|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   proja in nosečnost
14.1.2008 16:40:08   
onur

Živjo. Kaj menite o pitju proje med nosečnostjo. Mislim, da bi s tem na domestila kavo.

user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: proja in nosečnost
14.1.2008 16:49:04   
moci
če prav vem proja nima kofeina, še otrokci jo lahko. 

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: proja in nosečnost
14.1.2008 16:49:42   
Pia77
Mislim, da ne bi smelo biti problema. Sicer pa tudi kavico ali dve lahko brez skrbi popiješ...

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: proja in nosečnost
14.1.2008 18:15:13   
Naja30
Projo lahko piješ, saj nima kofeina. Ali ima? user posted image
Kavico si pa tudi lahko privoščiš 1-2 na dan.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: proja in nosečnost
14.1.2008 18:29:30   
majci23
jaz projo na veliko pijem, ker mi zelo paše. kofeina nima, ma pa veliko vlaknin kar koristi črevesju.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: proja in nosečnost
14.1.2008 20:47:21   
Lea2007
Poroja je čist ok, doječe matere jo še posebno pijejo, ker jim dela mleko.

Kaj pa brezkofeinska kava?

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: proja in nosečnost
16.1.2008 22:58:07   
koala
Jaz jo pijem, ker mi je ful dobra, sicer mi pa ni jasno kaj na proji oz. v njej bi bilo spornega.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: proja in nosečnost
16.1.2008 23:17:49   
tosja
user posted image Meni je zelo dobra  žitna kava, ki se dobi v DM-u, od Alnature! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: proja in nosečnost
17.1.2008 10:50:50   
Pobalami
Ena prava kava na dan ti ne bo škodila (razen, če nimaš nekih specifičnih težav). S projo skoraj ne moreš nadomestiti kave, ker nima kofeina. Seveda jo lahko piješ (to je v bistvu ječmenov napitek).

Brezkofeinske kava je pa predelana z nekimi kemičnimi postopki. Zato bi jaz rajš spila eno kofeinsko, ostalo pa projo.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitev po seksu v nosečnosti
Ko po strastnem ljubljenju s partnerjem ugotoviš, da krvaviš, te vedno nekoliko zaskrbi, še bolj pa te to prestraši, če ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




kaj praznujete
Naša črtica koraka

8. marec ali 25. marec? Dan žena vs. dan mater?

oboje (44%)

samo 8. marec (21%)

samo 25. marec (12%)

nič od naštetega (17%)

vsakega na pol, le prejemam darila, dajem nič. (3%)

nič ne bi. pa moram :((( (3%)


Število vseh glasov: 234

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!