|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Djerba
29.1.2008 20:56:09   
Bonnie_RR
Zdravo!

Prosila bi vas za mnenje glede poletnega dopusta. Z dragim sva se odločala med Turčijo in Tunizijo.
Glede na to, da smo bili v Turčiji že večkrat - bili smo v teh hotelih:

Turčija1

Turčija2

Turčija3

smo se na koncu odločili za Djerbo, za ta hotel: Djerba

Danes je hotel dragi rezervirat, pa so ga - hotel namreč, (baje) sodelavci v službi ful skritizirali, da je baje vse ful zanič, pa da tam nimaš kaj počet, pa da so se vsi nekaj zastrupili, pa da se v morju tam nihče ne kopa, ker je voda ful umazana... Skratka, da je neumnost it tja, sploh pa z malim otrokom.user posted image

Js sem sicer samo debelo gledala, ker sem slišala drugačne stvari, pa tud prebirala sem malo na netu in so ljudje na splošno zadovoljni. Sem se pa odločila, da še vas povprašam o mnenju, ker je zdaj spet vse v zraku (dragi se je spet na Turčijo vrgeluser posted image )...

Torej: je naš izbor primeren za počitnice z majhnim otrokom sredi turistične sezone? Aja, vročina nas sploh ne skrbi (smo je že vajeniuser posted image ), skrbijo nas druge stvari (hrana, pijača, okolje, plaža, morje, dogajanje...user posted image ).


Hvala in lp!







_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Djerba
29.1.2008 22:32:15   
borci
Sicer sva bila midva takrat sama in nama je bilo fajn, ker smo šli tudi okrog - skupinsko. Je pa res, da je pametno vzet all inclusive, že zaradi vode in prigrizkov  za male. Res je , da je zunaj hotelskega kompleksa katastrofa, mesta so malo boljša, plaže bi bile lahko bolše urejene oz. očiščene- precej je trave.
Lansko leto je bila kolegica z družino (konec junija al začetek julija) , tamala je imela 2,5 let in so se imeli fajn.
Samo res priporočam AI in vsaj 4 zvezdice. Midva sva bila takrat (2003) z Intelekto, hotel Carthago Djerba (se mi zdi), kolegica pa je bila z agencijo Gullet.
lep dopust.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Djerba
29.1.2008 23:25:22   
Anonimen
Voda je res umazana, veliko morske trave. Hotel obvezno 5 zvezdic ker so standadi kakao jih ocenijo cist adijo..
Najbolje je da vzameta all inclusive ce imata malega otroka..
Hrana tko tko...
Domacini zelo prijazni in gostoljubni...

Ce pa me vprasas za mnenje Turcija ali Djerba ( videla oboje). Absolutno Turcija...
Aja, zakaj pa ne prides raje k nam v Egipt v Sharem al pa Hurghado...user posted image user posted image  Sam vprasam... he,heuser posted image user posted image

(odgovor članu borci)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Djerba
30.1.2008 21:33:31   
Andra
Že 100 krat sem napisala mnenje o Djerbi in ga bom še tokrat, ker me resnično moti pluvanje tistih, ki so si izbrali slab hotel in potem je po njihovem mnenju vse slabo, pa ni tako.
Mi smo bili že večkrat na Djerbi in vedno v drugem hotelu in vsakič imamo čudovite počitnice. Do sedaj se nismo še nikoli zastrupili, smo pa vedno vzeli all inclusive, ker res potrebuješ ogromno pijače.
Poglej slikice v albumu, pa boš videla kako Djerba izgleda. V vodi zna bit trava, je pa precej odvisno od obdobja, ko tam letujete.
Mi bi letos radi šli za spremembo v Turčijo, pa me nekako noben hotel ne prepriča. 3000 EUR pa tudi ne mislim dat za dopust in tako nas spet vleče nazaj na Djerbo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Djerba
30.1.2008 22:01:28   
Barbs
Andra, absolutno ti dam prav - mene je tudi zmotilo, pa se nisem hotela oglašati... Dopust je tam, kjer si ga znaš nardit. user posted image  Malo sicer moraš poslušat nasvete in npr. v Turčiji ali na Djerbi  (pa še kje )  ne it v hotel dve ali tri zvezdice (zaradi otrok, jaz bi preživela tudi pri 1* )  - ostalo si pa lahko porihtaš sam - tudi morje user posted image   (Nika v službi bo kaj več vedela povedat o teh zvezdicah, a ne Nikcauser posted image  )...

****, Sharm je čudovit, za nas sploh Domina coral bay , ampak, saj veš, Slovenci, ko se nekam navadimo, hodimo točno tja in v hordah. Sem pred (mnogimi) leti hudičevo trpela, ko sem Dalmacijo pa Istro zamenjala za Grčijo, pa čeprav se v našo" barako" v Seget pri Umagu radi vračamo , pa Duleta s Pašmana tudi še obiščemouser posted image

Bonnie, vi kar pejte,  nič bat, enkrat je treba presekat ...lepo vam bouser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Djerba
31.1.2008 8:13:26   
Bonnie_RR
Hvala, punce!user posted image

Glede na to, da smo izbrali hotel s 5* in s ponudbo AI, sem tud js prepričana, da ne bo problemov.user posted image Si bomo že naredili prijeten dopust, ne?user posted image

Sem si ogledala slike v tvojem albumu, Andra, pa v BLAZKINEM tud in mi zgleda čist ok.user posted image

****... Moji (mami, ati in sestra) so bili tam na počitnicah ravno tistega leta, ko so bili teroristični napadi tam dol in po pravici povedano me nekako ne privlači. Čist podzavestno. Sem bila takrat še noseča, pa ene 2 dni nismo točno vedeli, kako je z njimi (uradno so že povedali na agenciji, da so se vsi javili, oglasili se mi pa niso). Sicer smo se potem slišali, oni so bili par km izven kraja bombandiranja, ful uživali, vseeno pa imam na to slabe spomine in grenak priokus. Mogoče kdaj v prihodnosti...user posted image


Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Djerba
31.1.2008 8:48:56   
Nika v službi
Mene ta hotel ne navduši, žal. Čeprav je kao 5*. Zame itak hoteli, ki niso na plaži ne pridejo v poštev.

Zame ni dileme - Turčija. Absolutno. Pa da ne bo pomote, bilo mi je zelo lepo na Djerbi, ampak meni je Turčija (no, tudi Egipt) res zakon.

Barbs, itak da mora imeti 5* pa ultra all inclusive...user posted image  user posted image

Moje komentarje in hotele, v katerih smo bili, najdeš tule.

Jaz bi rekla - poslušaj moža in sodelavce!


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Djerba
31.1.2008 8:56:41   
Saskia02
bonnie, kaj ne veš, da je bil na džerbi že tudi teroristični napad? napadli so sinagogo. ko smo jo šli mi 2 leti kasneje gledat smo imeli temeljit pregled....

sej nočem zaj..... ampak ne morem mimo tega, da nočeč v egipt zaradi terorističnih napadov.....







(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Djerba
31.1.2008 9:20:12   
Saskia02
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Voda je res umazana, veliko morske trave.
Hrana tko tko...
Domacini zelo prijazni in gostoljubni...
Ce pa me vprasas za mnenje Turcija ali Djerba ( videla oboje). Absolutno Turcija...


majhna pripomba:

- voda je izredno čista in takrat, ko sem bila jaz (konec junija) precej topla, kopali smo se tudi najbolj "zmrznjeni" - občasno je morje razburkano in takrat tudi veliko trave

- hrana - precej domače hrane in ne toliko evropske kot v turških in egipčanskih hotelih; meni je bilo ravno to zelo všeč, da ni povsod isto! džerba je samo otok na jugu tunizije; tu ni milijonskih mest kot v turčiji in ni zvečer zabave o pivu izven hotela

- če pa še slučajno znaš francosko si njihov

- Turčija ali Džerba? definitivno Egipt user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Djerba
31.1.2008 13:39:43   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Saskia02

bonnie, kaj ne veš, da je bil na džerbi že tudi teroristični napad? napadli so sinagogo. ko smo jo šli mi 2 leti kasneje gledat smo imeli temeljit pregled....

sej nočem zaj..... ampak ne morem mimo tega, da nočeč v egipt zaradi terorističnih napadov.....



Ja, vem, je bil tam že tud teroristični napad, ampak je drugače, če je "vpleten" kdo od tvojih ali pa ne. No, ne vem, ne znam razložit.user posted image Nekako me (za zdaj, ne rečem, da nikoli ne bom šla tud tja) tja enostavno ne vleče...
Drugače pa sploh ne dvomim, da je Egipt tud fajn, so bili tud moji ful zadovoljni...user posted image

Nika, hvala za link.user posted image Bomo še malo preštudirali in se potem odločili...

Lp




< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 31.1.2008 13:42:54 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Djerba
2.2.2008 11:19:47   
bt08
Bonnie mene je Andra čist prepričala za Djerbo,sva veliko predebatirale in smo se odločili tudi plačali smo že i nrezervirali.Tako da me sedaj sploh ne skrbi kaj in kako bo.Veliko punc sem prašal ko so bli že tam in so rekli da je dober.Mi smo rezervirali LTI na Djerbi all,pa mislim da bomo kr zadovoljni.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Djerba
17.2.2008 13:12:26   
Ančka 123
Tudi mi še oklevamo med hoteli VINCCI DJERBA RESORT, CLUB DIANA RIMEL DJERBA, LTI DJERBA HOLIDEY BEACH vse ALL user posted image .
Ali katerega še posebej kdo priporoča, predvsem se gre, da je otroku tudi zanimivao (igrišča,..)
Lp, Milena

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Djerba
17.2.2008 13:22:07   
Anonimen
Ojla punce...

Kamor koli boste že šle al Tuniz al Turčija ali pa Egipt...se imejte skrajno lepo!!
Samo res izberite dober hotel  5* in pa all inclusive...in ne bo vam žal.

Če pa smem še pripomnit..tudi Jordanija je precej lepa in imate kaj za videti...

Lep dopust vam želim... user posted image user posted image user posted image


Glede tistih terorističnih napadov pa... ne skrbite Egipt je vglavnem zelo varen in verjetnost da se vam kaj takega pripeti je manjša od naprimer prometne nesreče pa se še vedno vsak dan vozimo z avtom...
Če bi človek razmišljal tako potem ne bi sploh stopil iz hiše...

(odgovor članu Ančka 123)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Djerba
18.2.2008 14:18:05   
Balonchy
Mene ta hotel ne navduši, žal. Čeprav je kao 5*. Zame itak hoteli, ki niso na plaži ne pridejo v poštev.


Ta hotel je na plaži!!! - Mislim, da je od konca bazena do plaže nekje 20 (morda 30) metrov.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Djerba
19.2.2008 9:38:40   
bt08
Ančka mi smo rezerviral LTI in upam da nam ne bo žal,tudi Andra mi je veliko povedala o Djerbi in sem ji vrjela,tak oda ji zaupam.In vsak je reku da se bomo mel fajn.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Djerba
20.2.2008 15:11:19   
lonja
Mi smo oktobra 2006 bili v tem hotelu, namreč Vincci Alkantara, z našo 10 mesečnico in smo preživeli čudovit teden. Sicer na skupinskih izletih nismo bili, smo pa teden dni uživali ob bazenu, na plaži (ki je takoj zraven) in na bazarju user posted image !

Pa srečno pot!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Djerba
20.2.2008 21:53:13   
bilbo
Pred Alcantara hotelom se rada nabira trava v morju.
mi smo za letos izbrali RIU Palace Royal Garden hotel: http://www.professionaltravelguide.com/riu-royal-garden-palace/hotels-558901/

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Djerba
22.2.2008 19:41:56   
Ančka 123
Mi smo pa danes rezervirali Diana Rimel Djerba, upam da bomo se imeli fajn. user posted image
Andra tvoje slike so čudovite. user posted image Ali gre katera mogoče tja?

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Djerba
24.2.2008 10:53:03   
m@j@
Mi smo bili predlani prav v Vinnci Alkantara. vse ok, nobenih zastrupitev (tudi pri enoletnici ne). Hrana...sama sem kriva, če sem zbirčna, se pa res pred hotelom na plaži bolj nabira trava. pa bili smo oktobra, prišli v nevihto in je bilo posledično bolj hladno.

Sicer vse ok. Priporočamo.

(odgovor članu Ančka 123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Djerba
1.3.2008 20:13:01   
Salja
Tiste, ki ste za LTI HOLIDAY BEACH, 100% vrei, če katero kaj zanima me lahko kontaktira na zs, mam slikice pa vse ker smo bili lani tam!!

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Djerba
3.3.2008 14:25:21   
Pajaca
Je Salja... ravno za ta hotel smo se odločili.

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Djerba
4.3.2008 10:58:01   
bt08
Pajaca kdaj pa greste?Mi gremo tud letos tja.Prvič gremo tako daleč od kar imamo malčka.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?