|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: My name is 03 007
12.2.2008 22:18:55   
cv105
mater ... imam take samogovore nocoj ... k da sem pri spovedi ... ampak punce ... nuca pa ... user posted image  

user posted image

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: My name is 03 007
12.2.2008 22:22:32   
skačica
cv- sej imaš prav, kar vztrajaj, res si zaslužiš več. Kaj pa je 400 eurovuser posted image  No, malo več jih bom jaz za 4 ure dobilauser posted image  pa potne stroške in malico. Ampak tako sem se sama odločila, bo moral še mož kaj donirati zraven, se je že javil, da vse položnice on plačujeuser posted image . Drugače bi mi trda predla.

Sicer pa iščem novo službouser posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: My name is 03 007
12.2.2008 22:24:15   
skačica
cv- sej jih imam jaz tudi, monologe namrečuser posted image . No, dialoge- s tabo.user posted image
Kaj so vse ostale že šle spat???

Nuca ja, nucauser posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: My name is 03 007
12.2.2008 22:33:33   
cv105
ja, zgleda, da marčevska četa spi ...user posted image user posted image user posted image

jaz grem tudi ...

nočko user posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: My name is 03 007
12.2.2008 22:34:17   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR
Thaiss-kaj si šopingirala v Ljubljani al kaj si delala?JAz bi tudi, bi mi prav pasalo malo sprostitve.

šoping,šopinguser posted image


urla , sibil, kati user posted image

cv105 upam da se zdilaš za fajn pogodbo!!

Skačica čestitke za diplomouser posted image user posted image user posted image

ljubljancanke kva a si ni mogla nobena cas za thaiss vzet razen meneuser posted image ,sem mela tok zabasan dopoldne da me niso noge dohitevale pa sem si kljub temu vzela 20 min,casa da sem sla na kavico z thaiss in da sem vidla matio,je full velik ze,prAvi soncek,sem full vesela da samo se vidl,vam je pa vsem lahko zov


erna
user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 7:32:42   
tinaaja
Dobr jutr user posted image

zunaj je ornk mraz, tko da se ne gremo na sprehod user posted image user posted image user posted image Ampak danes nam ne uide user posted image

ZOO ju3 - Draja, Pikca, Anja in se katera morda? Kdaj? Meni B zaspi okoli 10, tko da lahko al okoli 10 in najprej sprehod ali pa pol okoli 12, ko se zbudi. 

Sem cist zaspana, ker sem valda se poglabljala v svojo novo igracko - Zabika, prav imas, res je zadevica fantasticna user posted image sam mal moras pa bit vztrajen pa kar nekaj prebrat. tvoj pa je itak iz foha tko da mu ni bilo tezko a ne user posted image skratka, naloudala en kup aplikacij uspesno user posted image da ne govorim o muzki user posted image ampak se raziskujem, kako optimizirat tale gadget user posted image

A da katera frutabelo otrocku? zadnjic sem v mullerju kupila eno tako ploscico od Hippa (kao je po 1 letu, ampak saj smo tam tam).. in B je tko popapala user posted image moram it se nabavit je super zadeva za sabo imet, ce user posted image slucajno lakota ulovi.

Morda se pa Taya danes kaj javi, ko ima njena pikica 11m? vse naj naj user posted image

Pa dolgolaska se je skrila user posted image

grem B nadlegovat user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 7:43:51   
tinaaja
Kaj pa korn flakes in podobne zadeve (une z manj sladkorja).. a katera daje? je s frutaele ful jedla B te kosmice user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 8:00:36   
tejčica
Jutro!

Lina, user posted image  za 11ko.

Pr nas KONČNO spet brez burje, tako da bo sprehod užitek.user posted image  Peljem malega danes k P, ker se mu je na rokici naredil en lišaj in noče in noče izginit.

Včerajšnji dan je bil polno zaseden. Taja je bila čist navdušena nad šolo in bi že kar sedaj rada hodila tja.user posted image  Ko bi bila še jaz nad službo tako navdušena kot ona nad šolo.user posted image  Včeraj so mi spet mal možgane pral, kolk je ta novi sistem pri nas oh in sploh in da ko se ulavfam ne bom niti pomislila da bi menjala službo... Pa niti novih pogodb in nič mi še niso pripravili, jaz pa že na dopustu, tako da bom februarja še na starem, z marcem ko začnem zares delat pa naj bi bilo tudi zame vse poštimano. No, ena dobra stran vsega skupaj pa je, da sem spet dobila moj sl. telefon nazaj in sedaj čvekam zastonj.user posted image

Ta vikend sem mislila da bomo šli v zgornji konc, pa je Taja vabljena na eno fešto in ostanemo doma. Jaz sem pa že planirala šoping v Lj. Bo treba malo garderobo osvežit, preden začnem delat.

Katja, Žiga, Kati, Lukas, koš user posted image .

Sibil, škoda za službo, pa uspešno v nove boje. user posted image  

Erna, uspešen štart z vrtcem danes. Ena user posted image  za Žiga in user posted image  zate.
 
Cv105, super da je Maks navdušen nad vrtcem. Starši smo pa običajno vedno malo manj navdušeni.user posted image  Pa držim pesti, da se ti s službo vse dobro izteče.user posted image

Skačica, user posted image user posted image user posted image .

dopust - Jest sploh nič ne upam planirat. Nas je tale prenova hiše dosti bolj finančno udarla kot smo na začetku planirali, pa sedaj še moja šolnina ki je kot en kredit, tako da bo treba malo stisnit. Že lani smo bili brez dopusta ker smo začeli z deli.user posted image Ma nekaj za hudiča se bo pa tudi za nas našlo. Bi rada da ima Taja res pravo poletje, zadnje poletje pred šolo.

Tinaaja, na corn flakes se pa jaz še spomnila nisem da bi dala malemu. Dobra ideja.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 8:20:54   
A-N-J-A
Moram bit hitra,dokler mi B še spi.Nas jutri na žalost ne bouser posted image ,ker mi je včeraj B zakuhal.Itak da mam slabo vest,ker je bil že zjutraj siten in sem mislila da je tok zaspan.No v vozičku je takoj zalegu in mi spal celo pot do btc-ja(ja saj vem da sem bla ful pridnauser posted image ),pol sem šla tam na kofe,nazaj grede se je zbudu pa šele na 3/4 poti.Tko da mi je 2,5 uri spal v vozičku,kar se še ni zgodilo.No ko sva prišla domov je pojedu cel krožnik špinače,krompirja in pišančka,pol je bil pa siten za znoret.Pol sem šla pa dol k je fotr prišel s Tajske pogledat kaj je kej prinesu in je B ratu siten in vroč.Sem se sam gor pobrala s 4 vrečami cotuser posted image  in ga do večera vlačla po rokah,dokler ga ob 7-mih nisem dala spat.Noč je bila dokaj ok,glede na to da je bolan,pa še paracetamola mu nisem dala,ker vročina ni šla tok v višave.
Zjutraj je vstal,sem mu z veliko muko spucala nos in zdaj že spiuser posted image .

urla-držim pestke za K da se pocajta in to brez infuzijeuser posted image

Kati-za vaju z Ž pa košuser posted image

erna-srečno v vrtcuuser posted image

thaiss-drugič pa kakšen dan prej povej da boš v Lj.user posted image

tinaajauser posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 8:36:26   
thaiss
Jutro, Matia je že na zajtrku v vrtcu,če dve urci pa grava na sonček, brez burje user posted image
Brezupno iščem odločbo od porodniškeuser posted image  jo moram nest na zavod.
Kam grem vpisat porodniško (v del.knjižico)- UE ali CSD

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
A da katera frutabelo otrocku? zadnjic sem v mullerju kupila eno tako ploscico od Hippa (kao je po 1 letu, ampak saj smo tam tam).. in B je tko popapala user posted image moram it se nabavit je super zadeva za sabo imet, ce user posted image slucajno lakota ulovi.

tinaaja jaz mu dajem te ploščice že ene 14 dni. Matia jih ima zelo rad,tako vsaj neki sadnega poje, ker sveže sadje no gouser posted image   imaš pa tudi od Alete sadne ploščice.
Korn flakes pa dobi v vrtcu, doma še nismo poskusli.

erna in žiga za prvi vrtčevski dan user posted image

JOJ, zdej me je skor kap, ker so me iz vrtca klicali... če sem zgubila ključuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   [Brisano sporočilo]
13.2.2008 9:06:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 9:19:09   
Dajadada
Jaz bi morala danes začeti službo , pa smo prestavili na ponedeljek 18. Tako bomo samo za 10 dni rabili domače varstvo za malega (še zdaj ne vem komu ga bomo dali - babi, stricu, svakinji ), potem gre pa v ta pravo varstvo.

Bor, Katja, Žiga, Kati in ostali bubkani, držim pestke, da se kmalu pocajtate.

Erna, user posted image za lep dan v vrtcu.

Tejčica, saj se da imeti tudi skromen dopust, pa zato nič manj vesel...nekaj vam bo sigurno uspelo.

Sibil, imaš pa res kar nekaj razgovorov za službo. Dobra si, da jih najdeš. Upam, da končno pride en pozitiven odgovor.

Lina, kje se pa skrivaš? VSE NAJBOLJŠE. Nejc te pogreša in ti pošilja ogromnega poljubčka
(je malo raznežen, ker bo jutri valentonovouser posted image ).

Pa še malo za nazaj...vse najboljše Katja za prvo svečko. Tole pa ni prav, da te takoj po rojstnem dnevu takle virus ujame...bogicauser posted image user posted image user posted image user posted image .

Vse tiste, ki že delate...držte se...smo z vamiuser posted image .

Včeraj je naš pikec mali, ki ni več tako mali, prvič šel spat brez maminega mlekca. Zaspal je kar o.k., ponoči se je zbujal na tri ure...zdaj pa ne vem, a je to zaradi tega, ker mu je joška manjkala, al bi se itak zbujal...saj vsake toliko ima še vedno take prebliske ponoči. Tako da se sedaj dojimo samo še zjutraj (razmišljam al je za dati user posted image na koncu tega stavka, al user posted image ). Včeraj zvečer sem jaz ornk razmišljala o tem a je prav, da sem ga pustila brez, a mal prehitevam, pa kok je že velik naš fant, kje so tisti prvi meseci, ko mu je bila dovolj samo joška, pa je bil takoj miren in zadovoljen...eh, možek me je samo gledal...njemu se zdi super, da je mali vsak dan večji in da postaja pravi fantek, s katerim se lahko igratauser posted image . Jaz pa razmišljam, da bo treba hiter še enega naredit, ker že pograšam mičkenega dojenčka v svojem naročjuuser posted image .


< Sporočilo je popravil Dajadada -- 13.2.2008 9:26:01 >

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 9:36:28   
draja
Jutro!
Mislim, da končno lahko uradno napiše, da se Živa KOBACAuser posted image user posted image user posted image . Že mesec in pol je znala narediti par korakov, nato pa se je vedno spustila na trebušček in po njem šibala okoli, včeraj in danes pa gre večinoma po kolenih naokroguser posted image .

Jutri midve težko prideva točno ob 10-ih, ker se ponavadi zbudiva ob 8:30 in pol jaz še malo poležavam, dokler se pridno igra. Pol se mal igrava, pojeva in zrihtava. Tko da tam nekje okrog 10:30 bi lahko prišli. Pa obvezno bi morali iti najprej na sprehod, da zaspi. Za ob 12-ih pa spet nisem ziher, ker v tem primeru bi spala doma, kar pa lahko traja. In pol še koslilo.....
Nič, dajmo reči okrog 10-ih pa se pol maksimalno potrudim da prišibava, drugače pa se ostale še malo sprehodite brez najuuser posted image .

Ostalo kasneje, ker mi Živa visi na nogiuser posted image

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 9:47:31   
tinaaja
user posted image user posted image user posted image user posted image ziva za kobacanje... Mami paze se zdaj, zdaj bo sele pestro user posted image

Ju3 komot okoli 10, saj imamo telefone, pa se slisimo in najdemo v zivalcu :)


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 10:11:02   
K_a_t_i
Jutro!
Mi smo na antibiotikih user posted image . Ponoči smo zakuhali na 39,1 (kljub calpolu), zjutraj pa se je zbudil z 38,1. Sej, ni neki ogromno in vročina niti ne bi bla verjetno razlog za antibiotik, ampak... Ko se je dete zbudilo in 1 uro skupaj jokalo pa nič mu ni blo ok, pol se je tista žlica antibiotika kar sama zlila vanj. Upam, da ne bo več škode kot koristi. Sem kr žalostna. Se mi je zdel, da sej ne more bit tok hudo, sam pol je pa tko - otrok je ves prestrašen, ga boli in joče, a ti namesto, da bi ga cartal, moraš najprej plenico zamenjat, oči umit, kapljice zlit v oči, nos s fiziološko očistit in pol še žlico sirupa uturiti. Ma kdo se ne bi zraven zjokal user posted image ...

Sibil, mi je jasno, da se mi zna vnetje tud na drug učk preselit. Pazim maksimalno in upam, da se to ne zgodi. Že zdej komi gledam.

CV - dejstvo je, da vedno dobijo dobro plačo tisti, ki znajo "v rit lezt", tisti, ki pridejo na novo in tisti, ki se znajo postavit zase. Če ti 5 let pridno delaš in ne spustiš glasu, pač šefi mislijo, da si zadovoljna in se sploh ne ukvarjajo s tabo. Za višjo plačo pa si naredi enostaven "načrt" - napiši si kaj si počela 5 let nazaj in kaj vse počneš sedaj. Za vsako dodatno stvar, ki je ni na prvem seznamu in pomeni večjo odgovornost, imaš možnosti, da dobiš več.
Jaz ne bom nikoli pozabila, kaj mi je enkrat reku šef (po pogajanju) - sem tudi imela enih 5 let isto plačo, moja odgovornost pa se je orenk spremenila. Mislim, da sem zdilala cca. 50% višjo plačo, a šef mi po tistem, ko sva si dala roke reče, da sem se "zdilala za drobiž". No, plača je ostala na dogovorjenem, dal mi je pa krasno iztočnico za pogajanja v prihodnjem letu user posted image .

Borko, drži se!!!

Pa mi bi tud šli v Zoo... Mejte se SUPER!!!!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 10:20:21   
Pikca
jutro,
 
Skačica, ne bit tok skromna, jaz ti moram tudi čestitat - bravoooo za diplomsko!!!user posted image user posted image user posted image  si me prehitela... evo, pa si mi spet dala zagon za finiš...user posted image

ZOO jutri - ok, se pravi okrog desetih, jaz bom tudi najbrž malo po deseti... verjetno bom še Živo s sabo vzela...

Thaiss in Erna... no lepo, da sta se vsaj vidve videle včeraj... mam malo slabo vest - v bistvu bi lahko prišla, ampak je moj moral še nekam skočit po službi in mu nisem zatežila za avto... upam, da bo še kakšna priložnost, da se vidimo...


... Jernejček hoče družbo...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 11:56:51   
Dajadada
Plače: takole je mojmu možu enkrat šef povedal, ko mu je rekel za višjo plačo: "Saj veš, da ti je ne bom kar sam od sebe zvišal, če mi ne boš nič rekel, da se ti zdi premajhna". In tako misli veeeeelikoooo šefov. Jaz sem tudi sama oz. skupaj s sodelavko povedala svojemu šefu, da je čas za kakšno povišanje in ga tudi dosegla, čeprav ni bilo prav veliko.

Očitno ni za pričakovati, da bo kdo sam opazil naš trud in nas nagradil.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 13:09:32   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR
PA glej da daš kakšen dezinfekcijski prašek za cunje, da pobije viruse, ker so ful trdovratni.user posted image

Kje se to dobi in kako se imenuje? Sem že par dni nazaj spraševala pa zgleda ni nobena vidla. Hvala!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 13:12:37   
Pikca
... sem se odločila, naj gre kar lepo v vrtec jutri Živa... če je kakšen dan doma, si potem še naslednje dni zmišljuje, da ne bi šla... pa še zihr bodo kaj posebnega delali jutri na valentinovo, tako, da prideva sama z Jernejčkom v živalski vrt...

šibamo ven...

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 13:16:29   
erna14
ojla

no midva sva iz vrtca,cele 2,5 ure sva bla tama,tamal je tok uzival niti enkrat zajokal se je res full igrav,punce so vse k njemu prletele k sva prsla,najbolj vesela ga je bla neza k se mu je kar v narocje usedlauser posted image ,ziva nc bat,vse je bilo samo prijateljskouser posted image .drugac pa ga ni otroka k nebi bil smrkavuser posted image ,to kr vem da bo tamal doma tok hitr,joj tud sranje in ti virusi.drugac pa je bil en fantek k je bil drugi dan tam in je bil sam k je sla mami v sluzbi in je bil tak revcek in res pohvale vzgojiteljici in pomocnici sta ga obe skoz cartale pa tko,res super.
ni mi pa vsec
-sploh ni nobene spasirane hrane,ker nas tamal ne vem kaj bo jedu,je za malco banano po roki stiskal....za kosilo je pojedu juhico,bila je se lazanja sam itak kako bo tisto sploh jedu ni sans je z zlico tovku po krozniku
-tla so full mrzla,mene je prov v noge zebl,kaj sele te snorcke k so skoz na tleh,
-spijo na lezalnikih,posteljice so, sam v njih so igraceuser posted image ,se pravi lahko pricakujem buske

drugace pa bo moglo bit ok,druzga mi ne preostane
joj je bla pa ena babi z enim otrokom,ma kr neki je zenska nakonc rekla joj kok to mucjo otroke pa se nas zraven,kr neki sm si mislna ja pol ga pa ti cuvej kaj ga pa mate v vrtcu ce je to tako mucenje otrok,nevem kaj ona vse jemlje pod mucenjeuser posted image

urla-ta hipp majo v dm-u,v merkatorju ga nisem se vidla
draja-user posted image user posted image user posted image super za zivo,aja sorci ni mi uspel pridt do kosez sva bla predolgo v vrtcu
anja-user posted image user posted image user posted image user posted image  za cim prejsnje zdravje
kati-kako pa je tvoje oko,a je kaj bols zeuser posted image drugac pa user posted image user posted image user posted image  za zigija pa upam da antibiotik prime in da mu pade vrocina,drugac pa je ziga dobil k je mel ucka vnetga kremo za oko in se hikoncil da je zraven pil,tko da mu bo pomoje tud antibiotik za ucka pomagal
zoo-naju nebo,ker sva do 12 v vtcu,jutr startava ze ob 8
mea-vem da je mel merkator nekej podobnega sam ne vem ce majo se,sam je blo jopcka pa brezrokavnik cez,al pa mislm da sem v turbo limacu vidla v merkatorju sam ne me za besedo drzat
tinaaja-ziga je dobil se zdele k sva sla domov za malco crispy zitne ploscice,pa sem mu dajala po poti k sva sla domov pa je kar slo
thaiss-na zavod o pokojninskem in invalidskem zavarovanju mors nest,ZPIZ.vsaj pr nas je tko.




_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 13:47:38   
Sibil_
Jaz kupim Napisan v Italiji, imajo tekočino in prašek.Lahko ga nabavim tudi za vas, če hočete.Imam glih eno pot čez zdej v petek in če katera hoče naj napiše-mi ni težko.Točne cene ne vem, ampak ni sile, pomaga pa res.JAz imam ta prašek vedno na zalogi-ziher je ziher.V Sloveniji pa ne vem če imajo kaj-bi morale pogledat po trgovinah.user posted image

Kati-če ti je jokal od bolečin ima skoraj 99% vneta ušesa, za to pa rabiš antibiotik.Lukas pa ima ušesa vneta, pa je brez vročine in brez bolečin-tako da smo bili prepričani, da niso vneta.In ko ga je pogledala oRL specialistka je takoj pisala antibiotik-češ da so ušesa že čist zabetionirana od vnetja, timpanometrija pa ena ravna črta-beri bobniči se ne odzivajo na zvoke.Ma cel šit je to.user posted image

Čestitke vsem slavljenčkom, madona še malo pa bomo tudi mi stari eno leto-ufff.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 13:50:39   
Sibil_
Aja Thaiss-ne še zdaj nosit na zpiz, ker ti ne bo mogla vpisat.Oziroma moraš še prej na csd, ker na zpizu rabi prijavno-odjavni list, ki pa ga mora dat csd.In meni je rejkla naj ne hitim, da naj pridem čez mesec dni da bodo imeli vse tam.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 14:13:33   
erna14
sibill-men je rekla da predno prnesem delavno knj.na zavod da mora bit porodniska vpisana not,csd te pa itak user posted image po koncani p takoj odjav

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 14:16:12   
Sibil_
Erna-jaz še prve porodniške nimam vpisane, pa sem bila vmes na zavodu, tako da...saj lahko gre sedaj na zpiz, samo prej mora na csd po te papirje, ki pa jasno ne bodo takoj ampak mal traja, kakor vsaka stvar na csd.No, meni je svetovala tako, na zavodu pa itak rečeš da pač kasneje prineseš knjižico in je.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: My name is 03 007
13.2.2008 14:42:03   
Pikca
 
Taya in Lina vse naj naj, pa oglasita se kaj...
Erna, user posted image za dober začetek v vrtcu

Bor, Katja, Žiga, Kati, Lukas ... pozdravte se

Lukas pa ima ušesa vneta, pa je brez vročine in brez bolečin
... a to je tud možnouser posted image  kako pa pol veš, da je treba k zdravnikuuser posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Partnerstvo: Ko ni več želje po seksu …
Ko partnerja postaneta starša, se pričnejo prebujati povsem nova čustva. Pred družino je polno dogodivščin in ljubezni. ...




Dečkova mama.
пеперутка16

Ste fantov penis/mošnjo/kurca obrnili navzgor, preden ste jih povili? In če ste, zakaj?