|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:03:17   
Anonimen
zalbi - sem pogledala fotke, so super user posted image - kje si pa dobila to kapico s cofki? - ful je dobra

ninaf - oj, držimo pesti, da ti je gratalo. pa superca si, da se greš po tako napornem dnevu še statistike učit. ti tudi tu držimo pesti, da ti gratauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:06:48   
mojčca
Janca, user posted image . Kaj lepega nam napiši o svojem sončku, kdaj je rojen, kako mu je ime in podobno.

Piškotek, o ti naše zmedeno dete. Nič skrbeti, nisi edina. Drugače pa , če si tudi pozabljiva pravijo, da je skleroza lepa bolezen, vsak dan izveš kaj novega user posted image . Sem žleht, ane?????????? user posted image .

Gaja, ja, smo te pogrešale. Če ti bo računalnik še naprej nagajal ti kar user posted image , če pa si boš privoščila novega, pa kar lepo ravnaj z njim, da ti ne bo nagajal user posted image .

Thumbelina, superca, da vam gre na terapiji dobro. Sva bila tudi midva pohvaljen, tako da bravo za vas in nas user posted image .

Sabri, kaj nas pa ti strašiš?????????? Sem dobila take oči user posted image   ko sem prebrala, da si padla v nezavest. In kaj je bil vzrok??? Sigurno bruhanje, driska, pa utrujenost. Punca, vzami se v roke in se pozdravi. Delo bo že počakalo, sedaj poskrbi zase, sem čisto resna user posted image .

Valika, prva slika je user posted image . No, tudi ostali dve sta super, ampak jaz bi se odločila za prvo.

Bojana, ti pa si po mojem danes čisto prenovljena user posted image . Si morata to večkrat omisliti. No, ko smo bili mi v toplicah mi je moj obljubil, da greva vsako prvo sredo v mesecu v savno ali pa na nočno kopanje. No, morala bi iti ravno na Miklavža, pa sva rekla, da rajši peljeva Manco na igrico. No, pa čisto po pravici, me sedaj bolj skrbi za zdravje očeta, kot pa za savno in bazen. Ampak bova šla, obljubim user posted image . Težko sedaj z varstvom obremenjujem mojo mami, ker je že tako cele dneve v Ljubljan in se mora tudi ona malo spočiti.

Lonib, super, da se počutiš boljše. Ja, še par dni ti dava z Piškotkom, da prideš malo k sebi, potem pa kavica pade user posted image .

Zoom zoom, samo da je vaša princeska bolje. To je taglavno.

Zalbi, kaj pa selitev, a bo letos???? Kaj sploh sprašujem, seveda da bo. user posted image   za vas.

Alessa, ja čestitke za 8 mesecev user posted image .

Upam, da sem vse pokomentirala, če sem katero spustila pa user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:09:02   
smotka lonib
 
janca77!
Dobrodošla med nami.user posted image Kdaj je pa rojen tvoj sonček in od kod prihajaš? Ti se kar pridružni naši debati.

NinaF!
Sigurno si naredila izpit, ker smo vse držale pesti za tebe. Če je pa sneg na cesti, je pa res zoprno, glavno, da si srečno prispela in da tvoja Lučka že spi. Veliko sreče pri naslednjem izpitu (statistiki)user posted image .

Zalbi!
Še malo pa boš v novem domeku. Super!

Zoom zoom!
Super, da se stanje tvoje pikice umirja.
user posted image .
Zdej pa grem gleda še Harry Potterja in potem


 

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:13:51   
smotka lonib
Mojčca!
 
SEj sem že fituser posted image . Jutri že letim po v Kranj po nakupih, ker imam hladilnik že čisto prazen, pa še darila moram kupiti, ker jih še nisem, razen nekaj malega za Zalo in Vanjo. jest samo upam, da ne bo snega, drugače pa pade user posted image  in user posted image .


Sem ti mogla odgovorit, ker sem vidla, da sva skupaj pisali.


Zdej pa res grem spat.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:15:39   
mojčca
Med tem časom, ko sem pisala roman, ste bile še nekatere pridne s pisanjem.

Nina, super, da ti je šlo dobro. Ja itak, da nismo zastonj držale pesti. No, ko izveš rezultate, pa po novem letu ni nobenega opravičila več in greš z mano, Piškotkom in Lonib v Kranj v Mercator na user posted image . Bi malo čudno zgledalo, če bi dopoldan sedele štiri mamice z otročki, pred sabo pa bi na mizi namesto kave imele user posted image   ali user posted image , domov pa bi šle približno take  user posted image . Si predstavljate to sramoto user posted image . No, še dobro, da smo odgovorne mamice in si rajši privoščimo kakšen kozarček takrat, ko otročki spijo. Bomo 18 tudi držale pesti, nič skrbeti (a sem si zapomnila pravi datum???)

Valika, te čisto zastopim, kar se tiče spanje vseh štrih skupaj. Tudi mi smo v isti sobi in je res guuužžžvvvaaaa .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:17:02   
*piškotek*
Punce moje drage, jaz sem danes pa res čist adijo! user posted image user posted image user posted image
Boljše da sploh nič ne komentiram tle gor, ker bom sigurno vse pomešala, ker sem res totalna kokoš!!!
Danes sem tako pozabljiva, da še dobro, da nisem kje mojega zlatega sinkota "izgubila". user posted image user posted image user posted image
Vam povem samo še eno stvar, glede moje pozabljivosti danes: imam še vedno tistega rdečega user posted image  tam doli in ko sem si šla na WC menjat vložek, sem si novega pozabila dat not??? user posted image user posted image user posted image  Pol veste moj pogled ob naslednjem obisku WC-ja.
Tako da boljše res da neham pisat.

Me pa kar res malo skrbi za našega user posted image , ker res skoraj čisto nič ne je in je zadnje štiri dni prava tečka, kar nekaj skoz jokca in stoka, pa me vedno bolj skrbi da niso to samo zobki in resno že razmišljam da bi šla z njim v ponedeljek do pediatrinje. user posted image user posted image user posted image

Še to, jutri gremo pa mi na Štajerski konec. Upam da nam ne bo sneg ponagajal user posted image user posted image user posted image  na cesti, predvsem preko Trojan.

Želim vam lepo in čimbolj mirno noč user posted image , pa upam da mi ne zamerite, ker ne bom nič komentirala, upam da me razumete. user posted image

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:18:04   
mojčca
Lonib, pejt že user posted image . Pa po pameti, da ne bomo čez par mesecev brale, da si ponovno user posted image  in komaj čakate user posted image user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:20:55   
mojčca
Piškotek, a Nejc vsaj pije???? Bodi previdna, da ne bo dehidriral. Če pa res ne bo boljše, se pa pojdita rajši pokazati pediatrinji. Je boljše da delaš zastonj paniko, kot pa da bi bilo kaj narobe in bi se potem user posted image . Hmmmm user posted image , mogoče bodo pa zobki????

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:23:10   
Anonimen
samo še tole, potem pa sem za danes dovolj čvekala in grem spat.

tole slikico sem hotela zadnjič že pripopat, ki sem jo dobla po mailu, in sem se morala do solz nasmejati user posted image , saj sem si v živo predstavljala naše sončke take....pa upam, da noben nikoli ne bo tak....

user posted image

pa to nista moji dve, da ne bo pomoteuser posted image

(odgovor članu smotka lonib)
  Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:31:11   
*piškotek*
Mojčca: ja mali vsaj pije, to pa res. Spije kar približno 250 ml kompota na dan. Res me vedno bolj skrbi, da pa to niso samo zobki. In mislim da bom res kar takoj v ponedeljek poklicala k pediatrinji. Veš mi je tudi recimo čudno, ko greva jest, mi joka in zraven je user posted image user posted image user posted image . Pa ni to da mu ni hrana dobra li prevroče ali karkoli, kr nekaj jamra in joka ko je. Ne vem če si predstavljaš, ampak tako je res vse skupaj čudno!

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:35:23   
thumbelina
Pišuka ste se razgovroile, vas sploh ne dohajam user posted image . In pol vedno naletim na kopico odgovorov in sploh ne vem kje bi začela s komentarji in potem raje nič ne komentiram da ne bom vse pobrkljala  user posted image .
Jaz sem že stuširana, malo bluzim, prejle sem anredila venček in ga obesila na vrata. ma ni nič posebnega, ker me vsako leto prehiti čas user posted image .

Tamali se je 1x že zbudil, polokal vodo in vzel dudo. Itak sem že navajena ponoči n+1x vstajat, samo da se ne prebudi in potem dve uri brblja in joka Vse ostalo mi ni blema, ampak kakšne nočne arije mi pa ne potegnejo ins e zelo hitro skregava  user posted image .

Naslednji petek grem pa na silvestrovanje zvečer s svojimi babnicami iz službe user posted image . KOmaj čakam, upam da doma ne bo prevelikega kažina. Se začne že ob 18-ih in bo moral mož oba dat spat. To bo pestro... user posted image

Nč, grem zdaj. Študentke še naprej pridno študirajte user posted image , bolančki ozdravite (en čajček za vas  user posted image ). Tisti ki greste na lepše čez vikend se lepo imejte.
Lahko nočko user posted image .


(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:39:17   
thumbelina
Ojoj, valika sem šele zdajle vidla slikco. Sem se do solz nasmejala, potem pa zgrozila, kako to sploh dol spucaš. naš bi živčni zlom dobil, jaz pa tudi. jaz bi popi...user posted image ila. ma za kakšno takole cvetko bi pa padla ena orenk poriti, pa sicer ne tepem. No naša dečva ve da tega ne sme, tud po steni in pohištvu ni nikoli pisala. ENkrat je eno knjigo iz knjižnice, pa se je še potem zlagala da jeni. je bila za kazen brez risanke en teden in si je presneto dobro zapomnila. Od takrat je mir.....

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:41:08   
mojčca
Piškotek, potem pa je res možno, da je zobek. Pri nas je Matic tudi jedel in jokal zraven. Kaj pa, ko spi. Ali vmes kaj joka oz. jamra??? Je pa tudi možno, da ima vneto grlo in ga medtem, ko požira hrano boli grlo. Če ne bo boljše, kar pokliči pediatra. Zgubiti nimaš kaj, pa še ti boš bolj mirna.

Valika, katastrofa, kar se tiče user posted image  na sliki. Mene bi kap, če bi prišla npr. v dnevo sobo in bi bila taka. Kar direktno z njima v user posted image . Da me ne bo kakšna jemala resno, ja direktno v kopalnico in v user posted image .

Boljše, da grem pred user posted image   in pogledam Skrivnostni otok, ki sem si ga včeraj posnela. No, začela sem ga gledati, potem pa sem se zbudila med reklamami in spanje nadaljevala v user posted image .


user posted image   pa user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:44:12   
janca77
Hvala za lep sprejem LONIB, MOJČCA, VALIKA sedaj pa nekaj o sončku:
Mojmu sončku je ime Tilen in je bil rojen 03.04.2007.Sedaj je že prav velik korenjak. Ima 9 kg, 2 zobka in je nasplošno zelo priden.Ponoči pridno spi, podnevi pa preživi dosti na zraku, če le vreme dopušča. Pri nas že prav prijetno sneži.

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:44:50   
mojčca
Zalbi, samo še tvoje slikice sem pozabila pohvaliti. Je prav luštna tale vaša princeska.

Sedaj pa res grem.

Nočko

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 22:49:05   
*piškotek*
Mojčca: ja tudi med spanjom kar dosti jamra (je že dostikrat tudi prej), pa spet se je začel malo več prebujat ponoči, glede na to, da je že spal skoraj celo noč spet. Tako da res ne vem. Sem tudi ajz na začetku mislila da so zobki, zdaj pa nisem več čisto 100%. user posted image

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 23:01:26   
juniorka
A mene ktera pogreša? Me 2 dni ni gor, pa cele štorije zdaj berem... Mi imamo tudi sneg, pa je tako že Alessa napisala, jaz sem pa 15 km vstran!
Joj, mali spet jamra, pridem nazaj, pa kaj napišem, če bo pustiluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
14.12.2007 23:27:38   
juniorka
sabri- upam, da si v redu...me je kar zmrazilo..
katjapv- jooooj, boga ti, pa glih, ko imaš 2 sabo, upam, da je noga že boljša!
zoom zoom- super, da ste že ok!
Alessa- super za frizuro...me pa neki zanima..v torek bom med11.30 in 12.30 prisilno na kavi v Sl. Bistrici-nekje blizu šole, pa me zanima, če se mi pridružiš??? Pa čestitke za zobek in 8 mesecev!
piškotek, jaz sem tudi v ponedeljek naročena k frizerjuuser posted image . Imam zelo dolge lase, ki mi jih lump z veseljem trga in boli, tako da se grem ostrič na kratko! Saj lasje mi tako hitro rastejo, da ni panike, zdaj pa skoz spete nosim, pa oprat in posušit mam komaj čas- ponavadi letam vmes k malemu, ker se zbudi 2x v tem časuuser posted image  Pol sem pa prehlajena zato trenutno.....
janca77, od kje pa si? Dobrodošla!
Ostale bom še jutri komentirala, ker mi že oči skup vleče, samo še hitro napišem, da sva spet sama, moj je šel in se letos verjetno več ne vidimouser posted image . Sva se uspela vmes še fajn skregat, ampak je blo hitro ok, ko sem prespala- jaz ne morem bit jezna dolgouser posted image ! Pol sva včeraj za 4 ure malega pustila moji mami, da sva šla malo v nabavo, pa gume menjat( od policaja kupim avto, pol mi pa vulkanizer reče, da če me policija ustavi, bom plačala, ker ni dost profilauser posted image - bi položnico kar njemu poslalauser posted image ). V glavnem, sva ravno pravi čas menjala, ker je danes sneg, pa še ful se čuti, ko voziš- zdaj je ko mercedesuser posted image ! Sva še hotla ogledalo zrihtat, pa ni šlo vse, me še čaka drug teden urejanje! Mi je ful pasalo, da sva bla malo sama, čeprav večerja ni padla, ki mi jo je obljubil( mi je kupil krilo in majico, tako fensi). Pa tudi prostega večera mi ni uspelo imet v tem mesecu, ko je bil doma! Ah, moram malo pojamrat, pa saj mam žur z mojim malim miškom vsako nočuser posted image ... valika, ko si opisala svojo katastroalno noč, to je opis moje idealne nočiuser posted image user posted image user posted image !
Tolk zaenkrat, več pa jutri... bom tako notri cel dan spet, ker mali je čez dan ok, zvečer pa se mu zabaše nosek..upam, da bo tudi to kmalu boljše- jaz sem pa tudi malo prehlajena, ker me je v noge zazeblo včeraj in sem takoj vedla, kaj bouser posted image - ja, pa tetico sem včeraj dobila in sem mislila, da bom izkrvavela- tolk vložkov še po porodu nisem na dan porablauser posted image  Jej, jej...
Nič, lahko noč!

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
15.12.2007 7:24:43   
thumbelina
Dobro jutro punce, pri nas je jutro že od 6.00, ampak je pa spal celo noč. Zdaj se nekaj igrajo v otroški sobi, jaz sem se pa izmuznila na hitrco, da vas prečekiram. Pri nas je zapadlo glih toliko snega, da bomo lahko nekaj miniaturnih snežačkov naredili. Ponavadi moramo naredit celo družino, da je naša graciela zadovoljna. In pol parcela izgleda kot da imamo po celem travniku razsrane neke palčkeuser posted image . NO sam da je veselje....

Lep dana želim, jaz moram kmalu v nabavo za naš izropan hladilnik, pa blago grem kupit za eno bluzo....
Ajt user posted image , za vse vas punce.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
15.12.2007 7:52:40   
mojčca
Jutro. Za tiste, ki jo še niste pile izvolite user posted image , jaz sem si jo privoščila pred slabe pol urce.

Ostali še spijo, mami pa na RR. Bi tudi jaz spala, pa me je malo pred 7 uro zjutraj napadel tak kašelj, da sem rajši ušla iz sobe, kot da bi vse zbudila.

No, za spremembo, smo po parih dneh zopet imeli takšno noč, kot je treba. Zvečer sta oba zaspala brez problemov in do sedajle, ko je moj prinesel Manco k meni v dnevno smo spali non stop. No, ponoči je malo snežilo, tako da ima tudi Gorenjske malo bele odeje (povdarek je na malo). Je bila Manca ful navdušena sedajle, ko je gledala skozi okno: mami, glej, sneg. Greva se sankat????? Da bi rekla npr. kakšen dobro jutro, ja za to pa ni bilo časa, je sneg bolj pomemben????

Janca77, vidim, da je tudi Tilen že v klubu zobatih user posted image . Ti kar veselo čvekaj z nami. Vsake nove smo vesele, razen če nas ne skritizira in popljuva na veliko, tako kot nas je Marička. Očito je izginila, za kar se pa sploh ne sekiramo user posted image .

Thumbelina, a se mož že kaj fizično in psihično pripravlja na naslednji petek??? Me prav zanima, kako bo, ko bo mami na zabavi, očka pa z obema sam?? No, vsaj pri nas je ponavadi tako, da sta takrat, ko sta sama z njim pridna kot angelčka, če smo pa vsi doma oz. sem sama z obema, pa je druga pesem user posted image . Že to mi je čudno, če sem npr. sama z Maticem mi ne spi skoraj nič (včeraj mi je od 8 zjutraj do 16 spal slabe pol ure user posted image ), če pa grem slučajno v trgovino in Matica pustim pri mojem, pa v enem kosu spi uro in pol. Ja hudo.

Juniorka, ja normalno, da smo te pogrešale. A si dvomila?? Ja škoda, ker v sredo nisi mogla prideti z tvojim dragim, da bi šli na kakšno kavico in da vidim tvojega user posted image . Sem se zdajle spomila, da si napisala, da je tvoj iz daljnih krajev. Daj mi povej, a poznata kakšnega Salaha iz Kranja (no, vsaj včasih je stanoval v Kranju)??? Je pa včasih študiral v Kranju.

Punce, smo toliko načvekale, da sem čisto pozabila, katera je napisala, da ima odveč šparove smrečice user posted image .

Še nekaj, potem pa vam neham težiti. Kaj, če bi še enkrat napisale seznam, od kod prihajamo. Sem ga zadnjič iskala, pa ga nisem našla med tistimi izgubljenimi debatami, ki so nam jih moderatorji vrnili in se drži vse skupaj, ter je čisto nepregledno.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
15.12.2007 8:42:00   
smotka lonib
hojla!

dobro jutro tud jest želim ostalim. jest sem tud pred pol urami že spila eno user posted image .

mojčca:
je bil moj včeraj tako utrujen, da nisva nič user posted image . dons zvečer tud ne bo akcije , ker ima moj žurko s sodelavci. grejo na kmečki turizem, ki se imenuje PRI TREH MRHAH.user posted image me prov zanima kakšne mrhe so to.user posted image

sneg:
SMO GA GORENJCI LE MALO DOBILI, ČEPRAV NISMO ZANJ NIČ PLAČALI.

Zdej pa moram počasi nehat, ker se odpravljamo v trgovino oziroma samo midva z mojim, otroci bojo pa pri mojih.

Se pol še kej slišmo.




(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
15.12.2007 8:45:12   
mojčca
Lonib, da ne boš preveč zapravljala user posted image .

Matic še kar spi user posted image , pa njegov ati tudi. Midve z Manco pa sva ravno po zajtrku, sedaj pa premišljujeva, ali bi se šli malo sprehoditi v Kranj skozi mesto, ker bodo danes postavili stojnice. Bomo še videli, naprej pa počakava še malega in velikega otroka, da se zbudita.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
15.12.2007 9:00:25   
hariba
Joj ful sem napisala mi je vse zbrisalo, je čas potekel, sem od pc vmes hodila.
Pri nas je okrog 10 cm snega.
Noč sem imela pa katastrofalno, Zoja do 2 h ni spala ,  se je drla in kar je v roke dobila iz postlje vrgla ven, tudi najljubšega slončka, pol se je ob 5 h zbudila in nato spala celo do 8 h. Sem taka kot, da bi me po prekrokani noči še vlak povozil. Me ful glava boli. pa še zvečer bi mogla it na službeno žurko, me nič več ne vleče. Sem mislila, da bo danes moj doma, je bil 2 dni na seminarju, pa je šel v službo in bom spet sama z štirimi.
mleko zaenkrat jo še dojim in tudi kašice z svojim delam. Jogurt 3, 2m.m že je, tudi skuto je že probala in včeraj prvič omako z kislo smetano. Bom pa počasi začela dajat jedi, ki ga vsebujejo kot so pire, šmorn, palačinke, mlečni gris...
Zdaj pa moram tavelikega na trening pelat, vsakič ma na drugi šoli. Z znoret to.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
15.12.2007 11:31:15   
bojana1
Dobro jutro!
Spali še kar v redu,sam ob 3.00 se je zbudil ,ni hotel pit,ne dude ,ne jest,čez kakšne pol ure zaspal men narokah,pa sma spala do 8.30user posted image
Že tri dni nima apetitauser posted image ,to mi je pa res čudno ,ker ja tak jedecuser posted image .Sam sem zasledila da je to tudi lahko od zobkov.Drugače je pa full fajn ,ker že tako lepo reče MAMA,baba,...pa še veliko nerazumljivga.Ko vidi avto se kr trese pa dela bbbrrrmmmuser posted image ..JOJ res je faca.Drugače ne puza,ampak se iz ležečega položaja sam vsede ter iz sedečega p. potegne ob upori v stoječega.Zelo rad ob pomoči hodi,včasih samostojno stoji.Ko pa sedi pa se meče na vse strani,da ga komaj lovimo.Evo mal sem vam povedala kakšnegauser posted image imamouser posted image
Mojčca-Bravo za napredek na terapijiuser posted image sej bo hitro minal.
Ja z user posted image  sma včeraj v savni uživala 100 na uro,sem si ful energije nabrala ,sem čisto prenovljena.Mojčca pa ostale punce-priporočam ker nenormalno pašeuser posted image .Če pa ketera rabi brco v rit da gre -jo lahk od mene dobiuser posted image
Piškotek-user posted image user posted image user posted image še enkrat nič zato ,tudi to se mi je že zgodilo-nisi edinauser posted image user posted image user posted image Drugače pa mislim,da najina škratka matrajo zobki in držim pesti,da hitro ven pogledajo,ker so res boščkiuser posted image
Valika-dobra slika,kaj vse otroci ušpičijouser posted image
Thumbelina-uživaj na praznovanjuuser posted image jaz letos ne grem
Janca77-dobrodošlauser posted image user posted image vaš Tilen pa je rojen na moj rojstni danuser posted image user posted image ,javi se še kaj na čvek
Juniorka-mora biti kar naporno če tvojega ni,pa nič se sekiraj se imate pa pol bolj radi ko pride nazajuser posted image
Lonib-sneg smo plačali štajerci,ker si nam včeraj zaupala ,da vi nisteuser posted image user posted image
Aja pa še eno vprašanje glede mleka-če mu dam alpsko 3.2 ali ga moram prekuhat ali ga lahko sam pogrejemuser posted image sej vem da sem butasto vprašala,sam res ne vem
No zdej grem pa še jaz user posted image spi.Lep dan želim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
15.12.2007 11:59:30   
emina83
živjo!

evo mi smo se včeraj cel dan potepali, danes pa jovo na novo. je treba it user posted image v velenje v muellerja po plenice, hrano, par kašic ( za to go), gel za tuširanje..saj veste kak to gre.

janca77 dobrodošla med aprilčicami!user posted image user posted image user posted image še ena čveka več. jupppppppiiiii še bolj veselo bo.
alessa ti pa razturaj na fešti. pomigaj še malo za mene.!!!!user posted image user posted image user posted image
sabri ja ti boga srota, kaj se pa tebi zadnje čase godi! upam da bo kmalu s teboj in s tamalo vse po starem, da boste čimprej zdravi!user posted image user posted image user posted image user posted image
nina f  če smo do sedaj držale pesti, ja ni velka reč da bomo še za statistiko!!!!user posted image
bojana1 mislim da lahko samo pogreješ, ker alpsko mleko je itak že pasterizirano js bi na tvojem mestu mogoče ga le malo razredčla z vodo, sploh če ga daješ prvič.

no tako, upam da nisem ktero spustila, no pa sej se še kaj slišmo!!

uživajte, lp


(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Srečna, ker sem mama
25. marec je dan, ko praznujemo mame. Ko praznujemo drugačno obdobje, ko praznujemo vse lepe in objokane trenutke, ko pr...




Pogovori o porodu
willma

Bi se udeležile preproste skupine, ki se pogovarja o porodu? Namen skupine: odpravit strah in stereotipe o porodu.

Da, enkrat na mesec (40%)

Da, dvakrat na mesec (8%)

Da, enkrat na teden (9%)

Da, dvakrat na teden (4%)

Ne (37%)

Drugo(komentar) (3%)


Število vseh glasov: 839

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!