|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
4.2.2008 7:59:18   
Roberta69
Še enkrat, ljubljanska porodnišnica - LINK -
http://213.172.226.70/kc/admin/organigram/00016f-0001ce.pdf

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: aprilčice
4.2.2008 7:59:27   
pikica030407
Dobro jutro punce user posted image  
Danes pa sem jaz prva user posted image .

Mam vprasanja, nato da sem prvic noseca ne vem kaksen je obcutek ko user posted image  kolca, ker sem opazila, da vcasih trebuh "poskakuje" v skoraj enakomernih presledkih?
Zdaj pa se odlocam kaksen termometer naj kupim za user posted image  in kaksne posode za kopanje boste uporabljale?

Lepo bodite in uzivajte user posted image
Papa

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: aprilčice
4.2.2008 7:59:54   
Krista28
Jaz bom ob 10h tam. Se potem vidiva.....da vsaj vidim kako je, pa kako je s potrdilom za mojga...

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: aprilčice
4.2.2008 8:01:48   
pikica030407
Nisem prva me je Roberta69 prehitela user posted image

Aja pa uzivajte ob user posted image  tud jaz si jo grem sedaj skuhat.

papa

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: aprilčice
4.2.2008 8:03:57   
Roberta69
Midva bova šla danes popoldan, ker moj dopoldne ne more in ker se baje vseeno nekaj "predava", sem rekla, da naj bo bodoči očka kar zraven, čeprav sem samo jaz user posted image . Pa naslednjič...

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: aprilčice
4.2.2008 8:04:50   
Krista28
Mam vprasanja, nato da sem prvic noseca ne vem kaksen je obcutek ko kolca, ker sem opazila, da vcasih trebuh "poskakuje" v skoraj enakomernih presledkih? Ja, to je kolcanje. Pri meni je bilo prvič vsak dan ob isti uri zvečer...user posted image  Je to čist OK, nič hudega.
Zdaj pa se odlocam kaksen termometer naj kupim za in kaksne posode za kopanje boste uporabljale Pri nas imamo navadnega digitalnega (merila v riti), ušesnega smo kasneje začeli uporabljat, banjico imam pa čisto navadno, ravno, ne preveliko, ker potem tankaš vodo ko norc. Pa lažje jo je spucat, če ni preštorasta.Imam pa stojalo (križ rekel hvalauser posted image )
IZVIRNO SPOROČILO: pikica030407


(odgovor članu pikica030407)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: aprilčice
4.2.2008 8:17:04   
tasyo
dobro jutro!
Pa je minil vikend - najini plani so se sicer čisto podrli, ker sta kolega, s katerimi sva bila zmenjena, oba zbolela, pa sva odpovedala kofetkanje. Sva se v petek bolj kot ne crkljala, v soboto me je pa dragi presenetil z vabilom v šoping (ker če bova imela vse pripravljeno, pol nas ziher ne bo nič prehitelo in presenetilo, a ne...), tako da sva jo mahnila v Graz. In res - v Ikei groooooozna gužva, me je skoraj odneslo ven; Ampak sva nabavila posteljnino, pa odejco pa en kup malenkosti pa neke stvari za stanovanje - skratka, kar nekaj sva zapravila. Pa seveda je bila naša nova članica družine v prvem planu, tako da sva zavila še v H&M (v unga, ki je malo pred Grazem, ne zdraven Ikee) in nakupila petkrat preveč cotk - ampak ko je pa toliko luštnih stvari! Sva vzela kapico s šiltom za na morje, pa sončna očala (ne se prenaglas ali pa preveč iz srca smejat... user posted image  hormoni pač), pa bodyje in kompletke, večino št. 62, za poleti; aja, pa pižamice in žabice in verjetno še kaj, moram še razpakirat in sortirat stvari - sva prišla domov šele včeraj pozno zvečer. V glavnem, šoping se je definitivno splačal, pa tudi zapravila sva veliiiko manj, kot bi za iste stvari pri nas. In se mi zdi, da sem zaslužila tole zapravljanje, saj do zdaj razen enega bodija za našo punco nismo kupili še nič za oblečt. Sem zelo zadovoljna - ja, odpovedujem pa udeležbo na skupinskem izletu v Ikeo, ker tega proračun ne bi zdržal...

Pobrala sem mimgrede še nov virus in spet kašljam in smrkam, ampak to sploh ni pomembno.

Sasy, počivaj in upam da tvoj malček še nekaj časa ostane lepo na toplem v trebušku!

Jabolko, dobro opravi na cuker testu!

Nile - ti pa briljiraj na izpitu, da boš imela potem mir!

No, v vsej moji evforiji sem pozabila, kaj vse sem hotela še napisat, pa bom kasneje. Grem pospravit spalnico, da jo potem pofotkam in vam pokažem, kako izgleda (zdaj je polna vrečk...). Pa še bušija bom dokumentirala. Uf, najboljše da se odpravim, je kar velik dela! Lep dan vsem.

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: aprilčice
4.2.2008 9:01:48   
scorpiogirl
Dobro jutro bejbike user posted image
se že začenja čvekalni maraton user posted image user posted image

že vse nekaj gnezdimo pa pripravljamo user posted image user posted image  ja, midva sva tud tega mnenja, da ne bo nič prehitevalo, če bo vse pripravljeno, tko da je že skoraj vse na mestu za našega user posted image user posted image
banjici imam jaz dve ... sem obe dobila, tko da se lohk mal afnam user posted image  sestrična mi je posodila tisto z nastavkom in stojalom, da jo bomo imeli čisto na začetku. potem imam pa malo večjo, brez nastavkov notri (da ne moti potem, ko user posted image  čofota in brca po vodi), jo bomo dajali pa kar na kuhinjsko mizo. Žal nimava banje v kopalnici, ampak samo tuš kabino, tko da čofotanje in plavanje v kopalnici odpade user posted image  sem že napovedala, da pridemo vsake toliko časa se fajn namočit k našim domov ... imajo eno tako fejst veliko banjo ... bo za vse tri user posted image user posted image user posted image

termometer bova pa midva kupila kar tistega za ušeska ... jaz imam sicer nasplošno en odpor do stvari, ki jih je treba kam tlačit, tko da bo temperaturo v ušesku meril user posted image , v ritki je nobeden od naju noče user posted image  če bo naš user posted image  kaj navdušen nad dudicami, sem razmišljala o tistem termometru, ki je na dudki ... če ima katera izkušnje, naj kar pokomentira ... user posted image  se ne zdi ravno najboljši, men je pa fajn, ker ni treba nobenega matranja user posted image

za izpite, virozice (mene tud en prehlad spet nekaj daje, pa se mu ne pustimo user posted image ) in ostale težave user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa en lep dan vsem user posted image ... pri nas kar sneg user posted image

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: aprilčice
4.2.2008 9:08:28   
kekec in mojca
Dobro jutro!

Midva s Kekcem sva kar doma, tako da zdaj ne bom imela preveč časa za pisat. Krista, za krofe vse sestavine samo zmečeš v kruhomat, daš na program za pripravo testa, pa ti vse naredi sam - od mešanja, gnetenja do vzhajanja. Sama sem jih morala na koncu samo še oblikovati, vanje dati marmelado in jih speči. Ful so bili dobri, samo meni je bilo pa potem tako slabo...

Enkrat  bolj na začetku sem pisala, da sem čutila, kako se otročku kolca... pa sem ga tako uslonla, da ga bolj ne bi mogla. user posted image Tisto je bil moj srčni utrip, ki ga vedno čutim, ko se uležem na hrbet. Kolcanja še ne čutim. Je pa zanimivo, kako ga enakomerno "meče" v trebuščku... Tega se spomnim še iz prve nosečnosti...

Danes bova s Kekcem izdelovala pustne maske... Zdaj je mali tako hecen. Včeraj sem mu dala ene stare hlačke za dojenčka - pupo in eno pleničko, zdaj se pa tako trudi, da bi mu vse to slekel... Naj se kar. Potem pa ga odnese v zibelko in ga tam ziba, da bo zaspal. Viidm, da se tudi on veseli dojenčka in me ljubosujma niti ni pretirano strah...

Malo nazaj sem brala, da je eno zbrabil krč v meča - to se občasno ponoči tudi meni dogaja. Ugotovila sem, da se pojavlja, če ne vzamem kalcijeve tablete recimo tja na tri dni. Zraven pa pijem še veliko mleka... da bi se ja temu izognila...

Nič, grem, Kekec je pojedel zajtrk, pa se greva igrat. user posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: aprilčice
4.2.2008 9:09:17   
kekec in mojca
P.s.: Katera bo tista, ki bo dosegla 200 stran? A se potem tema zaklene in odpre na novo ali kako?

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: aprilčice
4.2.2008 9:20:36   
Ketrin
Jutro miške!!!!

Kako smo! Joj, kako dežuje..... pa saj je prav, da bodo rožice rasle! user posted image

Tasyo, super ti je uspel šoping! Bravoooo! user posted image user posted image user posted image  Kje pa je ta HM pred Gradcem? Je težko najti?

Kekec in mojca, bravo za krofe!!! In lepo se imejta s Kekcem!

No, tudi mi danes začenjamo z MŠ. Jo imava ob 13...potem pa bomo videli kako naprej. Se pa prav veselim! user posted image

Moram pa povedat, da mi danes hoče že od jutra biti mal slabo...pa drisko sem imela.... Pa ne vem kaj čem pojest da bo bolje? Neki borovničevi čaji so bili svoje čase za to, a ne? No, v sredo imam itak G. tko da če ne bo bolje jo vprašam kaj in kako.....

No, zaenkrat toliko....

Lep deževen dan! Pa dajmo mal čvekat itak je že dež, pa še do 200 se nam mudi!user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: aprilčice
4.2.2008 9:27:17   
NaTaŠa*
Pozdravljene user posted image

Kako ste kaj? No jaz nisem prav dobro ker sem ponoči slabo spala. Me je tako v križu bolelo ja je blo za popiz... Drgač sv apa obe kar uredu se še nekako drživa stran od vseh teh grip in pa viroz. No, razen jaz k kašljam že en teden pa sploh ne pojenja, ampak sj bo je sam kašelj.
Vas je prav lepo brat k ste vse tako naspidirane s temi nakupi, lepo.
Termometer bo pri nas ta čist navaden pa mogoče bom šla kupit tega za ušeska. Čeprav je dragi zadno vidu tega na dudi in je rrku da bova mela kr tega da je najlažje zmert temp. Ampak jest pravimda je cajta še več kot dovolj, ampak user posted image pa prav kaj pa če naju vse skupaj preseneti in bom mogla prej v bolnico? user posted image mi je dau kar za mislt, sj ima prav kaj pa če me res kaj preseneti? pol smo pa v  p.... user posted image .

No pri nas je prav zimska idila snegec je padau celo noč in še vedno pada, tako da imamo vse belo.
No danes se pa začne MŠ.

No, tako za zdaj je dovolj grem nekaj še pojest pa se mogoče še kaj oglasim. Naša user posted image tako brca in se premeteva not v trebuhu da je kar noro. Včasih imam občutek da mi bo skoz trebuh kar vn pogledala k je tko aktivna.

No punce moje lep dan še naprej.

Pa-pa



_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: aprilčice
4.2.2008 9:32:00   
barby78
jutro punce!user posted image

mi pa smo ta vikend nabavili voziček! Jeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image
In to točno takega,kot sem si želela-PP top modular system,v oranžni barvi.
Sine je čist navdušen,ga je kr vozu po stanovanju.Jaz se ga pa itak ne morem nagledat in si kr zamišljam,kak bo ko bomo pikico not vozili. user posted image če bom lahk,bom še kako slikico gor prlimala..

zdaj pa še malo pa se bo začela moja oddaja na RTL-u.
uživajte
se čujemo,PA-PA user posted image


aja,pa naš user posted image je bolan.ima ful močno vnetje ušes in se mi tak smili.zdaj kar počiva zraven mene.

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: aprilčice
4.2.2008 10:20:15   
zokica
Pozdravljene, punce!Tako zelo čvekate, da kar dežujeuser posted image
Prosila bi vas za eno majhno uslugicouser posted image  ker ste vse tako pridne z nakupovanjem v Grazu, me zanima, če bi vedla katera povedati, v kateri trgovini se da najbolj ugodno dobiti oblačila za user posted image .
Gledala sem v Kik-u v Avstriji ( pri naši meji v Radkersburgu) in nimajo velike izbire, saj imajo veliko več cotik za punčke kot za fantke, zato sva se z mojim srčkom odločila, da bova marca skočila kar v Graz, zdaj pa me zanima, katero trgovino se najbolj splača obiskati, da ne bova tavala izgubljena po Grazu gor in dol, ker sva do zdaj bila tam samo 1x in še to samo v Metroju pred 4 letiuser posted image
Tako, da za vaše informacije vam bom zzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeelo hvaležna in če ima še katera slučajno kakšen link od katere trgovine, ga lahko prilepiuser posted image
Že vnaprej se vam zahvaljujemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamici v veselje, atiju v ponos
pokukal si na svet brez zobkov in bos.
Vedno boš naš sonček mali,
saj smo te komaj dočakali.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: aprilčice
4.2.2008 10:29:57   
NiLe
Ojla, čvekice user posted image ... danes je pa idealen dan za čvekanje, tako da punce GO FOR IT!. Jaz sem vas prišla samo pozdravit in upam, da me ne bo kap zadela, ko bom zvečer čekirala, koliko ste načvekale user posted image user posted image user posted image

Vijolica je govorila o zimski idili ... kaj je že touser posted image user posted image user posted image Tu pri nas v Lj. samo dežuje in to na fuuul. Ah, klinc pa taka zima user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Ketrin

No, tudi mi danes začenjamo z MŠ. Jo imava ob 13...potem pa bomo videli kako naprej. Se pa prav veselim!

Boš poročala, kako izgleda in če dobite urnik predavnj, se priporočam. Za današnjo telovadbo še ne vem, ker imam popoldne izpit, pa še po bol. list moram k zdravnici in če grem še na telovadbo, ne bom nič z mojima dvema škratoma.

Moram pa povedat, da mi danes hoče že od jutra biti mal slabo...pa drisko sem imela.... Pa ne vem kaj čem pojest da bo bolje? Neki borovničevi čaji so bili svoje čase za to, a ne? No, v sredo imam itak G. tko da če ne bo bolje jo vprašam kaj in kako.....

Meni je tudi slabo in hodim na WC - samo to je od nervoze pred izpitom user posted image . Probaj piti čajčka, pa kakšen prepečencec ali grisine.



Tasyo in Barby; user posted image user posted image za shoping - za cunjce in voziček.

Roberta; vidim, da si bila razočarana nad Gradzem. Z Ikeo je tako, da mene ob sobotah tam ne vidijo, ker je res strašanska gužva. Kar se pa HM-ja tiče je pa tale zraven Ikee glede nosečniških stvari bolj tako-tako. Malo pred Ikeo je en ogrooomeeeen shopin center Siesberg - nekaj takega - in tam je veliko več ponudbe. Je pa spet odvisno na kaj nabašeš.

Vidim, da večina odpoveduje skupni shoping v Ikei ... koliko je sploh še interesantk? Jaz pa sem se tako veselila user posted image . Sama sicer nimam namena ne vem kako na veliko kupovati, to sem vzela bolj kot izlet in druženje ... če bi pa še kaj kupila, pa toliko bolje user posted image .





_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: aprilčice
4.2.2008 10:35:23   
resnično srečna
Pozdravljene!

Pust smo mi preživeli v izdelavi kostuma, šemljenju in na otroškem maskenbalu v Festivalni...in smo kar uživali...prilepim slikico, ko jo dobim...je bilo pa fino fajn...

Pregledi na kliniki so se zame končali kar se mojega rakca na MV tiče...stanje je nespremenjeno, dogovor z zdravnikom pa, da se vidimo 2 meseca po porodu...juhuhu...ker je tole eno veliko matranje in me je tale zadnji pregled kar bolel...mi je pa frajer tudi zatrdil, da operacija sploh ne pomeni avtomatične izgube mleka in da bom seveda še lahko vnaprej dojila...

Datum za Tosjo: naslednji GP je 12.02.2008
 
Ikea: jaz sem za, ker sem pa še službeno dejavna bi pa datum kadarkoli, le da vem 2 dni prej, da jim napovem mojo odsotnost...nekako je moja pupa bolj pridna če sem v muvingu, kot pa če počivam doma na kavču...

Krofi: jaz sem jih 10 kupila in so izginili na ena, dva, tri...pa tudi midve s pupo se nisva nič kaj branili...so pasali...

Telovadba: zame so trebušnjaki do nadaljnega porepovedani, saj so se mi mišice tako razmaknile, da mi je ritka naše tamale pogledala ven...

Oprema za dojenčka: mi smo že skoraj pripravljeni...samo še desko pri previjalni zamenjamo in kupimo eno veliko podlogo...le kaj srčkanega je potrebno še najti...

eto...dovolj od mene zaenkrat...

pip

G.




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu zokica)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: aprilčice
4.2.2008 10:45:59   
sinskaT
Hojla,

punce pridne ste s pisanjem, jaz sem pa zadnje čase skos v muvingu in sploh nimam časa napisat in pokomentirat vse kar bi želela. Zadnje čase se mi zelo dogaja!

Katera gre danes ob 16 v MŠ LJ poleg Roberte? Upam, da tudi nama znese, drugače pa ob 18ih.
Sestrična je potlej v petek rodila sinka Lukca user posted image user posted image user posted image user posted image ! Smo vsi presrečni, mali je pravi cuker, sicer pa je velik, pazi to, 58 cm in težek 4850g!!!! Aaaaa, temu se reče pravi dec user posted image . Mamica je bila kar boga vendar je rekla (kot vse ostale), da je vredno in da je že pozabila na bolečine..

V soboto smo pa pustovali na Prepihu (bodo dolenjke bolj vedle kje je to) in smo bili kar atrakcija - nosečka-moja malenkost pa sploh). Je malčku tko dogajal zaradi đumbusa, da me j celo prebrcal, mislim pa da mu ni nič škodilo, če se je mamica mal naplesala in poveselila.

Fine vozičke kupujete, midva pa še sedaj ne veva a bi šla v ITA ali kar tu pri nas v BC oz. Turbo limač po športni del. Po eni strani se mi kar ne da okrog laufat.

Katja - za Ikeo ti lahko sporočim, če bova midva šla ta petek, komot ti prinesem tisti del za previjalko. Ne morem še nič obljubit...

Še ena prošnja za vas aprilčice. Že lep čas izbiramo ime za punčko user posted image (za fantka imamo), pa se nikakor ne moremo odločit. Še vas povprašam po všečnosti naslednjih imen user posted image , morda kakšna nova ideja, karkoli, ker stalno mislim na ta imena user posted image , pa je vse slabše. Ime naj bi bilo bolj kratko (dolg priimek user posted image ), luštno, enostavno za izgovort + če še kaj lepega pomeni pa še toliko bolje, pa brez ščžč. Torej:

Hana
Alina
Ema
Aneja
... ?

Eko, moj čas je potekel se mi že mudi na ene oglede hišk user posted image , tko da se lepo čuvajte, crklajte, bolezni pa ščččč stran!


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu zokica)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: aprilčice
4.2.2008 11:18:31   
NaTaŠa*
siskaT
men je všeč Hana od teh tvojih zbranih. Drgač pa imam jaz kratka imena, ampak ker je dragi zbirau mi ni preostalo drugega kod da sem tiho in pustim da on zbira. Tako zbrano jo in je obema všeč. Tebi pa dodajam še nekaj imen:
LANA, TANA, TARA, ZALA, LARA,...

_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: aprilčice
4.2.2008 12:25:26   
katka28
Dan cvekice :)

Zunaj sije soncek pa dezek gre kot bi ze bil april...ojoj saj se priblizuje user posted image . Tudi jaz sem bom poskusila drzati taktike, da ce si bom prav cas pripravila torbo za v porodnisnico bom potem kasneje sla v njo.

Cestitke za vse superske nakupe mi bomo se malo pocakali pol bom pa mamico poslala s seznamom kaj naj se kupi. V soboto sem ravno dobila dva lezalnika, ki sem jih kupila preko oglasov in sem zelo vesela. Sta rdece barve kombinirana z malo crnega in igralnim lokom na katerem so tri medvedki...komaj cakam, da bom nasa soncka posadila vanju...


pa pa

(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: aprilčice
4.2.2008 12:33:55   
Jo@n
SinskaT, tudi modva (pardon, mi 3), bomo tam ob 16h, pa se kaj srečamo še z Roberto, ane?

Glede imen, meni je med predlaganimi všeč Ema, izbrala bosta pa itak vidva.

Grem nazaj pisat mag., mi net občasno štrajka, pa lahko počnem vsaj to. (končno).

Lep pozdrav,
Joan

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: aprilčice
4.2.2008 12:37:38   
tosja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

04.02.

- u04111976 - GP

05.02.

- Tanja555 - GP
- Katka28 - GP
- Jo@n - 3D UZ

06.02.

- sasy20 - GP
- Ketrin - GP+UZ

07.02.

- Lepa posadka - GP+UZ
- Majček28 - GP+UZ
- tosja - GP

11.02.

- bela vrtnica - GP
- scorpiogirl - GP

12.02.

- sinskaT - UZ
- sky77 - GP
- barby78 - GP
- resnično srečna - GP

13.02.

- modrookica - GP
- zolika - GP

14.02.

- violica_23 - UZ
- minicca - GP+UZ

18.02.

- tasyo - GP+UZ

19.02.

- zokica - GP+UZ


21.02.

- Calena GP+UZ

26.02.

- simvir GP+CTG
- Barb77 - GP+UZ

29.02.

- Nile GP



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: aprilčice
4.2.2008 12:40:19   
tosja


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    user posted image
   user posted image   A P R I L Č I C E   2 0 0 user posted image  
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


PDP 27.03.


user posted image   Naša črtica koraka: user posted image  user posted image   NS user posted image  user posted image   KR


PDP 01.04.

user posted image   Lepa posadka: user posted image user posted image user posted image   NM

user posted image   NJINJA

PDP 02.04. 

user posted image   modrookica (25 let): MF user posted image Luka  LJ


PDP 03.04.

 
user posted image   majazmaja

user posted image   matejka...

PDP 04.04.
 
user posted image   pizamca (32 let)

user posted image   Verita

user posted image   violica_23 (24 let): MF user posted image user posted image Jesenice


PDP 05.04.
 
user posted image   tejč29 (29 let): user posted image   Izola

user posted image   temistokleja (30 let)

user posted image   Tanja555 (29 let)


PDP 06.04.


user posted image   aisha (23 let): CE


PDP 07.04.


user posted image   Klarisa28

user posted image   jazabel (29 let): user posted image   KR

 
PDP 08.04.


user posted image   misa79

user posted image   Majček 28 (28 let): MF user posted image user posted image


 PDP 09.04.


user posted image   maja24-2 (27 let):  user posted image Lara  MF user posted image Lan  LJ

user posted image   big mamma: user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image


PDP 10.04.


user posted image   simvir (27 let): user posted image   MF user posted image user posted image   LJ
 
user posted image   tosja: MF user posted image user posted image

user posted image   sončnica14

user posted image   Barb77 (30 let): user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   petty82
 

PDP 11.04.

user posted image   srečna miška: user posted image
 
user posted image   malamaja (27 let): user posted image   LJ


PDP 12.04.

user posted image   Katja271 (28 let): MF user posted image user posted image   NM

user posted image   tana13: user posted image

user posted image   nisika  

user posted image  
barby78: user posted image user posted image   NS user posted image user posted image


PDP 13.04.

user posted image   kekec in mojca: user posted image user posted image   SG
 
user posted image   ppika 

PDP  14.04. 
 
user posted image   sky77 (30 let):  user posted image Rok  LJ

user posted image   Calena: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image
 
user posted image   Ketrin (28 let): LJ

user posted image   u04111976: user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   CE

user posted image   5erca04: MF user posted image user posted image   MB

user posted image   Jelcy: MF user posted image  user posted image

user posted image   sasy20 (27 let): MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   NiLe (35 let): user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ


PDP 15.04.


user posted image   Tejcha (24 let): user posted image Tilen   MF user posted image Maša

user posted image   Skabi: user posted image user posted image

user posted image   resnično srečna (35 let): user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ


PDP 16.04.


user posted image   ruki: user posted image

user posted image   tinka011


PDP 17.04.

 user posted image   Krista28: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image

user posted image   JABOLKO3: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   MF user posted image  user posted image



PDP 18.04.

user posted image   JuR_ChIkA

user posted image   SpelliG (27 let): MF user posted image user posted image

user posted image   mišeka: NS user posted image user posted image

user posted image   darja33: MF user posted image  user posted image   CE
 
user posted image   Roberta69: MF user posted image user posted image


PDP 19.04.

user posted image   bondi

user posted image   bela vrtnica (29 let): MF user posted image Zara  CE
 
user posted image   Mamacebela

user posted image   zvončica30

user posted image   Lubici (25 let): MF user posted image user posted image   LJ



PDP 20.04.
 
user posted image   matejchykam (21 let): user posted image   MF user posted image user posted image

user posted image   tasyo (29 let): MF user posted image user posted image

user posted image   gregica74 (33 let): PO

user posted image   najč

user posted image   cebelca27 (27 let): Izola

user posted image   Kaa (29 let): Feldbach, Ptuj


PDP 21.04.

user posted image   malamalinca (33 let):  user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   shoo (32 let):  user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   CE


PDP 22.04.


user posted image   tipriga (29 let): user posted image user posted image

user posted image   leni5 (28 let):  user posted image user posted image   Izola

user posted image   maxi133 (24 let)

user posted image   Katka28: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image user posted image user posted image
  
user posted image   Jo@n (31 let): MF user posted image user posted image   LJ


PDP 24.04.

 
user posted image   T*i*A*r*A*

user posted image   zolika: MF user posted image user posted image   MB
 
user posted image   scorpiogirl (27 let): MF user posted image  user posted image   KR

user posted image   minicca (29 let):  user posted image user posted image



PDP 25.04.

user posted image   moon: user posted image   user posted image

user posted image   Srčekgirll (24 let): PO

user posted image   sinskaT (26 let): PO

user posted image   aprill

user posted image   MARUŠKA28 (28 let): MF user posted image user posted image


PDP 26.04.

user posted image   zokica (23 let): MF user posted image user posted image

user posted image   KatyMM: user posted image

user posted image   Sandrin (25 let):  user posted image user posted image user posted image   LJ 


PDP 28.04.

user posted image   Leiah

PDP 29.04.

user posted image   malecka24: MF user posted image user posted image   PO

user posted image   pikica030407: MF user posted image  user posted image


???  PDP  ???

user posted image   nikica18

user posted image   eminak

user posted image   avak
 


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Tako je do sedaj prijavljenih:
88 srečk user posted image
 
Z NAMI ZAČELA user posted image  POT:
lindy, Anonimna2, pinka1, Vesnyca, vebo, tejka** user posted image   
user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image
 

GP - ginekološki pregled
NS - nuhalna svetlina
MF - morfologija
 
 
P.S. za vse napake se vnaprej opravičujem - hitro me "pocukajte za rokav", da popravim morebitne napake.


Z RUMENO sem zapisala v kateri porodnišnici bo na svet prijokal user posted image .

Uživajte, božajte bušije in bodite  


                user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



PDP - število user posted image

01.04. 2
02.04. 1
03.04. 2
04.04. 3
05.04. 3
06.04. 1
07.04. 2
08.04. 2
09.04. 2
10.04. 5
11.04. 2
12.04. 4
13.04. 2
user posted image 14.04. 8 user posted image
15.04. 3
16.04. 2
17.04. 2
18.04. 5
19.04. 5

user posted image 20.04. 6 user posted image
21.04. 2
22.04. 5
23.04.
24.04. 4
25.04. 5
26.04. 3
27.04.
28.04. 1
29.04. 2
30.04.

??? 2 user posted image ???
PDP


14.04.2008 user posted image user posted image user posted image vodi!!!

18., 19.,20.,22. in  25. 04. 2008 user posted image user posted image user posted image
           ...gužva v porodnišnicah! user posted image






_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: aprilčice
4.2.2008 12:49:35   
simvir
Živjo!

Ja vreme danes je prav aprilsko. Nekaj časa dežuje, pa malo sije sonce, pa spet dežujeuser posted image .

No jaz sem na zasluženemuser posted image  dopustu, sem ga vzela kar cel februar, v marcu bom imela pa nekaj dni bolniške. Tako da zame je služba že malce pozabljena stvar. Sem sicer imela en klic na mobitel, pa upam da se tudi to kmalu konča.

V soboto me je napadla neka virozica, sem takoj vsa prešvicana, sploh ponoči, pa malo me grlo boli. No upam, da se ne razvije v kaj hujšega.
Tudi vsem ostalim, ki vas napadajo viroze želim, da čimprej minejo!user posted image user posted image user posted image   
Tasyo, Barby, Katka in ostale user posted image  za nakupe. Smo vse zelo vesele, ko lahko kakšno stvar črtamo s seznama, kajneuser posted image .

Sinska od naštetih imen je  meni najbolj všeč Hana, tudi drugi dve sta lepi, le Aneja mi ni preveč.

Nile vso srečo na izpitu.

Resnično srečna super,da ti je dr. zagotovil, da operacija ne pomeni avtomatske izgube mleka. Ko si zadnjič to omenila na srečanju, se mi je zdelo precej neverjetno. Vem, da si bila zaradi tega precej zaskrbljena, tako da sem vesela zate. Pa super, da si zaključila s temi neprijetnimi pregledi.

Vsem, ki danes začenjate z MŠ želim, da bi izvedele čimveč koristnih informacij. Kakšno pametno pa še nam ostalim zaupajeuser posted image .

Mene pa danes precej boli v sp. delu trebuha, pa user posted image  me ves čas brca, sploh ne vem kaj mu je. Tako, da bom danes kar bolj počivala in upam, da bo potem bolje.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: aprilčice
4.2.2008 12:59:50   
sinskaT
Ojla sem že nazaj!
Me je prav firbec matral, če boste kaj komentirale imena in vidim, da ste. Načeloma je res, da se nazadnje itak sam odločiš, je pa fino slišat mal komentarje...saj na koncu bo lahko čist eno tretje ime. A ostali user posted image user posted image user posted image že imajo imena, ste se že odločili? Nevem zakaj nama je tok težko izbrat.

Jo@n -no potlej se pa vidimo user posted image . Pridno piši mag.

NiLe pa vso srečo na izpitu!

Simvir kar lepo počivat, pa bo ziher bolje, drugače pa fino, da si "izpregla", pa še več boš lahko klepetala tu gor z nami user posted image .

No, dajmo punce ravno pravšnji dan je, da poderemo to tako dolgo pričakovano 200. stran

Go, go, go!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: aprilčice
4.2.2008 13:02:11   
katka28
Kar se pa spikanja tice pa imam tudi jaz ze od nedelje bolecine pod trebuhom me spika najprej po levi strani nato po desni. Ampak bom pocakala jutri imam tako ali tako pregled pa mi bo povedala kako in kaj. Sta pa nasa dva zacela malo bolj intenzivno brcati vendar sta se kljub temu dokaj nezna do svoje mamice user posted image .
Zdajle pa me je mamika moja klicala, da sta se z atijem odlocila in da bosta vnukoma kupila vsakemu po en jogi tako, da se ena skrb manj. Hvala bogu za babice in dedke, ki se veselijo z nami in nam malo materijalno pomagajo user posted image .  Edini strosek, ki naju se caka so avtosedezi, ki jih boma vzela kar pri Hartanu v Mozirju. Se mi zelo dopadejo pa se lahki so za nosenje seveda, je tud cena dokaj normalna 91 € komad.


pa pa

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?