|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prodaja kdo just kozmetiko?
15.2.2008 13:36:59   
Anonimen
Ne vem, če sem lahko odprla to temo, ampak zanima me, ali prodaja kakšna just kozmetiko oz. se mogoče kakšna spozna tudi uporabo le -teh? Imam namreč glivice na nohtih, pa me zanima, kaj mi priporočate in koliko stane? Bi še to poskusila, kajti tablete so baje zelo škodljive. Hvala. Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prodaja kdo just kozmetiko?
15.2.2008 14:11:04   
košuta
Pozdravljena!
Poskusi najprej z eteričnim oljem čajevca - natri večkrat dnevno. Vendar pa moraš vztajat - 2,3 mesece... Eterično olje lahko dobiš v vsaki lekarni ali zeliščni lekarni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prodaja kdo just kozmetiko?
15.2.2008 14:16:23   
Biba74
Moj mož si je glivice tudi odpravil z eteričnim oljem čajevca. Preverjeno deluje.

Drugače pa kolikor jaz vem Just ne obstaja več, ga je pa nasledil Nahrin (vodi ga sin od gospoda Justa) in imajo še malo dopolnjen asortiman. Cene so pa kar visoke. Če boš potrebovala, ti lahko dam kontakno št. ene punce, ki se s tem ukvarja. Na ZS seveda.

Želim ti, da se čim prej rešiš nadloge!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prodaja kdo just kozmetiko?
15.2.2008 16:24:19   
* Mateja *
Just še obstaja, kako da ne.
Sem ravno 14 dni od tega imela doma predstavitev in sem nakupila par stvari.

za tvojo težavo pa ne vem. Ko se noge umiva al pa imaš mokre jih je treba dobro osušit, ker vlaga dela glivice. Vem pa da je svetovalka tudi o tem govorila, ampak si nisem zapomnila, ker nima nobeden teh težav!

(odgovor članu Biba74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prodaja kdo just kozmetiko?
15.2.2008 18:20:12   
moci
just še kako obstaja. 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prodaja kdo just kozmetiko?
22.2.2008 12:27:34   
saraja
Ja, just obstaja kot ste napisale, ker sem nekaj časa nazaj imela doma predstavitev in je tista ko je bila prej pri justu nam dopovedovala da justa ni več, ampak je Nahrin, smo pa kupile robo pa sem bila prej z justom bolje zadovoljna! TAk, da sem nazaj prešaltala na just! NE me linčat, to je moje mnenje!



_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prodaja kdo just kozmetiko?
1.3.2008 14:23:19   
staši
Just obstaja in uporabljam ga že 10let,imam namreč težave z suho kožo in glih z justom sem se jih rešila.Za gljivice pa pejdi na pedikuro in svetovali ti bodo kapljice kanesten in kolekcijo mazil od GEWOL.meni je pomagalo.srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prodaja kdo just kozmetiko?
16.3.2008 19:51:09   
petrcamg
Just obstaja, če želiš ti dam številko od kakšne zastopnice. Proti glivicam na nohtih pa uporabi Tea tree kremo ali eterično olje.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Varanje
binyy

Ali bi prevarali svojega partnerja,če le ta nebi nikoli izvedel?

da, takoj (7%)

ne, nikoli (58%)

mogoče (11%)

ne vem (18%)

sem ga že (6%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!