš doma čakala in ga sprejela nazaj vsakič, ko bo njemu pasala popestritev. A doma pa misliš, da bo partnerko samo gledal? Ma ne res ne štekam tega. Nočem bit žleht ampak ne dojamem in nikoli ne bom dojela, da lahko pustiš, da dela tako s tabo. Če bi te imel rad se že prvič ne bi vrnil k bivši, stike z otrokom bi uredil preko sodišča in vztrajal pri tem, da se jih držijo. Tisto o prijavljanju in očetu policaju pa mi je sploh smešna. Pa saj nismo v ameriških filmih. Vsek kozlarij pa tudi ni treba verjet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:37:47   
Anonimen
ves,ti si bla bitch do drugih,zdaj se ti vse vraca,kaj ces druzgas,vse se vraca,vse se placa.bod mal strpnejsa,k zgledas k 10letna smrkla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:38:14   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

JAJAJA je moj bivši zaročenec. vedel je da bom se potožila na RR in ko je prišel iz nočne še je on nekaj napisal.


Ok, mal scary vse skupaj. user posted image Jajaja očitno ni dec, madonca. Saj to ni obnašanje odgovornega moškega in očeta. Si z žensko, ki jo ljubiš, pa pika. A se boš postavil zase al ne, madonca? Če te pa bivša izsiljuje z otrokom, pa vsako tako grožnjo prijavi policiji. Aja....policija.... No, ostane še sodišče, če ima ona kartoteko iz psihiatrije....

Zdaj se je pa dec usral ene babe al kako?

Nestrpna, za takim decom pa jaz ne bi žalovala, veš.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:40:20   
Anonimen
Speljati ljubezen, to ni nikoli pozabljeno. Moški se ne spremeni. Še bo varal naprej. Ali pa se vrnil k svoji ženi- in se je, ker ljubi njo, ne tebe. Kje imaš ti srce?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:41:10   
Anonimen
Anonimne vam pa dogaja auser posted image ...kolk brezjajčnih ljudi se sprehaja kle goruser posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:41:43   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Nestrpna, za takim decom pa jaz ne bi žalovala, veš.



se kar strinjam z to izjavo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:47:05   
Anonimen
ANONIMEN! kaj bluziš kdo je koga komu speljal? ne izjavljaj gluposti. ona je njega varala ona ni bila ne partnerica in ne mati. njej je šlo po glavi samo laufanje okrog in pozabljanje hlačk v tujem avtu. Pred mano sta se razšla že nešteto krat rekla je da ga ne ljubi in obratno ampak da bosta skupaj le zaradiotroka. in pol 3mesece sploh nista imela nič in takrat je on mene spoznal in ko se je z mano začelo je ona imela drugega. če lažem naj JAJAJA pove. tako da te prosim da nisi nesramna/ nesramen in da se ne veseliš nad bolečino drugega. midva nebi nikoli začela če ona nebi imela ****. ko pa jo je oni pustil pa takoj letela nazaj k mojemu moj pa ji je rekel da se je zaljubil v mene in da mene ljubi in da za njiju ni več prihodnosti. to je rekel pred njo in njenimi starši in pol se je začelo sranje. tak da te lepo prosim da se skuliraš!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:54:03   
mojamura
eno vprašanje, zdaj ko je šel nazaj k materi svojega otroka, zaradi otroka, kot sama praviš....kje bo potem tvoj bivši spal? a misliš da na kavči ali v skupni postelji z njo.

In če bo spal v skupni postelji...kaj bo potem....misliš da se ne bo zgodilo?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:56:16   
Anonimen
PETY maš prav saj ve to vidite iz drugega zornega kota kot pa jaz. Čeprav je anonimen striktno na strani bivše nima v nobeni stvari prav. vidim da je zato na forumu samo nekoga še bolj pohodi. ampak dobro tudi taki morajo obstajat. vem da me vse hočete skulirat in oči odpret in zato sem vam hvaležna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:56:36   
Anonimen
Ne vem, če je blo že kje to povedano al pa nisem zasledila? Kolk pa je star njun otrok? Kdo pa skrbi zanj, takrat ko bivša ˝pozablja svoje hlačke vsepovsod˝?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:58:07   
Anonimen
MOJAMURA lahko se zgodi. me ne boli zdaj lahko skače po njej noč in dan samo če je že pred mano imel probleme z erekcijo pol jo bo zdaj za mano mel še bolj. v to sem prepričana!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:59:39   
Anonimen
anonimen. za otroka skrbita oče in mama od nje. ali pa od malega prababica ali pa od bivše teta in stric. ali pa ga je moj partner imel. v glavnem otrok je bogi, ker je preveč pri različnih ljudeh. sicer pa je do dveh v vrtecu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:00:18   
Anonimen
aja mali bo 26.12 star 3 leta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:01:43   
Anonimen
naj še povem da otrok ni bil zaželjen ona ko je izvedela da je noseča je jokala. tako da ni plod ljubezni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:03:36   
cukr07
Nažalost pri takih stvareh vedno trpijo otroci, ki niso čisto nič krivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:04:10   
pety78
A je bivši kdaj zaprosil za dodelitev skrbništva? Če je res tako očitno, da ne skrbi za otroka, bi se mogoče kaj dalo storiti v to smer.

Sicer pa, bošček mali, pa tako mali je še in nič ne razume, kaj se dogaja okoli njega, ko so vsi skregani med sabo....user posted image user posted image user posted image user posted image Bogi, bogi fantek. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:08:53   
Anonimen
bivši je rekel da otrok le sodi k materi ampakče bo se to nadaljevalo bo res zaprosil za skrbništvo. mali je neverjetno zlati otrok tudi meni ga je žal. Sploh pa ko sem slišala po telefonu ko je bil z partnerjem kak me je klical od zadaj in govoril da hoče k meni. pa sploh ni vedel s kom ati govori. veste kaj? mogoče je res najboljše da ljubezen zakopam in pustim da ima otrok atija pa mamico skupaj čeprav bo moral prenašat kreganje, metanje kozarcen in krožnikov ... moj bivši ni nasilen in vse njene izpade mirno prenaša. mali je zaradi tega začel jeclat, in dokler je bil z enim staršem je bil normalen ko pa sta bila oba zraven pa je bil nervozen in je samo jokal. šele ko je eden odšel se je spet pomiril.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:15:55   
mama54
Zelo rada bi slišala tega "zmaja" od bivše - sedanje, da bi tudi ona povedala svoje mnenje.Kaj je tukaj na stvari.

Mogoče pa je tudi ona zavedena od tega človeka brez hrbtenice.Lahko, da  tudi ona naseda njegovim lažem ker ga ljubi.

< Sporočilo je popravil mama54 -- 5.12.2007 16:17:03 >


_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:18:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

Zelo rada bi slišala tega "zmaja" od bivše - sedanje, da bi tudi ona povedala svoje mnenje.Kaj je tukaj na stvari.


Oh, jaz tudi.. Da pa ona nikoli ne čuva otroka, in ga imajo drugi - bolj težko verjamem.. Mislim, da si se zdaj tako zelo zapičla v to, da jo moraš žaliti, pa par laži dodati... user posted image

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:19:07   
natalia
pa zaboga, jaz nič več ne zastopim... kdo je jajaja? pa če piše da je jajaja neki bivši zaročenec, pa je to on? ali kiri drugi al kaj?




_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:25:53   
Anonimen
angel_ rebelde ta forum bere tudi moj bivši njen sedanji in lahko pove če lažem. ne rečem da ga nikoli nima seveda ga ima ampak malo kdaj. jaz je nimam zakaj šinfat. nisem ta tip človeka. veliko hudega mi je naredla ampak sem pošten človek in mi na misel ne pade da bi nekoga prikazovala v slabi luči in lagala. ne! če kaj mrzim mrzim laži! povem resnico izmišljujem pa si nene. ker si nemorem izmislit takih laži ki bi jo njo prikazali v resnici kot je. upam da bo JAJAJA javil in povedal s kom je toliko let živel. ta ženska nima karakterja in ne slabe vesti, ne pikice spoštovanja do svojih staršev in do drugih ljudi. JAJAJA lahko komot pove če sem se kaj zlagala. ampak to kaj sem o njej napisala je 1% tega kakršna je v resnici. mati, ki je pred 10 minuta prišla od drugega in pozabla hlačke v njegovem avtu in se pol zakleje na otroka da nima drugega to je za mene nekaj najbolj podlega kar lahko človek stori. laže pol pa se zakleje na malo zlato nedolžno bitjeceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:26:26   
špelin@
Samo en nasvet: daj vse, kar ti leži na duši, iz sebe. Piši, meči blazino ob steno, dokler se ne razcufa, jokaj, vpij,... Jaz te razumem in VEM, da moraš dati iz sebe, čeprav boš zlila ven ves gnev, žolč in te bodo nekateri marsičesa obtoževali - vidim, da te zgoraj že user posted image
 
Potem pa sama pri sebi tega tipa, ki sam pri sebi nima razčiščenih pojmov, pošlji v tri krasne in MISLI SAMO NASE. Postavi se pred ogledalo in si dopoveduj, da si sebi pomembna ti. Imej se rada - iz lastne grenke izkušnje (na srečo brez vpletenih otrok, ker sva bila z bivšim takrat še oba brez njih) ti povem, da ga ni večjega olajšanja kot to, da se čez leta ozreš nazaj in si kar oddahneš, iz kakšne pizuser posted image rije ti je uspelo pobegniti user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:26:39   
Anonimen
NATALIA! JAJAJA je bil do včeraj še moj zaročenec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:27:01   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: natalia

pa zaboga, jaz nič več ne zastopim... kdo je jajaja? pa če piše da je jajaja neki bivši zaročenec, pa je to on? ali kiri drugi al kaj?




Ja to je ta, ki jo je zapustil in šel nazaj k bivši.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 16:28:34   
Anonimen
špelin@ hvala za ta lep in normalen odgovor. hvala da si razumvajoča in da me še ti ne obtožuješ. po pravici povedano ste mi res zelo pomagale! HVALA VAM.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?