|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:05:40   
Anonimen
ja hotel me je zaščitit že 3x na začetku. in jaz vem zaradi katerih groženj to je res. zato se je takrat vrnil k njej. s čim pa su mo zdaj zagrozili pa nevem. TALY kako to misliš diktirala življenje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:08:38   
mama54
Karin,sem to razumela, samo tega ne, da se punca tako ponižuje. Ne, tega pa res ne razumem.Da ima tako malo samospoštovanja,pa ljubezen gor ali dol.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:09:16   
baguSka
mah dej no... jst res ne vem... kaj je res zmozna, da bi te ubila?user posted image user posted image user posted image  ji verjamete??? potem pa obvestite policijo in povejte, sploh ce je vec pric!!! naj jo zaprejo, ce je sposobna ubijat!?user posted image user posted image  ne vidim drugega dost tehtnega razloga za to, da bi te mogu zascitit... ce bi stal tebi ob strani, bi te lahko zascitu... tko pa stoji njej ob strani user posted image user posted image  oz na njeni strani... jao kere buce no...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:09:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

ja hotel me je zaščitit že 3x na začetku. in jaz vem zaradi katerih groženj to je res. zato se je takrat vrnil k njej. s čim pa su mo zdaj zagrozili pa nevem. TALY kako to misliš diktirala življenje?


Oprosti sam....zaščitit pred čemuser posted image
Veš kako bi te zaščitil? Šel bi na sodišče, uredil stike z otrokom, uredil da se ti bivša nebi mogla približat(glede na to da je dedc te bo pa ja branu auser posted image ) če ti je že grozila, da bi te predstavil sinu, se postavil po robu vsem ki mu težijo zaradi tebe....tako se zaščiti ljubljeno osebo. Ne pa da greš živet z bivšouser posted image

Oprosti sam zdej je pa že smešno. Tebe je ta budala dobesedno napumpala tolk da si domišljaš da on iz dobrote da tebe zaščiti hod naskakvat bivšouser posted image

Moj bog....ma sej ne morem verjet na kakšne finte padateuser posted image

Res je že smešno no.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:11:37   
mama54
Oprosti sam zdej je pa že smešno. Tebe je ta budala dobesedno napumpala tolk da si domišljaš da on iz dobrote da tebe zaščiti hod naskakvat bivšo

Moj bog....ma sej ne morem verjet na kakšne finte padate



Točno to tudi jaz mislim.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:12:38   
Anonimen
Čuj, se preceeej slepiš... Resno.. Da te s tem ščiti? Ah, daj no.. user posted image

Jaz sem stara 19 let! in še nikoli v življenju nisem rekla, da bom umrla brez koga, nikoli!!! Se mi zdi nesmiselno umirati zaradi enega idiota, ker potem nas žensk ne bi bilo več, da bi vsaka umirala...

Zresni se, ker on te NE ljubi!!! Ljubi ženo, zato je šel nazaj k njej!!




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:13:40   
Anonimen
ona ima kartoteko z psihiatrije. in njen foter je policaj tik pred penzijo tako da če obvestima z bivšim kot sma že nekajkrat probala policijo v našem mestu ni efekta, ker je vse pod vplivom ta starega. komandir pa on sta najboljša frenda vedno vkup na morju itd. nemorete si predstavljat kakšni psihiči so to. lahko JAJAJA pove resnico ker ve več o njih. njegove besede dane s so bile: MUCEK NEKAJ MOREM NAREDIT DRUGAČE NEBOMA MOGLA BITI NIKOLI SREČNA. POTRPI BOŠ VIDLA DA BOMA KMALU LAHKO SREČNA! NEMORM TI POVEDAT ZDAJ PO TEL KAJ MOREM NAREDIT BOŠ PA V KRATKEM ZVEDLA. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:15:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

MUCEK NEKAJ MOREM NAREDIT DRUGAČE NEBOMA MOGLA BITI NIKOLI SREČNA. POTRPI BOŠ VIDLA DA BOMA KMALU LAHKO SREČNA! NEMORM TI POVEDAT ZDAJ PO TEL KAJ MOREM NAREDIT BOŠ PA V KRATKEM ZVEDLA. user posted image


Jo bo ubil? Ji dal trpljenje, da se sama ubije???

Mislim, da si res naivna... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:16:53   
Anonimen
še to preden sma midva začela se je ona tožla da že več kot 3 mesece nimata spolnih odnosov ker se njemu .....ne dvigne JAJAJA ne zameri ker tak odkrito govorim o tebi o naju o vsem ampak tak je. pri nama pa je bil sex nenormalen številke na dan in na teden boljše da ne omenjam torej tudi ta teorija ne drži, ker pol bi tudi ona takoj omenla ker je kača od kače. tak da..... NEKAJ DRUGEGA MORA BITI. ampak kaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:19:52   
Teya*D.
Uh joj...
Sem na hitro preletela zgodbo... Nestrpna moje mnenje je, da boljše da te je zapustil zdaj kot da bi te pozneje ko bi že imela družino ker potem bi nastali še večji problemi. Zdaj imaš izbiro, da ga pozabiš za vedno, če bi pa imela družino bi bila za vedno zapečatena z njim. Ne vem kako ga lahko vzameš 3x nazaj in potem ti to naredi ponovno. Kako si mu lahko sploh zaupala še ? No, sama najbolje poznaš zgodbo in veš česa je sposobna njegova bivša ampak se mi zdi, da če bi te imel zares rad bi jo pozabil in bi drugače ukrepal kot pa se vrnil k njej. Glede njegove mame pa rečem samo to-starši so starši in če se je on tako odločil bodo čez čas spoštovali njegovo odločitev. Nazadnje je le mamin sin, njena kri in meso.

No, pa vso srečo kakorkoli se boš odločila!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:21:21   
Anonimen
eh nisem naivna ampak to so bile njegove besede ne moje. ne! prav imate. SEM NAIVNA itak da sem. tega še najbolj prizadet gluh in slep človek nebi prenašal kaj jaz prenašam. totalna krava sem! z samozavestjo 3metre pod zemljo čeprav dokaj vredu zgledam. sem pa ponosna da nisem pokvarjena. včeraj mi je marsikaj izrekla od kurv, prasic, preklela atija pa mamo ki sta meni sveta, pa ji nisem rkla ene žaljivke nazaj. nemorem. nisem takšna, niti njemu nisem rekla ene grde besede.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:23:45   
mojamura
in potem Hose armando prime svojo Florecito za rokito in življenje je lepše in muj bonito, ker jima več Graciela ne greni življenja


nestrpna, to je hujše kot kaki scenarij mehiške limonade....jao jao

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:23:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

eh nisem naivna ampak to so bile njegove besede ne moje. ne! prav imate. SEM NAIVNA itak da sem. tega še najbolj prizadet gluh in slep človek nebi prenašal kaj jaz prenašam. totalna krava sem! z samozavestjo 3metre pod zemljo čeprav dokaj vredu zgledam. sem pa ponosna da nisem pokvarjena. včeraj mi je marsikaj izrekla od kurv, prasic, preklela atija pa mamo ki sta meni sveta, pa ji nisem rkla ene žaljivke nazaj. nemorem. nisem takšna, niti njemu nisem rekla ene grde besede.


Srčica, to kar si rekla za gluhe in slepe ljudi... Jaz sem naglušna, in sem tudi naivna, gluhi in slepi, in invaLidi, vsi smo ljudje, vsi smo po malem naivni!!! Tako, da se ne primerjaj s tem, lepo prosim.... Jaz sem še hujšo stvar od tebe prenašala, pa sem še tu, živa in zdrava... Umiri se, odklopi ga iz misli, pojdi ven lutat, pogleduj za dedci, STORI NEKAJ ZASE!!! In ne javljaj se mu...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:27:13   
Anonimen
Žaljivke gor, žaljivke dol. Kar daš dobiš in kontra.
In nehaj se že ukvarjati s tem tipom in njegovo bivšo-novo. Saj se ti vidi, da si zelo mlada , predvsem pa že pri teh leti zelo zelo živčna.

Diktirati nekomu življenje pomeni da kar rečeš to naredi. Sama si napisala, kar si mu povedala, da čutiš, da se bo zgodilo, točno do tega je potem prišlo! Te je poslušal in uresničeval na način kot si mu opisovala? Ali je to zgolj naklučje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:28:39   
Anonimen
glede njegove mame! od prvega dne je nasprotovala njuni zvezi. zdaj ko pa se je potegovala za naju in naju probala zaščitit pred tistimi hijenami pa je dokončno spoznala kdo so. njegova mama je pametna in poštena ženska. marsikaj hudega je dalal v življenju skoz in je ponosna na sebe in se nikomu ne pusti. Predvidevam da bo sinčeka zmlela. tudi danes je sam rekel da neve kaj bo ampak da v tej hiši ki sma midva zdaj živela sem lahko samo jaz pa on pa nihče drugi. in to pomeni da ona tu nima vtopa kar ji je ona že takrat jasno zabičala. mama me je imela rada, ker je njen sin bil opran, speglan, sit, z polnim hladilnikom. z svetlikajočo čisto hišo, ker sem lepo z njim ravnala in kot mi je v soboto rekla da ga prvič v življenju vidi 24 ur na dan nasmejanega od kar je z mano. da je postal druga oseba od takrat ko je mene spoznal. in da materi to največ pomeni ko vidi svojega otroka srečnega. rekla je da njej ni bilo do prerekanja z staršo od bivše in do obadanja z problemi ampak ko je vidla sina neizmerno srečnega je vedla da mu more oz nama more pomagat da boma srečna. in je to tudi storila kolko se je le dalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:29:59   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

JAJAJA ne zameri ker tak odkrito govorim o tebi o naju o vsem ampak tak je.



Mal sem se zgubla...kdo je ta jajaja? Njegova bivša?user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:31:02   
Anonimen
ne nisem mu diktirala ampak nekak se čutila kaj se bo zgodilo, ker imam določene sposobnosti. smešno se sliši ampak je res. velikokrat v naprej vem kaj se bo zgodilo velikokrat sanjam prihodnost katera se uresniči itd.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:31:54   
Anonimen
JAJAJA je moj bivši zaročenec. vedel je da bom se potožila na RR in ko je prišel iz nočne še je on nekaj napisal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:32:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

glede njegove mame! od prvega dne je nasprotovala njuni zvezi. zdaj ko pa se je potegovala za naju in naju probala zaščitit pred tistimi hijenami pa je dokončno spoznala kdo so. njegova mama je pametna in poštena ženska. marsikaj hudega je dalal v življenju skoz in je ponosna na sebe in se nikomu ne pusti. Predvidevam da bo sinčeka zmlela. tudi danes je sam rekel da neve kaj bo ampak da v tej hiši ki sma midva zdaj živela sem lahko samo jaz pa on pa nihče drugi. in to pomeni da ona tu nima vtopa kar ji je ona že takrat jasno zabičala. mama me je imela rada, ker je njen sin bil opran, speglan, sit, z polnim hladilnikom. z svetlikajočo čisto hišo, ker sem lepo z njim ravnala in kot mi je v soboto rekla da ga prvič v življenju vidi 24 ur na dan nasmejanega od kar je z mano. da je postal druga oseba od takrat ko je mene spoznal. in da materi to največ pomeni ko vidi svojega otroka srečnega. rekla je da njej ni bilo do prerekanja z staršo od bivše in do obadanja z problemi ampak ko je vidla sina neizmerno srečnega je vedla da mu more oz nama more pomagat da boma srečna. in je to tudi storila kolko se je le dalo.


OMG, pa tole je res limonada no. Oprosti ampak en nasvet: dej pojdi na zrak pa se malo skuliraj od vsega tega no.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:33:15   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

mama me je imela rada, ker je njen sin bil opran, speglan, sit, z polnim hladilnikom. z svetlikajočo čisto hišo, ker sem lepo z njim ravnala in kot mi je v soboto rekla da ga prvič v življenju vidi 24 ur na dan nasmejanega od kar je z mano. da je postal druga oseba od takrat ko je mene spoznal. in da materi to največ pomeni ko vidi svojega otroka srečnega. rekla je da njej ni bilo do prerekanja z staršo od bivše in do obadanja z problemi ampak ko je vidla sina neizmerno srečnega je vedla da mu more oz nama more pomagat da boma srečna. in je to tudi storila kolko se je le dalo.



jaouser posted image ....mislim nestrpna, mogoče bi mu druge babnice tudi prale peglale pucale bla bla bla....ampak ni to osnova za srečno vezo oz. partnerstvo....kot tudi ni osnova za srečno zvezo, to, da je njegova mati bila vesela in zadovoljna ko je bil on s tabo.



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:34:48   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Taly


OMG, pa tole je res limonada no. Oprosti ampak en nasvet: dej pojdi na zrak pa se malo skuliraj od vsega tega no.



saj pravim hose armando pa florecita pa graciela....pa še hosejeva mati Huanita so glavni liki tele limonadice...đizs

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:34:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

ne nisem mu diktirala ampak nekak se čutila kaj se bo zgodilo, ker imam določene sposobnosti. smešno se sliši ampak je res. velikokrat v naprej vem kaj se bo zgodilo velikokrat sanjam prihodnost katera se uresniči itd.


To ne vem če bi glih rekla sposobnosti, sam....ta veza ne vodi nikamor, k tvoj dedc al je lažnivc al pa brezjajčnik. V vsakem primeru ni glih "catch of the year". Mogoč so ti sanje hotele kej povedat. Da bejž stran....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:34:57   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti imaš pa probleme s seboj, resno!

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:36:47   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti imaš pa probleme s seboj, resno!




hehehe....ne jih nimam ima pa jih nestrpna, pa ne ravno sama s seboj....ko sem prebirala njen prvi post v tej temi mi nekako ni šlo iz glave, da je vse skupaj podobno eni mehiški telenoveli


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: izgubila sem ga!
5.12.2007 15:36:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna
verjela sem da me ljubi, ker je on njo zapustil zaradi mene.


Vse se vrača, vse se plača.user posted image

Prej sta trpela ona in otrok, zdaj trpiš ti. Prav ti je, ker si nekomu speljala moža in očeta. Egoizem.

Moje mnenje- ne ljubi te. Bila si le trofeja, družina je še vedno na prvem mestu. Tam bo ostal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?