|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nuhalna svetlina
21.1.2008 9:43:11   
Lea2007
U hvala bogu, da se je vse lepo sešlo, samo mora bit pa šok ko slišiš tale rezultat, boga. No samo, da je vse ok.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: nuhalna svetlina
22.1.2008 8:50:18   
Majuska
Punce, a je katera morala takoj po NS iti še na test DHT? 

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: nuhalna svetlina
22.1.2008 15:07:28   
Taula
Jaz sem šla isti dan še na polikliniko. Zakaj?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: nuhalna svetlina
24.1.2008 10:00:21   
Lea2007
A mi lahko katera pomaga, ali je 10T in 5 DNI prekmalu za nuhalno ali je možno, da mi jo naredi.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: nuhalna svetlina
24.1.2008 11:31:38   
tejči28
pozdravljene! Vceraj sem bila na prvem ultrazvou pri svojem ginekologu,sem v šestem tednu user posted image . je pa poleg moje pikice ugotovil še eno senco in zdaj morem en teden jesti  dabroston tablete.user posted image  upam,da bo vse vredu,drugi teden grem spet na ultrazvok. Prosim drzite pesti.
Ali je katera tudi jemala DABROSTON tablete in je bilo potem vse vredu?

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: nuhalna svetlina
24.1.2008 12:58:29   
masaj
Inesc, imam vprašanje glede NS pri Pelkičevi. Kako si bila zadovoljna?Si dobila CD, slike? Kje ima ambulanto? kako dolgo si čakala na termin? Hvala za informacije!! Lp

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: nuhalna svetlina
24.1.2008 13:16:56   
valentina2006
Lea2007: Jest sem bla na NS 11T+6D, pa je rekla, da ne ve, če bo dost, da mor pogledat, če je otrok dost velik sploh. Pol je pa dala sondo na trebuh in kuj rekla, ja, ja sej bo dost...user posted image  

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: nuhalna svetlina
24.1.2008 17:09:10   
Lea2007
Hvala Valentina.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: nuhalna svetlina
25.1.2008 12:07:57   
petrax
Mene pa samo zanima, če je bil pri kakšni pri NS tudi očka zraven? In a je to sploh možno?

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: nuhalna svetlina
25.1.2008 12:38:00   
Klaudia
Seveda je možno. Mislim da pri večini gre očka zraven, včasih še bratci in sestrice

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu petrax)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: nuhalna svetlina
25.1.2008 12:49:06   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: petrax

Mene pa samo zanima, če je bil pri kakšni pri NS tudi očka zraven? In a je to sploh možno?


Mi smo bili na nuhalni v torek - mož, 3,5 letni sine in jaz.

(odgovor članu petrax)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: nuhalna svetlina
29.1.2008 10:13:07   
mishel
Tudi midva sva bila oba, pri dr. Strah-ovi in je bilo res super, cena 60 evr.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: nuhalna svetlina
29.1.2008 13:45:27   
Anonimen
se je katera pred kratkim naročala pri dr.Pelkičevi na NS?  ob kateri uri ste jo dobile na tel., oz na kateri mail ste ji poslale pošto-če ste se prek maila naročale?

sama sem pred 14 dnevi klicala nekajkrat, ker pa se nikdar nihče ni javil, sem poslala e-mail.  no, in tudi odgovora nisem dobila.

Kaj naj? sedaj sem na koncu 10.tedna.



In kakšne izkušnje imate z dr.Lukmanom?

razmišljam da bi tja poklicala, če se mi dr.Pelkičeva ne bo javla, a nisem še zasledila kaj dosti napisanega za dr.L....


(odgovor članu mishel)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: nuhalna svetlina
29.1.2008 19:19:00   
majaS80
Ciao,
Mene pa samo zanima ali se za ta NS pregled odločiš sam 
po želji ali zaradi določene starosti nosečnice,
ali zaradi kakšnih dednih bolezni v družini???
Nisem še ravno seznanjena in vas prosim za informacije.

Hvala



_____________________________

MajaK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: nuhalna svetlina
29.1.2008 19:36:32   
JFE3
Dr.Strahova vse sama od sebe razloži in pokaže, tako da je pregled res prijeten, sproščen in nepozaben. Je tudi moja osebna ginekologinja in je imela tak način dela tudi kasneje na vseh pregledih.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: nuhalna svetlina
30.1.2008 13:03:26   
petrax
Ja potem greva pa skupi. Sm pa tudi naročena pri dr. Strahovi in to 3.3..Komaj čakam!

(odgovor članu JFE3)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: nuhalna svetlina
30.1.2008 13:37:15   
Leiah
majaS80 na nuhalno gre skoraj vsaka nosečnica, če ne drugače zaradi boljšega občutka, da vidiš če je z otročkom kaj narobe (čeprav pregled ni 100%). Ženske nad določeno starostno mejo (mislim da je 35 let, če ne naj me popravijo) gredo lahko na ta pregled preko napotnice, ostale nosečnice pa morajo pregled plačati (vsak ginekolog ima svoje cene)! S tem pregledom se lahko ugotovi ali ima otrok downov sindrom, lahko pa so rezultati tudi lažni (tako kot je bilo pri meni) in če je tveganje za kromosomsko napako velika, te lahko ginekolog pošlje še na nadaljne preiskave, npr. amniocintezo (tu so pa rezultati 99,9%), tako da... Ali boš šla na preiskavo pa je samo tvoja in partnerjeva odločitev!
Upam da sem ti malo razjasnila zadevo!
Pa srečno v nosečnosti! 

_____________________________

Lp

(odgovor članu majaS80)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: nuhalna svetlina
30.1.2008 14:25:01   
majaS80
Leiah
Hvala za pojasnilo. user posted image

H komu pa ste šle na pregled tiste ki ste iz Maribora?
Je mogoče kdo res dober in se ga priporoča?

Hvala vsem za pomoč.
lep dan

_____________________________

MajaK

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: nuhalna svetlina
30.1.2008 15:35:10   
masaj
anonimen!sama sem se naročila pri dr.Pelkičevi preko maila.sem tudi klicala enkrat dop., enkrat pop.na telefon, se nihče ni oglasil, po mailu pa je odgovorila takoj.morda nimaš pravega email naslova?povedati pa ji moraš prvi dan zadnje menstruacije, da te potem naroči nekje v 13.tednu.pa posname ti na CD.prineseš sabo DVD-R. cena je 60€.upam, da sem lahko pomagala. Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: nuhalna svetlina
1.2.2008 11:02:13   
uršula83
Lunca2!

Pri kom si bila na nuhalni, kako je bilo, si dobila slikco/filmček?Imaš morda telefonsko?
Hvala

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: nuhalna svetlina
1.2.2008 12:23:52   
kala28
Pozdravljene,

Tudi jaz sem nova in vesela nosečnica ( prvi pregled imam šele 21.02.08 ) malo sem prebirala ta forum in me zanima kaj je AC pregled, ker nikjer nisem zasledila opisa tega postopka. Kdaj ga priporočajo  in tako naprej. zelo bi vam bila hvaležna..........user posted image user posted image

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: nuhalna svetlina
1.2.2008 15:30:13   
Leiah
kala28 AC oz. amniocenteza je poseg, ki ti ga opravijo, če je ugotovljeno povečano tveganje za kako kromosomsko napako na plodu!
Opravlja pa se ga po 15 tednu nosečnosti!
Več si lahko prebereš če ime vtipkaš v iskalnik oz. tule imaš dva linka http://sl.wikipedia.org/wiki/Amniocenteza
http://www.bambino.si/?d=clanek&id=389
Ostalo pa si malo pomagaj še z googlom user posted image
Pa čestitke user posted image  za nosečnost in dobrodošla med nami!

_____________________________

Lp

(odgovor članu kala28)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: nuhalna svetlina
7.2.2008 12:00:23   
Flover
Punce, mi lahko katera posreduje kontaktni email in telefonsko dr.Pelkiceve. Vse sem prebrskala in ga ne najdem....
Hvala najlepsa!

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: nuhalna svetlina
7.2.2008 20:25:04   
Anonimen
lahko ti povem mojo izkušnjo. jaz sem bila ta torek na nuhalni in sem noseča 11 tednov, vendar mi je takoj rekel da je plod ze na prvi pogled premajhen in da vrjetno ne bo nič, potem pa je izmeril in zmankali so nama 3 mm, baje da je stvar taka opravljena kot je treba mora biti plod najmanj velik45 mm, tako da imam sedajv torek ponovno. tko da ubistvu sploh ni pomemben tok tedn ker so lahko od vsakega posameznika odvisno.

(odgovor članu Lea2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: nuhalna svetlina
8.2.2008 10:20:23   
Babyy
Hojla mima_mami! Tudi midva z mozem sva bila prejsnji teden na pregledu in nama je G izmerila gubico najinga soncka: 1,8! Torej vse super....Nato pa problem: Vceraj naju je pa klicala , da se morava oglasiti pri njej na posvetu. Seveda sva bila cela iz sebe, kaj bo rekla. In nama je povedala, da je bilo preko ultrazvoka vse v redu, ampak v krvi je pa bilo nekaj povecanega....torej normalne mere so: 1:300, pri meni pa je blo malo cez,1:312. Rekla je, da ahko, da ni nic, ampak naju je vseeno poslala na pregled v bolnico, tako da bom morala po vsej verjetnosti narediti amniocentezo (odvzem plodovne vode skozi trebuhuser posted image ). Sedaj me pa zanima, ali je imla ze katera od vas taksne izkusnje in kaksna je moznost, da bo otrok prizadet? Prosim pomagajte!!!

(odgovor članu mima_mami)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?