|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Djerba in otrok
29.12.2007 22:10:44   
bt08
Mi se pa odločamo za dopus poleti na Djerbi,pa me zanima a je katera že bla tam,pa kako je za otroke tam?Hrana,senca,pjača....?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Djerba in otrok
29.12.2007 22:18:14   
kristinaj
jaz sem bila ko še nisem bila mama. raje plačaj več in pojdite v 5 *****, manj kot 4 **** NE hodit. kar se tiče hotela je vse ok, bazen, prehrana, čistoča, ko greš pa izven je pa katastrofa.v bistvu izven hotela nimaš kaj iskati. hoteli so obkroženi z visokimi zidovi, domačini ne smejo noter, izven zidu je pa dolgčas. je pa v sklopu hotela zelo poskrbljeno za otroško animacijo, kot za odrasle. ni bat da vam bo dolgčas.
jaz na plažo mulca ne bi peljala, ker je polno umazanije.

kako pa so na voljo glede otroške prehrane ne bi vedela. pri nas v hotelu je bilo vse dobro le za otroške želodčke se je bolj malo našlo.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Djerba in otrok
29.12.2007 22:34:33   
bt08
Ja sej tko mislimo it na all,nič pol penzion al podobno,mal boljše.A pol si tam cel teden samo v hotelu al kako?Jaz si tega sploh ne znam predstavlat,ker smo vedno hodil kampirat in je bilo bolj tko domače.Kaj pa je zajest?Naš otroček bo star dobra tri leta,je pa vse,ni zankrat še nič zbirčen.Kaj pa izleti pa to,jek ej organiziran?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Djerba in otrok
29.12.2007 22:40:50   
Olivija
Smo bili, ko je bila ena stara 3 leta in ta druga 9 mesecev. Za hotel vedno pogledam komentarje na holidaycheck.de in tudi tokrat me niso pustili na cedilu, user posted image imel je sicer samo 3 zvezdice in pol, ampak meni se je zdel enkraten. Hrana dobra in tudi izbira je bila pestra, sobe obnovljene in vse je bilo zelo čisto.

Smo pa  morali tudi na urgenco z Julijo (si je prebila zgornjo ustnico) in lahko samo rečem, da so jo hitreje zrihtal kot bi jo doma. Kirurg je prišel v 10 min., čeprav je bila ura že čez deset zvečer in  takoj ji je zašil ustnico.

Meni se tudi življenje izven hotela ni zdelo tako grozno user posted image . Smo šli kar nekajkrat naokoli, imajo pa tudi organizirane izlete. Plažo smo pa tudi preživeli.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Djerba in otrok
29.12.2007 22:46:05   
bt08
Aha hvala za informacije.Ne vem čudni občutki so me dajal,ker eni tok čez govorijo,da ni šans z otrokom tja,pa ne vem kaj,pa tok mali...Men se pa ne zdi da je prmajhen za te stvari.pol lahko čakamo do polnoletnosti da kam gremo daleč.Takrat pa itak ne bodo več hotl hodit z nami.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Djerba in otrok
29.12.2007 22:49:12   
Olivija
 Še nekaj, ko smo čakali v vrsti za check-in je ena gospa za mano razlagala: jaz sem pa svojo šestletnico pustila doma, pa tako si je želela iti.  user posted image Pa je bilo dejansko kar nekaj otrok na letalu. So nas skupaj posedli, da so se lažje igrali.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Djerba in otrok
29.12.2007 22:55:13   
Majuska
Jaz sem bila na Djerbi pred letom in pol, še nisem bila mami. V hotelih je sicer vse super (bila sem sredi maja), zelo je bilo vroče, samo pri pitni vodi vedno obstaja velik vprašaj. Bilo je kar nekaj otrok, pa mislim da nihče ni imel kakih težav. Vprašanje pa je, kako vsak otrok posamezno prenaša njihovo hrano, čeprav se trudijo biti čim bolj evropski.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Djerba in otrok
29.12.2007 23:04:11   
Olivija
Naša Ana je zelo zbirčna in, če je ona našla kaj za jest, potem verjamem, da tudi drugi ne bodo imeli težav. Tako v Turčiji kot tudi  v Tuniziji so bile zmeraj vsaj kakšne testenine s paradižnikovo omako, pomfri ali pa razni zrezki.

Vode pa tudi na hrvaških otokih ne pijemo iz pipe, pravzaprav mi je že tista, ki prihaja s Krvavca, zadnje čase zelo sumljiva.

Julija je pa itak vse probala.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Djerba in otrok
30.12.2007 8:11:45   
bt08
No punce ste me kr prepričale,gremo na Djerbo.Naš mali si ful želi z avionom pelat in bo to zanj ena velika izkušnja in izpolnjena želja.Smo pa hoteli it v Dubrovnik,pa smo se odločili kar za Djerbo.Pa še ene vrste medene tedne bomo imeli v troje.user posted image Dubrovnik pa pride na vrsto takrat ko bo še četrti član na poti,se pravi po poroki.user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Djerba in otrok
30.12.2007 9:45:31   
Andra
Pozdravljena Barbara,

mi smo že stalni gostje na Djerbi, saj smo tam letovali že štiri leta. Prvič smo bili tam, ko je imel mali leto in pol, potem sem bila tam noseča, pa z petmesečnim dojenčkom, pa tako dalje.... Nikoli nismo imeli težav in smo še danes živi in zdravi...
Če te karkoli zanima, se mi javi na ZS in ti bom z veseljem odgovorila. Tudi hotele imamo preizkušene, tako, da ti lahko povem iz prve roke.
Obeta se vam lep dopust, samo ne komplicirajte.

Lp, Andra

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Djerba in otrok
30.12.2007 9:56:15   
marcela
Mi smo bili lani s tremi otroki na djerbi, letos tudi v Tuniziji ane na otoku, bili smo v Soussu in v puščavi. No vzeli smo safari varianto.
Kar se djerbe tiče je bila v našem hotelu hrana precej evropska. Imeli smo all inclusive, ker trgovine z hrano so pa res bolj slabo založene, še bolj pa spijačami. Samo coca cola, voda in neki ful sladki sokovi. Na bazenu je bilo ogromno animacije. Šli smo pa tudi iza zidov hotela. Smo se sprehajali po medini,no trgovci so bili res ful vsiljivi. nekam smo se z taksijem peljali. So ful poceni. tam je bil luna park. Cene moraš pa obvezno zbijat. Nastavijo nenormalno visoke tudi za naše pojme, da se pa tisto stvar dobit tudi za vsaj 80% ceneje
Ponujajo pa tudi več izletov. Za tvojega bo zagotovo zelo zanimivo jahanje kamel, izlet z gusarsko ladjo in obisk krokodilje farme. Samo, če se odločite za izlet, ki jih ponujajo na plaži pazite, da vas ne nahecajo kot so nas. pa tudi vse tiste slikice ki jih kažejo niso ravno resnične.Mojim otrokom je pokazal otroke slikane z delfini in so bili ful navdušeni, so pričakovali da se bodo lahko tudi oni tako slikali. No seveda pa pol delfinov niti videli nismo.  Je kapitan rekel, da smo imeli smolo, da jutranja skupina jih pa jeuser posted image Pa saj tudi na Hrvaškem za kak izlet obljubljajo marsikaj.
Za izlet v saharo je pa še res malo premajhen, je precej vožnje.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Djerba in otrok
30.12.2007 11:28:18   
bt08
O punce hvala lepa,res sem vam hvaležna.Lep oste napisale,upam da se bomo mi tudi mel tko lepo kot ve.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Djerba in otrok
3.1.2008 20:21:00   
BLAŽIKA
barbara.a v mojem albumu imaš slike iz Djerbe, kjer smo bili že dve leti zapored. V prvo je bila mala stara leto in pol v drugo pa dve in pol in tudi letos gremo verjetno nazaj ali pa na celino tunizije. Če pa imaš kakšno še vprašanje pa se kar javi.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Djerba in otrok
3.1.2008 21:05:56   
BLAŽIKA
A je bila mogoče katera tudi v Egiptu in Djerbi? Bi jo prosila za kakšno primerjavo. Smo se dogovarjali tudi za dopust v Egiptu, pa smo malo v dvomih zaradi vročine, ker gremo v avgustu.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Djerba in otrok
13.1.2008 18:22:40   
Anonimen
Bila sem v Tunizji na celini (Hammamet) in v Egiptu. Glede vročine naj te ne skrbi ker je vreoče tudi doma, vročina je suha in je (vsaj meni) lažja za prenašat kot ko je vlaga v zraku. Pa itak si na plaži v senci, pa kopaš se tak da ni problema. Meni sta obe državi všeč. Pri Egiptu me je motilo to, da najin hotel ni imel preveč lepe plaže. Ful so korale in je takoj globoka voda. No to je imel najin hotel za ostale ne vem. V Tuniziji pa je bila lepa peščena plaža. Sva pa imela v Tuniziji hotel 2*, v Hurgadi pa 3*. In mi je bilo fulllllll lepo :)

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Djerba in otrok
14.1.2008 9:24:32   
Nika v službi
Med omenjenimi destinacijami sva bila z možem (še solo) 3x Tuniziji (celina - Hammamet in Djerba), Turčiji 6x in 2x Egipt. Zame je zakon Turčija, tudi Egipt me je navdušil.

Jaz bi s 3-letnikom šla v Turčijo za začetek. Tudi mi bomo šli letos prvič skupaj malce dlje. Septembra v Turčijo.

Sicer pa hoteli, kjer smo bili, mogoče komu prav pride:

h. Royal Azur, Tunizija, http://www.tunisia-orangers.com/site/en/article.php?id_article=430

h. Hasdrubal, Djerba, http://www.hasdrubal-hotel.com/english/djerba/presentation.asp

h. Mövenpick, Djerba, http://www.moevenpick-hotels.com/hotels/Djerba/welcome.htm

h. Laguna Vista, Sharm El Sheikh, Egipt, http://www.laguna-vista.com.eg/laguna_vista/home.htm

h. Mövenpick, Hurghada, Egipt,  http://www.moevenpick-hotels.com/hotels/El_Gouna/welcome.htm?cultureLang=en

V Turčiji pa se vseh zdaj niti ne spomnim, zadnja dva pa sta:

h. Limra, Kiriš (Kemer), Turčija, http://www.limrahotel.info/english/index.php

h. Marti Myra, Turčija, http://www.marti.com.tr/myra_eng/index.asp?tesis_id=1


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Djerba in otrok
15.1.2008 12:13:54   
Rožica I
O, super, Nika, si se potrudila user posted image ! Hvala, bo prišlo kmalu prav user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Djerba in otrok
20.1.2008 17:42:35   
Salja
Mi smo bili lani in priporočam hotel lti , ne bo ti žal.

Če pa želiš slikice se lahko potrudim malo
user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Djerba in otrok
21.1.2008 16:15:43   
bt08
Zbiram med Lti in resorrt,pa mi ta Lti prevaga.Ravno danes sem dobla katalog od Intelekte,pa morva mal prštudirat doma kaj in kako.

Preko kere agencije si šla Salja?

Zdaj se odločam še za konec junija oz začetek julija,al pa začetek avgusta.Šla bi prej ker so nižje cene.Kdaj ste šli pa vi in kolko je blo stopinj?

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Djerba in otrok
23.1.2008 16:13:14   
bt08
Evo dans sem dobla predračun za LTI pri Intelekti in gremo samo še rezervirat in plačat,še 10 % popusta so mi dal na mladoporčenca ko bova 10 dni po poroki.Tko da mamo skorej 150 € popusta,in smo se kr odločila za to varianto,da gremo 3.7. na dopust.KOmej čakam.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?