|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška po laparo in histeroskopiji
25.1.2008 21:52:48   
bučibači
Živjo!
Vem, da sem nekje spodaj prebrala, da dobiš 7 dni bolniške po histero in laparoskopskem posegu, vendar me zanima po izpustu iz bolnišne , se pravi že po treh dneh bolniške še 7 dni, ali vključno s 1. dnem sprejema v bolnišnico? Pravijo, če imaš veliko fizčnega dela, da moraš počivati doma tudi 14 dni, ali v katera kaj več o tem.?(se pravi tri dni bolnice+14 dni doma?)
Pa še to, jemljem Rigevidon konratcepcijske tabletke, katere bom jemala vse do operacije, ali je potem M normalna, se pravi dan dva po operaciji, ali bo najverjetneje prišla, .....
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolniška po laparo in histeroskopiji
26.1.2008 13:16:19   
lučka 25
Ojla!

Jaz sem imela laparo oktobra 2007 in sem poleg 3 dni v bolnišnici po priporočilu dobila še 14 dni bolniške, ki jo je nato moj osebni zdravnik podaljšal še za 2 dni, ker so bili takrat ravno prazniki. Tako sem imela bolniške 3+14+2=19 dni. v bistvu pa sem bila doma 24 dni s prazniki vred. mi je kar koristilo, saj delam v vrtcu in si ne predstavljam kako bi delala ( ne smeš dvigniti otroka, postelj oz. ležalk,...

(odgovor članu bučibači)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolniška po laparo in histeroskopiji
26.1.2008 16:35:34   
Barachiel
tud jst sm že punce na tem forumu spraševala glede bolniške in staleža (ker grem tudi sama marca na laparo in histeroskopijo), pa so mi tud napisale, kot je že zapisala lučka25. s tem, da so njim priporočili naj se približno 6 tednov izogibajo večjim fizičnim naporom. tudi jaz opravljam težje fizično delo, tako da mislim, da bo potreben kar kakšen dober mesec, preden bom lahko normalno pričela z delom. mislim pa da je veliko tudi odvisno od tega, kaj ti odkrijejo (kaj ti med posegoma delajo).

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolniška po laparo in histeroskopiji
27.1.2008 9:41:40   
YULIAH
bučibači!
Ravno tako sem tudi jaz bila v novembru lani na laparo+histero, : Torej 3 dni v bolnici in še potem 12 dni doma. To bolniško res potrebuješ, ker se nekaj dni komaj vstaneš (vsaj mene je zdelalo), sem hodila samo takrat ko je bilo nujno-WC. Potem pa kar hitro okrevaš, vsak dan si boljša. Jaz sem se še nekaj tednov zatem res pazila, nisem dvigovala, nisem telovadila...
Kar pa se tiče kontracepcije. Jemala sem femodem, ki mi ga je dr. Gavrič predpisala, do op, nato sem pojedla tisto škatljico do konca,potem pa ne več, Še zdaj imam M čisto redno, kar prej sploh nisem imela.Tak da je vredu. Tudi manj boleče imam zdaj. Bomo videli kako bo naprej, ker sedaj sem že v .postopku umetne oploditve, se moram vsaki dan pikat z injekcijami....do ovulacije, potem pa bomo videli rezultat....
Vsem želim srečno in pa čimprejšnji user posted image

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?