|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razlika med praški
12.1.2008 18:17:22   
rr.mm.dd
Kaj konkretno iz Hoferja priporočate?
Prašek v zrnju? (da si prepišem na šoping listekuser posted image )

Mi zadnje čase uporabljamo le še tekoče praške.
Znane firme.

Od cenejših pa sem najbolj zadovoljna z M mehčalcem in M odstranjevalcem madežev (tisto roza), samo to pa je kemija. Uf -  raje ne pomislim.
Pa mueller mehčalec je fajn, frosch me pa ni prepričal - ne tekoči prašek, ne mehčalec.





(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Razlika med praški
12.1.2008 19:31:47   
Peteršilj
Tandil je dober, ampak če je kaj fejst umazano, pa je vseeno Ariel boljši. mehčalec pa uporabljam keri mi pride pod roke.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Razlika med praški
12.1.2008 20:45:11   
Anonimen
Jaz sem kupila Rex, pa mi ne opere madeža od kakeca. Bodiji so še vedno rumeni, kljub temu, da jih prej sperem in ročno požulim. Poleg tega se mi zdi, da so vse cunje postale bolj umazanih barv. Verjetno sem ga kupila zadnjič.
Tudi Hoferjevega smo že kupovali, pa je bil OK.

Mehčalec pa uporabljam Ornel, ker mi najlepše diši in vonj ostane še nekaj časa.

Kaj ve uporabljate 3 vrste praškov (za belo, za barvno in začrno) ali kar enega?
Kako pa se obnese prašek za črno perilo, je res toliko boljši?

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Razlika med praški
13.1.2008 14:46:26   
tatam
Tudi jaz prisegam na Ariel in Lenor.
Probala vse sorte od Tuša,Mercatora,Spara...nič me ni prepričalo.
Sedaj bom res probala Hoferjevega in Frosh?!Kak pa so cene teh dveh?Nižje ali primerljive z Arielom??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Razlika med praški
13.1.2008 15:27:56   
kovač
Jaz kupujem vedno v Mullerju praške za pisano in belo perilo in mehčalce, ker vsaj diši. Ko sem pa v Mercatorkju in Sparu kupovala, pa perilo ni nikoli dišalo.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Razlika med praški
19.1.2008 22:58:39   
študentka Mici
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang


Pred dobrim tednom pa sem kupila enega **** v Merkatorju (nekaj na B), za katerega sem videla, da vsebuje esenco lavande in sem ga seveda morala preizkusit in pere odlično, tudi na nizkih temperaturah. Pa vonj perila je tak, da dol padeš. Dash je zame le oddaljen spomin. user posted image


Bumerang a mi lahko prosim poveš kako se imenuje pralni prašek kupljem v MErcatorju? Hvala.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Razlika med praški
19.1.2008 23:03:58   
študentka Mici
Mene je pa prepričal šparov mehčalec tango, mislim, da je tango. Bel je. Mi pa ful lepo diši in dolgo diši. SEdaj pa še poskušam med perwolom in woolite za pisano perilo.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Razlika med praški
20.1.2008 9:54:57   
bumerang
Bonex.
Saj vem, da boste zdaj dol od smeha popadale. Ampak meni opere odlično, diši mi še zdaj od včeraj zvečer, ko je mož obesil perilo, pa nič mehčalca ne dajem, ker mi prekrije ta čudovit vonj.
Belo pa še vedno perem s Tandilom.

Bi pa rekla, da je oprano odvisno tudi od stroja, ki ga nekdo uporablja. Ker moj prejšnji Candy niti slučajno ni opral tako kot zdajšnji. Ampak, če povem, da sem nadpovprečno zadovoljna s pralnim strojem s Hoferja, ki je stal bivših 60 jurjev, bo spet pol foruma popadalo od smeha. Ampak majkami, ta stroj opere odlično!
V moj zagovor: sem ga kupila za vikend, ker je gor stroj odpovedal, in ga preden ga odpeljemo tako daleč stran od trgovine zaradi garancije in skritih napak parkrat sprobala, potem pa ne več dala stran.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Razlika med praški
20.1.2008 14:54:06   
Tanayya29
Meni pa Lenor kupljen v mercatorju glih tko diši kot un iz millerja.user posted image user posted image
Pa se mi zdi,da majo še več izbire.....
frosch mehčalec pa tudi meni ne diši....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Razlika med praški
20.1.2008 15:13:36   
bumerang
No, pravkar obešeno perilo - belo, oprano na 90 stopinj z Bonuxom. Bela pižama, bombaž, madež krvi (sveže in zasušene) cca. 20x10 cm. O njem niti sledi. Brez odstranjevalca madežev. Sem rekla danes potem ko sem pisala zgornji sestavek, da bom naslednjo rundo belega oprala z Bonuxom.

Ko sem prala še s Candyjem, ni opral niti madežev blata ali hrane, če gor nisem dala ostranjevalca madežev.
Tako da si upam trdit, da je bolj kot prašek pomemben pralni stroj. Si upam trdit, da bi krvav madež šel dol tudi na nižji temperaturi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Razlika med praški
20.1.2008 15:30:36   
Enolla
Perem izkučno z Dashem kupljenim v Italiji (pri nas dolga tradicij)- mehčalca dam če se spomnem in to tistega, ki mi pride pod roke oz. je bil v zadnji akciji kupljen;  trenutno sem na  Felce azzura in ima presenetljivo lep in svež vonj.

Presenetljivo pri Dashu pa je, da mi opere bolje prah kot tekočina user posted image - to sem imela enkrat enkraten poskus pa nikoli več. Sem pa poskusila tudi Tandil in je boljši kot Persil in Ariel in Ava (ki mi za povrh še ogabno smrdi). Zaenkrat z madeži nimam težav.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Razlika med praški
21.1.2008 8:36:39   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Očitno sem jaz potem edina, ki raznim takim in onakvim praškom ne zaupam - uporabljam Ariel ali Persil in nič drugega - pa še ta dva najraje kupujem v Mullerju, ker so direkten uvoz iz Nemčije. Poskušala sem prati z Rexom, Avo, Bonuxom, Sparovim in Mercatorjevim, ampak sem nad vsemi obupala. Tudi z enim nisem bila zadovoljna in sem jih ponavadi kar tašči dala, ker njej je pa vseeno, s čim pere.


Točno tako.

Meni belo ostane belo samo z Arielom in to s tistim iz Mullerja.
Za črno perilo imam pa Coral black magic iz Mullerja, za barvno pa barvni Ariel.

Poleg honijinih omenjenih sem probala prati tudi s Froschom, Blinkom in še s katerim, pa so vsi isti šit. Edino, če dodaš še kakšen Vaniš ali tableto Persil proti sivini zraven, so za kakšen nuc.

Enako je z mehčalci. Razlika med tistimi v Mullerrju (originali) ali isto znamko kupljeno kje drugje, je ogromna.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?