|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.1.2008 14:56:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maxi Cosi Rodi
2.1.2008 15:04:46   
Putka
Mi smo ta zic začeli uporabljati pri 3-eh letih, pa je naša velika za svojo starost. Jaz bi jo pustila v prejšnjem čim dlje.

Se bo občasno v Rodiju vozila? Saj drugače ga pa spravi, darila se ravno ne bi branila, ga boš uporabila ko bo čas.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.1.2008 15:05:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maxi Cosi Rodi
2.1.2008 15:22:43   
Anonimen
sicer je res, da ima že skoraj 15 kil, ampak a ni še to čist prevelik sedež ??


Saj sedež je od 15 kg naprej; če dodaš še obleko, prideš hitro čez....user posted image .

Jaz bi se prej odločila za tega kot za eno skupino nižje, ki jo bo otrok hitro prerasel...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maxi Cosi Rodi
2.1.2008 15:37:54   
zmajči25
Meni se tudi zdi ta sedež prevelik za vašo user posted image . Naša je stara 22 mesecev, 14,2 kg in 87 cm in ji je bil Rodi definitivno prevelik, saj se zapenja samo s pasovi od avtomobila in ji je potem pas šel preko vrata in ne preko prsi. Kaj pa če bi kupili kombiniran avtosedež npr. Britax Evolva, Trianos od Bebe-comfort ali Kiddy-ja? To so vsi sedeži od 9 kg - 36 kg in imajo zapenjanje tako pettočkovno ali pa (ko otrok zraste) z varnostnim pasom od avta oz. z varnostno mizico (Kiddy) in se jih lahko torej uporablja več časa.
Se mi zdi da je 19-mesecev pa res premajhna za tako velik sedež user posted image  kot je Rodi. Probaj jo posesti v trgovini v Rodija in potem v kakšen "manjši" sedež, pa boš videla kakšna je razlika. Že opora za glavo je definitivno preširoka....
Drugače pa tudi mi imamo Tobija in smo super zadovoljni!user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maxi Cosi Rodi
2.1.2008 16:03:34   
eya
Sprobajte v trgovini, kako pridejo pasovi. Če se res poredko vozi in ima 15 kg, pa če pasovi pridejo ok-potem bi bila jaz za.-

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maxi Cosi Rodi
2.1.2008 16:05:25   
Rubin.
Pri sedežu je tudi pomembna višina otroka, in zrelost, ker ta sedež nima pasov, ki se zapirajo na x, temveč samo čez ramo. Naša mala mis še ni bila zrela pri dveh letih za ta sedež, ker si je pas non stop vlekla od sebe. Pri sedežu II. skupine, ga pripasaš in ne more nič. No, sedaj pri dveh in pol letih in 17kg, pa razmišljamo o takšnem sedežu, ker bo onega počasi že prerasla, glavica delno že gleda čez sedež, samo mi bomo nabavili Roemerja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
2.1.2008 16:35:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maxi Cosi Rodi
2.1.2008 22:39:59   
glen
Mi smo ta avtosedež začeli uporabljati ko je bila naša čebelica stara 2,5 leti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?