|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   piroliza, aqua clean...
25.1.2008 22:04:17   
peronija
Dajte mi povedat, kakšne pečice imate in s katerimi ste zadovoljne.

A se splača dat 100 ali pa 200€ zraven, da ima pečica pirolitično čiščenje ali ne? A zadeva res deluje tako, da nakoncu samo še pepel pometeš in ni treba NIČ čistiti?

Kaj pa Gorenjev Aqua Clean - ima katera?

Ponudbe je enostavno preveč - meni se bo nekam odpeljalo, preden se bom odločila.

lp p
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: piroliza, aqua clean...
25.1.2008 22:15:51   
max81
ojla, jest sem definitivnoo za pirolizo, baje je res super zadeva, ker se vse spremeni v prah in samo pobrišeš venuser posted image user posted image user posted image  mi2 jo bova tudi kupla

aqua clean pa pomoje ne spraviš več dol tiste svinjarije k se je že fajn vse zapeklo

če ne želiš biti sužnja pucanju pečice kupi pirolizo

(odgovor članu peronija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: piroliza, aqua clean...
26.1.2008 8:30:11   
Anonimen
Mi jo imamo s pirolizo, je fajn... Če je sedaj res samo 100 eurov razlike, potem pri meni sploh ne bi bilo vprašanje.

(odgovor članu max81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: piroliza, aqua clean...
26.1.2008 9:48:25   
Skabi
Jaz sem nekje slišala, da piroliza:
A) fajn smrdi
B) nič ne smrdi, če ima pečica posebne filtre, ampak potem tudi hrane med pečenjem ne vohaš (recimo kakega dišečega peciva),

A je to res?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: piroliza, aqua clean...
26.1.2008 10:19:25   
Anonimen
A) fajn smrdi
B) nič ne smrdi, če ima pečica posebne filtre, ampak potem tudi hrane med pečenjem ne vohaš (recimo kakega dišečega peciva),


A - no čisto brez vonja ni, se čuti, ampak ne vem, meni se ne zdi nič posebnega. Ne bi mogla reči, da fejst smrdi. Jaz jo tako ali tako vključim zvečer, ko je cenejši tok, tako da zjutraj ne voham nič posebnega...
B - kaj aromatičnega tudi ven pridiši user posted image

(odgovor članu Skabi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.1.2008 11:22:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: piroliza, aqua clean...
28.1.2008 8:58:34   
mojsoncek
Nam jo je se prodajalec "odsvetoval"... je rekel, da je to cisto stran vrzen denar.
Efekt pirolize dosezes s tem, da das v pecico posodo z vodo in prizges na max. 

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: piroliza, aqua clean...
28.1.2008 12:18:32   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: peronija

Kaj pa Gorenjev Aqua Clean - ima katera?




Jaz jo imam in sem zadovoljna zaenkrat.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu peronija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: piroliza, aqua clean...
29.1.2008 20:31:48   
mala pikica
Ko sva midva kupovala pečico (dve leti nazaj), je bila razlika v ceni kar precej več kot 100 €.

V glavnem, meni se zdi najboljša piroliza navadna pečica in vrečka za pečenje user posted image   Pečica ni nikoli vsrana, mesek pa vedno zelo lepo pečen user posted image Voila!!!


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: piroliza, aqua clean...
29.1.2008 23:14:37   
peronija
Hvala, punce.
Sem se vseeno odločila in naročila s pirolizo - cena malo manj kot 600€. Kako se obnese, bom videla pa ko jo dobim.

Lp p

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: piroliza, aqua clean...
1.2.2008 18:07:04   
max81
no potem pa obvezno poročaj, kako si zadovoljna z njo

(odgovor članu peronija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: piroliza, aqua clean...
1.2.2008 22:36:37   
peronija
Bom, ko jo dobim. Mora prit čez pol Evrope... user posted image

lp p

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: piroliza, aqua clean...
5.2.2008 12:04:35   
gajka
Menda se po nekih preiskavah kaže, da piroliza ni tako zdravju neškodljiva in naj bi puščala za sabo v pečici ostanke, ki so kancerogeni... user posted image  Ampak so žal raziskave še v teku.  Sama sem ravno nabavila Gorenjevo B9015 z aqua cleanom. 

(odgovor članu peronija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: piroliza, aqua clean...
7.2.2008 10:15:27   
makica
Dobro si se odločila. Piroliza (vsaj pri moji pečici - Bosch) je ZAKON. Ščisti popolnoma vse. Na začetku cca pol ure malo smrdi, vendar takrat zračim, potem pa ne več. Če nimaš tega potem ali skozi čistiš ali pa imaš vedno pokrov nad pekačem ali pa vrečko. Meni je meso boljše, če ni ničesar gor. 

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nagradna igra Prvi med enakimi
littlestar5

Kakšna se ti zdi nagradna igra Prvi med enakimi, z bogatim nagradnim skladom?

Super (53%)

Vredu (10%)

Kr neki, itak ne bom nič dobila (17%)

Spet to klikanje (19%)


Število vseh glasov: 58

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!