|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4-ivf in MENOPUR
13.2.2008 12:30:19   
gugu
Živjo punce, po dolgem času se zopet javljam.Po hitrem pregledu sem opazila ,da vas je veliko punc uspelo dočakati pozitiven test in ste sedaj vesele srečke user posted image , vse čestitke za vas je pa zelo lepo, da še naprej spodbujate vse nas, ki se trudimo , da bi čimprej dočakale user posted image ! Sedaj sem že v 4-em postopku ivf in sem malo zbegana saj sem v prejšnjih postopkih  imela kombinacijo suprafackt in menopur in sem vedno pred punkcijo bila cela napihnjena,da o velikih in bolečih dojkih ne govorim, sedaj pa so mi dali samo menopur in to 4 ampule na dan! ( PREJ SEM IMELA DOLGI POSTOPEK SEDAJ KRATEK) jutri pa me čaka punkcija in jaz nisem nič napihnjena nobenih bolečih prsi samo bolečine v križu!!! Nevem kaj si naj mislim, je to normalno? Me pa zanima, če je katera imela enako samo menopur in je bil izid pozitiven in kakšne izkušnje imate ve z menopurjem! Upam, da nam vsem čimprej uspe zagledati težko pričakovani user posted image . Zato za vse nas user posted image  user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4-ivf in MENOPUR
14.2.2008 15:08:38   
spelka12
Ojla. Jaz sem sedaj v 2 postopku ICSI - kratki postopek (prej sem imela pa IVF in dolgi postopek z Dipherelinom in Gonalom) in imam Dipher. in Menopur. Ker sem šele na začetku kakih občutkov o Menopuru še nimam. Ti pa želim veliko sreče pri postopku in da končno ugledaš user posted image .
Pri katerem g. pa si v postopku? Jaz imam Reša v Dravljah.

(odgovor članu gugu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4-ivf in MENOPUR
14.2.2008 18:31:14   
gugu
Živjo spelka! Danes sem imela punkcijo in dobili so 9 celic upam, da se bojo lepo oplodile in da bom imela v torek transfer! Moja g. je dr. Požlebova v Lj. Je zelo prijazna in je ena redkih, ki ti daje občutek, da nisi le številjka.   Upam, da tudi tebi uspe zagledati user posted image in da skupaj postaneva najsrečnejše user posted image !!!!! Seveda pa tudi vsem ostalim želim, da čimprej zagledajo čudežni user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?