|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:26:07   
Anonimen
Takole je. Prejle me je klical bivši sodelavec, da bi danes okoli 19-tih prišel na obisk, to pomeni voščit RD mojemu, pa verjetno prinest darilo malemu kot vsako leto. Vsako leto mu dam narezek, lani še tatarca zraven, letos bo pa menda spet isto, ker dvomim, da se da kaj drugega v štirih urah nardit. Ob treh neham šiht, ob sedmih pride. Saj nimam kaj prida čarati, a ne? user posted image  Aja, še to, obisk naj bi bil presenečenje za mojega, kako najpol psloh kaj pripravim user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:28:12   
natasaom
pejt v merkator po pečene rebra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:30:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

pejt v merkator po pečene rebra


Ni slaba ideja, sem že razmišljala o kakšnem dostavljalcu hrane, pa mislim, da razen pic v NM tega ni.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:30:32   
Aja32
Toust prerežeš po diagonali, namažeš z maslom, daš rezino ananasa gor (svežega ali iz kompota) in čez rezino sira... Daš v pečico za toliko časa, da se sir stopi in to ponudiš... Okusno...user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:31:21   
OliveOyl
Al pa kakšnega odojka...
ne vem,tudi če bo narezek bo uredu
pa magari še kakšno solato zraven prštimaj,pa ene dve vrsti kruha.
Piva pa cvička tudi ne pozabi.user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:33:32   
natasaom
po službi se greš lepo zment,da ti spečejo.če je M odprt do 8h,imaš lepo cajt na hitrco skočit v trgovino.no,če jo imaš blizu..kropir daš lahko že prej pečt -kao večerjo. za drage fante user posted image .solato maš pa tud hitr uštimano

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:39:51   
N _ B
Sirov namaz s česnom in tunin namaz. Zraven ponudiš popečene kruhke.

Če rabiš recepte, javi.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:40:57   
Anonimen
Natasacom, prva ideja je bila odlična in zdaj sem potuhtala tole: naročim hrano v eni srbski kuhinji, katero oba obožujeta, obisk pride ob sedmih, ga normalno sprejmem, prijateljica pa mi bo šla hrano dvignit in jo ob 15 čez sedem dostavila. A ni simpl, če imaš tako dobre prijatelje user posted image user posted image  

ker karkoli bi pripravljala popoldne, bi tastar sumil, da nekdo pride in potem to ne bi bilo več presenečenje.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:41:50   
muki1
Pri nas v Hoferju sem vidla take mini pizze.
Imajo sirove in pikantne. So majhne, kot dno pivskega kozarca( ha ha, vedno me na pivo asociiraš ). To se mi zdi fajn, pa kakšne olive zraven ponudiš. Ali pa kupiš bagetke različne, so tudi hitro pečene. To lahko flikneš v pečico že, ko imaš goste na obisku, pa postrežeš sveže, tople.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:43:37   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Natasacom, prva ideja je bila odlična in zdaj sem potuhtala tole: naročim hrano v eni srbski kuhinji, katero oba obožujeta, obisk pride ob sedmih, ga normalno sprejmem, prijateljica pa mi bo šla hrano dvignit in jo ob 15 čez sedem dostavila. A ni simpl, če imaš tako dobre prijatelje user posted image user posted image  

ker karkoli bi pripravljala popoldne, bi tastar sumil, da nekdo pride in potem to ne bi bilo več presenečenje.


super ideja!!!jest bi isto nardila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:45:20   
mert
Lahko pa kupiš makove štručke, jih prerežeš po dolžini.
Izdolbeš srdico in ji primešaš jajce, nariban sir, šunko,popopraš,malo soliš lahko tudi daš origano ali kakšne druge začimbe, napolniš makove polovičke in počakaš na obisk. Ko pride prižgeš pečico, pečeš 20 do 30 minut in super okusna večerja je na mizi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 13:56:19   
Barbs
Al bina, una varianta s prijatlco je sicer naj... ampak, če ti ne uspe (recimo, če si baba zlomi nogo na leduuser posted image user posted image  ) , potem pa kupi na poti iz službe socialno štruco ( uno, ko je kruh narezan) , paradižnik pelati imaš verjetno doma ( oz. uno godlo paradajzovo) , pa mal sira, pa pršuta ali šunke, lahko karkoli.... Pa potem, ko dec pride, mu daš nekaj za pit, v tem času pa socialne kruhe rahlo namažeš s paradajzom (lahko tudi ne) ,
jih obložiš po želji - jaz sem včeraj zvečer zmešala z vilcami rio mare, koruzo, sirček v trikotniku, žlico majoneze, narezano kislo kumaro....)  Naviješ pečico na 200 in v desetih minutah vzameš ven.... in potem to ponavljaš, dokler bosta pilauser posted image  .... aja, na pladenj iz pečice daj, pa na peki papir, da bo bolj enostavno....

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mert)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 14:00:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Al bina, una varianta s prijatlco je sicer naj... ampak, če ti ne uspe (recimo, če si baba zlomi nogo na leduuser posted image user posted image  ) , potem pa kupi na poti iz službe socialno štruco ( uno, ko je kruh narezan) , paradižnik pelati imaš verjetno doma ( oz. uno godlo paradajzovo) , pa mal sira, pa pršuta ali šunke, lahko karkoli.... Pa potem, ko dec pride, mu daš nekaj za pit, v tem času pa socialne kruhe rahlo namažeš s paradajzom (lahko tudi ne) ,
jih obložiš po želji - jaz sem včeraj zvečer zmešala z vilcami rio mare, koruzo, sirček v trikotniku, žlico majoneze, narezano kislo kumaro....)  Naviješ pečico na 200 in v desetih minutah vzameš ven.... in potem to ponavljaš, dokler bosta pilauser posted image  .... aja, na pladenj iz pečice daj, pa na peki papir, da bo bolj enostavno....


Ja, tole je tudi v redu, samo zdaj imam že vse zorganizirano. Pa tole s temi socialnimi kruhi bi bilo malo preveč socialno za ta obisk. No, socialno, malo premalo bi bilo vse skupaj, pa tastar tud ne bi tega ravno z veseljem glodal. tako da tole je bolj za otroške partye user posted image  Ma ne bo si zlomila noge, če pa že, bom pa drugo vpregla. Bo zneslo, edino laški pir moram še kupit, ker obisk pije Laškega, pa še tega moram skriti, ker če ga tastar vidi v hladilniku, bo takoj vedel, koliko je ura, ker samo ta obisk pije Laškega. Marija, Marija, koliko logistike za eno večerjo user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 14:03:24   
natasaom
pir lahko v avtu pustiš-bo glih prov mrzu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 14:07:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

pir lahko v avtu pustiš-bo glih prov mrzu user posted image


Hja, ne morem, ker je tastar z avtom, jaz hodim peš, imam pet minut do doma user posted image  Ne, ne, pir bom dala na balkon, tja pa ne hodi, no, morda dvakrat letno, drugače pa ne.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 14:51:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mert

Lahko pa kupiš makove štručke, jih prerežeš po dolžini.
Izdolbeš srdico in ji primešaš jajce, nariban sir, šunko,popopraš,malo soliš lahko tudi daš origano ali kakšne druge začimbe, napolniš makove polovičke in počakaš na obisk. Ko pride prižgeš pečico, pečeš 20 do 30 minut in super okusna večerja je na mizi.



Mmmmmmnjama.

(odgovor članu mert)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
17.12.2007 20:35:32   
Anonimen
Epilog: vmes je bil potreben en popravek, ker je moral tastar biti nazaj na šihtu do sedmih, tako da je geđo moral spečt ob šestih in da je frendica morala to hrano it iskat eno uro prej. Presenečenje je bilo popolno: najprej ta obisk pač, čez pet minut frendica z geđotom, vmes pa še milijon izgovorov, zakaj tastar prav zdajle ne rabi jest, pa zakaj mora doma počakat še pet minut, itd...skratka, bil je frapiran, skoraj solze je imel v očeh. Zanimivo. Za hrano vse user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
18.12.2007 9:10:45   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Epilog: vmes je bil potreben en popravek, ker je moral tastar biti nazaj na šihtu do sedmih, tako da je geđo moral spečt ob šestih in da je frendica morala to hrano it iskat eno uro prej. Presenečenje je bilo popolno: najprej ta obisk pač, čez pet minut frendica z geđotom, vmes pa še milijon izgovorov, zakaj tastar prav zdajle ne rabi jest, pa zakaj mora doma počakat še pet minut, itd...skratka, bil je frapiran, skoraj solze je imel v očeh. Zanimivo. Za hrano vse user posted image


Jaz pa bi si solze razlagala kot veselje nad presenečenjem, ne nad hrano , pa da ima tako fajn ženo, ki je to tako dobro uštimala.user posted image
Si pa res tako super zrihtala, dan moram tudi jaz uporabit tvojo idejo, če bo prilika. Pri meni ni nobena ideja bila uporabna za zabavo presenečenja - vse bi zahtevale nekaj "packanja" in vrtenja okoli loncev.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 4 ure do obiskov-kaj ponuditi?
19.12.2007 12:43:20   
Anonimen
Jaz pa bi si solze razlagala kot veselje nad presenečenjem, ne nad hrano , pa da ima tako fajn ženo, ki je to tako dobro uštimala.


Ja, itak, saj naju je pohvalil,m je rekel, da sva pa res sposobni.

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?