|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pranje dojenčkovih cotk
27.1.2008 19:26:46   
mišk
Jaz perilo zlagam na 4 kupe:

*plenice 90
*temno 40 ali 60
*belo-brisače in krpe 90
*svetlo- v glavnem od malih dveh in najine svetle cote na 40


No, sej pri nas je isto, samo da mamo tri kupe. Tista dva na 90 združim skupaj.user posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: pranje dojenčkovih cotk
27.1.2008 20:35:18   
neja24062007
Od začetka perem skupaj (isti prašek in isti mehčalec), le da sem jih prvi mesec še prelikala s parnim likalnikom.
Potlej pa tudi to ne več.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 0:16:24   
sandra85
ločujem, ker se mi sigurno 2x/teden nabere poln stroj njegovih cunjic, pa še 2x pleniceuser posted image
uporabljam pa za vse tekoči persil sensitive, ker mi ful dišiuser posted image , pa čisto malo mehčalca


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 11:23:33   
inja2
tudi jaz jih perem ločeno to pa zato, ker moram za user posted image itak prat vsake dva dni (se nabere za poln stroj)...
perem pa z persil sensitive.....

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 14:25:07   
ZARA
Zelo skrbim za higieno in perem za vsakega družinskega člana posebej.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 14:26:59   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 14:40:36   
Anonimen
Kako ste nehigienične. Jaz vse spodnje hlače in gate od družinskih članov preden jih dam prat, pregledam, koliko so naprdene in omadeževane od urina in jih potem sortiram za v stroj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 14:41:51   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Kako ste nehigienične. Jaz vse spodnje hlače in gate od družinskih članov preden jih dam prat, pregledam, koliko so naprdene in omadeževane od urina in jih potem sortiram za v stroj.


In če niso dovolj, jih ponosite še za kakšen dan? Da ne laufa pralni stroj za brezveze.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 14:43:22   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
In če niso dovolj, jih ponosite še za kakšen dan? Da ne laufa pralni stroj za brezveze.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 14:43:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Kako ste nehigienične. Jaz vse spodnje hlače in gate od družinskih članov preden jih dam prat, pregledam, koliko so naprdene in omadeževane od urina in jih potem sortiram za v stroj.


In če niso dovolj, jih ponosite še za kakšen dan? Da ne laufa pralni stroj za brezveze.user posted image


Ne, potem še taščo pa mamo pokličem, če ima kaj podobno umazanih, grem iskat in vse operem. Mi smo praktični.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 14:47:04   
Anonimen
V njegovi sobi imam koš za perilo kamor odlagam njegova oblačila in bombažne plenice. Najino pa v kopalnici. In načeloma perem posebaj, predvsem da se prešvicane nogavice od user posted image in oblačila od user posted image ne srečajouser posted image .
Se pa zgodi da tudi kaj dam skupaj in iz tega ne delam nekaj velikega. Prašek in mehčalec pa je za vse enak.
Pa nabere se od user posted image toliko da je vedno za cel stroj, tudi plenic imam toliko da lahko počakam da se polno nabere.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 18:16:35   
lunca77
Jaz sem samo dokler sem imela čiščo moje perilo v poseben koš za perilo metala, kasneje pa vse skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: pranje dojenčkovih cotk
28.1.2008 18:26:15   
san
tko kot lunca sem svoje dokler sem imela čiščo prala posebej. kasneje pa odvisno kaj se je pralo, nekatere stvari posebej, drugo skupaj. pa tudi odvisno od tega koliko je bilo umazano perilo starejših otrok. prašek pa za vse uporabljam isti, sam za dojenčka nisem dajala mehčalca

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?