|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sedežna
28.12.2007 22:50:10   
TIA22
Zanima me kakšno sedežno imate doma? Midva sva se danes odločala med usnjeno in pol usnjeno-kombinirano z blagom. Pa sva se odločila za kombinirano.  Kako pa kaj vzrdževanje usnja?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sedežna
28.12.2007 22:51:53   
PAJO
mi imamo iz blaga,ampak bomo tud zamenal za usnjeno
mislim da so biljse,sam obrises ce se kej umaze.

kaksne so pa te z usnjem in blagom,kje sta jih gledala??

lep vecer,anauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sedežna
28.12.2007 22:53:09   
rija
jaz jo kar z mokro krpo obrišem...pa je vse super.

samo ko mali malo zraste, obvezno šaltamo na bombaž.....

bljak, meni je usnje totalno mimo: prehladno pozimi, poleti se pa lepiš....da pa maš potem neke odeje čez nametane mi je pa za kozlat....

jaz še vedno sanjam moj bruhl......user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sedežna
28.12.2007 22:53:25   
OliveOyl
Jaz bi usnjeno,zdaj imamo um.usnje pa bo treba kmalu zamenjati.
Usnjena je fajn za čistit,blago se mi ne dopade.

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sedežna
28.12.2007 22:54:10   
baguSka
Pa sva se odločila za kombinirano.


Odlicna izbira!!!! Zame osebno veliiiik boljsa od usnja. :)) Rece se tekstilno usnje u bistvu... Cisti se pa s toplo vodo in krpo in gre vse stran. ;) Jaz sem mela tako pesceno.. pa se pes je gor skaku in je bla vedno kot nova. :))

Zdej mamo pa kr klik-klak pa 3 prevleke k jih v stroj mecem. :))

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sedežna
28.12.2007 23:09:36   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: PAJO

mi imamo iz blaga,ampak bomo tud zamenal za usnjeno
mislim da so biljse,sam obrises ce se kej umaze.

kaksne so pa te z usnjem in blagom,kje sta jih gledala??

lep vecer,anauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sva v Lesnini Hoče gledala. Ena je bila cela usnjena rjavo oranžne kombinacije. Je bila iz 2500€ znižana na 1289€, ker je bila II kvalitete. Nekaj je bila odrgnjena, pa jaz bi to takoj popravila.user posted image POtem pa ko sva že obupala jaz najdem eno rjavo-usnje in preko blazina, tam kjer se sedi,na L je nareta, blago pa je temno rdeče pa neke vzorčke ima.  Pa sedem okrasnih blazin zraven-tri rjave, štiri rdeče.

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sedežna
29.12.2007 11:23:53   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz jo kar z mokro krpo obrišem...pa je vse super.

samo ko mali malo zraste, obvezno šaltamo na bombaž.....

bljak, meni je usnje totalno mimo: prehladno pozimi, poleti se pa lepiš....da pa maš potem neke odeje čez nametane mi je pa za kozlat....

jaz še vedno sanjam moj bruhl......user posted image user posted image


Mi imamo kombinacjo lan-bombaž, če se kaj umaže enostavno slečemo in operemo. Trenutno pa premišljujeva, da bi šla k Razgoršku ali pa v Ikea-o po nove prevleke (mal spremembe).


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sedežna
29.12.2007 16:28:31   
frutka_
Alkantara.Najboljši material za sedežne. Mislim, da ti bo vsak trgovec to pritrdil. Cena je pa nemarno visoka.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sedežna
29.12.2007 16:37:53   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz jo kar z mokro krpo obrišem...pa je vse super.

samo ko mali malo zraste, obvezno šaltamo na bombaž.....

bljak, meni je usnje totalno mimo: prehladno pozimi, poleti se pa lepiš....da pa maš potem neke odeje čez nametane mi je pa za kozlat....

jaz še vedno sanjam moj bruhl......user posted image user posted image


Se strinjam z Rijo. Meni usnjene niso cool. Mi imamo mikrofibro, pa je čist vredi za čiščenje, ker zdrgnem z mokro krpo vse madeže ven. Sploh nobene panike, edino pasje dlake se zaradi statike gor lepijo.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sedežna
29.12.2007 16:47:29   
Strawberrie Cherrie
trenutno bež usnjeno natuzzijevo. imava pa nagledano eno sivo mikrofibro...v bližnji prihodnostiuser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sedežna
29.12.2007 16:49:13   
Anonimen
temnosivo mikrofibro. usnja ali skaja ne maram!
mikrofibra se spuca z mokro cunjo in gre vse ven! sploh če ni kake bele barve in doma mali otroci

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sedežna
29.12.2007 17:01:20   
bumerang
Usnjene nikoli, raje na tleh sedim.

Imamo 100% bombaž, ime materiala pa sem pozabila. Blago je tako močno in hrapavo kot da bi imelo majhne vozličke. Smo šli takrat po alkantaro ampak mi je bilo to blago veliko bolj všeč, cena je bila pa tam nekje. Je pralna v pralnem stroju, sama pa jo čistim z vodnim sesalcem. Po sedmih letih je kot nova. Se mi zdi, da se bom prej naveličala barvne sheme dnevnega prostora kot se bo na blagu poznala uporaba.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sedežna
30.12.2007 12:37:29   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: rija
bljak, meni je usnje totalno mimo: prehladno pozimi, poleti se pa lepiš....da pa maš potem neke odeje čez nametane mi je pa za kozlat....


se popolnoma strinjam in ravno zaradi tega smo naročili mikrofibro (temno sivo, kombinirano s sivimi in rdečimi blazinami), čeprav imam doma 16-mesečno hči in še dvauser posted image user posted image  na poti.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sedežna
31.12.2007 2:54:41   
Annny
Meni je recimo všeč usnje, mikrofibra pa niti najmanj. Morda bi bila najboljša opcija alcantarauser posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sedežna
31.12.2007 10:06:01   
LoCa
čeprou js za mikrofibro nisem slišala nujno dobregA. Annny, alcantara je meni superuser posted image . imamo kavč z alcantaro pr tatu in je že ene 15 let kot nov, brez zajebancije. samo je pa tolko dražja, se mi zdi. usnje bljak, preveč hladno. js bom nabavla kr ekeskoga iz ikee, tkanina torej user posted image . bom pa zato pomoje dala kako odjeo čez, zaradi psa.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sedežna
31.12.2007 11:06:47   
Annny
Če povem po pravici, ne vem kaj dosti o alcantari in sem jo videla 1x v življenjuuser posted image
Je pa izgledala nekako tako kot semiš usnje - imam prav? Je to potem res tako lahko za vzdrževanje, čiščenje?

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sedežna
31.12.2007 11:48:55   
LoCa
ja, podobno kot semiš. taka mehka in prijetna na otip. pri nas res nismo imeli težav s čiščenjem, je res pa da niti nismo neki mazali user posted image . v glavnem, nismo meli absolutno nobenega problema in ga še vedno ni. baje da se samo obriše. 

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sedežna
2.1.2008 8:20:12   
mala zirafa
Naj povem da je moj stric v predel vratu poleti s potom odstranil barvo usnja.Pa še kavč je bil blazno drag.Tako da bodite previdni.Sicer ne maram usnja ker kar drsiš dol pa vedno ga pokrivaš s kako deko.Poleti se zalepiš, pozimi pa je hladno.Raje imamo mikrofibro.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sedežna
2.1.2008 10:55:36   
frutka_
Iz alkantare imam trosed in fotelj. Po njem smo polivali rdeče vino, kakao, kavo, drobili piškote,...pa ga resnično obrišeš z mokro krpo in madež izgine. Je najdražji material za kavče ampak najboljši. Na otip je kot semiš, mojemu se snamejo prevleke in jih lahko perem. Imam opečnato rdečega od Razgorška.
Pred štirimi leti me je trosed prišel z vsemi možnimi popusti skoraj 1000eur, fotelj pa 500user posted image . Ampak sta vredna svojega denarja.
Zdaj ko bomo širili stanovanje bi imela še dvosed.user posted image
Zelo fajne sedežne ima tudi Natuzzi, to je bila najina druga izbira sedežnih ampak je Razgoršek MB firma, ki je delala za Ikeo in ima odličen renome.user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sedežna
5.1.2008 20:58:15   
LoCa
bo kr tlele postavla vprašanje da ne bom spet nove teme o kavčih odpirala. me zanima, če ima katera doma ektorp od ikeje in da se je odločala med ektorpom in ekeskogom.problem je ker se ne spomnim več kako je zalegnt v ektorpa (kako komot je), zdej pa mislim prek neta naročat. v glavnm, če se je kera odločala med tema, zakaj se je odločla za enga in ne za druzga?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Od postavitve na noge do hoje
slovenka

Kako dolgo je trajalo med tem, ko so se vaši otroci sami postavili na noge, ter tem, ko so shodili brez opore?

Do 2 tedna (20%)

Do 1 mesec (16%)

1-2 meseca (19%)

2-3 meseca (16%)

3-4 mesece (15%)

Več (13%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!