|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
5.2.2008 21:41:48   
nana09
Lepo pozdravljene aprilčice!
Tudi jaz sem v pričakovanju, PDP 11.4.08 in se vam pridružujem na klepetu. Nisem uspela prav vsega prebrati, zato postavljam vprašanje, če je katera slabokrvna? Jaz imam hemoglobin 100, no pred enim mesecem sem ga imela, imam v četrtek ponovno pregled. Meni se zelo vrti, me včasih kar zanese in v prostorih s slabim zrakom in previsoko temperaturo mi postane zelo slabo. Pila sem tisti sirup, vendar me zapira in potem imam še krče v črevesju. Ima katera kak boljši in učinkovit recept za slabokrvnost?

Tudi jaz sem iz Celja in se bom z veseljem pridružila Štajerkam na srečanju.

nana09

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: aprilčice
5.2.2008 21:43:37   
NiLe
Čer, čer ... pa kaj to berem? Hej, zaustavite konje in ne prehitevajte.

Katka28; moooočnoooo držim pesti zate in za tvoja user posted image user posted image , da zdržita v tvojem toplem gnezdecu čim dljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Pustni kostumi-
--ena je spraševala mislim da ti Tasyo---vse sešijem  sama kolikor se le da ,da je podobno pravi maškari.Prav uživam v tem delu!!!!

Kapo dol! Jaz take ljudi občudujem in ko vidim originalne in lastnoročno izdelane maškare kar kompleks dobim, ker pač tega ne obvladam in pač preprosto kupim... Ampak, važno je, da so otroci zadovoljni, a ne?? Luštni maškarci imaš user posted image user posted image user posted image



Sem hotela še komentirat, pa me križ takooo boli, da ne govorim, da se me očitno nekaj loteva - grlo, tako da grem v horizontalo, pa vroč mlek z medom popit in spat.






_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: aprilčice
5.2.2008 21:59:49   
NiLe
Aja, sem pozabila: aprilska34 in nana09 dobrodošli med namiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Več nas je, lepše nam je user posted image user posted image user posted image

Še srečanje; upam, da se dogovorimo in se srečamo, preden začnemo bežati v P user posted image

Še 5 strani, pa bomo prišibale do 200-tke ... dejmo, dejmo user posted image user posted image

Zdej pa zares user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: aprilčice
5.2.2008 22:15:52   
lepa posadka
Katka - drži se. Sem vesela, da se je umirilo in, da je slišati optimizem iz tvojega pisanja. Pa javljaj se, da ne bomo čist preveč v skrbeh :-))))

Pranje cunjic: no, jaz pa nikoli nisem uporabljala mehčalcev...sploh odkar imam sušilca...pa Persil prašek in to je to. Do sedaj ni imel nobeden nobenih težav. Tudi cunjic nisem nikoli likala...le pri prvem, ko smo od začetka še samo široko povijali, sem likala plenice... To je to...saj se bo treba sproti prilagajat. Imam pa na stroju vedno povečano količino vode pri izpiranju...pač tam nek gumbek na mašini...:-))))

Jaz sem ponavadi vedno rodila močno čez rok, tako da tudi tokrat ne pričakujem kakšnega hitenja... nikoli pa ne veš. No, pa mož je tokrat že tako vešč, da bo gotovo tudi sam kaj poštimal, če bo slučajno treba, tako da zaenkrat še vse čaka...na marec in sončne spomladanske dni .-)

Punce s težavami - drž'te se vse ...

Jaz pa sem po tem pustu kar utrujena in bom počasi odlezla pod tuš in spat...

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: aprilčice
5.2.2008 23:29:06   
zolika
dober večer še z moje strani!

Najprej pozdrav vsem NOVIM!!!! braaaaaaaaaaaaaaavo!user posted image user posted image user posted image
Madonca - bo otrok aprila! super, super super!

Kot drugo Katka28 : Da ne bi ti ki počela neumnosti - z kraljevičema se dogovori, da še ni pravi čas - da vreme še ni primenro da prideta - naj še vsaj mesec dni počakata! OK?


kekec in mojca: jaz sem tud za user posted image  v MB! user posted image

Sicer pa sem danes od CSD dobila odločbo, da prejemem enkratno denarno pomoč ob rojstvu otroka ( 259e)user posted image  - zdaj pa samo še čakam kdaj se bo tale denarček vsedel na račun!?

Grem spat - sem utrujena - naporen dan je za mano!


Lahko noč!

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: aprilčice
5.2.2008 23:47:14   
kekec in mojca
Katja, uspela sem prebrati tvoj članek o zunanjem obratu, pa me je tega ful strah. Enkrat nazaj sem na RR prebrala, da je neka znanka od ene RR-jevke tudi šla na ZO, pa so otroku zlomili tilnik... user posted image Saj ne rečem, da je to res, ampak takrat me je to tako šokiralo, da včasih razmišljam, da raje rodim s CR... Hudiča, ob vsem tem, kar trenutno vem, me je bolj strah poroda kot prvič, ko sem šla tja čisto zrelaksirana in sem se le bala svoje bolečine... Še zmeraj imam upanje, da se bo obrnilo na glavico. SIcer pa, zjutraj bom poskusila, kar je rekla Darja, kasneje pa še tvoje vaje... Ni vrag, da ga ne bom prepričala, da se obrne! user posted image

A je še katera za srečanje v Mariboru?

(odgovor članu Tanja555)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: aprilčice
6.2.2008 1:35:51   
JABOLKO3
Pozdrav od ene nespečnice!

Odspala sem 2 urci, sedaj sem pa kot sova, čez kakšno uro bom spet zaspana, pa čez kakšni dve spet pokonci....in približno tako vsako noč. V prejšnji nosečnosti (je bilo čez poletje) sem vedno sredi noči zalivala rože na balkonih - to so bile krasne. Sedaj pa rešujem sudoku, berem cajtnge, forume...

Katka - ti nadvse želim, da zdržite vsi trije v enem kosu vsaj še nekaj tednov. Sicer je pa najbrž dober znak, da so se popadki umirili. Držim pesti, da tako tudi ostane.

Pozdravljeni novi aprilčici! Jaz sem se tudi vključila med zadnjimi, pa sem sedaj zelo 'pridna', da čimveč nadoknadim. Aprilska 34 - midve sva pa za skupaj - jaz pričakujem pa tretjega fanta.

Lepa posadka - zelo zelo čedne maškarce in slastni krofi.

Pranje - jaz od prvega otroka dalje perem vse (za vso družino) s Persil gelom, vse dvakrat spiram in ne uporabljam mehčalca. Sedaj testiram pa gel za pranje iz Hoferja (Tandil - ne vem, če sem prav napisala), ki je ful cenejši, opere enako dobro in zaenkrat še nihče nima težav s kožo (naš ta drugi je imel velike težave z alergijami v prvih mesecih življenja, pa ima še vedno bolj občutljivo kožo).

Prečna lega - moj je bil pred mesecem dni v prečni legi, na zadnjem UZ pred enim tednom pa je bil z glavo navzgor, vendar je G rekla, da se ni treba nič vznemirjat, ker ima dovolj prostora in se še obrača (pa ga je ocenila na 1800g), tako da mislim, da se vam zaradi tega zaenkrat še ni treba sekirat, pa tudi kakšnih akrobacij, po moje, bolje da ne počnete, da se še katera ne poškoduje.

Jutri - pravzaprav danes - bom 1. dan doma, mislim, da bom ves dan zabušavala, čeprav imam kup dela, ki ga odlagam na 'cajt, ko bom doma' - pa če je počakalo do sedaj, pa lahko še kak dan.

Grem poskusit še malo zaspat.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: aprilčice
6.2.2008 6:41:27   
scorpiogirl
Dobro jutro, bejbe moje user posted image

Lepa posadka in Big mamma, kolk srčkane maškarce user posted image pa vse pohvale, Big mamma, za šivanje user posted image user posted image user posted image
dobrodošli novi aprilčici user posted image user posted image nove čveke so vedno dobrodošle user posted image

Ketrin, pomoje to ni lih pridnost ... tolk uživam v tem prčkarjenju, da ni treba kakšne pridnosti za to user posted image

jst bi pa toooooooooolk še spala user posted image bo treba se navadit sama zaspat user posted image al pa res it na bolniško, da bom zjutraj lahko potegnila mal dalj ... bomo vidli, kaj bo v ponedeljek rekla G ... že komaj čakam tale pregled, mogoče mamo pa spet UZ user posted image
za lepo jutro user posted image

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: aprilčice
6.2.2008 7:40:35   
Ketrin
Dobro jutro!

Jabolko, midve bi se pa lahko ob ene 3 ponoč kdaj dobile na kaki kavici v mestu....user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, tale spanje mene tudi tolk matra, groza. Hrbet me boli za znoret, pa sem zdaj ugotovila, da mi dobro dene le telovadba in topel tuš...
No, sem ravno slišala na Dobro jutro Slovenija, da bo jutri ponoči ob 4 spet luna...tko da tudi danes ne bomo preveč dobro spali....

No, počasi se odpravljam na pregled, zajtrk sem že popapcala, potem pa mal v HM zapravljat, potem pa v MŠ.... Pa bo že konec tedna...user posted image

Nana dobrodošla tudi ti!!! Le prestavi v prvo pa gremo klepetat....user posted image

NiLe upam, da boš danes bolje in da prideš na telovadbo...če ne si bom tisto fansy ležalko kar prilastila...user posted image

Lep dan, aprilčice....user posted image



(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: aprilčice
6.2.2008 7:46:01   
kekec in mojca
Dobro jutro,

Scorpiogirl, jaz sem na bolniški, pa mi to pri spanju nič ne pomaga. Ampak je pa vseeno fajn, da sem malo izpregla konje, bolj sem umirjena (razen, če na RR preberem kakšno temo, ki mi dvigne pritisk ali pa dobim kakšno prijazno pismo od upravnika naše stavbe, da bo treba plačat vnaprej za pleskanje hodnikov)user posted image ...

Danes grem k frizerju po novo barvo in oblikovanje frizure - komaj čakam. Potem pa, ko bom vsa spedenana in lepa, pa na CSD po papirje. user posted image Kekec gre v vrtec, po kosilu ga bom najbrž vzela domov, bom še videla.

Včeraj sem bila malo zmedena - v vrtcu je ena vzgojiteljica iz druge skupine rekla, da delam napako, ker ga bom vsak dan vzela domov po kosilu, druga pa takoj za njo, da to sploh ni res, da je zdaj čas, da se cartava doma, ker kasneje tega časa več ne bova imela... user posted image Potem pa vedi, kaj je prav. No, sama delam po občutku. VIdim, da si želi iti v vrtec, ampak tam noče spati, ker mu je to odveč. Pa bova nekaj časa delala tako.

Na podplatu se mi je že drugič v tej nosečnosti naredilo kurje oko. Prvič je bilo že tako hudo, da nisem mogla niti prav stopit na nogo, pa sem si ga zrezala dol s pomočjo kukola in slane kopeli. To je zdaj že prav težko glede na moj velik trebuh, ampak treba bo to storiti.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: aprilčice
6.2.2008 7:59:02   
simvir
Jutro!

Jaz sem pa danes prav dobro spala. Saj se nič ne hvalim, da ne bo jutri slabšeuser posted image .

Ko sem začela brat, sem najprej brala le slabe novice.

Katka, Tanja555 lepo počivajta in nekako prepričajta svoje user posted image , da še počakajo kakšen mesec, preden pridejo na svet.

Pikica sporoči kako je bilo na pregledu glede ciste. Upam, da ni nič hujšega.

Ketrin dobro opravi na pregledu in kaj lepega kupi.

Dobrodošli novi aprilčici. user posted image  za pogum.


Pranje - jaz tudi vse perem brez mehčalca od kar imam sušilec. Perem pa s tekočim Dash-em in imam vedno vklopljen gumb za dodatno izpiranje. verjetno sedaj ne bom nič spreminjala.

Danes grem tudi jaz malo v šoping, pa na CSD po papirje (ker je ravno sreda), tako da se javim kasneje.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: aprilčice
6.2.2008 8:53:47   
NiLe
Dobro jutro user posted image

upam, da ste ve kaj bolje spale kot jaz. Vidim, da imata Jabolko in Ketrin podobne probleme. No, saj prav veliko nisem bedela, ampak jaz sem čist polomljena user posted image user posted image ... mogoče se me pa res loteva kakšna virozica ... tako da Ketrin danes komot uporabiš blazino. Dobro opravi na pregledu in bodi pridna na predavanjih user posted image user posted image

Lepa posadka; tvoji otročki so fuuul luštni, da ni za opisat. Super maškarce user posted image user posted image user posted image Sploh tamljaša je tako luštna.

Kekec in mojca; joj, dobro, da si me spomnila ... bom takoj sedaj poklicala mojo frizerko, ki je sicer na porodniški, ampak me bo poštimala, ker sem res grozna. Komaj čakam, da se grem razvajat.

Pranje cunjic; pri prejšnjih sem obakrat prala prve tri mesece brez mehčalca, sedaj pa bom uporabila kakšen manj agresiven gel - draft ali frosch in v sušilca.

Sedaj pa bežim, je mlajša ostala doma, ker je včeraj driskala in se moram igrat, da kuhave user posted image




_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: aprilčice
6.2.2008 9:29:25   
barby78
user posted image


Morgen aprilčice!

No,vidim,da nisem edina,ki nocoj ni skoraj nič spala.Pa kaj je to? kakorkoli sem se obrnila,mi ni pasalo.pa pikica je imela spet plesne vaje v trebuhu,pa kolki me že ful bolijo.katastrofa.kot bi bla za v penzijo user posted image user posted image user posted image .

nana09-dobrodošla med aprilčicami.

jaz bi se tud pridružla kaki kavi v MB,čeprav sem oddaljena 20 min vožnje,ampak to ni problem.bom videla kaj bo v torek rekla G na pregledu.
pa da naša user posted image  zdrži vsaj do začetka marca,pol bom pa tud js bolj sproščeno kam mahnila. uživajte
se čujemo,PA-PA 

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: aprilčice
6.2.2008 9:34:17   
tasyo
Dobro jutro še od mene!

Vidim da nas je zdaj pa že kar nekaj, ki ponoči ne spimo... Mene tudi bolijo kolki, pa težko se obrnem, potem se pa čist zbudim in gledam kot čuk - no, pravijo da se bo tole še izboljšalo, čisto zadnji mesec pa naj se kar pripravim...

Bom kar ekspresna, ker moram danes opravit vse tisto, kar včeraj nisem - šoping in CSD; Se javim kasneje!

Je pa moja dobra prijateljica v porodnišnici in čakamo na konkretno akcijo in novičke - mali je 10 dni čez rok, pa mu zmanjkuje plodovnice. Držite pesti, da bo kmalu za njo - jo je tkooo strah! Zdej pa res letim!

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: aprilčice
6.2.2008 9:37:21   
u04111976
Kaj je zdaj to-same težave!???????? Vsem pošiljam user posted image . Katka tvoja dva pa naj počakata vsaj še kakšen mesec, čeprav je znano da dvojčki radi pohitijo.

Dobrodošle vse nove!!!!!!!!!user posted image


Srečanje - sem za Celje-kadarkoli.


V ponedeljek sem imela pregled, vse BP. Dobila papirje za CSD, tak da drug teden - veselo na delo.

Tosja - naslednji GP in UZ (kontrola rasti) 3.3.08.

Nevzdržno se približuje april, tak da vam kar zavidam vsem, ki ste že pripravljene na prihoduser posted image . Mi imamo še za urediti kopalnico, pa potem še vse na fino zbeliti, pa še IKEA nas čaka - upam da v začetku marca. Dosti stvari bo pa še počakalo in jih bomo poštimali šele ko bomo že vseljeni. Nisem tak tip, da bi me potolažilo, češ bo že. No, pa saj kaj veliko ne morem vplivat...


Čuvajte se in lepo se imejte! 

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: aprilčice
6.2.2008 9:44:42   
sinskaT
Pozdravčki aprilčice!

Za protiutež prejšnjim nočem sem danes spala, kot da bi me en s kolom po glavi user posted image , sem pa vseeno ful neki zaspana in utrujena. Sem ugotovila, da mi G sploh ni preverjala krvi že kar 3 mesece, tko da Nana (dobrodošla in tudi ostale nove aprilčice!) morda sem pa tud jaz ratala slabokrvna. Bo treba mal zarobantit pri G. Na koliko časa pa ostalim preverjajo kri? Ker jaz sem imela samo 2 x (+ glukoza ).

Srečanje - kaj bo potlej, SV ali JV SLO user posted image .

Pranje cunjic - sem nabavila pralne oreške in čisto eterično olje, zdaj pa samo upam, da bo dobro oprano. Aja, sem pa vzela že kao Eko tabletke za pomivalni stroj, pa univerzalno čistilo za kopalnico, tudi kao bolj natur, pa blazinice za dojenje tudi neke eko..me prav zanima koliko je resnice na tem. Opažam pa, da me ful moti vonj teh agresivnih čistil in zadnje časa skor vse s kisom in limono pucam...pa je kar luxuz limone kupovat, sem jih gledla tudi po 2-3 €. Madonish kam gre ta draginja user posted image user posted image user posted image

Pikica - upam,da ni nič resnega, pa kaj javi. user posted image




_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: aprilčice
6.2.2008 9:52:06   
sinskaT
IZVIRNO SPOROČILO: u04111976


Nevzdržno se približuje april, tak da vam kar zavidam vsem, ki ste že pripravljene na prihoduser posted image . Mi imamo še za urediti kopalnico, pa potem še vse na fino zbeliti, pa še IKEA nas čaka - upam da v začetku marca. Dosti stvari bo pa še počakalo in jih bomo poštimali šele ko bomo že vseljeni. Nisem tak tip, da bi me potolažilo, češ bo že. No, pa saj kaj veliko ne morem vplivat...





A lahko na to temo malo pojamram?
Mojga zdaj ful daje, da bi šli v bajtico in ker se je pokazala ena prilka (že narejena montažka, na ključ), se je seveda zdaj čist zapalu. Jaz sem pa čist razdvojena. Nevem kako bi se zdaj selila, glih zadnja dva meseca pred PDP-jem user posted image Res, da bi imeli več prostora, pa terasico, mir, boljši zrak...pa vseeno . Zdaj si pa predstavljajte kakšna sprememba, že otrok je itak naj. dogodek v življenju, pa še selitev...kaj pa vem.

Zdej sva v situaciji vzemi ali pusti. Kako naj se človek odloči bemtiš no.


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu u04111976)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: aprilčice
6.2.2008 10:02:49   
tosja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


06.02.

- sasy20 - GP
- Ketrin - GP+UZ

07.02.

- Lepa posadka - GP+UZ
- Majček28 - GP+UZ
- tosja - GP

11.02.

- bela vrtnica - GP
- scorpiogirl - GP

12.02.

- sinskaT - UZ
- sky77 - GP
- barby78 - GP
- resnično srečna - GP

13.02.

- modrookica - GP
- zolika - GP

14.02.

- violica_23 - UZ
- minicca - GP+UZ

18.02.

- tasyo - GP+UZ

19.02.

- zokica - GP+UZ


21.02.

- Calena GP+UZ

26.02.

- simvir GP+CTG
- Barb77 - GP+UZ

29.02.

- Nile GP

02.03

- u04111976 - GP+UZ

06.03.

- pikica030407 - GP

07.03.

- big mamma -  CTG


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: aprilčice
6.2.2008 10:05:44   
barby78
sinskaT,a zdaj živita v bloku?

če imata priliko,pa željo za hišico,zakaj pa ne?
poiščita pomoč in prosita prijatelje,da vama pomagajo pri selitvi.boš videla kako boš poleti uživala na terasici,ob kavici in user posted image  v vozičku ali pa na ležalniku,jaz komi čakam,da se začne toplo vreme in da pride naša user posted image  na svet.ampak pred marcem ne sme,sva se tako dogovorili user posted image user posted image user posted image
LP


_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: aprilčice
6.2.2008 10:10:31   
tosja

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    user posted image
   user posted image   A P R I L Č I C E   2 0 0 user posted image  
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


PDP 27.03.


user posted image   Naša črtica koraka: user posted image  user posted image   NS user posted image  user posted image   KR


PDP 01.04.

user posted image   Lepa posadka: user posted image user posted image user posted image   NM

user posted image   NJINJA

PDP 02.04. 

user posted image   modrookica (25 let): MF user posted image Luka  LJ


PDP 03.04.

 
user posted image   majazmaja

user posted image   matejka...

PDP 04.04.
 
user posted image   pizamca (32 let)

user posted image   Verita

user posted image   violica_23 (24 let): MF user posted image user posted image Jesenice


PDP 05.04.
 
user posted image   tejč29 (29 let): user posted image   Izola

user posted image   temistokleja (30 let)

user posted image   Tanja555 (29 let)


PDP 06.04.


user posted image   aisha (23 let): CE


PDP 07.04.


user posted image   Klarisa28

user posted image   jazabel (29 let): user posted image   KR

 
PDP 08.04.


user posted image   misa79

user posted image   Majček 28 (28 let): MF user posted image user posted image


 PDP 09.04.


user posted image   maja24-2 (27 let):  user posted image Lara  MF user posted image Lan  LJ

user posted image   big mamma (33 let): user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image LJ


PDP 10.04.


user posted image   simvir (27 let): user posted image   MF user posted image user posted image   LJ
 
user posted image   tosja: MF user posted image user posted image

user posted image   sončnica14

user posted image   Barb77 (30 let): user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   petty82
 

PDP 11.04.

user posted image   srečna miška: user posted image
 
user posted image   malamaja (27 let): user posted image   LJ

user posted image   nana09


PDP 12.04.

user posted image   Katja271 (28 let): MF user posted image user posted image   NM

user posted image   tana13: user posted image

user posted image   nisika  

user posted image  
barby78: user posted image user posted image   NS user posted image user posted image


PDP 13.04.

user posted image   kekec in mojca: user posted image user posted image   SG
 
user posted image   ppika 

PDP  14.04. 
 
user posted image   sky77 (30 let):  user posted image Rok  LJ

user posted image   Calena: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image
 
user posted image   Ketrin (28 let): LJ

user posted image   u04111976: user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   CE

user posted image   5erca04: MF user posted image user posted image   MB

user posted image   Jelcy: MF user posted image  user posted image

user posted image   sasy20 (27 let): MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   NiLe (35 let): user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ


PDP 15.04.


user posted image   Tejcha (24 let): user posted image Tilen   MF user posted image Maša

user posted image   Skabi: user posted image user posted image

user posted image   resnično srečna (35 let): user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ


PDP 16.04.


user posted image   ruki: user posted image

user posted image   tinka011


PDP 17.04.

 user posted image   Krista28: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image

user posted image   JABOLKO3: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   MF user posted image  user posted image



PDP 18.04.

user posted image   JuR_ChIkA

user posted image   SpelliG (27 let): MF user posted image user posted image

user posted image   mišeka: NS user posted image user posted image

user posted image   darja33: MF user posted image  user posted image   CE
 
user posted image   Roberta69: MF user posted image user posted image


PDP 19.04.

user posted image   bondi

user posted image   bela vrtnica (29 let): MF user posted image Zara  CE
 
user posted image   Mamacebela

user posted image   zvončica30

user posted image   Lubici (25 let): MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   aprilska34: user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image MB



PDP 20.04.
 
user posted image   matejchykam (21 let): user posted image   MF user posted image user posted image

user posted image   tasyo (29 let): MF user posted image user posted image

user posted image   gregica74 (33 let): PO

user posted image   najč

user posted image   cebelca27 (27 let): Izola

user posted image   Kaa (29 let): Feldbach, Ptuj


PDP 21.04.

user posted image   malamalinca (33 let):  user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   shoo (32 let):  user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   CE


PDP 22.04.


user posted image   tipriga (29 let): user posted image user posted image

user posted image   leni5 (28 let):  user posted image user posted image   Izola

user posted image   maxi133 (24 let)

user posted image   Katka28: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image user posted image user posted image
  
user posted image   Jo@n (31 let): MF user posted image user posted image   LJ


PDP 24.04.

 
user posted image   T*i*A*r*A*

user posted image   zolika: MF user posted image user posted image   MB
 
user posted image   scorpiogirl (27 let): MF user posted image  user posted image   KR

user posted image   minicca (29 let):  user posted image user posted image



PDP 25.04.

user posted image   moon: user posted image   user posted image

user posted image   Srčekgirll (24 let): PO

user posted image   sinskaT (26 let): PO

user posted image   aprill

user posted image   MARUŠKA28 (28 let): MF user posted image user posted image


PDP 26.04.

user posted image   zokica (23 let): MF user posted image user posted image

user posted image   KatyMM: user posted image

user posted image   Sandrin (25 let):  user posted image user posted image user posted image   LJ 


PDP 28.04.

user posted image   Leiah

PDP 29.04.

user posted image   malecka24: MF user posted image user posted image   PO

user posted image   pikica030407: MF user posted image  user posted image


???  PDP  ???

user posted image   nikica18

user posted image   eminak

user posted image   avak
 


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Tako je do sedaj prijavljenih:
90 srečk user posted image
 
Z NAMI ZAČELA user posted image  POT:
lindy, Anonimna2, pinka1, Vesnyca, vebo, tejka** user posted image   
user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image
 

GP - ginekološki pregled
NS - nuhalna svetlina
MF - morfologija
 
 
P.S. za vse napake se vnaprej opravičujem - hitro me "pocukajte za rokav", da popravim morebitne napake.


Z RUMENO sem zapisala v kateri porodnišnici bo na svet prijokal user posted image .

Uživajte, božajte bušije in bodite  


                user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aprilska34 in nana09 - dobrodošli



PDP - število user posted image

01.04. 2
02.04. 1
03.04. 2
04.04. 3
05.04. 3
06.04. 1
07.04. 2
08.04. 2
09.04. 2
10.04. 5
11.04. 3
12.04. 4
13.04. 2
user posted image 14.04. 8 user posted image
15.04. 3
16.04. 2
17.04. 2
18.04. 5
19.04. 6

user posted image 20.04. 6 user posted image
21.04. 2
22.04. 5
23.04.
24.04. 4
25.04. 5
26.04. 3
27.04.
28.04. 1
29.04. 2
30.04.

??? 2 user posted image ???
PDP


14.04.2008 in 19.04.2008 user posted image user posted image user posted image vodita!!!

18.,20.,22. in  25. 04. 2008 user posted image user posted image user posted image
         ...gužva v porodnišnicah! user posted image





[/quote]

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: aprilčice
6.2.2008 10:11:39   
tosja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image   user posted image   22

user posted image   user posted image   22

user posted image   user posted image   46


1-krat  user posted image user posted image   user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: aprilčice
6.2.2008 10:15:08   
Krista28
nana09 dobrošla: Naš mali (pri 19mesecih) je imel tudi nizek Hmg, pa mu ga je sirup dvignil iz 103 na 109user posted image . Potem smo pa nehal s sirupom, nabavla sem telečje in žrebičkovo meso, uvedli sok iz power juicerja (jabolko, pomaranča, korenček, koščer surove rdeče pese) in vedno je pri kosilu pil sok stisnjene pomaranče. Po parih mesecih ga je imel 133user posted image user posted image . Veliko je tudi zelenjavnih juhic. Tko da, pri nas je to supelo. Žrebičkovo mese je ful mehko in če ga lepo pripraviš tudi ful okusno.

Aja, pa aprilska tudi.....bosta morali kar hitet, če hočta nadoknadit...user posted image user posted image

Jaz perem s praški od Amwaya (SA8), imam tudi sprej za fleke in LOC, pa mehčalec, ki ga uporabljam minimalno (sušilc). Likala sem pa do nedavnega skoraj vse, sem pa nehala, ker sem bila enostavno čist fuč. Mi je lepše zlikano, čeprav so cunje s sušilca fajn mehke. Prvi mesec bom za ta malo sigurno likala, pol pa bomo vidl, kako bom s cajtomuser posted image

Kaj pa če bi se res v Celju dobile, pa bi še ve iz MB lepo dol pršle, da se spoznamo? Pa datum pa uro povejte. Saj zdaj smo večina že doma, se mi zdi.

Lepa posatka, tvoje maškarce so pa tud posrečene. Moj nečak je tud hotu bit gasilc, pa sploh nism mislila da obstajo te obleke tolk majhne...krofe ...grem pa tud jst dons pečt....pa čeprav je post.....pa sej ni mesa, a ne? Letos še lahko, ker naslednje leto bom zihr hujšala.....sem imela že plačane preglede pri dr. Pirnatu v Lj. (pa tud shujšala, da ne boste misnleuser posted image user posted image ), pa smo zaradi nosečnosti prestavili na 6 tednov po porodu user posted image

_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu nana09)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: aprilčice
6.2.2008 10:18:49   
Krista28
Sinska, jaz bi na tvojem mestu se....ker, a veš kolk pomeni terasca, pri vozičku, ko lahko maja, junija dete zunaj spi, pa vseeno tebi na očeh? Ti bo potem veliko lažje, kot pa trogat voziček in kramo sem in tja. Za selitev je pa tko, da ti lahko kdo pomaga, najnujnejše nardiš, boš pa potem ko uporabljaš še bolj vidla, kaj bi lahko spremenila oz. kam postavla in počasi to kasneje delaš. go for it, če vama finančno znese user posted image .

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: aprilčice
6.2.2008 10:24:22   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image
Berem, da se dogaja...
katka - tvoja user posted image user posted image naj kr pridno  uživata mama hotel user posted image

kekec in mojca, barby, zolika - jaz sem za naslednji teden in user posted image

Hodim v MŠ in se mi zdi, da mi cel dan vzame user posted image user posted image user posted image , pa je ob šestih zvečer user posted image user posted image user posted image
Ta teden sem čist okupirana, jutri upam, da dobim papirje za CSD...PA FRIZERJA ŽE SANJAM... user posted image ups..ta velike črke...


kekec in mojca
- glede komentarja vzg. ti povem še jaz svojega user posted image Brez slabe vesti, ga vzami po kosilu. Sploh če si ne želi spati...
Ko bo pokazal željo, da prideš ponj kasneje - morda, ko se bodo začeli lepi, sončni popoldnevi in bodo na igrišču... user posted image

Ketrin - vidim, da je vaša MŠ usmerjena že kr naprej... user posted image
Naše prvo srečanje je bilo bolj informativno...
Drugo z dipl. fizioterapevtko: - telovadba v pozni user posted image ,
- razbremenilni položaji telesa, - dihalne vaje (trebušno in prsno izolirano dihanje).
Tretje z G porodničarko: - potek poroda s filmom o porodu.
Četrto z babico: - porodne dobe, - sodelovanje partnerja v posameznih porodnih dobah, - tehnika dihanja med popadki.
Peto s pediatrinjo: - novorojenček, - film o dojenju.
Šesto z VMS: - nega žene v poporodnem obdobju in odhod iz porodnišnice in
Sedmo - praktične vaje user posted image


Tako, se mi že mudi.......................... user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: aprilčice
6.2.2008 10:31:02   
Roberta69
Lega otročka: jaz sploh ne vem, kako moj leži, najbrž izvem na pregledu 13.2. Drugače sem pa brala na Pušenjakovem forumu, da "on" (v  porodnišnici LJ) obrača šele po 37. tednu, ker je otrok šele takrat zares pripravljen, da pride ven in ni nič narobe, če se do takrat še ne obrne - tako da, brez panike!!!

SinskaT, za selitev na "bolje" je vedno pravi čas. Morda bi pa tako celo lažje dočakala PDP, ker ne bi imela niti veliko časa za razmišljanje o tem. Je pa za moje pojme terasa (vrt itak še 100x boje) "najpomembnejši" del bivališča in nikoli nisem razumela ljudi, ki si ga zasteklijo user posted image . Torej: go for it!

P.S. vse slikice so ful dobre!

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?