|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nuhalna svetlina
27.11.2007 20:58:45   
cofek2
Punce a ma katera tel.št od dr. Uršule Reš -Postojna ali dr. Antonič Babnik - Postojna za nuhalno? Kolko časa je pa čakalna doba? Hvala za vsakršno informacijo

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: nuhalna svetlina
30.11.2007 16:14:15   
jancika
A res nobena nič kaj ne ve, kako je s filmčki pri Strahovi, Pelkičevi oz. Mohorkotovi?
Bi res lepo prosila za informacijo, ker se bo potrebno počasi nekam prijavit, pa si ful želim filmček in se bom odločala na osnovi vaše pomoči.
Hvala!

(odgovor članu cofek2)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: nuhalna svetlina
30.11.2007 22:11:16   
TinKiCa1
Ojla!
Nuhalna pa filmčk pr Strahovi? Sigurno ne...jst sm bla pri njej na NS, pa ni blo nch...mislm, da sm dobla dve slikci. Je pa res,da je nism nch vprašala..ubistvu od ostalih punc tega skor ne slišš. Mogoče pa pr ostalih dveh kaj več sreče:)

(odgovor članu jancika)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: nuhalna svetlina
3.12.2007 13:50:33   
seneka
Pozdravljene!

Noseča sem 10 tednov. Naslednji teden imam pregled pri ginekologinji. Je še dovolj časa, če se prijavim za pregled nuhalne svetline po pregledu pri G, ali naj se prijavim že prej. Kakšne so čakalne dobi pri sr. Pušenjaku in dr. Babnikovi?

(odgovor članu cofek2)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: nuhalna svetlina
3.12.2007 14:23:06   
lilija*
Danes sem se naročila pri Strahovi, pa je rekla sestra, da lahko posnamejo filmček!

(odgovor članu seneka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: nuhalna svetlina
3.12.2007 16:25:31   
adams
ali je kaj narobe, če opravim dve nuhalni svetlini? Naročila bi se pri ginekologu, ki ima licenco in pri svojem ginekologu, ki nima licence vendar vseeno opravlja ta pregled user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: nuhalna svetlina
4.12.2007 15:13:26   
seneka
Še eno vprašanje: sem se naročila za pregled NS pri dr. Mujezinoviću (je iz Maribora in vsako soboto opravlja preglede v zdravstvenem domu Dravlje). Ga katera pozna? Je že kaj slišala o njem? Ful hvala za vsako informacijo.

(odgovor članu adams)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: nuhalna svetlina
5.12.2007 14:39:40   
IVAI
  • Oj, sem v sestem tednu in teden dni od danes imam prvi pregled. Zanima me ali je prezgodaj za NS, opstaja cakalna doba in Gz licenco na obali.

Hvala in lp

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: nuhalna svetlina
5.12.2007 14:59:50   
seneka
Pozdravljena!
Prvi obsežnejši pregled pri ginekologu se opravi 9-11 teden, NS pa 11-14 teden. Če ginekolog, h kateremu želiš iti na NS, ni prezaseden, je dovolj da se naročiš 2 tedna prej. Jaz sem klicala skoraj cel mesec prej k Antončič Babnikovi, pa je imela že vse polno. Enako Pušenjak. Pri drugih pa ni panike.

(odgovor članu IVAI)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: nuhalna svetlina
5.12.2007 15:16:01   
IVAI
JE VSEENO KOMU GRES NA NS?
JE PROTI PLACILU, STARA SEM 29 ?
KAKSNE PREGLEDE TOCNO NAREDIS NA PRVEM PREGLEDU ?
SEM NOVA V TEM IN NE VEM SE VSEGA
HVALA ZA INFOMACIJE

(odgovor članu seneka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: nuhalna svetlina
6.12.2007 22:55:00   
tavelka
Meni je NS delal dr. Mujezinović v Dravljah. Bil ful prijazen in vse naredil b.p. Otrok je zdrav. user posted image Sicer sem pa za vsak primer sla se na DHT na Polikliniko. Se splaca.

(odgovor članu IVAI)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: nuhalna svetlina
7.12.2007 14:49:31   
seneka
A je lahko na pregledu pri G partner zraven?

(odgovor članu tavelka)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: nuhalna svetlina
7.12.2007 15:21:01   
Taula
Na NS...seveda. Redko katera user posted image pride brez njega. Jaz sem bila v Dravljah in je očku vse lepo razložila.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu seneka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: nuhalna svetlina
7.12.2007 19:58:38   
MARTINŠČICA
Hojla,
ali imate vse napotnico svojega ginekologa za NS? Ali v tem primeru plačate ali ne? Je plačilo odvisno od starosti ali od št. zarodkov? Meni je namreč OG dal napotnico, ker sem noseča z user posted image user posted image . Rekel je tudi, da bo glede na rizično nosečnost zastonj. Ko sem poklicala tja, pa mi je sestra rekla, da je treba plačat, ker sem stara le 33 let. In da glede na to, da imam dva, bi morala kvečjemu dvojni znesek plačati, ne pa nič user posted image . Sem pa v LJ v porodnišnici.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: nuhalna svetlina
11.12.2007 14:11:50   
Taula
Napotnica je samo če si nad 35 let..ali 36 let, ne vem točno. Ko se odločiš za AC ali NS. Drugega zavarovalnica ne krije..tudi nosečnost s user posted image user posted image  ne. Hm..se mi zdi da so punce pisale, da so plačale NS enojno.user posted image  Ampak ne v Lj porodnišnici.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: nuhalna svetlina
14.12.2007 11:20:14   
sbrata
Tudi jaz sem se sprva po priporočilu ginekologa prijavila v Lj. porodnišnici. Ko pa sem ugotovila, da so mi dali rok v 9 tednu, sem poklicala malo naokrog. Vsi so mi odgovarjali, da je to čisto prezgodaj. Sedaj sem se naročila pri dr.Strah v Domžalah in sestra mi je določila datum v 12 tednu. Ker jaz najprej na to nisem bila pozorna, vsem bodočim mamicam predlagam pazljivost pri tem.user posted image

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: nuhalna svetlina
14.12.2007 11:43:12   
mate0ja
Pri dodatnih testih je zavarovalnica zelo mačehovska. Tako da kar pripravite evrčke. Mal debelo sedaj gledam, ko vidim, da so v cenah kar razlike.

Ni mi pa niti za en euro žal, ker je bil enkraten pregled. Bila sem pri dr. Jožefi Kežar v zasebni ambulanti Bežigrajski dvor. Na ultrazvoku sem bila cca 45 min in v tem času sva si ogledali vsak prstek posebej. Ves čas razlaga kateri delček telesca opazuje, kako je razvit ... Res super. Pa ne pozabite vzeti partnerja s seboj. 

(odgovor članu sbrata)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: nuhalna svetlina
17.12.2007 16:51:04   
Lunce
Najprej lep pozdrav vsem.

No tudi midva bova zibala. Imam pa eno vprasanje. Narocena sva na NS v Dravlje pri dr. Nataši Tul Mandič. Je že bil kdo pri njej? Kakšni so vtisi?

Cena naj bi bila 60€, če pa posnamejo CD pa še dodatnih 15€. Je to ok?

Hvala za odgovor.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: nuhalna svetlina
21.12.2007 23:02:12   
moya
Ojla, tudi mene zanima ali ima katra izkušnje iz porodnišnice v lj ? Koga priporočate?
lp

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: nuhalna svetlina
22.12.2007 12:29:42   
Taula
Cena naj bi bila 60€, če pa posnamejo CD pa še dodatnih 15€. Je to ok?


Podražili so ja. Ko sem bila jaz oktobra tam je bilo 50, za CD 60.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: nuhalna svetlina
25.12.2007 12:45:33   
Lunce
Podražitve nastopijo z novim letom. sicer ne vem zakaj toliko (še posebej za cd) ampak...


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: nuhalna svetlina
25.12.2007 13:43:25   
Lunce
Pa še to:za NS sva naročena pri dr. Nataši Tul Mandič. Je že bil kdo pri njej? Kakšni so vtisi?

(odgovor članu Lunce)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: nuhalna svetlina
27.12.2007 20:26:11   
moya
oj,
ali ima katera izkušnje pri Šejini ali Pušenjaku?
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: nuhalna svetlina
6.1.2008 18:25:45   
peri
Pozdravček.Jaz sem naročena za nuhalno v Domžale k dr.Kseniji Šelih Martinec in me zares zanima, če ima katera kaj izkušenj z njo.Namreč sploh nisem zasledila, da bi katera napisala, da je opravila pregled pri njej.Res lepo prosim za kakršnokoli informacijo in še to.Ali katera ve, če tudi posname cd?Hvala že za vnaprej in želim vam kar se da, čim bolj brezskrbno nosečnost.Čavuser posted image

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: nuhalna svetlina
6.1.2008 18:56:47   
lindy
Peri sigurno Šelihova opravlja svoje delo dobro, ker je čist prijazna, še psebno ko je treba plačatuser posted image , pa tud filmček ti verjetno posname, ker ima telo sodobno opremo!

(odgovor članu peri)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?