|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 12:32:21   
GoYa
Tudi ti si samo človek z dušo in srcem, ki čuti. Izjokaj bolečino, ker mora ven...prej ali slej.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 13:10:20   
tinkamiška
Bety, hudo mi je, en velik objem zate in tudi jst ti želim, da bi bilo naslednje leto veliko bolj prijazno do tebe!
Če boš zbrala moč, pa se pejdi pokazat k zdravniku...

Drži se!

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 13:29:29   
Mijavček
Bety žal mi je. Če te je že prijelo, upam, da te čimprej spusti.

Na tvojem mestu bi tudi jaz šla zdravniku, za vsak slučaj.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 13:46:37   
Serendipity
bety --- iskren objem, izjoči bolečino, izkriči jo. Ni nič slabega v tem, da se zlomimo, le če se potem spet poberemo.

Dekle, visoko dvigni glavo.
Izprsi se.
Saj zmoreš.
Včasih se stemni, toda spet pride jutro.
Ohrani plamen upanja.

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 18:36:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 19:08:17   
Crnitulipan
Bety,

res sem zelo redko tu gor zadnje čase.. danes pa tole..me je pošteno pretreslo.. in žal mi je, da se ti to dogaja user posted image . Še kako poznam ta grozljivi občutek praznine... pa ne takoj po posegu... kasneje.. depresija, apatičnost... pri meni je trajalo skoraj mesec, da sem se malo bolje počutila.
Tudi sama sem se spraševala zakaj ravno jaz.. pa po tolikih transferjih, in fizičnih in psihičnih bolečinah...
ko sem stala pred tistimi vrati na urgenci sploh nisem mogla nehat jokat.. pa kasneje, ko je bilo treba vse tiste formularje napisat...

Od moje abrazije je zdaj mesec in pol.. tudi jaz sem krvavela prvih deset dni malo bolj, potem skoraj nič, le malo izcedka in po 14 dneh prišlo nekaj kot menstruacija za dan ali dva.. zdaj pa ne vem ali čakam prvo user posted image po abraziji ali že drugo...

Bety, če krvavitev ne bo ponhala le pojdi nazaj naj te tam pogledajo ali pa k svoji ginekologinji. Meni so na oddelku rekli, da naj kar na urgenco pridem, če ne bi nehala krvaveti - z odpustnico.

Vem, da ti je zdaj grozno hudo; abrazija pusti posledice. Ampak življenje gre naprej. Boš videla. Kar naenkrat se boš spet veselila novega postopka; ali novih čakanj na dve črtici... za to je pa potrebno pustiti si žalovati... zato, da se bomo enkrat spet lahko veselili.

Tam nekje v srčku pa bo za vedno ostal odtis...

Pazi nase in ne pozabi na zdravnike, če krvavitev ne preneha!
Čarna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 20:12:11   
Shuka
Bety user posted image user posted image user posted image user posted image jočem s teboj, ker vem kako boli, user posted image user posted image user posted image user posted image jočem s teboj ker vem, da ti nič na svetu ne more povrniti tisto kar si izgubila. Žal vse kar ti lahko rečem še je, da verjamem vate, verjamem v to, da ti bo nekega dne uspelo in BOJUJ SE DOKLER NE PRIDEŠ DO TAM, KJER BOŠ ZMAGALA!

user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 20:26:02   
tosja
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
30.12.2007 21:42:01   
natasarobi
user posted image user posted image user posted image  pošiljam ti en velik user posted image , ker vem, da ni besed, ki mi lahko odpravile bolečino, ki jo čutiš!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
31.12.2007 7:47:09   
Bety upa
Hvala punce....hvala vsem skupaj....ni kaj...Živeti moram naprej...

Zgleda, da so tisti koščki še ostali, ker se je kravitev umirila. Pa črtica na testu je vsak dan bolj bleda. Po eni strani tudi dobro, da me niso tam drgnli in mi povzročili še kakšne zadebeljene grinte v maternici....Po drugi strani, pa je tako dolgo poslavljanje boleče.

Saj bo....

Hvala vsem še enkrat za tople besede. Vsako posebej objamem....

Novo leto je že jutri....

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
31.12.2007 10:30:19   
Bety upa
Ko sem mislila Pušenjaka vprašati za mnenje....sem našla to...

//
zanositev isti mesec po splavu novoNapisal: pak* Datum: 17.10.2007 08:21

Pozdravljeni!

Dne, 22.9 sem imela abrazijo v devetem tednu zaradi prazne gestacijske vrečke. krvavela sem en teden po abraziji in večjih bolečin nisem imela, torej je bilo vse bp. Na kontrolni pregled še nisem šla in tudi nisem nameravala, ker nimam nobenih težav. Pred tremi tedni sem imela bolečine v trebuhu in križu, bila sem zelo vesela, ker sem mislilaa, da bo menstruacija. Naslednji dan bolečin ni bilo več, zato sem začela sumit da sem noseča, kar se mi skoraj zdi nemogoče.. Imela en odnos, pa še tam je bila metoda umika. saj vem, da ni zanesljivo, samo to sva prakticirala 10 let. Danes zjutraj naredim test in je pozitivno. Vem, da sem neodgovorna pa da jih bom čula pri ginekologu. Razmišljam, kaj pa če je še nekaj hormona od splava? Povejte prosim, kakšne so lahko posledice? Zame in za otroka. Je potrebna abrazija, če je seveda res nosečnost? Doma imam dvo letnika. Ginekološke težave še nisem imela nikoli. Tudi zanosila sem vedno brez težav.

Hvala Odgovor!!! 
Re: zanositev isti mesec po splavu novoNapisal: Stanko Pušenjak user posted image Datum: 17.10.2007 18:29

Spoštovani,

po abraziji bi moral nosečnostni hormon hCG iz obtoka izginiti v manj kot 2 tednih, zato menim, da ste bodisi noseči n novo ali pa je šlo za lažno pozitiven izvid. Ponovite preiskavo in če bo ponovno pozitivno, pač domnevajte nosečnsot. S pripombami ginekologa se ne obremenjujte, saj niste nalašč zanosili. Človeku se pač zgodi marsikaj. Zelo verjetno pa bo z nosečnsotjo vse v redu, le malo večja je verjetnost, da bo prišlo do nizko ležeče posteljice ali do pretiranega vraščanja posteljice v maternično steno. To tveganje pač velja sprejeti. ////  user posted image

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
31.12.2007 11:26:10   
Abra
Bety ti si najbrž že v štartu imela višjo vrednost hormona, saj si bla dalj noseča. Najbrž se tebi tudi zato polj počasi zmanjšuje. BC pa itak zazna že zelo nizko vrednost. Pojdi še na krvnega, te bo mogoče bolj pomiril.
Taka dolga krvavitev pa najbrž res ni ok. Pokliči vsaj svojega G.
Drži se. user posted image

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
31.12.2007 15:55:56   
Pia73
Draga naša Bety! user posted image

A veš, da te popolnoma razumem. Da pogosto mislim nate. Da si želim, da bi ti lahko vsaj enkrat izrekla čestitke ob porodu? To so res moje iskrene želje!

Zakaj se nam to dogaja??? Zakaj ravno nam??? Veš, to se tudi jaz zadnje čase pogosto sprašujem. Kot veš je mene dobila v kremlje bolezen. Pa sem vedno živela dokaj zdravo, bila sem dobra, dosledna in pripravljena pomagat,.... Moja prijateljica pravi, da bog vedno najprej vzame k sebi najboljše,..... Srčno upam ,da nisem najboljša,.... , čeprav sem si pogosto želela biti,.........

Ko sem eni osebi, ki ji sicer ne bi povedala, da sem bolna,pa sem mogla povedat, da grem na preiskave je rekla; " Zakaj pa si tako vznemirjena?" Seveda sem to povedala skoraj v joku,... Odgovorila sem; "Morda zato, ker lahko umrem,,...!" Rekla je; "Pa kaj potem?" ................ Marsikdo ne more verjeti, da mi je to rekla. Meni pa je to odprlo oči. Saj res, kaj pa potem, če umrem,... Ja, zapustila bom dva majhna otroka,.... Ja, ampak če nimam vpliva na to ali bom umrla ali ne ali se je vredno s tem obremenjevati??? Ali ne bomo imeli več od teh dni, ki nam še ostanejo, tako jaz, kot otroka pa tudi mož, če bom optimistična, pozitivna in vesela,... Vsekakor! Tako, da se sedaj trudim osvojiti to mišljenje.! Ti moram zaupati, da mi ne gre najbolje. Trenutno sem spet v obdobju pesimizma. Če se ne spomnim kar tako na težave me spomni telo,.... Ampak bom osvojila tudi to lekcijo, to sem si obljubila. Upam ,da bom sposobna to obljubo držati!

Tako je to, veš moja draga Bety! Kljub vsem preizkušnjam, ki so nam dane bi bilo najbolj modro vseeno uživati v vsakem dnevu. Pa ne moremo in ne znamo! Ker imamo pričakovanja, ker živimo po idealih. Ker si ti želiš otroka, ker si jaz želim videti, da moja otroka odrasteta, ker ....... Kljub temu bi bilo prav,da bi znale živeti ta dan, kljub zavedanju, da ti morda ne boš imela otroka in da jaz morda ne bom videla otrok odrsati,... Ali bova to zmogli ali ne pa je na naju in samo na naju,....
Ko tole pišem jočem,... to pomeni, da tega še ne zmorem. Si pa želim, da bom to enkrat zmogla. Ker bomo imeli vsi več od tega. Tudi jaz!

Upam oz. vem, da si ti taka oseba, da boš razumela moje pisanje. Vedi, da sem v mislih s teboj in da sem že mnogo prej pričakovala, da se boš zlomila,... Ampak, sedaj ti bo lažje. Boš videla!

Pa srečno v letu 2008! Jaz zase verjamem, da bom zmagla. Vem ,da tudi ti verjameš vase!

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
31.12.2007 18:13:28   
Bety upa
uffffff Pia73....

Ko sem brala tvoje besede, sem te vedela pred seboj.....ufffffff....

Ganila si me do dna duše.....Čeprav delam že 12 let z bolniki, starostniki,...In sem marsikaj slišala, videla in doživela.....Si me objela s svojimi besedami.....Sem te resnično začutila.....

In se spomnim knjige "Imenovali so je dvoje src"......Na tej Zemlji smo, ker imamo nalogo.... In vse je veliko več, kot dnevi, ki jih preživimo v tem telesu....

V koščku moje duše si.....

Tvoja Bety

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
2.1.2008 14:26:15   
Milamay
Bety - hudo mi je zate. Sem tako stiskala pesti ob tvoji lepi novici in upala, da se bo tokrat izteklo vse dobro. Žal mi je, da te je to doletelo. Ampak čutim, da si velika borka in da se boš pobrala in spet upala naprej. Zdaj pa le izjoči vse, kar ti leži na duši. Saj smo močne, ampak vsaka izguba nas potolče. Po navadi pa pride tisti grozen občutek za nami. Takrat ko misliš, da si že vse "pospravil" v nek predal v možganih. Takrat pa nas udari. Si v mojih mislih.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ...in šele zdaj me je prijelo....
2.1.2008 14:56:17   
Pia73
user posted image  Bety user posted image

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?