|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v Čatež ali na obalo; morda drugam?
2.1.2008 10:56:30   
willma
Ati, 3 letnik in user posted image bi šli mal čofotat nekam, kjer je lepo čisto, urejeno in zabavno za 3letnega otroka.

Zanima me kaj nam priporočate.
Čatež ali primorje ali celo kaj drugega?

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v Čatež ali na obalo; morda drugam?
2.1.2008 13:16:15   
Anonimen
Čatež in čistoča nimate nič skupnega. (Vsaj kar se bazenov tiče)

Lp

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v Čatež ali na obalo; morda drugam?
4.1.2008 19:01:51   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: willma

Ati, 3 letnik in user posted image bi šli mal čofotat nekam, kjer je lepo čisto, urejeno in zabavno za 3letnega otroka.

Zanima me kaj nam priporočate.
Čatež ali primorje ali celo kaj drugega?

Hvalauser posted image


To te verjetno zanima za poletje a, ne? No meni se podijo iste misli po glavi. Ampak morje je le morje, toplice pa so lahko aktualne čez celo leto.
Čeprav mislim, da bi moja 3-letnica tudi bolj uživala v toplicah, kot morju, se več dogaja, pa tobogani itd.
Kar se tiče čistoče, urejenosti in zabave mislim, da so vse terme po standardih, če glih ne misliš tiste extremne čistoče, to pa itak veš, kako je z bazeni. Sicer jih vsake toliko preverjajo, ampak normativi so pač kakšni so.
Mi smo lani bili v Portorožu, pa se nismo skoraj nič kopali v morju, ko je mala mis videla tisto travo, je nisi dobil v morje za nič na svetu. Tako smo ves dopust preživeli na bazenih (hvala bogu, da je bil, ker drugače se sploh ne bi kopali), pa se nisem kaj dosti obremenjevala z čistočo v bazenu, ker drugače bi itak lahko doma ostala user posted image .

Ne vem. Jaz sem se letos odločila za morje. Imam pa odprto temo Simonov zaliv, da ali ne.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?